Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, 23 czerwca, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
zapisy w umowie
Myślę że nie przez przypadek dostali czas do poniedziałku
czytalem na stronie Realu, że kasa z Paza mialaby isc na Enzo
Real chce 150 baniek na enzo fernandeza
skoro Real szuka gotówki na transfery a Paz ma byc jednym ze zrodel dochodu?
jakieś drogie wypożyczenie, odkup, procent od przyszłej sprzedaż itp
jaką?
mogą zaproponować inną formułę
finansowo ciezko by bylo im to zepnąć
Fabregas będzie naciskał
Do poniedziałku myślę że Como wyłoży hajs
Perez ma duze cisnienie po wygranych wyborach w Realu i musi zrobic mocne transfery jak obiecal i potrzebna mu jest gotowka.
może z odkupem
Paz pewnie i tak wrócić do Como w ramach jakiegoś dziwnego dealu
wtedy Akanji Stones Solet
musieliby dorzucić 30 mln na Soleta
Po takiej wymianie i tak bedziemy na plus. Tak jak Marotta mówi zawsze jest łatwiej znaleźć dobrego obrońce niż ofensywnego zawodnika jak Paz. Wiadomo, że z ciężkim sercem, ale swoje już zrobił w tym klabie.
Wg mnie jakby była inicjatywa Basto, że chce odejść to bym się nawet nie zastanawiał. W innym wypadku to mega trudna decyzja
Co byscie zrobili jak Real zaoferował czystą wymianę bez klauzul 1do1 Bastoni - Paz?
nie no Znawca Stones to wg mnie miałby pierwszy sklad