Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

pluto11 22.02.2025 21:14

Zero przyspieszenia zero dryblingu

pluto11 22.02.2025 21:13

Ciągle gramy to samo gowno

El_Imprezatore 22.02.2025 21:13

gramy piach straszny, pierwsze 10min był ogień a teraz kupa

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:12

on jest zawsze tam gdzie nie potrzeba

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:12

z tym Correą to będzie kaszana

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:11

Lautaro przyjęcie jak Dzeko

Claudio 22.02.2025 21:11

nie wiem po co Lautaro tak się wraca

keats 22.02.2025 21:11

od miesiąca gra jak najgorszy

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:11

akurat za Dimarco to ma kto grać ;)

Adriano_forever 22.02.2025 21:10

dimarco najlepszy lewy wahadłowy ligi

Claudio 22.02.2025 21:10

niech ten luty sie juz skonczy bo wygladamy w lutym fatalnie

Claudio 22.02.2025 21:10

nie no teraz sedzia przesadzil

keats 22.02.2025 21:10

di marco to rezerwa powinna być , tragiczny ten chłop jest

Cny 22.02.2025 21:09

jest jedną słaba, Inter w czasie kontry xd

HB 22.02.2025 21:09

@Cny w serie a nie ma słabych drużyn, to w końcu najmocniejsza liga

keats 22.02.2025 21:09

znów przewidywalnie i do boku

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:09

ajj Barella pięknie

Claudio 22.02.2025 21:09

Fede jest tragiczny ostatnio

Cny 22.02.2025 21:08

klasowa strata Ormianina

pluto11 22.02.2025 21:08

Genua nas u nas naciska

Claudio 22.02.2025 21:07

ale ciezko sie na to patrzy

Cny 22.02.2025 21:07

zamiast palić hajsem w piecu na palaciosa to trzeba było brać tego Vasqueza

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:06

może być też tak że będziemy mieli masę sytuacji a przegramy 0:1 xD

Drago194 22.02.2025 21:05

albo jeszcze gorzej, genoa wciśnie babola i będzie nerwowe gonienie wyniku

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:05

tak będziemy się czaić aż przyjdzie 70 minuta i nagle się obudzą że pasowałoby wygrać

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:04

szybko bramkę strzelić i prowadzić grę

Claudio 22.02.2025 21:03

ale oni sa niedokladni

Claudio 22.02.2025 21:02

komentatorzy cos sapią o LM INteru...no no lepiej niech sie skupia na mocarnej Genoi

Cny 22.02.2025 21:02

świetny Martinez. na razie gra na % celnych podań ok 20%

Drago194 22.02.2025 21:00

niech lepiej z tym lazio odpadną i skupią się na lidze

Claudio 22.02.2025 20:57

po awansie z Lazio bylyby 2 dodatkowe mecze z Milanem. Nie no mi ten puchar nie leży

El_Imprezatore 22.02.2025 20:57

coreła biega bez pomysłu i ładu

Claudio 22.02.2025 20:54

Dimarco nawet zapomnial jak się wrzuca pilki w pole karne ;(

broda4991 22.02.2025 20:54

Dimarco to by się ławka zdała chwilę

Lucash 22.02.2025 20:53

akurat to dobrze, bo muszą się przełamać po porażce, w pucharze powinien wyjść rezerwą

Ibracadabra eight 22.02.2025 20:52

Pewnie byłby gol

Claudio 22.02.2025 20:52

komentator tez nie rozumie ruchów kadrowych Inzaghiego :D

Ibracadabra eight 22.02.2025 20:52

Correa nieźle xD

FENDI_SOSA 22.02.2025 20:52

corre goat

broda4991 22.02.2025 20:52

Correa :/

tytusek25 22.02.2025 20:52

ladnie podal asllani

Claudio 22.02.2025 20:52

Correa lepszy bramkarz od Martineza

Claudio 22.02.2025 20:49

problem z komunikacją to sedziowie maja w SerieA od poczatku sezonu

Lucash 22.02.2025 20:49

na razie jest ok ale czasem w trakcie meczu sędzia informował że resztę meczu bez varu się gra

Lucash 22.02.2025 20:48

problem z komunikacją między sędziami

Drago194 22.02.2025 20:48

w sumie to Pinamonti ma o 1 gola mniej od supergwiazdy Lautaro

Chuchu 22.02.2025 20:48

Jak bez varu?

tytusek25 22.02.2025 20:48

correa mam nadzieje mecz pozegnalny

Lucash 22.02.2025 20:47

ooo bez varu będziemy grać, ciekawe kogo przekręcą dziś

Drago194 22.02.2025 20:47

jeszcze nam Pinamonti wciśnie babola dzisiaj

Claudio 22.02.2025 20:46

sklad Genoi taki na SerieB, a oni są gdzies w srodku tabeli

pluto11 22.02.2025 20:46

Basto Barella i Miki zagrożeni na mecz z Napoli a Szymon człowiek z wizją nie rotuje żeby ich na ten mecz mieć. Coś czuję że na Napoli wyjdziemy pół rezerwowym składem dzięki Szymonowi

tytusek25 22.02.2025 20:46

ten pinamonti to nie ten nasz odpad?

Drago194 22.02.2025 20:45

najlpiej gdyby obu Martinezów się dobrze pokazało

Ibracadabra eight 22.02.2025 20:44

Po co ten Asllani?

