Nasze wywiady

Znani Interiści na temat Derbów (20)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad rok temu
2883
20
znani interisci

Derby Mediolanu to mecz, który elektryzuje kibiców na całym świecie. Specjalnie dla Was, aby urozmaicić Wam oczekiwanie na mecz, zapytaliśmy 3-ech znanych z mediów Interistów o ich przewidywania co do dzisiejszego spotkania.

 

Paolo Cozza

Paolo nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Najpopularniejszy Włoch w Polsce, z zawodu prawnik, zyskał popularność dzięki udziałowi w programie telewizyjnym Europa da się lubić. Brał udział w Tańcu z Gwiazdami, wydał książkę kucharską, przez wiele lat był ekspertem telewizyjnym w polskich stacjach przy okazji meczów z udziałem Interu, czy reprezentacji Włoch, obecnie jest jurorem Śpiewajmy razem. All Together Now.

 

Jak sądzisz, jaki wynik padnie w dzisiejszym meczu? Kto może w derbach okazać się kluczowy? 

Witam, wygramy 2-1. Interista zawsze ma w sobie wiarę. Kluczowy w Interze będzie Gagliardini lub Politano. W Milanie natomiast trzeba uważać na Suso i Romagnoliego. 

Co sądzisz o sytuacji Icardiego, jak powinniśmy ją rozwiązać?

Icardi powinien siedzieć na trybunach do końca kontraktu razem ze swoją żoną, nawet kosztem tego, że stracimy dużo pieniędzy. 

Na koniec, co ze Spallettim?

Spalletti out od razu. Za niego już teraz powinien przyjść Cambiasso i zostać także na kolejny sezon. 

Dziękujemy za wypowiedź.

Pozdrawiam i Forza Inter!

 

 

 

Mikołaj Kruk

Ekspert telewizji Eleven Sports, prywatnie fan Interu Mediolan. Nasz niedawny wywiad z Mikołajem możecie przeczytać tutaj.

 

Mikołaj, jakie są przewidywania na dzisiejszy mecz? 

Pachnie mi w tym spotkaniu remisem. Milan co prawda wygrywa, ale od meczu z Atalantą nie gra porywająco. Rossoneri mają swoje problemy, zwłaszcza w konstruowaniu akcji. Inter ma więcej zmartwień. Do historii z Icardim i odpadnięcia z Ligi Europy doszło kilka kontuzji, a szczególnie dotkliwy może być brak Nainggolana. Przy odpowiedniej koncentracji w obronie, może uda się Nerazzurrim skutecznie skontrować rywala. Zaryzykuję remis 1:1, po golach Lautaro i Piątka.

 

 

 

Bartosz Kwolek

Jeden z najlepszych polskich siatkarzy młodego pokolenia, który zdobył w zeszłym roku z reprezentacją Polski Mistrzostwo Świata.  Był czołowym zawodnikiem "złotej reprezentacji", która pod wodzą trenerów Sebastiana Pawlika i Macieja Zendeła triumfowała w ME i MŚ zarówno w kategorii kadetów, jak i juniorów. Obecnie zawodnik Onico Warszawa, prywatnie kibic Interu Mediolan.

 

Bartku, już jutro Derby, jakie są Twoje przewidywania odnośnie tego spotkania?

- Cześć. Myślę, że to spotkanie będzie bardzo ciekawe. Zawodnicy Milanu ostatnim czasem grają bardzo fajną dla oka piłkę. Dostrzegam także kilka pozytywnych aspektów  w naszym zespole. Po pierwsze nasza obrona jest jedną z lepszych zarówno we Włoszech, jak i w całej Europie. Po drugie myślę, że taktycznie to my będziemy lepiej przygotowani, Luciano jest całkiem niezłym strategiem. Poza tym warto zwrócić uwagę na powrót zawodników, którzy nie grali w czwartkowym meczu z Eintrachtem.  Mam nadzieję, że na szpicy zagra Lautaro, a Keita Balde będzie w stu procentach gotowy. Najbardziej cieszę się z powrotu Lautaro. Widać po nim, że los Interu nie jest mu obojętny i pomaga zespołowi jak tylko może. Wracając, oczywiście wierzę w zwycięstwo Interu. Zawsze w nich wierzę, ale to może być ciężki mecz, więc spodziewam się wszystkiego.

Ciężko nie spytać także o zamieszanie z osobą Mauro Icardiego. Jak ty postrzegasz tę sytuację?

