Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

VVujek 20.02.2025 22:55

Nawet nie wiecie jaki jestem z was dumny

VVujek 20.02.2025 22:54

To też prawda, wszystko prawda co piszecie

Kredence 20.02.2025 22:54

Niesamowite

jaszczomb 20.02.2025 22:54

Podobno to vujek był pierwowzorem tomi li dżonsa w ściganym

VVujek 20.02.2025 22:53

Tak to prawda

Kredence 20.02.2025 22:53

Wujek czy to prawda że to ty byłeś forrestem gumpem?

jaszczomb 20.02.2025 22:52

Zaszczytem jest mozliwosc obserwowania twojej mentalnej doskonalosci

VVujek 20.02.2025 22:51

To zaszczyt.

VVujek 20.02.2025 22:51

Przegrać z wami dwiema to nie wstyd.

VVujek 20.02.2025 22:51

Nie ma co zemnie zbierać

VVujek 20.02.2025 22:51

Strasznie mnie dziś pojechaliście we 2 , możecie odejść w chwalę

Kredence 20.02.2025 22:49

Komplementy od ciebie to prawdziwa nagroda

Kredence 20.02.2025 22:49

Tak

VVujek 20.02.2025 22:49

Trzeba przyznać ,że popisaliscie się dziś :brawo:

Kredence 20.02.2025 22:49

Oczywiście

VVujek 20.02.2025 22:48

Naturalnie nasz rację wujek :lol:

Kredence 20.02.2025 22:48

Trudno się z wujkiem nie zgodzić

jaszczomb 20.02.2025 22:48

Naturalnie masz racje vujek

VVujek 20.02.2025 22:47

Mądre *

Kredence 20.02.2025 22:47

Podobno wujek szkolił szerpów jak maja poruszać się w górach

VVujek 20.02.2025 22:47

Kompromitujecie się z każdym wpisem panowie. Ani to nader ,ani śmieszne raczej żałosne :lol:

Kredence 20.02.2025 22:47

Ludzie z topowym mentalem nie potrzebują rąk by wejść na 8 tysięcznik

jaszczomb 20.02.2025 22:46

on tam podobno wszedl bez uzycia rąk

Kredence 20.02.2025 22:46

Mówili o tym w TVN

Kredence 20.02.2025 22:46

Podobno wujek wszedł na mount everest bez tlenu

Kredence 20.02.2025 22:45

Naturalnie masz rację wujek

jaszczomb 20.02.2025 22:45

wez mi na pw wyslij jakies instrukcje jak miec taki mental

VVujek 20.02.2025 22:45

Nikt natomiast nie riwba się z kredensem który rozmawiał z moim psychiatrą

jaszczomb 20.02.2025 22:45

Serio wujek

VVujek 20.02.2025 22:44

Doskonale

Kredence 20.02.2025 22:44

A nawet handlarzy ludźmi

Kredence 20.02.2025 22:44

I też zna ludzi z miasta

Kredence 20.02.2025 22:44

To jest ten sam poziom doskonałości

VVujek 20.02.2025 22:43

Nue pisałem bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem xd

Kredence 20.02.2025 22:43

Ostatnim człowiekiem którego widziałem z tak silnym mentalem jak wujek był Jarosław Psikutas bez s

jaszczomb 20.02.2025 22:43

czemu nie pisales, ze bierzesz ludzi na przyuczenie

VVujek 20.02.2025 22:43

Jaszczomp musiał u niego pobierać już jakieś nauki . Bo jeden wysyłał Inter do LE ,a ten doszedł do finału CL a drugi oddaje scudetto Napoli

jaszczomb 20.02.2025 22:42

nie badz taki skromny

Kredence 20.02.2025 22:41

Rozumiem

VVujek 20.02.2025 22:41

Nie to mój mentor

Kredence 20.02.2025 22:41

Szacun że masz swoich uczniów

Kredence 20.02.2025 22:41

To twój podopieczny ?

VVujek 20.02.2025 22:41

Lekcje menralu prowadzi użytkownik kebo.

jaszczomb 20.02.2025 22:40

moze wtedy bede w stanie chociaz liznac tego mentalu

VVujek 20.02.2025 22:40

Jak nie wiesz tu kredensa się zapytaj :lol:

jaszczomb 20.02.2025 22:40

licczylem, ze mi napiszesz co mam o tym myslec

jaszczomb 20.02.2025 22:39

Nie wiem co myslec o tym wszystkim

Kredence 20.02.2025 22:39

Jak zawsze

Kredence 20.02.2025 22:39

Oczywiście masz rację

VVujek 20.02.2025 22:39

Tyle dobrego

VVujek 20.02.2025 22:39

:lol:

