Plotki transferowe

Di Marzio - Mkhitaryan w Interze na kolejny sezon! (76)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
22 dni temu
3586
76

Jak donosi G. Di Marzio, Henrikh Mkhitaryan powiedział "tak" i zagra w Interze w kolejnym sezonie!

Ormianin w ostatnich dniach zastanawiał się nad zakończeniem kariery, jednak po rozmowach z klubem zdecydował się na zaakceptowanie propozycji rocznego przedłużenia kontraktu. 

Duży wpływ na decyzję miał mieć Cristian Chivu, który w ostatnim czasie pochlebnie wypowiadał się o Mkhitaryanie. Co ciekawe, Miki już zgodził się na propozycję przedłużenia kontraktu, a sprawy finansowe zostaną dopiero omówione na przyszłych spotkaniach między stronami. 

 

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (17:30) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (44)

17.06
08:32

Komentarze (76)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
31.05.2026 o 21:46 przez Granat105
Granat105
🤣🤣🤣
28.05.2026 o 13:29 przez BartekBartek
BartekBartek
Oby tylko nie było powtórki jak z Galiardinim, że kibice będą rzygali na jego widok.
28.05.2026 o 08:36 przez Maciek84
Maciek84
Odmłodzenie kadry grubą parą 😀
27.05.2026 o 18:55 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Wiedziałem że Miki zostanie…
27.05.2026 o 15:11 przez dodo1908
dodo1908
LOL więcej komentarzy pod tym newsem niż po zdobyciu tytułu.

Jak będzie zmiennikiem to nie mam nic przeciwko. Doświadczony profesjonalista przyda się w sztani. Pod koniec sezonu jak wchodził z ławki to dawał dużo dobrego.
27.05.2026 o 20:25 przez Szociq
+2
Szociq
Co dawał?
27.05.2026 o 13:56 przez ZnawcaCalcio
+4
ZnawcaCalcio
Jak podpisywał kontrakt do 2026 to nie sądziłem, że zostanie on jeszcze raz przedłużony
27.05.2026 o 13:38 przez KarmaAG
KarmaAG
Krok w tył !! :(
Barella i Turkowie do odstrzału, ewentualnie głęboka ławka.
Niestety przed nami, kolejny kompromitujący sezon w LM.

