Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Piekarz 22.02.2025 23:19

btw co za tydzień na bycie kibicem Milanu

Piekarz 22.02.2025 23:19

xdddd

Kredence 22.02.2025 23:18

No to może rugby

Piekarz 22.02.2025 23:18

FRAT akurat ma potencjał top, tylko musi pokazać się jakoś

FENDI_SOSA 22.02.2025 23:18

przegrać nie mogliśmy!

FENDI_SOSA 22.02.2025 23:17

wygraliśmy!

Kredence 22.02.2025 23:17

Asllani i Frattesi są do odpalenia natychmiastowo, jeden jest obsrańcem a drugi byłby lepszy może w rugby, bo w piłkę to on grac nie potrafi

Claudio 22.02.2025 23:17

Ale plusem jest to, że Martinez zachował czyste konto, a dla bramkrza to bardzo wazne i dodaje pewnosci siebie.

Claudio 22.02.2025 23:15

Asllani: „Jestem zadowolony z występu. Ta grupa jest niesamowita. Lautaro jest niesamowity."

maverik 22.02.2025 23:13

no co prawda to prawda Piekarz

Piekarz 22.02.2025 23:13

Chłop z obsesją niestety ale sympatyczny

maverik 22.02.2025 23:13

glownie o nim, ale zawsze on jest najwiekszym probleme

Kredence 22.02.2025 23:13

Niech Ci będzie

VVujek 22.02.2025 23:13

Taktyk kredens

Kredence 22.02.2025 23:13

No i to wszystko żeby stwierdzić że piszę tylko o nim ? No okej

VVujek 22.02.2025 23:12

Xd

maverik 22.02.2025 23:12

w ciagu minuty 4 wpisy na wiadomego pilkarza

maverik 22.02.2025 23:12

Kredence 22.02.2025 23:05 Gruzińskie trupisko Kredence 22.02.2025 23:05 Jakieś to jest zero xd Kredence 22.02.2025 23:04 Trup przechodzi już samego siebie

maverik 22.02.2025 23:12

Kredence 22.02.2025 23:04 Zieliński średni a i tak lepszy od trupa

maverik 22.02.2025 23:12

no wchodze na sb i to czytam

Kredence 22.02.2025 23:11

Ale zdecydowanie tak nie jest

Kredence 22.02.2025 23:11

Ale ja nie pisze tylko o Mikim, pisałem o dimarco chwilę wczesniej np, to że piszę tylko o Mikim to Twoje zdanie

maverik 22.02.2025 23:11

byli lepsi od niego i byli gorsi

maverik 22.02.2025 23:11

w skali wloskiej 4-8 zagral na 6

Imrahil 22.02.2025 23:11

ano nie

Piekarz 22.02.2025 23:11

Bo to nigdy nie jest Miki, on poniżej pewnego poziomu nie schodzi

maverik 22.02.2025 23:10

no bo zagral srednio, mial dobre wejscie w mecz, potem slabiej do konca pierwszej polowy, potem w 2 polowie znow zaczal cos grac ale to bylo chwile a potem zmiana

Piekarz 22.02.2025 23:10

NIE Miki

Piekarz 22.02.2025 23:10

Dzisiaj problemem był Dumfries, drugi napastnik, Asslani

Kredence 22.02.2025 23:10

Dyplomatyczna odpowiedź, ale ok rozumiem

Cny 22.02.2025 23:10

zobaczymy jeszcze tuku w naszej koszulce?

maverik 22.02.2025 23:10

ale pisanie o Mikim gdy na boisku bylo z 3-4 graczy gorszych od niego to tylko Ty potrafisz niestety

Piekarz 22.02.2025 23:10

Nigdy nie ma znacząco negatywnego wpływu na wynik

Imrahil 22.02.2025 23:10

pavard

Kredence 22.02.2025 23:10

Tak szczerze

maverik 22.02.2025 23:10

srednio

Piekarz 22.02.2025 23:10

Czasem gra bardzo dobrze, czasem przeciętnie

Kredence 22.02.2025 23:10

Dobrze dzisiaj zagrał ?

Claudio 22.02.2025 23:09

idealny skladzik na Napoli Martinez - Pavard, Acerbi, Carlos - Dimarco, Frattesi, Asllani, Mikhitaryan, Darmian - Arnautović, Correa

maverik 22.02.2025 23:09

bo ile mozna nawijac o tym samym

Kredence 22.02.2025 23:09

Maverik kuzynku wiesz jak bardzo go lubię 😊

Piekarz 22.02.2025 23:09

Nie jest problemem

maverik 22.02.2025 23:09

mam nadzieje ze kiedys przestanie mieszkac w Twojej glowie

maverik 22.02.2025 23:09

co wejde na sb to kredenc tylko o Mikim :D

Kredence 22.02.2025 23:09

Ale bądźmy dobrej myśli, dzisiaj udało się wygrać ten paskudny mecz, 3 pkt i zapomnieć

Imrahil 22.02.2025 23:08

problemem jest nasz atak

Kredence 22.02.2025 23:08

Jest gigantycznym, choć może większym jest to że trener go wystawia w każdym meczu

VVujek 22.02.2025 23:08

Kredens nauczaj SB

Piekarz 22.02.2025 23:08

Miki nie jest problemem.

