-
Jeżeli nie Lampard to Xavi? (15)
02.07.2008 13:47
-
Ranking IFFHS (13)
02.07.2008 13:27
-
Znamy nowy ranking FIFA (7)
02.07.2008 12:19
-
Obinna kartą przetargową? (11)
02.07.2008 10:50
-
Podsumowanie sondy (13)
02.07.2008 10:09
-
Ten dzień ... w historii Interu (0)
02.07.2008 07:37
-
Inter włącza się do walki o Schweinsteigera (28)
02.07.2008 01:00
-
Crespo chce wrócić do reprezentacji (9)
01.07.2008 19:19
-
Piłkarze wracają z wypożyczeń (11)
01.07.2008 18:37
-
Burdisso dołączy do PSG? (17)
01.07.2008 14:28
-
Koniec kontraktów kilku piłkarzy (10)
01.07.2008 11:50
-
Menedżer Maxwella stawia ultimatum Interowi (20)
01.07.2008 11:43
-
Cesar: W Interze porządny jest tylko Oriali (13)
01.07.2008 11:42
-
Mourinho rezygnuje z Lamparda? (35)
01.07.2008 09:10
-
Okno transferowe oficjalnie otwarte (7)
01.07.2008 09:02
-
Ten dzień ... w historii Interu (0)
01.07.2008 07:24
-
Mourinho: "Chcę Quaresme" (12)
01.07.2008 01:32
-
Cesar: "Chcę do Lazio!" (7)
30.06.2008 21:49
-
Nowy członek rodziny Suazo (4)
30.06.2008 21:42
-
Agent Stankovica: "Juve? Nic o tym nie wiem" (11)
30.06.2008 20:51
Ostatnio na forum
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Lolek, 01 czerwca, 12:13
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
wg Biasina Darmian dostał od Interu oferte pozostania w klubie w roli pozasportowej
FCINTERNEWS: “L'Inter ha chiesto informazioni sulla situazione di Matteo Ruggeri dell'Atletico Madrid, profilo che piace per conoscenza del 3-5-2, per età e per il fatto di essere italiano. Il classe 2002 può diventare un nome concreto solo in caso di addio di Carlos Augusto”.
od sprzedaży Esposito
40 % mamy
ile mamy % z Esposito jakby poszedł do Como? 40%? to może być jakieś 8M. wypchać Kamate z odkupem i jest 40
Pół Palestry 😁
Dumfries 20 mln, Esposito 4 mln i Akinsanmiro 6mln. Pierwsze wpływy z transferów.
agent Provedela opuścił siedzibę, brak oświadczenia
Asslaniego będą negocjować, nie dadzą nam 11M. pavard pewnie kolejne wypożyczenie. on musiałby odejść za minimum 7-8 by być na zero w księgach, wszyscy to wiedzą więc nikt nie da mu pensji jak w Interze.
palacios zimą. chociaż ja bym na ich miejscu mówił, ok milion mniej ale bierzcie teraz. jeszcze kontuzje złapie :p
Odkup jest?
6m to sporo
Jeszcze Pavard, Asllani i pewnie Palacios na sprzedaż
O jeszcze jakieś drobne za tego ziomeczka w Pisie. Ile? można dorzucić do Palestry
chryste xd to tam musi być ekstaza, że miki zostaje na tym tłiterze
Sancho skrzydłowy do naszego ustawienia 352 . Ciekawe po co.?
maverick prowadzi X
Spadli więc pewnie nie biorą go na gre w serie b
Pewnie mają już na niego chętnego za 12