Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

El_Imprezatore 22.02.2025 21:32

dawaj Frate teraz a w przerwie zieliński i zalewski za dimarco i aslaniego

pluto11 22.02.2025 21:31

Wychodzisz Correa i wiesz że jesteś zmianę w dupę

INTERkibic 22.02.2025 21:31

Co my kurva gramy. Chryste panie

Claudio 22.02.2025 21:31

Taremi na rozgrzewce. Dzis bedzie jego dzien

Husi 22.02.2025 21:31

Taremi się grzeje

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:31

Szymon ogarnij to trochę

broda4991 22.02.2025 21:31

Taremi

INTERkibic 22.02.2025 21:31

Qrwa co my z tym corełą

mauroo1902 22.02.2025 21:31

Heh idz rozpal grilla

pluto11 22.02.2025 21:31

Niech wstawi Fratte a nie Taremiego ale on to tylko 1 do 1

Claudio 22.02.2025 21:31

gosc wiekszosc meczu spaceruje i jeszcze lapie kontuzje. Mistrz xD

INTERkibic 22.02.2025 21:31

Arna! Zbawco

broda4991 22.02.2025 21:30

Zerwał wiezadła jak buta wiązał

minus09 22.02.2025 21:30

gosc jest gorszy niz sensi xD

INTERkibic 22.02.2025 21:30

Na corree zawsze można liczyć 😜

pluto11 22.02.2025 21:30

Przemęczony pewnie

Claudio 22.02.2025 21:30

Correa sam stwierdzil ze uja gra i trzeba zejsc

broda4991 22.02.2025 21:30

Pół n roku bpauzy

pluto11 22.02.2025 21:30

Correa już połamany

broda4991 22.02.2025 21:30

Correa koniec

Nerazzurx10 22.02.2025 21:30

:inzaghi:

pluto11 22.02.2025 21:30

Fratte Zielu Zalewski na boisko i to już w połowie

Husi 22.02.2025 21:30

Miki, barella, dimarco

broda4991 22.02.2025 21:29

Lauti

pluto11 22.02.2025 21:29

Co on miał w głowie wystawić Asllaniego i Dimarco dzisiaj

broda4991 22.02.2025 21:29

Jezu

Chuchu 22.02.2025 21:29

Miki gunwo mecz

Nerazzurx10 22.02.2025 21:29

To zaraz mu forma wróci

Nerazzurx10 22.02.2025 21:29

Dimarco to wgle jest bez formy, ja bym mu dał odpocząć i niech zobaczy że ma rywalizację w postaci Zalewskiego

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:29

zero strzałów celnych

Claudio 22.02.2025 21:29

ale to Lautaro zapyerdala po boisku a Correa spaceruje

broda4991 22.02.2025 21:29

Correa spoko. Lautaro gowno

Claudio 22.02.2025 21:28

Zalewski=Dimarco i ktokolwiek za Correę i Asllaniego

broda4991 22.02.2025 21:28

W połowie zielu i zaleś

Nerazzurx10 22.02.2025 21:28

:flaga:

broda4991 22.02.2025 21:28

Jeba by argentyński kasztan ława dla kapitana bo dno

Nerazzurx10 22.02.2025 21:28

Będzie chociaż remis?

Nerazzurx10 22.02.2025 21:28

Jak gramy? Bo nie oglądam

Husi 22.02.2025 21:28

Od 1 minuty to ppwienin być Zieliński

Claudio 22.02.2025 21:27

nie no predzej za 11 dni anizeliby za 3

maverik 22.02.2025 21:27

jak juz Inzaghi chcial dac odpoczac Hakanowi to mogl dac Ziela

Drago194 22.02.2025 21:27

w 11 dni raczej formy nie odbudują

Claudio 22.02.2025 21:26

dobrze ze z holendrami nie gramy teraz tylko za 11 dni

ZnawcaCalcio 22.02.2025 21:24

Zalewski mógłby dostać mecz od 1 min

ZnawcaCalcio 22.02.2025 21:24

Dimarco też pod formą

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:24

pluto ja też się zastanawiam dlaczego nie można chociaż na jeden mecz zmienić ustawienia

