Archiwum shoutboksa

jaszczomb 23.02.2025 19:18

Masz absolutną racje

VVujek 23.02.2025 19:18

Ludzie pragną czytać, że Napoli zdobędzie Scudetto

VVujek 23.02.2025 19:18

Nauczaj tu swojego mentalu.

VVujek 23.02.2025 19:17

Już Napoli dało ci odpowiednie szkolenie, wczoraj im majstra dawałeś. Xd

Szczupac_FCI 23.02.2025 19:15

Empolo ale wpie..dol...

jaszczomb 23.02.2025 18:59

Poprosze o kolejne szkolenie z silnego mentalu

jaszczomb 23.02.2025 18:58

Witam @vvujek

Kredence 23.02.2025 18:56

On pokaże jak być mentalnym topem

Kredence 23.02.2025 18:55

Cny słaby mental, musisz iść razem ze mną na szkolenie do vvujka

Cny 23.02.2025 18:51

@HB wypompowali się na Interze ;)

Cny 23.02.2025 18:51

Nicolas w punkt trzeba w półfinale CI znowu zebrać jakiś frajerski oklep od Milanu. dokładnie tego trzeba... full rezerwowy skład i zobaczymy co się stanie z Lazio

WakashimazuKen 23.02.2025 18:29

To powinni olać coppa italia .

Claudio 23.02.2025 18:28

z tego co mowili to jest cisnienie na dobry wynik w LM

WakashimazuKen 23.02.2025 18:28

Wszystko zależy od tego jakie są priorytety na ten sezon .

Claudio 23.02.2025 18:26

polfinalowych CI*

Claudio 23.02.2025 18:26

tak by to wygladalo i upychanie meczow polfinalowych LM bez odpoczynku

Claudio 23.02.2025 18:26

30.03 Udinese / 02.04 CI Milan / 06.04 Parma / 08.04 LM 1/4 / 13.04 Cagliari / 16.04 LM 1/4 / 20.04 Bologna / 23.04 CI Milan / 26.04 Roma / 29.04 LM 1/2 /

HB 23.02.2025 18:16

Faktycznie mocna ta Fiorentina

Claudio 23.02.2025 18:15

pozniej masz 2 mecze z milanem ktorych raczej nikt nie bedzie odpuszczal

tytusek25 23.02.2025 18:14

w opcji z 2 garniturem przynajmniej pierwszy odpocznie i nie zlapie kontuzji

tytusek25 23.02.2025 18:13

a co szkodzi wygrac z lazio drugim gariturem skoro pierwszy obecnie niczego nie gwarantuje?

jaszczomb 23.02.2025 18:13

nikogo nie obchodzi puchar tymbarku jesli trzeba szafowac sily na lige i lm

jaszczomb 23.02.2025 18:12

nie jest

nicolas80 23.02.2025 18:12

Każdy mecz teraz jest ważny

nicolas80 23.02.2025 18:11

W tej fazie rozgrywek nie ma odpuszczania i kalkulacji

Claudio 23.02.2025 18:11

Najwazniejsze teraz to mecze z Napoli i Feyenoordem

Claudio 23.02.2025 18:10

jesli chodzi o liderow w najlepszych ligach Liverpool odpadl z pucharu anglii, Bayern odpadl z pucharu niemiec, jeszcze wczorajszy lider Napoli odpadlo z pucharu wloch...

nicolas80 23.02.2025 18:09

Mamy teraz bardzo wazne mecze to nie jest moment na eksperymenty

Piotrek85 23.02.2025 18:08

Jak wystawi rezerwowy to będzie odpowiedź co jest ważniejsze

nicolas80 23.02.2025 18:08

Nie ważne koto zagra najważniejsze to wygrać

Piotrek85 23.02.2025 18:07

Raczej nie. Zobaczymy jak skład wyjdzie

nicolas80 23.02.2025 18:07

Dlatego dla mnie dla kibiców, trenere i najważniejsze zawodników to zagrać w polfinale z milanem

Claudio 23.02.2025 18:06

prestiż i kasa z CI jest mizerny...ja nawet nie pamietam kto ostatnio to wygrywal

Piotrek85 23.02.2025 18:05

Aha o to chodzi

Claudio 23.02.2025 18:05

w polfinale na wygranego Inter-Lazio czeka Milan to bedzie dwumecz.

