Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, dzisiaj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Idiota
No mógł dać 70 mln i 6 mln Palestrze
Ausilio znów nas wszystkich oszukał
Z tym Palestrą to dajcie spokój, kto to słyszał
Ty się akurat Orzeu powinieneś cieszyć, będzie ruch na stronie, bo nic tak nie przyciąga psychopatów jak porażka Interu, czy to na rynku transferowym czy na boisku 😉
Może tak być ale to nie nasz problem
on w anglii zginie, zobaczycie
A nam pozostaje szukać alternatywy
Głównym wygranym tej sytuacji będzie Atalanta
Atalanta wiedziała co i jak i czekali na angoli
Wybierze kasę i Anglię, ma takie prawo, nie przeskoczysz tego
50 to już było niesamowicie dużo
A co chcesz Orzeu zrobić jak dają prawie 60 mln + 5 mln Palestrze xd
akurat to Interowi wychodzi najlepiej
Weźmy jakiegoś 29 latka i go odbudujemy
umówmy się on takich pieniędzy nie jest wart, ale to moje zdanie
50 mln za jakąś Palestre z Cagliari przebijać to nie ma sensu xD
Kolejny zawodnik nam ucieka bo żałujemy 3 mln wiecej
jak historia uczy to wszystko znika gdy pojawia się pieniądz
no ale przecież mieliśmy pierwszeństwo gracza i dobre relacje