-
Totti: "Inter wygra Scudetto" (7)
12.05.2008 19:20
-
Parma bez trójki piłkarzy w meczu z Interem (9)
12.05.2008 19:12
-
Słaba postawa irytuje fanów... (14)
12.05.2008 16:55
-
Moratti: "W tym tygodniu pozostaje spokojny" (10)
12.05.2008 15:26
-
Koniec sezonu dla Cambiasso (15)
12.05.2008 11:05
-
Pomeczowe wypowiedzi (6)
11.05.2008 21:30
-
Ostatnia kolejka zadecyduje o tytule. (29)
11.05.2008 14:57
-
Primavera: Inter v Parma 4-2 (5)
11.05.2008 13:46
-
Mecz ze Sieną za pośrednictwem Internetu (0)
11.05.2008 12:13
-
Eto'o w Interze? (17)
11.05.2008 11:39
-
Konferencja prasowa z Mancinim. (6)
10.05.2008 17:07
-
Burdisso chce grać na środku. (11)
10.05.2008 15:58
-
Powołani na Sienę (6)
10.05.2008 15:46
-
Inter vs Siena - zapowiedź. (15)
10.05.2008 12:42
-
Mancini zostaje, Adriano wraca (31)
10.05.2008 12:16
-
Juventus oferuje Iaquinte za Manciniego. (12)
09.05.2008 21:32
-
Chivu nie zagra ze Sieną (8)
09.05.2008 18:27
-
Chelsea zainteresowana Maiconem (15)
09.05.2008 18:21
-
Agent Hleba potwierdza (11)
09.05.2008 13:55
-
Lekarz Interu odejdzie z klubu? (4)
09.05.2008 13:46
Ostatnio na forum
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Lolek, 01 czerwca, 12:13
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Ty jednak nie ten goat co niegdyś grał u nas na szpicy poprzez Parmę.
Xd Adriano. Co z tobą xd ty dziwny..
i dobrze walic farse od zawsze na zawsze
To Silva jednak do nich a nie Barcelony
Real nie zamierza spocząć na laurach i szykuje kolejne wzmocnienia po podpisaniu Bernardo Silvy, Dumfriesa i Konate.
problemem jest to jak rozdysponowali te miejsca
wincyj druzyn
Piękny to byl mecz
FIFA zatwierdziła nowe przepisy dotyczące rynku transferowego, które wejdą w życie 1 stycznia 2027 roku. Do najważniejszych zmian należy włączenie klauzul odstępnego do kontraktów wszystkich zawodników.
Trochę lat już ma to może forma nie ta
ja się pytam czemu Oczoa nie gra
Bramkarz co sito puścił xd
siedzi
GOOOl
piekna sprawa
ajajaj
ależ mundial
ależ mecz
Dumfries, Konate, Paz, Bernardo za 29 mln plus prowizje
jakby go wzięli to może jest jakiś cień szansy na Paza