Archiwum shoutboksa

Piekarz 22.02.2025 23:29

Genoa miała dosłownie jedną sytuację i to nie setkę, "równie dobrze 0:1" to naciąganie faktów

pablo77 22.02.2025 23:29

no wlasnie o tym mowie.

VVujek 22.02.2025 23:29

Dumfries gorzej od Dimarco

pablo77 22.02.2025 23:28

Dumfires sie potykał o wlasne nogi i tylko razy co stracił pilke w takim obszarze ze pachanialo bramka.

VVujek 22.02.2025 23:28

Wystarczająco by wygrywać takie mecze

VVujek 22.02.2025 23:28

My przy słabszej grze i tak mamy sporo sytuacji

pablo77 22.02.2025 23:28

a jak nasze wahadła oba wygladaja tak jak dzisiaj to jest dramat.

pablo77 22.02.2025 23:28

Dimarco jest w fatalnej formie

Mateusz17 22.02.2025 23:28

Dzisiaj dużo też szczescia przy golu aoglo być równie 0:1 bo doskonałą sytuacja z główki zmarnowała genoa

pablo77 22.02.2025 23:27

mi sie wydawalo ze to był strzał z za pola karnego gdzies 20 m ale moge sie mylic.

VVujek 22.02.2025 23:27

Wykreowana sytuacja przez hakana do barelli

Kredence 22.02.2025 23:27

No hakan podał w 16 do Barelli jakby nie patrzeć

pablo77 22.02.2025 23:27

w końcówce Lautaro 3 zyebal, Taremi 1 no i ta poprzeczka Barelli ale to akurat strzał z dystansu a nie wykreowana sytuacja przez pomocnikow do napastniow.

VVujek 22.02.2025 23:26

Wina Inzaghiego

pablo77 22.02.2025 23:26

dzisiaj w końcówce duż o sytuacji zmarnowaliśmy. Ale do 75 min nie bylo zadnych praktycznie sytuacji.

Kredence 22.02.2025 23:26

Jak nie idzie to nie idzie

Kredence 22.02.2025 23:26

Niesamowite to jest xd

Kredence 22.02.2025 23:26

To już z 5-6 chyba licząc Milan Juve i Genoe

Kredence 22.02.2025 23:25

No i dzisiaj kolejna poprzeczka/ słupek

pablo77 22.02.2025 23:25

Napastnicy nie będą strzelać jak nikt im nie dostarczy piłki, a tam brakuje kreatywności.

Kredence 22.02.2025 23:25

No z juve sytuacji było sporo

pablo77 22.02.2025 23:25

Nasi pomocnicy też mocno obniżyli loty, mało sytuacji kreują.

Kredence 22.02.2025 23:25

Dzięki za miłe słowo

maverik 22.02.2025 23:24

no w koncu Kredenc zaczales pisac jak czlowiek

pablo77 22.02.2025 23:23

Mikitarjan trup, Asllani out, Correa kaleka out. Lautaro też niezły ancymon. Dumbfries dzisiaj tragedia.

Kredence 22.02.2025 23:22

Jak nie zaczną grać na dobrym poziomie to nie widzę tego

Kredence 22.02.2025 23:22

Natomiast jeśli chodzi o nas to bez napastników będzie ciężko w tej decydującej części sezonu

Kredence 22.02.2025 23:20

Niech gniją

Kredence 22.02.2025 23:20

Menion z każdym rokiem coraz gorszy, niestety w sezonie jak z nimi przegraliśmy zagral sezon życia

Piekarz 22.02.2025 23:19

btw co za tydzień na bycie kibicem Milanu

Piekarz 22.02.2025 23:19

xdddd

Kredence 22.02.2025 23:18

No to może rugby

Piekarz 22.02.2025 23:18

FRAT akurat ma potencjał top, tylko musi pokazać się jakoś

FENDI_SOSA 22.02.2025 23:18

przegrać nie mogliśmy!

FENDI_SOSA 22.02.2025 23:17

wygraliśmy!