Claudio 22.02.2025 21:24

Hoakin Messi Interu

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:23

zawsze ktoś błysnął

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:23

HB mi chodzi bardziej o to że gra się układała i regularnie wpadały 3 pkt

ZnawcaCalcio 22.02.2025 21:23

szkoda, że Argentyna rozgrywa już tylko mecze towarzyskie, bo w kwalifikacjach nic im nie grozi

Drago194 22.02.2025 21:23

mógł wpuścić tego Del Pieriego zamiast mistrza grilla

Claudio 22.02.2025 21:23

cudowne Oaktree stawia na rozwoj!

ZnawcaCalcio 22.02.2025 21:22

jasne

Cny 22.02.2025 21:22

to najprostsza zasada w piłce noznej

pluto11 22.02.2025 21:22

Nie zrobili to nic w styczniu widząc jakie gówno mamy w ataku

Cny 22.02.2025 21:22

zawsze reprezentacja ponad klub

ZnawcaCalcio 22.02.2025 21:21

nic dla klubu w tej kwestii nie zrobił

pluto11 22.02.2025 21:21

Mu od miesiąca wyglądamy jak gówno

Claudio 22.02.2025 21:21

ciezko powiedziec kto dzis jest dobry

ZnawcaCalcio 22.02.2025 21:21

Poza tym jestem rozczarowany Lautaro. Po Copa America zamiast porozmawiać z selekcjonerem, że chciałby odpocząć i lepiej przygotować się na Inter to jeździł ciągle na reprezentację

pluto11 22.02.2025 21:21

A kto dzisiaj dobry

Dantte 22.02.2025 21:21

Nie moge na barollo dzisiaj patrzec. Fatalny

pluto11 22.02.2025 21:21

Na prawdę nie można było zagrać Fratessim jako podwieszonym napastnikiem

Husi 22.02.2025 21:20

Ja pier z tym correa co on tu robi jeszcze

HB 22.02.2025 21:20

Ibra kiedy Inter byl w gazie?

Claudio 22.02.2025 21:20

Lautaro tam walczy jak szalony a Correa wyszedl na spacerniak

Claudio 22.02.2025 21:19

ehhh

ZnawcaCalcio 22.02.2025 21:19

ale niestety każdy wie, że u Szymona jest odwrotnie

pluto11 22.02.2025 21:19

Szymon się niczego nie uczy

ZnawcaCalcio 22.02.2025 21:19

i pokazać Turkowi, że nie gra się za zasługi

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:19

wybory Szymona są bez sensu czasami

ZnawcaCalcio 22.02.2025 21:18

taki Zielu powinien wskoczyć na 3-4 mecze w miejsce Hakana

Cyrax 22.02.2025 21:18

Jeszcze Feyenoord nas obije

ZnawcaCalcio 22.02.2025 21:18

więc jak się ma motywować?

ZnawcaCalcio 22.02.2025 21:18

Taki Miki wie z góry, że będzie grał

Claudio 22.02.2025 21:18

z napoli gramy 1 marca wiec moze bedzie juz jakos to wygladac :D

ZnawcaCalcio 22.02.2025 21:18

bo u nas nie ma żadnych bodźców

FReeFonix 22.02.2025 21:18

Mkhitaryan najgorszy zdecydowanie

pluto11 22.02.2025 21:18

Dlaczego nie gra tymi co mają coś do udowodnienia

pluto11 22.02.2025 21:18

I Miki który jest jak gówno

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:17

jak zwykle my jesteśmy w gazie wtedy kiedy za bardzo nikt tego nie oczekuje a teraz jak trzeba punktować i potem klepnąć Napoli to jest lipa