- Icardi to temat rzeka. Ciężko jest oceniać to wszystko z boku, bo nie wiemy co tak naprawdę się stało. Może w przyszłości obie strony konfliktu to wszystko wyjaśnią. Nie będę płakał, jeżeli miałoby się to skończyć rozstaniem. Dla tych co zapomnieli, Icardi miał już raz konflikt z klubem i kibicami. Normalnym jest, że był w jakimś stopniu symbolem odbudowy Interu, ale myślę, że za pieniądze z transferu Marotta ściągnąłby kogoś, kto godnie zastąpiłby Mauro.

 

 

 

 

Zobacz też

fcinter serwisowe

Agent Mbaye dla FCInter.pl (18)

27.12
17:27
fcinter serwisowe

Tomasz Lipiński: Widzę Inter w pierwszej trójce (12)

23.08
13:43

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.03.2019 o 02:45 przez maverik
maverik
Jak tam Cozza? Z Cambiasso pewnie byłoby 5:0, a tak to tylko 3:2 co.
17.03.2019 o 22:59 przez Orzeu
Orzeu
no i co Pan Cozza mial rację z Politano i Gagliardinim masakra
17.03.2019 o 20:28 przez finea
finea
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat.
Mam na imię Monia lat 28, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu www.naszefotki.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: monia28 napisz do mnie i spotkajmy sie!
17.03.2019 o 18:11 przez Klinsi64
Klinsi64
pan Kwolek rozsądnie,pan Kruk również,pan Cozza jak to Włoch poniósł go temperament ;)
17.03.2019 o 17:17 przez Czarson
+3
Czarson
Myslalem, ze znow wywiad z Klinsim a tu takiej rozczarowanie.
17.03.2019 o 17:44 przez Kondzik
+5
Kondzik
Na Klinsiego nie ma pieniędzy
17.03.2019 o 17:57 przez Orzeu
+1
Orzeu
nigdy nie publikowaliśmy wywiadu z klinsim. Jeszcze czego xd
17.03.2019 o 18:06 przez Czarson
-1
Czarson
trzeba podglądać konkurencje i czerpać z ich dobrych pomysłów
17.03.2019 o 18:07 przez Orzeu
+1
Orzeu
i takim jest wywiad z klinsim :P ? Jak chcę wywiadu z klinsim to wchodzę na sb ;)
17.03.2019 o 18:25 przez Kondzik
Kondzik
Na im chyba był XD
17.03.2019 o 16:49 przez maverik
+2
maverik
Cozza nieźle odleciał z tym Cambiasso.
17.03.2019 o 16:40 przez Pader88
+5
Pader88
Cozza alez on dobitnie wyjasnil Spalettiego i Icardiego szanuje bardzo
17.03.2019 o 16:14 przez CzarodziejCzasu
+2
CzarodziejCzasu
No brawo Orzeu, zabrakło tylko Olka Bernarda.
17.03.2019 o 16:18 przez Orzeu
Orzeu
@il_serpente jakie przewidywania co do dzisiejszego meczu?
17.03.2019 o 16:01 przez Orzeu
+2
Orzeu
Pan Paolo trochę ostrzej, ale nie sposób się nie zgodzić, szczególnie jeśli chodzi o sytuację Icardiego - dla mnie to byłaby idealna odpowiedź na gierki Wandy.
17.03.2019 o 16:32 przez kamil13216
kamil13216
No nie wiem, jak dla mnie to z niczym się nie można zgodzić w jego wypowiedzi. Jaki kluczowy Galgiardini, jaki Cambiasso na przyszły sezon. Sytuacja z Icardim--to tez nie jest rozwiązanie, wiele razy mówiłem, ze w dupie mam pieniądze bo to niemój hajs więc nie obchodzi mnie ile Inter zyska a ile straci, natomiast mimo wszystko, mimo cąłego tego gnoju w tym klubie, to nie uważam, ze powino się Icardiemu zniszczyć karierę w wieku 26 lat. Niech odejdzie i zapomnijmy o tej gadzinie.
17.03.2019 o 16:41 przez Orzeu
+3
Orzeu
ale to nie Inter Icardiemu by zniszczył karierę, tylko Icardi sam by ją sobie zniszczył.
17.03.2019 o 16:46 przez kamil13216
kamil13216
Przez swoje z :cenzor: zachowanie, tak. Zmierzam do tego, że po prostu niech idzie jak najdalej, a nie trzymajmy zgniłej gadziny u siebie. Wywalic i zapomniec.
17.03.2019 o 16:48 przez Orzeu
Orzeu
za odpowiednią cenę, oczywiście ;)
17.03.2019 o 15:58 przez TomHardy
+3
TomHardy
Paolo Cozza dokładnie.

