Plotki transferowe

Zwolnienie Spallettiego kluczem do sprowadzenia Dzeko? (25)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
około miesiąca temu
1150
25
Dzeko

Jak donosi Corriere dello Sport, Inter zastanawia się, czy latem nie sprowadzić do Mediolanu napastnika Romy - Edina Dzeko.

Bośniakowi wygasa kontrakt w 2020 r. i jest bardzo mało prawdopodobne, by zespół ze stolicy Włoch chciał tę umowę przedłużyć. Dodatkowy wpływ na decyzję działaczy Giallorossich może być fakt, że podczas przerwy ostatniego meczu Romy ze SPAL, Dzeko pokłócił się z kolegą z zespołu - Stephanem El Shaarawym.

Inter musi podpisać kontrakt z jakimś napastnikiem, jeśli Mauro Icardi opuści klub, a jak wiadomo były kapitan Nerazzurrich raczej nie planuje pozostać w drużynie na kolejny sezon.

33-latek chciałby zawrzeć trzyletnią umowę z Interem i jak wiadomo, miał on problemy z dogadaniem się z obecnym trenerem Nerazzurrich - Luciano Spallettim, gdy ten trenował zespół ze stolicy. Pożegnanie się z Toskańczykiem w lecie dałoby większe szanse na sprowadzenie Bośniaka.

Nie wiadomo na ten moment, ile za swojego napastnika oczekiwałaby Roma, ale ze względu na zbliżający się koniec jego kontraktu, oczekiwania te powinny być stosunkowo niskie. 

Zobacz też

Nicolas Pepe

CorSport - Inter powalczy o Ziyecha i Pepe (31)

23.04
10:17
Joao Mario

Monaco pyta o Joao Mario (1)

25.04
10:22

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.03.2019 o 20:54 przez akipa
akipa
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 45lat.
Mam na imię Monia lat 27, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu www.Odloty69.pl
i wyszukaj mnie po niku: Kasandra napisz do mnie i spotkajmy sie!
22.03.2019 o 18:51 przez pluto11
+1
pluto11
Z takimi transfer ami daleko nie zajedziemy
22.03.2019 o 18:04 przez Rebelde
Rebelde
Ciężka sprawa. Bo z jednej strony, kibice chcieliby kogoś z absolutnego topu na tą pozycję a z drugiej strony chcieliby żeby L.Martinez grał jak najwięcej i był numerem "jeden". A to trochę gryzie się ze sobą i dodatkowo nie stać nas na trzymanie napastnika wartego +50mln na ławie jako numer dwa. A transfer doświadczonego Bośniaka to taki kompromis miedzy tymi sprzecznymi oczekiwaniami. A Serie A nie raz udowodniło że tacy napastnicy mogą dać dużo drużynie (Mandzukic, Quagliarella), a do tego nie kosztują dużo jak się ich sprowadzi w odpowiednim momencie, a taka okazja akurat przypada, bo Edinowi kończy się kontrakt. Ja nie mam nic przeciwko, żeby sprowadzili "napastnika po kosztach" , a całą moc finansową przeznaczyli w inne newralgiczne pozycje. Bo niestety budżet nie z gumy, jak wydamy mnóstwo kasy na napastnika to na inne pozycje zabraknie.
22.03.2019 o 18:02 przez AveCaesar
AveCaesar
W sumie to Barbosa może być zmiennikiem Martineza w przyszłym sezonie, a pieniądze w kieszeni :D
22.03.2019 o 17:08 przez kroter32
kroter32
Panowie, w przyszlym sezonie Lautaro powienien byc 1-szym napastnikiem i to bez dwoch zdan. Mozna poszukac jakiegos mlodego, perspektyficzne zmiennika dla niego, lub sprowadzic dziadka z doswiadczenie, ktory na :cenzor: la. Jezeli Dzeko, to owszem, ale tylko na dwa lata. Szkoda, ze Quagliarella jest juz tak stary. W wieku 30-tu lat, idealnie by pasowal. Moim zdaniem, jednak powinni sprowadzic Zapate. Generalnie nie chce, by Lautaro znow siadl na lawce.
22.03.2019 o 17:37 przez rafael021
rafael021
Kolego chcesz drugiego Edera w Interze, bez jaj
22.03.2019 o 16:33 przez Kazam
+1
Kazam
KoBa napisał:
No to mamy ważny argument za pozostaniem Spalla na kolejny sezon.
dokł Koba
22.03.2019 o 16:30 przez WirtuozTaktyki
+1
WirtuozTaktyki
Czy was Bòg opuścił? 3 letni kontrakt dla 33 letniego typa?
22.03.2019 o 16:14 przez Kondzik
Kondzik
Dosyć zadym w naszym klubie.
22.03.2019 o 16:10 przez SETE
SETE
Jesli Edin ma byc zastepstwem dla Icara to sorry, ja ku rwa wysiadam.
22.03.2019 o 15:50 przez danielinter
danielinter
Na zmiennika dla Lautaro moze sie okazać ze lepszej opcji nie bedzie
22.03.2019 o 15:24 przez maverik
+1
maverik
Od kiedy to Spalletti ma problemy z Dżeko? Dzięki Luciano stał się królem strzelców i przestał być drewniakiem, który nie trafiał na pustą.
22.03.2019 o 15:37 przez timon
timon
Haha haha, uwielbiam to. Piłkarz gra dobrze, więc zasługa Spalettiego. Piłkarz gra lipe- Spalettiemu nie ma wpływu na formę piłkarzy 😂
22.03.2019 o 16:08 przez maverik
+1
maverik
No to porównaj sobie jak grał Dżeko jak przyszedł do Romy, jak grał u Spallettiego, a jak gra teraz.
22.03.2019 o 16:19 przez maverik
+1
maverik
Przed przyjście Spalla 3 bramki w połowie sezonu. Dżeko u Spallettiego 29 bramek 12 asyst w 16/17. Spalletti odchodzi i Dżeko ma 16 bramek 2 asysty. W tym sezonie 7 bramek 4 asysty :D Nie no przypadkiem odpalił z formą w wieku 31 lat :D
22.03.2019 o 16:58 przez timon
timon
W odwrotna stronę też to działa?
22.03.2019 o 17:19 przez maverik
maverik
oczywiście
22.03.2019 o 18:17 przez KoBa
KoBa
Widać tak go Spall wkurzał, że się wyładowywał na boisku jak trzeba :P
23.03.2019 o 02:40 przez timon
timon
Wcześniej twierdzili, że trener nie odpowiada za formę zawodników. Rozumiem więc, że zmieniłeś zdanie i gdy zawodnik gra kupę to również wina trenera?
23.03.2019 o 15:27 przez maverik
maverik
No to zależy kogo. Na przykładzie Dżeko widać, że trener miał spore zasługi. W Interze musiałby Spalletti odejść żeby to porównać, ewentualnie można porównać zawodników tych którzy grali w tamtym sezonie w innym klubie. No to z tych co przyszli to zawodnicy trzymają poziom.
22.03.2019 o 15:23 przez Dzyl
Dzyl
Tak tak ściągajmy gościa, który zaraz będzie emerytem w miejsce młodego Icardiego. Jak już kogoś kupić w miejsce Icardiego to kogoś na podobnym poziomie piłkarskim co Mauro i w podobnym wieku.
22.03.2019 o 14:56 przez Mendjolan
Mendjolan
Error error error, sytuacja patowa, ani to ani to
22.03.2019 o 14:46 przez NajlepszyKibic
NajlepszyKibic
To już wolę napastnika w postaci Zapaty
22.03.2019 o 14:40 przez KoBa
+2
KoBa
No to mamy ważny argument za pozostaniem Spalla na kolejny sezon.
22.03.2019 o 14:37 przez Luki165
+1
Luki165
Won z dziadem

