Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, dzisiaj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
kompro? Z ktorej strony?
Z wiekiem człowiek chyba dojrzewa co nie
Po co ci to
Claudio, to nie było jakieś ofensywne z mojej strony. No tylko czemu ty się tak gotujesz, przecież wczoraj zaliczyłeś kompro fest
Leoni tez miał byc kozakiem a póki co się połamał i nie wiadomo co z nim dalej..
ma roczny kontrakt tylko
zapyać kotletyko o Moline
"Kredence 23.06.2026 22:55 No i gratulacje cny za bardzo ładne obicie klaudiusza, zawsze bawi jak mu się czajnik gotuje" a ostatnio pisałem nawet, że kredens w tym roku jeszcze nie sapał do mnie. Cóż przeliczyłem się
niech nasi sobie dadzą spokój z Atalantą
dają 15 mln więcej
grubo nas przebili
Haha
60 mln dla Atalanty i 7 mln łącznie z bonusami dla Palestry 😂😂😂😂
raczej nie ma tego w planach
albo rzeczywsicie przebudowa pod 4 z tyłu..
ech no szkoda to miała być kolejna ładna przygoda i dalsze budowanie włoskiego interu
zwyciężył, w końcu tak powiedział, aczkolwiek dziekuje
nie oszukujmy się, ale ciężko będzie załatać wszystkie dziury gotówkowymi transferami
Urocze to jest
No i gratulacje cny za bardzo ładne obicie klaudiusza, zawsze bawi jak mu się czajnik gotuje