Kredence 22.02.2025 23:17

Asllani i Frattesi są do odpalenia natychmiastowo, jeden jest obsrańcem a drugi byłby lepszy może w rugby, bo w piłkę to on grac nie potrafi

Claudio 22.02.2025 23:17

Ale plusem jest to, że Martinez zachował czyste konto, a dla bramkrza to bardzo wazne i dodaje pewnosci siebie.

Claudio 22.02.2025 23:15

Asllani: „Jestem zadowolony z występu. Ta grupa jest niesamowita. Lautaro jest niesamowity."

maverik 22.02.2025 23:13

no co prawda to prawda Piekarz

Piekarz 22.02.2025 23:13

Chłop z obsesją niestety ale sympatyczny

maverik 22.02.2025 23:13

glownie o nim, ale zawsze on jest najwiekszym probleme

Kredence 22.02.2025 23:13

Niech Ci będzie

VVujek 22.02.2025 23:13

Taktyk kredens

Kredence 22.02.2025 23:13

No i to wszystko żeby stwierdzić że piszę tylko o nim ? No okej

VVujek 22.02.2025 23:12

Xd

maverik 22.02.2025 23:12

w ciagu minuty 4 wpisy na wiadomego pilkarza

maverik 22.02.2025 23:12

Kredence 22.02.2025 23:05 Gruzińskie trupisko Kredence 22.02.2025 23:05 Jakieś to jest zero xd Kredence 22.02.2025 23:04 Trup przechodzi już samego siebie

maverik 22.02.2025 23:12

Kredence 22.02.2025 23:04 Zieliński średni a i tak lepszy od trupa

maverik 22.02.2025 23:12

no wchodze na sb i to czytam

Kredence 22.02.2025 23:11

Ale zdecydowanie tak nie jest

Kredence 22.02.2025 23:11

Ale ja nie pisze tylko o Mikim, pisałem o dimarco chwilę wczesniej np, to że piszę tylko o Mikim to Twoje zdanie

maverik 22.02.2025 23:11

byli lepsi od niego i byli gorsi

maverik 22.02.2025 23:11

w skali wloskiej 4-8 zagral na 6

Imrahil 22.02.2025 23:11

ano nie

Piekarz 22.02.2025 23:11

Bo to nigdy nie jest Miki, on poniżej pewnego poziomu nie schodzi

maverik 22.02.2025 23:10

no bo zagral srednio, mial dobre wejscie w mecz, potem slabiej do konca pierwszej polowy, potem w 2 polowie znow zaczal cos grac ale to bylo chwile a potem zmiana

Piekarz 22.02.2025 23:10

NIE Miki

Piekarz 22.02.2025 23:10

Dzisiaj problemem był Dumfries, drugi napastnik, Asslani

Kredence 22.02.2025 23:10

Dyplomatyczna odpowiedź, ale ok rozumiem

Cny 22.02.2025 23:10

zobaczymy jeszcze tuku w naszej koszulce?

maverik 22.02.2025 23:10

ale pisanie o Mikim gdy na boisku bylo z 3-4 graczy gorszych od niego to tylko Ty potrafisz niestety

Piekarz 22.02.2025 23:10

Nigdy nie ma znacząco negatywnego wpływu na wynik

Imrahil 22.02.2025 23:10

pavard

Kredence 22.02.2025 23:10

Tak szczerze

maverik 22.02.2025 23:10

srednio

Piekarz 22.02.2025 23:10

Czasem gra bardzo dobrze, czasem przeciętnie

Kredence 22.02.2025 23:10

Dobrze dzisiaj zagrał ?

Claudio 22.02.2025 23:09

idealny skladzik na Napoli Martinez - Pavard, Acerbi, Carlos - Dimarco, Frattesi, Asllani, Mikhitaryan, Darmian - Arnautović, Correa

maverik 22.02.2025 23:09

bo ile mozna nawijac o tym samym

Kredence 22.02.2025 23:09

Maverik kuzynku wiesz jak bardzo go lubię 😊

Piekarz 22.02.2025 23:09

Nie jest problemem

maverik 22.02.2025 23:09

mam nadzieje ze kiedys przestanie mieszkac w Twojej glowie

maverik 22.02.2025 23:09

co wejde na sb to kredenc tylko o Mikim :D

Kredence 22.02.2025 23:09

Ale bądźmy dobrej myśli, dzisiaj udało się wygrać ten paskudny mecz, 3 pkt i zapomnieć

Imrahil 22.02.2025 23:08

problemem jest nasz atak

Kredence 22.02.2025 23:08

Jest gigantycznym, choć może większym jest to że trener go wystawia w każdym meczu

VVujek 22.02.2025 23:08

Kredens nauczaj SB

Piekarz 22.02.2025 23:08

Miki nie jest problemem.