Shoutbox

Endru 25.04.2019 10:30

Nie mialby z kim grac

Endru 25.04.2019 10:30

Ale u nas Pogba by sie panoszyl

IlCapitano 25.04.2019 10:30

Reszta to szrot straszliwy

IlCapitano 25.04.2019 10:30

Jak ja od nich bym tylko Pogbe wziął

Kazam 25.04.2019 10:30

klinsi to gwiazda im.com przeciez

Kazam 25.04.2019 10:30

:D

IlCapitano 25.04.2019 10:29

A Klinsi opisywał, że mają lepszych piłkarzy od Interu cóż za kreatura

IlCapitano 25.04.2019 10:29

Beka z tego United całego

Endru 25.04.2019 10:28

A czarodziej solskjaer juz sie skonczyl wyjasniony

Endru 25.04.2019 10:27

I gitara

Endru 25.04.2019 10:27

Sarri teraz remis z united

Endru 25.04.2019 10:27

Zobacz co te united i arsenal wyprawiaja

Endru 25.04.2019 10:27

Wprowadzi cwelsi do lm

Endru 25.04.2019 10:27

Ale Sarri osiagnie swoj cel raczej Cap

Endru 25.04.2019 10:26

Nastepny trener nie bedzie mial juz piatka na farcie

kulfon32 25.04.2019 10:26

Gennaro Gattuso może zostać nowym trenerem Newcastle United - poinformował dziennik La Gazzetta dello Sport. Zastąpiłby on na tym stanowisku Rafę Beniteza.

IlCapitano 25.04.2019 10:26

No i tak pewnie będzie a do Milana Sarri

Endru 25.04.2019 10:26

Zeby nie splamic legendy

Endru 25.04.2019 10:26

Powinen wtedy odejsc w glorii chwaly

Endru 25.04.2019 10:26

Ja bede gattudza uwazal za wybitnego jesli osiagnie 4 miejsce

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    33

    87

  • 2

    Napoli

    Napoli

    33

    67

  • 3

    Inter

    Inter

    33

    61

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    33

    56

  • 5

    Milan

    Milan

    33

    56

  • 6

    Roma

    Roma

    33

    55

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    22

  • 2

    Duvan Zapata

    21

  • 3

    Krzysztof Piatek

    21

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    19

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 27 kwietnia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Empoli

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:30

    Inter

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 28 kwietnia

  • 12:30

    Frosinone

    ? - ?

    Napoli

  • 15:00

    Chievo

    ? - ?

    Parma

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

  • 20:30

    Torino

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 29 kwietnia

  • 19:00

    Atalanta

    ? - ?

    Udinese

  • 21:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 23454

Liczba newsów: 33553