Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, 23 czerwca, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Nie wiem czy Solet jest takim priorytetowym celem w obronie
Kibic chodzi mi o pilkarzy typu Lookmann, Bremer, Palestra, Kone itd.
starego sommera zastępuje duet w którym nikt nie jest obecnie 1 na poziomie klubu jak inter
czyli Inter bez żadnej konkretnej zmiany i wizji
Włoskie kluby nie stać na rozchwytywanych zawodników
Solet to uzupełnienie, Jones jest całkowicie zbedny
Paz byłby celem jeśli do poniedziałku Como by się nie dogadało z Realem. Dogadało się więc nie ma tematu
teraz spodziewam się że przyspieszymy w temacie Solet / Jones
w LM*
Solet provedel i Jones w takim razie to kiepskie plany jak na mistrza Włoch deklarującego chęć walki w
Swoja droga to kiedy my ostatnio zrobilismy transfer rozchwytywanego zawodnika? Wszystkie nasze transfery to uzuplelnienia jak Bonny czy LH, lub transfery gosci ktorym nikt za bardzo sie nie interesowal typu Akanji
no Paz to było takie marzenie Interu
Bez przesady
Jaka przebudowa planów, bo Palestry nie kupiliśmy?
przecież paź to żadna kompromitacja. Como miało pierwszeństwo i skorzystało
wiadomo Orzeu że każdy się łudzi i trzyma kciuki ale cóż począć
Wiadomo, ale on nie nadaje się do gry po 90 min. Ale przy częstej rotacji może udałoby się uniknąć kontuzji
i przyjd,ile tu jeszcze ten zbędny Jones i nie daj Boże Dodo xd
Całe plany na mercato do przebudowy, aż jestem ciekaw co nasze asy wymyślą. Ostatnio kompromitacja za kompromitacją, łysego Ausilo już dawno nie powinno być w tym klubie.
człowiek miał nadzieję