Mimo iż Chivu jest lepszy od kompletnego Dyletanta Inzaghi,to popełnia wciąż błędy poprzedników, grając "eupieciami" beż formy
27.05.2026 o 12:48 przez broda4991
broda4991
Dziwić się że potem takie perełki jak topalović czy inni przepadali jak gramy dziadkami. Żenada.
27.05.2026 o 12:37 przez kibol123
kibol123
4 lata w Interze, 3 lata (pierwszego składu) 187 meczów 12 goli 21 asyst pomocnika grającego zawsze (powtarzam) zawsze najbardziej wysuniętego pośród Hakana i Barelli czy to są statystyki godne dla ofensywnego piłkarza Interu którego można nazwać "dobrym"? Dlatego nic tylko przedłużyć po co nam ktoś kto mógłby dać lepsze liczby jak mamy pewny brak liczb...
27.05.2026 o 12:28 przez Orrin
+1
Orrin
XD mamy odmładzać zespol a nie zapewnić opiekę medyczna oraz dobra pensje na starość
Inter to nie jest dom spokojniej starości
27.05.2026 o 11:00 przez Jaszczu91
+1
Jaszczu91
Barella (Sucić)
Hakan ( Stanković)
Zieliński (Jones)
+ Mkhitaryan jako opcja numer siedem
27.05.2026 o 10:49 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Wier, że będzie bardziej jako mentor, członek sztabu aniżeli realne wzmocnienie ławki. Oby jego osoba nie blokowała miejsca w kadrze. Bo przy Barelli, Calhe, Zielu, Masollinie, Stanko, Jonesie i Kone zrobiłoby się mega ciasno :/// o ile w ogóle Ci dwaj ostatni do Nas dołączą bo coś znów cicho :/ Jones powinien obowiązkowo, mega gość z przystosowaniem już do zapier. przez 90 minut po boisku. Takich piłkarzy właśnie nam trzeba.
27.05.2026 o 10:25 przez rafalik93
+2
rafalik93
1 kwiecień dzisiaj czy co chłop do odstrzału był już 2 lata temu ten chivu się nigdy nie nauczy ale nie będę go krytykowal bo dublet sieknal zobaczymy w nowym sezonie jak nie to wyleci na taczkach razem z tym dziadem mikim
27.05.2026 o 10:21 przez Rebelde
+3
Rebelde
To nie lepiej ogrywać kogoś młodego z primavery a nie katować biednego Mikiego, który już nie dojeżdża do poziomu.
27.05.2026 o 10:12 przez DonDawido
+2
DonDawido
Podpisaliśmy z nim kontrakt in blanco, sam może sobie wpisać wynagrodzenie. Tak doceniamy naszych mistrzów.
27.05.2026 o 11:19 przez Orzeu
Orzeu
na odwrót :P
27.05.2026 o 09:54 przez Ziomus
+4
Ziomus
Który następny? Sommer?
27.05.2026 o 09:52 przez tytusek25
+6
tytusek25
jak zostanie , to on dalej bedzie pierwszy do wejscia .Zrozumta. W glowie Chivu nie pojawi sie nagle tajemnicza wajha robiaca go 7 rererwowym bo to nie manager. Dopoki tu bedzie bedzie to samo. Bylby zwyklym zlodziejem cennych minut i spowalniaczem rozwoju jego koniecznego na wczoraj nastepcy. Jedno dupne NIE. Chivu trzeba systemowo , odgórnie pomoc odciac sie od takiego balastu , bo ewidentnie ma z tym problem i to jest rola Pietrka z Kobrą.
27.05.2026 o 09:26 przez Ziomus
+2
Ziomus
Jak on taki młody jest to niech wypierdala się ograć do u23 😀
27.05.2026 o 09:19 przez Orzeu
+1
Orzeu
Przypomnę, że mamy 5 zawodników do kupienia, a budżet na transfery 50 mln euro.

Pozostawienie Mkhitaryana na opcji nr 6-7 do pomocy jest moim zdaniem rozsądne.
27.05.2026 o 09:20 przez Orzeu
+2
Orzeu
Topalovic zadebiutował i fajnie, ale on następny sezon powinien się ogrywać na wypożyczeniu.

Stanković? Chciałbym żeby przyszedł i grał w Interze, piękna byłaby to historia.
27.05.2026 o 11:07 przez Xucatlan
Xucatlan
Nie jestem zwolennikiem przedłużenia umowy Mkhitaryana, ale przy ograniczonym budżecie ciężko nazwać ten ruch nierozsądnym.
Te spamowanie Topalovicem przypomina mi wciskanie tutaj Fabbiana jako następcę Mikiego, bo strzelił 3 gole w jakimś tam krótkim odstępie czasu. Fabbian skończył tak, że musiał uciekać z Bolognii, bo przyszedł potężny Tommaso Pobega, a i ten ruch skończył ławką rezerwowych.