Kredence 22.02.2025 23:08

Piekarz jako że kocham Inter to nie chciałbym aby ten Miki wyszedł Ci bokiem

WakashimazuKen 22.02.2025 23:08

I tak Asslani zagrał lepiej niż zawsze ...

Piekarz 22.02.2025 23:07

Od czego był Asslani? Jak zwykle od gry na alibi i do tyłu

VVujek 22.02.2025 23:07

Nie wychodzisz z formy

WakashimazuKen 22.02.2025 23:07

maktominej jutro kartka i z nami nie gra

VVujek 22.02.2025 23:07

Ale mega tekst kredens :brawo:

Piekarz 22.02.2025 23:07

Miki nie był dzisiaj od fajerwerków tylko od harowania

Cny 22.02.2025 23:07

maktominej już obsrany na myśl o łysiejącym Ormianinie

Kredence 22.02.2025 23:07

Dawać go do podstawy

Rebelde 22.02.2025 23:07

Asllani to niech się już pakuje, bo to poziom Cagliari czy Empoli max.

Kredence 22.02.2025 23:06

Wujek jak targa pustaki u Hansa pod Berlinem też daje 100%

VVujek 22.02.2025 23:06

Taki inteligentny ,że nie wie, że rzeczy tego również sobie xd

Kredence 22.02.2025 23:06

Tego Ci życze

WakashimazuKen 22.02.2025 23:06

Miki super dynamika , dwie głupie straty - zawsze daje 100 %

VVujek 22.02.2025 23:06

Kredens będzie nauczał

Kredence 22.02.2025 23:06

Oby zagrał tak samo dobrze z Napoli

Kredence 22.02.2025 23:05

Tak jest Piekarz

Piekarz 22.02.2025 23:05

Miki solidny mecz, dużo walki i kilometrów nadrabianych za Asslaniego

Kredence 22.02.2025 23:05

Oby

Kredence 22.02.2025 23:05

Oby Inter to wytrzymał

VVujek 22.02.2025 23:05

No nie zawsze bi broniłem go w poprzednim sezonie i na początku obecnego , potem już. Nie

Kredence 22.02.2025 23:05

Jeszcze 1,5 roku w podstawie z nim

Shoutbox

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Nitrogen 26.06.2026 19:32

Taki ekspert transferowy jesteś martinc i nie widziałeś

KibicInteru 26.06.2026 19:32

Jeszcze takiego głąba jak Leao

KibicInteru 26.06.2026 19:31

Zostawienie kogoś kto otwarcie mówi o odejściu nie było by najmądrzejszym posunięciem

martins2000 26.06.2026 19:29

a co pod młot idzie?

KibicInteru 26.06.2026 19:29

Sprzedaż Leao spokojnie to pokryje

martins2000 26.06.2026 19:28

ciężko będzie miał w serie a

martins2000 26.06.2026 19:26

oni bez LM tyle wydają?!

martins2000 26.06.2026 19:26

50 mln+bonusy

martins2000 26.06.2026 19:26

BREAKING: Gonçalo Ramos to AC Milan — HERE WE GO!

martins2000 26.06.2026 19:19

na 99% Paz już nie wróci do Realu

KKazam 26.06.2026 18:58

Nawet provedela nie mamy jeszcze :) haha a chcieli palestyne kupic

KKazam 26.06.2026 18:57

Zobaczymy kogo nasi kupia jeszcze

broda4991 26.06.2026 18:57

Jeszcze tylko solet herę we go do atletico lub totenhamu i dziękuję trio gotowe

acmilanowek 26.06.2026 18:56

a nasz wlasciciel nie chce dawac wiecej niz 25 mln za pilkarza xd z czym do ludzi

broda4991 26.06.2026 18:54

Jo piehdole

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625586

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się