Plotki transferowe

Di Marzio - Mkhitaryan w Interze na kolejny sezon! (76)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
22 dni temu
3584
76

Jak donosi G. Di Marzio, Henrikh Mkhitaryan powiedział "tak" i zagra w Interze w kolejnym sezonie!

Ormianin w ostatnich dniach zastanawiał się nad zakończeniem kariery, jednak po rozmowach z klubem zdecydował się na zaakceptowanie propozycji rocznego przedłużenia kontraktu. 

Duży wpływ na decyzję miał mieć Cristian Chivu, który w ostatnim czasie pochlebnie wypowiadał się o Mkhitaryanie. Co ciekawe, Miki już zgodził się na propozycję przedłużenia kontraktu, a sprawy finansowe zostaną dopiero omówione na przyszłych spotkaniach między stronami. 

 

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 10.06 (20:00) Solet coraz bliżej Interu | City pyta o Palestrę | Inter po Ndoye? (50)

10.06
00:00
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (15:25) de Vrij chce zmienić klub // Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego (29)

17.06
08:32

Komentarze (76)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.05.2026 o 23:17 przez HB
+4
HB
Ekscytuje mnie to. Nie mogę się doczekać nowego sezonu.
26.05.2026 o 22:21 przez Mezik
+1
Mezik
Według mnie, to dobry ruch. Potrzebujemy bramkarza, jeśli nie przedłużymy de Vrija to 3 obrońców, w pomocy odejdzie Frattesi, a Diouf jeśli zostanie to jako wahadłowy. Serio uważacie, że w tych warunkach stać nas na wydawanie pieniędzy na 7 pomocnika? Miki to już nie ten zawodnik co kilka lat temu, ale jeśli jego rola będzie się sprowadzała do 300-500 minut z ogórkami i kontrakt będzie nie za wysoki to czemu nie. A goście z primavery? Pewnie będzie jak co roku. Jeśli któryś potrafi piłkę prosto kopnąć to go sprzedadzą żeby sfinansować mercato, a reszta jest za słaba na walkę o top w serie a.
26.05.2026 o 22:31 przez Piotrek85
+1
Piotrek85
No tak , jeśli Mkhitaryan będzie 7 pomocnikiem to ok, ale jeśli będzie 6 to już tragedia. Barella, Zieliński, Sucic, STANKOVIC,Hakan i Mkhitaryan. Przecież tu się praktycznie nic nie zmieni w porównaniu do obecnego sezonu .
26.05.2026 o 22:43 przez Cny
+2
Cny
On nie zagra nigdy przenigdy 300-500 minut. Będzie 1000+
26.05.2026 o 22:18 przez Domino
+3
Domino
Pierwsza myśl: a po uj?
Ale po zastanowieniu, to dopiero Chivu miał jaja go odstawić na boczny tor jak Zielu był zdrowy i w formie, a później Sucic się zaaklimatyzował. Jak ma pełnić rolę zmiennika na 20 minut w meczach z ligowymi przeciętniakami, żeby inni pomocnicy się nie zajechali to czemu nie? Pensje pewnie obniży i trzeba przyznać że to jest top profesjonalista, doświadczony który może pomóc trzymać odpowiednią kulturę w szatni. Odejdą Acerbi, Darmian, de Vrij i Sommer, więc zawsze dobrze zostawić kogoś ze starszyzny z odpowiednim mentalem.
Wiem że to wbrew FM i posiadaniu samych 20-latków w składzie, ale w prawdziwym życiu odrobina doświadczenia się przydaje.
26.05.2026 o 22:42 przez Cny
+3
Cny
Czekałem na taki komentarz ;)

Na 20 minut z dołem tabeli to są młodzi rozwojowi gracze.

Doświadczeni to są Zielu, Hakan, Barella. Starczy doświadczenia.

Właśnie takie myślenie doprowadza do posiadania bezplciowej kadry.