Nikt tutaj raczej nie ma żadnych podstaw by twierdzić, że Topalovic jest na poziomie choćby Asllaniego...
27.05.2026 o 08:18 przez Cyrax
+10
Cyrax
Ponad połowa kadry gra ze sobą już od kilku lat. W tym czasie zdobyli 2 mistrzostwa i dwukrotnie dotarli do finału LM. W kadrze znajduje się aż 20 piłkarzy po 25 roku życia (w tym 8 blisko 30-stki i aż 11 po 30-stce), a niektórzy piszą, że Miki musi zostać, bo bezcenne będzie jego doświadczenie, jakby ta drużyna dopiero była budowana, nic nie wygrali i składała się z samych młodzieżowców xD
27.05.2026 o 08:12 przez kibol123
+5
kibol123
Miałbyć Paz a jest Paź łysy, stary, niedokładny...
27.05.2026 o 08:09 przez kibol123
+6
kibol123
No to Inter wzmocniony i Stankovic i Topalovic powąchają murawę jak świnia zobaczy niebo...
27.05.2026 o 08:01 przez smerf1600
+2
smerf1600
tak żem czuł...
27.05.2026 o 07:26 przez inter30
+8
inter30
Podziwiam kreatywność zwolenników tego przedłużenia, jakieś fikołki, naginanie rzeczywistości. Możecie sobie pisać tylko to jest gówno prawda. Facet nie dojeżdżał w tym sezonie, w przyszłym będzie jeszcze gorzej, to co za różnica czy będzie 2, 4 czy jedenastym pomocnikiem w kadrze jak po prostu jest już za słaby na ten klub nawet na ławkę? Sram to mityczne doświadczenie bo w piłce liczy się jakość piłkarska a nie pseudo doświadczenie. Odejdzie Fryta, Diouf wahadło to i tak zostaje 5 pomocników, z Mikim 6, to gdzie tu miejsce na zapowiadaną przebudowę? Kone, Paz? Z tego wynika że Stanko jest z automatu skreslony i juz liczą zyski z jego sprzedaży. Mamy idealnego zastępcę Hakana przy którym mógłby się wprowadzać w tym sezonie to wymyślają jakieś rozwiązania z dupy, żenada. Na końcu Paz się pewnie wymknie, Kone też i przyjdzie jakiś kasztan i linia pomocy nie drgnie nawet o milimetr
27.05.2026 o 07:35 przez Xucatlan
+3
Xucatlan
Jeśli według ciebie nie liczy się doświadczenie, a jakośc piłkarska, to polecam odświeżyć zeszłoroczny dwumecz Interu z Barceloną i zobaczyć jak zachowuje się Barcelona i jej jakościowi piłkarze, którym brakuje doświadczenia w momencie kiedy wystarczy im utrzymać prowadzenie przez 5 minut.