Shoutbox

ZnawcaCalcio 26.09.2020 23:08

Sensi dzisiaj pozytywny wystep

CzarodziejCzasu 26.09.2020 23:07

Szok ze wszedl Nainggolan a nie Gaglia :D

Klinsi64 26.09.2020 23:07

boze jaki bełkot

ZnawcaCalcio 26.09.2020 23:06

Jakby Gags zagral od poczatku to bysmy wygrali 3-0

SejusFCI 26.09.2020 23:06

Eriksen potrafi zagrać jakąś pojedynczą piłkę, ale nie ma tego gazu, który pokazał Barella przy bramce na 1-1

Mikson 26.09.2020 23:04

Większość zagrań niecelne? xD Eriksen dziś miał ponad 80% celnych podań, w tym 2 kluczowe. Sensi 75% celnych. Skończcie z tym jechaniem na Eriksena.

ojciec&ojciec 26.09.2020 23:04

Gra za wolno brakuje mu agresji dynamiki. To nie jego wina że obrona była dzisiaj z ekstraklasy ale wymagałoby się o takiego piłkarza więcej niż kilka fajnych podan bo to to ci może zaproponować taki hakanek np a nie typek który miał być gwiazda ligi

pablo77 26.09.2020 23:02

Lukaku dzisiaj chyba z Persiakiem 4 setki zrypali. Tez ich wypieprzyć...

ojciec&ojciec 26.09.2020 23:02

Ten cały Erikson się nie nadaje do tej ligi takie są fakty niezależnie od tego jak bardzo będziecie zakrzywiać rzeczywistość

timon 26.09.2020 23:01

Eriksen gra za wolno. Pile jednak dac potrafi

IlCapitano 26.09.2020 23:00

Erykson siem CHUUYYYIU NADAJE

Kamiliusz1908 26.09.2020 23:00

Pytanie tylko czy Conte bedzie na niego stawiał, W zeszłym sezonie Eriksen miał kilka naprawdę świetnych meczów, dobrych zagrań itp i kończył na ławce w następnym spotkaniu.

pablo77 26.09.2020 23:00

Eriksen gubi się na małej przestrzeni ? Ty chyba ślepy jesteś. To jest jeden z nielicznych pomocników z zeszłego sezonu który potrafi z pierwszej piłki z typem na plecach zagrać na jeden kontakt z ziomkiem i przyspieszyć akcje

Klinsi64 26.09.2020 22:59

wiekszosc xd

ojciec&ojciec 26.09.2020 22:58

Większość zagrań niecelnie gubi się na małej przestrzeni za mało dynamiki

pablo77 26.09.2020 22:58

a że w obronie graliśmy jak paralitycy to też wina pewnie Eriksena, hehe. Głębia składu jest ważna mieć dwóch równorzednych piłkarzy na pozycji bo to pokazał ten mecz jak wchodzi Sensi Vidal Hakimi Sanchez i Nainggolan a Fiorentina już na oparach była

Klinsi64 26.09.2020 22:57

sensi pokazuje ze można byc artystą i wojownikiem jednoczesnie

Mikson 26.09.2020 22:57

Też nie kumam hejtu na Eriksena, pare razy świetnie uruchomił przód. I na serio nie rozumiem po co tej drużynie KAnte. Robienie wyprzedaży i zbieranie 70 baniek na gościa, który w sumie nie będzie game changerem to bezsens. Pomoc i atak hula dobrze.

Endru 26.09.2020 22:57

Sensi robi wszyskto dwa razy szybciej od Eriksena

pablo77 26.09.2020 22:56

I ocenianie po 1 meczu, całkiem dobrym do tego to nie jest messi ludzie zrozumcie. Hakimi nie grał tylko Young który był tragiczny, Eriksen potrafi zagrać piłke za obrone i Hakimi bedzie z tego korzystać. Jakby Lukaku wykorzystał sytuacje co mu rzucił to każdy by się podniecał jaką asyste miał Eriksen

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 20 września

  • FT

    Parma

    0 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Genoa

    4 - 1

    Crotone

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Bologna

Sobota, 26 września

  • FT

    Torino

    2 - 4

    Atalanta

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 3

    Benevento

  • FT

    Inter

    4 - 3

    Fiorentina

Niedziela, 27 września

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    AC Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 28 września

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Parma

Środa, 30 września

  • 18:00

    Benevento

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 02 października

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Sampdoria

Sobota, 03 października

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Crotone

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Udinese

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Genoa

    Genoa

    1

    3

  • 2

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 3

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    1

    3

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    1

    3

  • 5

    Napoli

    Napoli

    1

    3

  • 6

    Milan

    Milan

    1

    3

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    2

  • 2

    Andrea Belotti

    2

  • 3

    Luca Caldirola

    2

  • 4

    Gaetano Castrovilli

    2

  • 5

    Lorenzo Insigne

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26941

Liczba newsów: 37507