Odejdzie Frat, przyjdzie Stanko i koniec. Może Dioufa przesuną i przyjdzie ktoś jeszcze.
27.05.2026 o 04:43 przez Pader88
+2
Pader88
A wystarczyło napisać: „ a po uj?”
26.05.2026 o 22:17 przez Piotrek85
+3
Piotrek85
Takie rzeczy tylko kurxa w Interze. Przedłużač kontrakt 37 letniemu emerytowi.
26.05.2026 o 22:02 przez Ziomus
+4
Ziomus
Cudze chwalicie, swego nie znacie. To jest nasz Nico Paz 🖤💙😄
26.05.2026 o 21:48 przez Pader88
+5
Pader88
On do prawdy nie ma ani kszty godności już nawet nie piłkarskiej ale zwykłej, ludzkiej ehh
26.05.2026 o 21:29 przez Szociq
+5
Szociq
No i to mi się podoba. Okienko jeszcze nie ruszyło a my mamy już pierwsze wzmocnienie. Tak trzeba działać, aby zgarniać z rynku tych najbardziej wartościowych graczy. In Piero we trust.
26.05.2026 o 21:26 przez cs88
+3
cs88
Nieeeeeeeeeeeee. Przecież on już powinien być na emeryturze od roku patrząc po tym co gra, a oni mu jeszcze kontrakt przedłużą. Dramat. Pierwszy lepszy z primavery byłby lepszą opcją.
26.05.2026 o 21:10 przez Cny
+7
Cny
Gówno zobaczymy kogoś młodego. Minuty z Lecce będzie robilo ormianskie truchło... Chryste no nie zdzierzę go kolejny rok. Czyli odchodzi Fratessi przychodzi Stankovic i koniec ruchów... Zgadnijcie kto znowu w LM będzie przegrywał każdy mecz w środku pola zgrają cherlaków. Ale jak Zielu czy Barella będą grali słabiej to zawsze wtedy z ławki poratuje łysiejący Miki. Wesprze drużynę swoim doświadczeniem. A Topalovic niech się uczy. Co on sobie myśli, że wejdzie na 15 minut zrobi asystę i to wystarczy by zastąpić pierwszego hamulcowego, bezwzględnego inicjatora kontrataków rywali.

Nic się nie zmieni w tej gównianej lidze, nigdy, jeśli nawet mistrz kraju ma takie podejście do budowy kadry... No jprdl ostatnią rzeczą jakiej potrzebujemy jest mityczne betonowe doświadczenie, bo już Zielu, Hakan, Barella to jest kolosalna ilość doświadczenia (to nie tylko wiek). I najgorsze że on wcale mało nie pogra
26.05.2026 o 21:13 przez Cny
+6
Cny
I jeszcze jedno. Miki zrobi 1500 minut, czterech innych młodych uciuła w lidze łącznie 134 minuty i później przeczytam że Chivu na młodych stawia. Na europejskie standardy Djuf, LH, Sucic, Bonny to nie są młodzi zawodnicy, tylko najnormalniejsze zawodnicy stanowiący część kadry.
26.05.2026 o 20:50 przez Paolo87
+4
Paolo87
Nie chcę krakać ale to się zemści. Takimi ruchami nie idziemy do przodu tylko się cofamy. Nie tędy droga. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny, Mkhitarian jak widać nie wie.
26.05.2026 o 20:49 przez Nerazzurro90
+1
Nerazzurro90
Absolutna kompromitacja użytkowników w komentarzach, przecież z roku na rok rola gościa w Interze spada i w przyszłym roku spadnie po raz kolejny, już teraz jest Za Hakanem, Zielińskim, Barella, Suciciem a teraz jeszcze dojdzie jeden pomocnik.

Siano do za inwestowania musi pójść w inne pozycje, a nie w pomocnika który będzie odgrywał tu 3 planowa rolę wy głupie qrwy użyjcie mózgu czasen
26.05.2026 o 20:41 przez tytusek25
+4
tytusek25
Calcio widzę , to dalej januszowy stan umysłu , a nie profesjonalna nastawiona na sukces branża . Brawo. Co dalej? Powrót Perisica? Brozo? Tani , DOŚWIADCZENI , solidni, sprawdzeni.... Brać. Niektórzy widać muszą koniecznie sami poparzyć się wrzątkiem, bo nie wierzą że jest gorący jak mówią wszyscy inni. Trza to sprawdzić na własnym łbie. :)
26.05.2026 o 20:33 przez pluto11
+3
pluto11
Co upadek. Ile można
26.05.2026 o 20:21 przez lord-gs
+2
lord-gs
Miki okazał się świetnym transferem ale to jest odpowiedni moment na koniec tej przygody.
26.05.2026 o 20:13 przez danielinter
+3
danielinter
Niech jeszcze Sommer zostanie na 2, a potem skończy się że razem z Mkhitaryanem będą grać kabaret. Nawet w ostatnim meczu wchodzi Topalovic i gra piłkę jaka nie pamiętam u Mkhitaryana przez cały sezon...
26.05.2026 o 20:03 przez pasencjusz88
+2
pasencjusz88
HERE WE GO !
26.05.2026 o 20:00 przez Onana90
+5
Onana90
No to już poStankoviciowane. W dodatku DeVrij odchodzi . Może jeszcze uda się przedłużyć Darmiana, Acerbiego i Sommera?
26.05.2026 o 19:55 przez Claudio
+5
Claudio
To już nawet nie jest śmieszne.
26.05.2026 o 19:53 przez Paolo92
+3
Paolo92
Henryk lata młodości piłkarskiej ma już za sobą.
Kondycyjnie podupadł jak większość graczy w jego wieku.