W sumie dwumecz z Atletico z tego sezonu też warto obejrzeć żeby zrozumieć jak błędnym podejściem jest ignorowanie doświadczenia.
27.05.2026 o 08:03 przez plint4n
+7
plint4n
Barella ma 29 lat. Hakan i Zielu po 32. Rozegranych meczy w sumie pewnie koło 1500.
To jeszcze za mało doświadczenia?
Gdyby nasza podstawowa pomoc miała wyglądać Sucic Stankovic Diouf, to jeszcze przedłużenie Mikiego by miało jakiś sens. Mimo, że przecież Ci goście to nie są już nastolatkowie.
Nie stać nas na kupowanie gwiazd, więc musimy je zacząć wychowywać.
Wg mnie pomocnik nr 7 powinien być dobierany na każdy mecz z zespołu U23 i dostawać minuty kiedy tylko wynik pozwoli.
27.05.2026 o 08:14 przez Samsewybierz
Samsewybierz
No japier....
27.05.2026 o 08:15 przez Samsewybierz
+2
Samsewybierz
Mkhitarian to już w zeszłym sezonie powinien odejść
27.05.2026 o 08:22 przez Piotrek85
+3
Piotrek85
Nasza podstawowa pomoc (Barella 29 lat ,Hakan32 lata i Zieliński 32 lata ), a Tobie jeszcze mało doświadczenia?
27.05.2026 o 08:27 przez kibol123
kibol123
Czyli Awans Interu z Barcą to nie był jakiś cud w wykonaniu Acerbiego i lekki niefart Raphini (który mógł nas zjeść) tylko doświadczenie leciwego obrońcy? Pozdr. naprawdę fikołki jak w cyrku, Barcelona ma po porostu fatalnych obrońców bez jakości na taki poziom i nie ma kasy na kogoś pokroju Bastoniego, a nie nie ma mitycznego doświadczenia, jakoś Yamal wpadł na Euro bez doświadczenia i z miejsca stał się najlepszym zawodnikiem turnieju.
27.05.2026 o 09:11 przez Cyrax
+2
Cyrax
Dobrze, że Topalovic w ostatnim meczu nie wzorował się na doświadczeniu Mikiego, bo zamiast zaliczyć świetną asystę, to podałby w aut.
27.05.2026 o 09:59 przez timon
+2
timon
To ja bym jeszcze dorzucił mecz z PSG. Tam bylo idealnie widac ile dało nam doświadczenie Mikiego czy Acerbiego
27.05.2026 o 10:23 przez maestro177
+1
maestro177
Tak, cudem im 7 bramek wrzuciliśmy, całkiem sporo tej mocy ponadludzkiej.
27.05.2026 o 12:27 przez kibol123
kibol123
Mówię o bramce dającej dogrywkę, ja tam rozpatruję to jako cud niż normalne zagranie Acerbiego ;)
27.05.2026 o 12:53 przez Kokos
Kokos
Takie gadanie, ja polecam odświeżyć zeszłoroczny finał LM gdzie doświadczenie zostało rozjechane przez jakość piłkarską, a zniszczył ją 20 letni gówniarz - mecz meczowi nie równy a zawodnicy jednak się starzeją
27.05.2026 o 06:51 przez maestro177
+4
maestro177
Można się było tego spodziewać po tym jak trafił parę razy w światło bramki w końcówce sezonu.
27.05.2026 o 06:50 przez Rafi23
+2
Rafi23
I już z :cenzor: dzień. Emeryt zostaje. Ciekawe który jeszcze
27.05.2026 o 04:59 przez Pader88
+7
Pader88
Od ligi włoskiej wolniejsza jest tylko Ligue 1 z 5 topowych. A wśród 50 topowych lig, w lidze włoskiej zawodnicy poniżej 21 roku życia zagrali tylko 1.9% czasu gry, gorsza pod tym względem jest jedynie Arabia Saudyjska już nie mówiąc o”produkowaniu” tych młodych talentów których jest tyle co kot napłakał. A tutaj osoby chcące uchodzić za „znawcow” tudzież „zdrowo-rozsądkowych” rozpływają się nad pozostawieniem 38 latka który już się nie porusza po boisku, odbierana jest mu piłka jak lizak dziecku a o celnych strzałach na bramkę to w ogóle szkoda strzępić ryja. Naprawdę wspaniali jesteście dajcie sobie jeszcze po 5 plusików i zastanówcie się jak serio nad soba lub chociażby nad tym jak ten klub, ta liga i Włochy mają kiedykolwiek pójść do przodu. Nie pozdrawiam
27.05.2026 o 07:14 przez Cny
+1
Cny
Porzuć logikę. Musisz to sobie relatywizować. Wtedy super się żyje, wszystko ma sens :D
27.05.2026 o 08:00 przez Xucatlan
Xucatlan
Spadające tempo Serie A nie jest efektem wieku piłkarzy, a raczej mody na te przeklęte 3-5-2, które zasadniczo promuje futbol defensywny i sprzyja mozolnemu budowaniu ataku od własnego pola karnego.
Nieprzypadkowo ta formacja wymarła na długie lata. Nieprzypadkowo żaden zespół z szeroko rozumianej czołówki spoza Włoch w ten sposób nie gra. Nieprzypadkowo ogólnie poza Włochami 3-5-2 widywane jest sporadycznie.
27.05.2026 o 08:21 przez kibol123
+1
kibol123
A ty za przeproszeniem pier... Już zapomniałeś jakie tempo prezentowało 3-5-2 Inzaghiego który zamiatał wszystkich w Europie? I to z emerytami w składzie, naprawdę to aż strach pomyśleć jakbyśmy mieli choć z 2-ch takich graczy jak Pedri/Musiala/Olise/Doue/Rafinha zobacz nawet Diouf jakie ma odejście od rywala z piłką i porównaj z takim Lautaro czy Mkitarianem to się nazywa tempo gry...
26.05.2026 o 23:57 przez Waldini
+3
Waldini
Tak czułem, że pod tym artykułem niektórzy będą się gotowali, ale w sumie to nie widzę powodu. Mówimy o rocznym kontrakcie, z doświadczonym i ogranym zawodnikiem, który będzie uzupełnieniem składu i będzie mógł odciążać innych. W dodatku za prawdopodobnie niewielką pensję. Naprawdę ktoś myśli, że jesteśmy krezusami i możemy sobie przebierać w zawodnikach? My nie potrzebujemy rewolucji, tylko wyważonych zmian. Bez tego żegnamy się z kilkoma zawodnikami.
26.05.2026 o 23:43 przez vandallo87
+3
vandallo87
Początek wzmocnień
26.05.2026 o 23:18 przez HB
+3
HB
@Cny Spokój, doświadczenie, mentalność mistrza.
27.05.2026 o 06:16 przez Cny
+1
Cny
Czasami się zagalopuje. Przepraszam :(