Chuchu 22.02.2025 21:17

Napoli też formą nie grzeszy

ZnawcaCalcio 22.02.2025 21:17

Nigdy w życiu bym nie zgadł, że to Leali xd

Claudio 22.02.2025 21:17

z taką formą to ciezko widze ten wyjazd do Neapolu

pluto11 22.02.2025 21:16

Jesteśmy jeszcze bardziej mniej kreatywni zxAsllanim

pluto11 22.02.2025 21:16

Nieam pojęcia dlaczego nie zostali odsunięci od składu jak nie chcieli odejść

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:15

nie rozumiem czemu gra Asllani który jedyne co pokazał to gol z rożnego zamiast Zielińskiego

Cyrax 22.02.2025 21:15

Inzaghi to beton

pluto11 22.02.2025 21:15

A Asllani to już w ogóle

Claudio 22.02.2025 21:15

Arna? Taremi? Gorzej nie da sie grac w ataku! Correa "potrzymaj mi piwo"

Chuchu 22.02.2025 21:15

Potrzebny Hakan w formie

pluto11 22.02.2025 21:15

Bo co ma się zmienić jak w kółko to samo grane

FReeFonix 22.02.2025 21:14

Wyglądamy jak z sezonu 14/15

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:14

dlatego Zalewski powinien być pierwszy do skłądu

pluto11 22.02.2025 21:14

Zielu Zalewski jakiś młodzian do ataku

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:14

ten sam skład klepany non stop, tu nic się nie zmieni

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:14

tutaj tylko świeżość w składzie może coś wnieść, zawsze tak było

pluto11 22.02.2025 21:14

Ciągle do boku i do tyłu tak to będzie wyglądało

pluto11 22.02.2025 21:14

Zero przyspieszenia zero dryblingu

pluto11 22.02.2025 21:13

Ciągle gramy to samo gowno

Shoutbox

Claudio 24.06.2026 14:11

podobnie jak Paz, Wes też nie garnął się do Interu

Lopez 24.06.2026 14:11

jak sobie pomyśle, że darmian będzie w tym klubie dalej to mi się odechciewa

Claudio 24.06.2026 14:10

Sneijder to też był transfer 10/10

Claudio 24.06.2026 14:10

taki Hakimi to zdarza się mega rzadko. Wspaniały to był transfer. Żałuję, że nie robimy ostatnio z Realem transferów.

Tifosinho 24.06.2026 14:10

Trenta*

Tifosinho 24.06.2026 14:10

Może jeśli Nasi usiądą z Perezem do rozmów o Pazie to od razu o wypożyczenie Trenera zapytają?

Lopez 24.06.2026 14:08

ale to były inne czasy

Tifosinho 24.06.2026 14:08

I to był piłkarz sprawdzony na wysokim poziomie. Gwarant jakości

Lopez 24.06.2026 14:07

dokładnie

Tifosinho 24.06.2026 14:07

Cisza, cisza i nagle transfer

Tifosinho 24.06.2026 14:07

Majstersztykiem był Hakimi

Imrahil 24.06.2026 14:06

zdechnie w tej czelsi zobaczycie

Claudio 24.06.2026 14:04

ja na niego nie licze. To już predzej moze wypalić Andy

Imrahil 24.06.2026 14:04

palestra hihihi

Lopez 24.06.2026 14:02

Licze że ten sezon to będzie sezon LH

Sub-Zero 24.06.2026 14:02

Z Palestrą już od dwóch tygodni było przeciąganie liny. Zaczęliśmy od pierwszej oferty 40+5 i tak na własne życzenie to trwało

Chuchu 24.06.2026 14:01

Myślę, że Darmian da radę jeszcze jeden sezon na prawym wahadle

Lopez 24.06.2026 14:00

Transfery trzeba szybko finalizować, a nie robić z nich telenowele. Nie pierwsza nie ostatnia taka historia w piłce

martins2000 24.06.2026 13:53

Guglielmo Vicario odejdzie z Tottenhamu, interesują się nim włoskie kluby. Juve jest informowane na bieżąco, w razie gdyby Aston Villa nie obniżyła ceny Martineza. Napoli monitoruje sytuację Vicario, na wypadek gdyby sprzedali jednego ze swoich bramkarzy. [Romano]

Orzeu 24.06.2026 13:52

choć każde źródło coś innego mówi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625336

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się