Ibracadabra eight 22.02.2025 20:44

No to Martinez musi pokazać się dobrze

tytusek25 22.02.2025 20:44

asllani na koniu niczym Sobieski poprowadzi szarze

broda4991 22.02.2025 20:43

Fajnie ta dziewczynka co z sędzia z nią szedl sobie śpiewała to co kibice :)

tytusek25 22.02.2025 20:43

ciekawe co to za bramkarz

Lucash 22.02.2025 20:43

uuuu miny nie tęgie mamy

tytusek25 22.02.2025 20:41

:)

Drago194 22.02.2025 20:41

Zielu radził sobie jak ostatnio tam grał, no ale nie jest asslanim wieć ch*ja se pogra

tytusek25 22.02.2025 20:41

niech lapie rytm

tytusek25 22.02.2025 20:40

jest po kontuzji

tytusek25 22.02.2025 20:40

a mamy jakas alternatywe?

Drago194 22.02.2025 20:40

bo gra totalny piach ostatnio

tytusek25 22.02.2025 20:40

oszczedza go na lazio?

tytusek25 22.02.2025 20:39

Dlaczego nie gra Hakan?

El_Imprezatore 22.02.2025 20:36

jak szymek tego nie wygra to nic go nie broni przed linczem

Chuchu 22.02.2025 20:35

Argentyńskie tango dzisiaj widzę

FENDI_SOSA 22.02.2025 20:34

co ten ex rakowiasty wpuszcza w L XD

FENDI_SOSA 22.02.2025 20:34

wow

Cyrax 22.02.2025 20:34

Jak myślicie , w trójkącie Miki Inzi Acerbi kto jest w środku?

Kredence 22.02.2025 20:31

Dokl Claudio, genoa to jest idealny przeciwnik na dobry mecz Mikiego i potem pieprzenie przez 2 następne miesiące jakim jest topem

Szczupac_FCI 22.02.2025 20:29

XD

Szczupac_FCI 22.02.2025 20:29

Gol i czyste konto ale bez pomyłek Martinezów

Claudio 22.02.2025 20:29

dzisiaj takie mocne 1-0 po golu Mikiego

Cyrax 22.02.2025 20:29

Obaj z czystym kontem :D

Claudio 22.02.2025 20:28

Marinezy dziś z golem czy czystym kontem? :D

Szczupac_FCI 22.02.2025 20:28

W dodatku w meczach o dużym ciśnieniu na komplet punktów

Cyrax 22.02.2025 20:27

Tak samo wiele razy miał okazję dać pograć Martinezowi, aby miał jakieś obycie, to teraz wchodzi na głeboką wodę w obliczu kontuzji Sommera

Claudio 22.02.2025 20:27

przed Asllanim do miejsca w skladzie powinien byc gość od malowania linii na murawie czy babka sprzedająca hot dogi na stadionie

Piotrek85 22.02.2025 20:27

Acerbi jest jego kochankiem😀

Drago194 22.02.2025 20:26

w Lazio było podobnie, też miał swoich ulubieńców na których stawiał choćby grali totalną padakę

Piotrek85 22.02.2025 20:26

Dobrze że De Vrij nie narzeka i zawsze jest gotowy. Pewnie nie jeden by myślał o odejściu w takiej sytuacji

Cyrax 22.02.2025 20:25

Inzaghi ma swoich pupilków i nie ma co zakłamywać rzeczywistości

Cyrax 22.02.2025 20:25

No najlepszy w ostatnim czasie Stefan zapewne przestał biegać na treningach

Cyrax 22.02.2025 20:24

VVujek 22.02.2025 20:24 Szymon prowadzi treningi i wie jak kto pracuję

Claudio 22.02.2025 20:24

nasz niedoszły gracz Asensio wlasnie zalatwil Chelsea 2-1 strzelajac 2 gole

VVujek 22.02.2025 20:24

Szymon prowadzi treningi i wie jak kto pracuję

Piotrek85 22.02.2025 20:23

Zagra z Lazio.

Piotrek85 22.02.2025 20:23

De Vrij 3 mecz z rzędu ławka. Pewnie za

pluto11 22.02.2025 20:11

Szymon jest niereformowalnym, tak jak piszecie Vrij grał mega dobrze ale co tam wraca Acerbi choć by miał 100 lat to i tak wejdzie a co do Asllaniego to się nie wypowiadam bo to jest jakieś niedojebanie mózgowe tego typa

Drago194 22.02.2025 20:10

czyli i tak ma więcej cech dobrego napastnika niż tuzy pokroju Arny czy Taremiego, którzy nie ch*ja nic nie pokazują od pocżatku pobytu w klubie

kadrian89 22.02.2025 20:10

Szymon nie umie go wykorzystać

VVujek 22.02.2025 20:09

Z tym ciągiem na bramkę to przesada, on jedynie dobrze odnajduje się w polu karnym. Dobrze wychodzi na prostopadle piłki

kadrian89 22.02.2025 20:08

On tyłem do bramki nic nie zdziała nigdy

kadrian89 22.02.2025 20:08

Pressing, atakowanie przestrzeni, wejście w pole karne - to są atuty Davide

Drago194 22.02.2025 20:07

Frattesi to jest w ogole dziwny przypadek, chłopak nie jest najlepszy w kreowaniu gry ani ataku z piłką jak przystało na środkowego pomocnika ma za to dobre wyczucie sytuacji, ciąg na bramkę i nie najgorsze wykończenie a jednak gra jako środkowy pomocnik

kadrian89 22.02.2025 20:06

W kadrze tak grywał i robił liczby

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625228

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się