Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
ZnawcaCalcio
23.06.2026 23:18
ten Cambiaso to nie jest głupia alternatywa
Claudio
23.06.2026 23:18
jest duzo czasu. Cos wymysla. Byle tylko nie jakąś "gwiazdę mundialu"
Szczupac_FCI
23.06.2026 23:18
odżyje pewnie temat Kiełbaso z Juve
Claudio
23.06.2026 23:17
jedyny minus tej sytuacji ze mamy dziure po odejsciu Denzela i za bardzo nie widac alternatyw
Cny
23.06.2026 23:17
przecież czelsi daje 60, więc te 50 to było tyle ile oczekuje się obecnie za takich graczy
Szczupac_FCI
23.06.2026 23:17
on mimo wszysto jest niesprawdzony mocno zeby tyle wywalac
Claudio
23.06.2026 23:16
Lookmana to mega żałowałem, ale Palestra jakoś mnie tak nie rajcuje nawet
Szczupac_FCI
23.06.2026 23:16
niby tak ale te 50 za niego to tak srednio tez
Cny
23.06.2026 23:16
i tak dobrze że szli po tego palestrę bo z lookmanem to był cyrk
Claudio
23.06.2026 23:16
dajcie sobie juz siana z tym Palestro jak nie bedzie to nie bedzie
Cny
23.06.2026 23:15
tzn mogli szybciej dopiąć ale co wtedy też nie wbilaby czelsi nagle?
Kredence
23.06.2026 23:15
To nie znaczy że są idealni, bo nie są
Claudio
23.06.2026 23:15
dziękuję wzajemnie Cny
Kredence
23.06.2026 23:15
Inter ma najlepszych dyrektorów we Włoszech i nikt nawet nie jest blisko. Jak kiedyś odejdą to zobaczycie jak będzie kolorowo. Wtedy zrozumiecie może, no tylko dopiero wtedy będzie płacz
Cny
23.06.2026 23:15
Claudio mam nadzieję że moje aleś udany dzień. zdrówka
Szczupac_FCI
23.06.2026 23:14
tu już tylko hipnoza może pomóc LH...
Claudio
23.06.2026 23:13
zapytaj kredensa czy Ausilio nas uratuje
Szczupac_FCI
23.06.2026 23:12
teraz kunszt Ausylio musi okazac się w pełni...