Kredence 22.02.2025 23:08

Piekarz jako że kocham Inter to nie chciałbym aby ten Miki wyszedł Ci bokiem

WakashimazuKen 22.02.2025 23:08

I tak Asslani zagrał lepiej niż zawsze ...

Piekarz 22.02.2025 23:07

Od czego był Asslani? Jak zwykle od gry na alibi i do tyłu

VVujek 22.02.2025 23:07

Nie wychodzisz z formy

WakashimazuKen 22.02.2025 23:07

maktominej jutro kartka i z nami nie gra

VVujek 22.02.2025 23:07

Ale mega tekst kredens :brawo:

Piekarz 22.02.2025 23:07

Miki nie był dzisiaj od fajerwerków tylko od harowania

Cny 22.02.2025 23:07

maktominej już obsrany na myśl o łysiejącym Ormianinie

Kredence 22.02.2025 23:07

Dawać go do podstawy

Rebelde 22.02.2025 23:07

Asllani to niech się już pakuje, bo to poziom Cagliari czy Empoli max.

Kredence 22.02.2025 23:06

Wujek jak targa pustaki u Hansa pod Berlinem też daje 100%

VVujek 22.02.2025 23:06

Taki inteligentny ,że nie wie, że rzeczy tego również sobie xd

Kredence 22.02.2025 23:06

Tego Ci życze

WakashimazuKen 22.02.2025 23:06

Miki super dynamika , dwie głupie straty - zawsze daje 100 %

VVujek 22.02.2025 23:06

Kredens będzie nauczał

Kredence 22.02.2025 23:06

Oby zagrał tak samo dobrze z Napoli

Kredence 22.02.2025 23:05

Tak jest Piekarz

Piekarz 22.02.2025 23:05

Miki solidny mecz, dużo walki i kilometrów nadrabianych za Asslaniego

Kredence 22.02.2025 23:05

Oby

Kredence 22.02.2025 23:05

Oby Inter to wytrzymał

VVujek 22.02.2025 23:05

No nie zawsze bi broniłem go w poprzednim sezonie i na początku obecnego , potem już. Nie

Kredence 22.02.2025 23:05

Jeszcze 1,5 roku w podstawie z nim

Kredence 22.02.2025 23:05

Gruzińskie trupisko

Kredence 22.02.2025 23:05

Jakieś to jest zero xd

Kredence 22.02.2025 23:04

Trup przechodzi już samego siebie

Claudio 22.02.2025 23:04

VVujek zawsze broniles albanca. Skad u ciebie zmiana?

Kredence 22.02.2025 23:04

Zieliński średni a i tak lepszy od trupa

Imrahil 22.02.2025 23:04

dokl

Piekarz 22.02.2025 23:04

Zieliński to też lamus

Cny 22.02.2025 23:04

zacytuję osobę wybitna "Szymon widzi ich na treningu". widocznie lepiej żeby grał Albanię niż Piotrek

Kredence 22.02.2025 23:04

Ja tak

VVujek 22.02.2025 23:04

Barella przed wejściem na 2 połowę tłumaczył mu jak na grać

Claudio 22.02.2025 23:03

Asllani za 2 tygodnie ma 23 urodziny. Mam nadzieję, że złożycie mu życzenia.

VVujek 22.02.2025 23:03

On jest obsrany

Imrahil 22.02.2025 23:03

0 rozwoju

Imrahil 22.02.2025 23:02

słaby jest

Piekarz 22.02.2025 23:02

Ależ to jest piździelec

Piekarz 22.02.2025 23:02

Było blisko straty przez obecność Asslaniego na boisku, na szczęście Inzaghi ogarnął na czas i go zdjął

Imrahil 22.02.2025 23:02

dzis yebane ważne 3pkt

Kredence 22.02.2025 23:02

Ale w defensywie francuz jest ok

Piekarz 22.02.2025 23:02

Jestem bardzo szczęśliwy że wygraliśmy dzisiaj

Piekarz 22.02.2025 23:02

Mamy to

Kredence 22.02.2025 23:02

Ragnar mi chodzi o jego grę i wkład w akcję ofensywne

Imrahil 22.02.2025 23:01

oby

Claudio 22.02.2025 23:01

to moze z Napoli go nie zobaczymy

Claudio 22.02.2025 23:01

na Lazio niech sobie Asllani gra

ragnar 22.02.2025 23:01

Ogolnie moze i malo daje, ale dzis Pavard blisko gola i asysty

Kredence 22.02.2025 23:01

W sumie racja

Cny 22.02.2025 23:00

acerbi pierwszy skład do kolejnej kontuzji

WakashimazuKen 22.02.2025 23:00

Acerbi pokryje Lukaku - jest dobry na takie akcje

Cny 22.02.2025 23:00

oszalales

Shoutbox

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625565

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się