Podejrzewam, że przydzielona mu zostanie rola 6-7 pomocnika w hierarchii i sporadycznie wyręczanie kolegów by ci mogli odpocząć przed ważniejszymi meczami.

Tylko zarobki muszą polecieć w dół, bo nie stać nas by głębokiemu rezerwowemu płacić 4-5 mln.
26.05.2026 o 19:52 przez Rebelde
+8
Rebelde
To mamy swojego Nico Paza
26.05.2026 o 19:45 przez Nerazzurx10
+1
Nerazzurx10
O ja pier**łe

Nigdy się go nie pozbędziemy
26.05.2026 o 19:45 przez martins2000
+1
martins2000
Kryminał,nic już nie wniesie trup a przez to że, zostal, Inter rezygnuje z 1 transferu do środka pola.

Shoutbox

doman 17.06.2026 15:51

jakby to byla prawda to sam go zawioze do madrytu swoja osobowka :D

AveCaesar 17.06.2026 15:42

TO JEST MOCNE! 🇨🇵 Marcus Thuram jest podobno nowym głównym ofensywnym celem Realu Madryt! 🤯 Królewscy prawdopodobnie są gotowi zapłacić za niego 70 milionów euro, których oczekuje Inter Mediolan! W końcu na Bernabéu zawitałby napastnik! 🔥 ℹ️ La Gazetta dello Sport

timon 17.06.2026 13:48

Lautaro wygral MS, dwa razy copa america, raz zostal krolem strzelcow copa. Jest na 4 miejscu wsrod najlepszych strzelcow w historii Argentyny a pewnie wbije nie dlugo na drugie, a tu jakis Oster otwierajac Harnasia pisze, ze chlop sie do reprezentacji nie nadaje

Vancore 17.06.2026 12:36

z tym ze lautaro wcale nie gral gorszego meczu, poprostu messiemu wyszedl lepszy mecz

Saff 17.06.2026 08:22

Typowy oster, jak pies Pawłowa - Lautaro gorszy mecz, to jemu już ślina cieknie i w biegu do klawiatury podciąga majteczki, które mu się z ekscytacji zsuwają. A to, że nikt go nie będzie chciał kupić - lepiej dla nas

Claudio 17.06.2026 08:21

Ten Palestra mnie nie rusza. Będzie to będzie. Jak nie on to będzie jakiś starszy ale lepszy zawodnik.

lord-gs 17.06.2026 08:15

Może sobie chcieć. To Atalanta rozdaje karty.

martins2000 17.06.2026 07:53

🔥 Palestra booked, Inter move forward. After turning down Manchester City, the winger has also rejected Chelsea: he wants to join the Nerazzurri.

oster 17.06.2026 06:09

Jaki moment? On nie nadaje się do tej reprezentacji taki jest fakt

Tifosinho 17.06.2026 05:48

Masz swój moment mały człowieczku, naciesz się nim

oster 17.06.2026 05:45

Lautaro chyba znowu chce odpaść jak najszybciej żeby mieć wakacje, jak Lautaro znowu będzie najgorszy na turnieju to kolejne cztery lata nikt nie będzie chciał go kupić jak było po Katarze 😄

oster 17.06.2026 05:09

Lautaro najgorszy na boisku, forma z Kataru jest dalej

FENDI_SOSA 17.06.2026 04:48

Messi hat trick

HB 17.06.2026 00:10

xD

Claudio 16.06.2026 23:27

pisze w perpektywie kibica, a nie pilkarza. Druga sprawa czy zostanie MŚ to czas pokaze...

Cny 16.06.2026 23:17

100% racji. zamiast zostać mistrzem świata (całkiem prawdopodobne) to mógł sobie zostać w mediolanie

Claudio 16.06.2026 23:08

niepotrzebnie Thuram pojechal na ten mundial skoro ma ławę grzać cały czas. Tak by spokojnie odpoczął

Tifosinho 16.06.2026 23:00

Duet Theo-Maignan się popisał 🤣

Tifosinho 16.06.2026 22:47

Ależ piłka od Rabiota

VVujek 16.06.2026 21:38

Como może się odbić od ściany grając na 3 frontach.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29474

Liczba newsów: 53350

Liczba komentarzy: 624854

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się