Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, dzisiaj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Rebelde 23.06.2026 22:30 Chelsea zapropnowało 60mln +10% z kolejnego transferu. Nie ma szans tego przezbić
z Pazem też może być tak, że angole się wpiepszą bo akurat hajs mają, wię Marotta niech lepiej szybciutko dzwoni do Pereza ale czy to coś da to wątpię bo Mou chce Enzo od nich
Chelsea zapropnowało 60mln +10% z kolejnego transferu. Nie ma szans tego przezbić
bez mocnej akademii i piłkarzach wychowanych przez Inter będzie nam po prostu ciężko rywalizować i w różnica między Interem, a hegemonami z innych lig będzie tylko narastać
a jak już się dopchają do stołu z nadzieją że coś się uda to dostają po łapach jak ostatni frajerzy
można się śmiać z naszych młodzików, ale trzeba rozsądnie ich prowadzić i liczyć, że będą kolejni po Pio czy Stanko
Kibice im szybciej zrozumieją to tym mniej będzie boleć
ale nasi nie uczą się na błędach
Grzebiemy po śmietnikach od lat i długo to się nie zmieni
Ja uważam, że tego za dużo było w ostatnich 2-3 latach
Jak każdy klub
tak o sobie napisałem, ale prawda jest taka, że nawet wyłączając transakcję z Palestrą to nasi w ostatnich latach popełniali sporo błędów
Mamy czerwiec dopiero
tyle czasu a tu Soleta za 20-25 baniek nadal tu nie ma, jakby to był jakiś wymagający ruch stulecia
Można cisnąć za takiego Dioufa bo to był transfer idiotyczny
co do Paza to ten błazen nie załatwiłby tego transferu nawet jakby Real na siłę go nam wpychał
a najgorsze jest to, że dla byle średniaka z Anglii to jak splunąć
No ale serio cisnąć dyrektorów o to
Wiadomo że każdy jest niezadowolony
oczywiście, że to był kosmos