VVujek 20.02.2025 22:39

Ale powiem wam że fajnie się wspierajcie

VVujek 20.02.2025 22:38

Xd wy naprawdę myślicie ,że jesteście fajni

Kredence 20.02.2025 22:38

Mentalna skała

Kredence 20.02.2025 22:38

Tak jest

Kredence 20.02.2025 22:37

Mentalne topy mają wszędzie kontakty

jaszczomb 20.02.2025 22:37

o tak, czarny rynek. widac ze mamy doczynienia z mentalną skała

Kredence 20.02.2025 22:37

Mając tak szerokie kontakty jak ty z pewnością bys to mógł zrobić

VVujek 20.02.2025 22:37

Prędzej bym ciebie sprzedał na a czarnym rynku

jaszczomb 20.02.2025 22:37

xd

Kredence 20.02.2025 22:36

Nazwa firmy to by mogło być np hhhh ujek

jaszczomb 20.02.2025 22:36

kupie 3

jaszczomb 20.02.2025 22:36

To moze chociaz zacznij sprzedawac jakies poradniki kołczingu

Kredence 20.02.2025 22:36

Szkolenia dla ludzi jak zostać mentalnym topem

VVujek 20.02.2025 22:36

Niestety nie , jestem indywidualista.

Kredence 20.02.2025 22:35

To może być super pomysł na biznes

jaszczomb 20.02.2025 22:35

Łakne wiecej

Kredence 20.02.2025 22:35

Wujek czy można się dostac do ciebie na prywatne lekcje jak zostać tak mocnym mentalnie czlowiekiem ?

VVujek 20.02.2025 22:35

Skomplementowałem cię a ty dalej ironizujesz. Niegrzeczny.

jaszczomb 20.02.2025 22:33

Prosimy

jaszczomb 20.02.2025 22:33

Nauczaj dalej

VVujek 20.02.2025 22:32

Można powiedzieć, że mówicie jednym głosem , dziękuję za dostarczona rozrywkę.

Kredence 20.02.2025 22:29

Niezwykła pewność siebie

Kredence 20.02.2025 22:29

Tak

jaszczomb 20.02.2025 22:28

kazde slowo bije autorytetem i pewnoscia wlasnej racji

jaszczomb 20.02.2025 22:28

Tak sie wlasnie dzieje gdy ktos opiera sie na czystej i niezmaconej merytoryce

Kredence 20.02.2025 22:28

Wielka postać, legenda z którą mamy szansę tutaj obcować

Kredence 20.02.2025 22:27

Twoje dyskusje na juvepolen były spektakularne, twoje szczepionkowe nauki potężna dawka nauki

VVujek 20.02.2025 22:26

Nie ma za co dobranoc.

Kredence 20.02.2025 22:25

Dziękujemy, że jesteś, rozświetlasz nasze umysły i jesteś prawdziwym liderem

VVujek 20.02.2025 22:25

Nie wiem , może uznasz to za komplement jaszczembiu

jaszczomb 20.02.2025 22:25

wyzyny to niestety moze byc zbyt malo aby dojrzec blyskotliwosc

VVujek 20.02.2025 22:24

Natomiast jaszczomp jest tym co ma punkt G

Kredence 20.02.2025 22:24

Chcąc tobie dorównać trzeba wejść na wyżyny

VVujek 20.02.2025 22:23

Skromny elokwentny , szok że miałem możliwość konwersacji z taką personą

Kredence 20.02.2025 22:22

Tym właśnie jestem

Kredence 20.02.2025 22:22

Tak, masz absolutną rację wujek

jaszczomb 20.02.2025 22:21

niedoscigniony wzor i autorytet mas

jaszczomb 20.02.2025 22:21

tak bylo

VVujek 20.02.2025 22:21

Ty jesteś punktem G tej stronki

Kredence 20.02.2025 22:21

Ty jesteś punktem odniesienia

VVujek 20.02.2025 22:21

Niesamowici ludzie, to był zaszczyt

VVujek 20.02.2025 22:20

Dobrze mu odpowiedziałeś. Brawo

Kredence 20.02.2025 22:19

Tak mu odpowiedziałem

Kredence 20.02.2025 22:19

Prędzej zostaniesz prezydentem niż kimś pokroju wujka

VVujek 20.02.2025 22:19

Podziwiam

VVujek 20.02.2025 22:19

Kredens z roku na rok jest co raz mądrzejszy. Niesamowity mądry i merytoryczny gość.

Kredence 20.02.2025 22:19

Ja mu tłumaczyłem że to niemożliwe

Kredence 20.02.2025 22:19

Jaszczomp mi pisał że chciałby być jak wujek

Kredence 20.02.2025 22:18

To niemożliwe

Shoutbox

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29490

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625144

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się