Shoutbox

Cny 17.06.2026 17:30

Real chce pół Interu ;) a Inter pół realu.... po prostu się wymieńmy :D

Cny 17.06.2026 17:29

doman dorzucam się na benzynę!

Cny 17.06.2026 17:29

Asslani zastępujący Fratta i przedłużenie mikiego. mokry sen mercato by się spełnił xd

ragnar 17.06.2026 17:18

Here we go Provedel

martins2000 17.06.2026 16:35

Asllani ma zastąpić Davide :czerwona:

doman 17.06.2026 15:51

jakby to byla prawda to sam go zawioze do madrytu swoja osobowka :D

AveCaesar 17.06.2026 15:42

TO JEST MOCNE! 🇨🇵 Marcus Thuram jest podobno nowym głównym ofensywnym celem Realu Madryt! 🤯 Królewscy prawdopodobnie są gotowi zapłacić za niego 70 milionów euro, których oczekuje Inter Mediolan! W końcu na Bernabéu zawitałby napastnik! 🔥 ℹ️ La Gazetta dello Sport

timon 17.06.2026 13:48

Lautaro wygral MS, dwa razy copa america, raz zostal krolem strzelcow copa. Jest na 4 miejscu wsrod najlepszych strzelcow w historii Argentyny a pewnie wbije nie dlugo na drugie, a tu jakis Oster otwierajac Harnasia pisze, ze chlop sie do reprezentacji nie nadaje

Vancore 17.06.2026 12:36

z tym ze lautaro wcale nie gral gorszego meczu, poprostu messiemu wyszedl lepszy mecz

Saff 17.06.2026 08:22

Typowy oster, jak pies Pawłowa - Lautaro gorszy mecz, to jemu już ślina cieknie i w biegu do klawiatury podciąga majteczki, które mu się z ekscytacji zsuwają. A to, że nikt go nie będzie chciał kupić - lepiej dla nas

Claudio 17.06.2026 08:21

Ten Palestra mnie nie rusza. Będzie to będzie. Jak nie on to będzie jakiś starszy ale lepszy zawodnik.

lord-gs 17.06.2026 08:15

Może sobie chcieć. To Atalanta rozdaje karty.

martins2000 17.06.2026 07:53

🔥 Palestra booked, Inter move forward. After turning down Manchester City, the winger has also rejected Chelsea: he wants to join the Nerazzurri.

oster 17.06.2026 06:09

Jaki moment? On nie nadaje się do tej reprezentacji taki jest fakt

Tifosinho 17.06.2026 05:48

Masz swój moment mały człowieczku, naciesz się nim

oster 17.06.2026 05:45

Lautaro chyba znowu chce odpaść jak najszybciej żeby mieć wakacje, jak Lautaro znowu będzie najgorszy na turnieju to kolejne cztery lata nikt nie będzie chciał go kupić jak było po Katarze 😄

oster 17.06.2026 05:09

Lautaro najgorszy na boisku, forma z Kataru jest dalej

FENDI_SOSA 17.06.2026 04:48

Messi hat trick

HB 17.06.2026 00:10

xD

Claudio 16.06.2026 23:27

pisze w perpektywie kibica, a nie pilkarza. Druga sprawa czy zostanie MŚ to czas pokaze...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29475

Liczba newsów: 53350

Liczba komentarzy: 624869

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się