Piotrek85 23.02.2025 18:05

Ważniejsza liga

nicolas80 23.02.2025 18:05

Po pierwsze dawno nie wygraliśmy pucharu wloch po drugie tam czeka milan

Piotrek85 23.02.2025 18:05

Ja też bym odpuścił mecz z Lazio.

Piotrek85 23.02.2025 18:04

Jakie 2 mecze dodatkowe z Milanem?

Claudio 23.02.2025 18:03

nie wiem po co nam 2 dodatkowe wyczerpujace mecze z milanem, gdzie nasi musza sie skupic na lidze i lidze mistrzow, a tu dodatkowe 2 mecze w srodku tygodnia, gdzie brakuje im odpoczynku.

nicolas80 23.02.2025 18:03

Claudio bardzo źle myślisz

Claudio 23.02.2025 18:03

wystawic najbardziej rezerwowy sklad jaki mozna dac

nicolas80 23.02.2025 18:02

Bardzo ważny mecz i jestem spokojny o podejście do niego

Claudio 23.02.2025 18:02

nam ta coppa italia teraz tak potrzebna jak świni siodło

Claudio 23.02.2025 18:01

obowiazkowo? xD

nicolas80 23.02.2025 18:00

Z Lazio obowiązkowo trzeba wygrać więc podejście będzie odpowiednie na pewno nie treningowe

Claudio 23.02.2025 17:59

z Moise Kean troche inna sytuacja bo wczesniej doznal uderzenia w glowę, a jego utrata przytomnosci to bylo pewnie nastepstwo tego.

VVujek 23.02.2025 17:59

Tu sporo osób to chorągiewki stąd co chwilę koniec sezonu.

Cny 23.02.2025 17:47

obowiązkowo mecz z Lazio treningowo

Cny 23.02.2025 17:47

chodzi o to że paź odejdzie z Como i potrzebują piłkarza o podobnej charakterystyce, carboni w sam raz. wiadomo że paź do nas przez real

Piotrek85 23.02.2025 17:42

eKuba spokojnie Inter gra przeciętnie. Ja bym się tak nie zachwycał jeszcze. Mamy mecz z Lazio , przynajmniej 2 w LM i liga . Nie wiadomo jak to będzie

ZnawcaCalcio 23.02.2025 17:20

to z nimi trzeba rozmawiać, a nie Como

ZnawcaCalcio 23.02.2025 17:19

Real może wykupić Pazia za 9 mln i na pewno to zrobi

ZnawcaCalcio 23.02.2025 17:19

o czym wy mówicie? xD

ZnawcaCalcio 23.02.2025 17:19

Cny 23.02.2025 16:31 my im Carboniego z prawem do kupna za 15M zostawiać sobie odkup np za 20-25 w zależności od czasu w Como

eKubaL 23.02.2025 17:17

nawet nie miesiąc a 2.5 tygodnia, a nieprzekonując grą i punktując 7/12 w lutym, Inter zrobił +4 pkt względem napoli i do bezpośredniego meczu podchodzi jako lider. Jeszcze ich obić w Neapolu i można resetować "skończony" sezon

eKubaL 23.02.2025 17:03

miesiąc temu, po porażce z Fiorą "koniec sezonu" wielu ekspertów wieszczyło

VVujek 23.02.2025 16:54

KaeN podobna sytuacja do bove

Nerazzurx10 23.02.2025 16:37

:thuram:

HB 23.02.2025 16:37

Como dziękujemy!

Nerazzurx10 23.02.2025 16:36

lmao

Cyrax 23.02.2025 16:36

no w ten sezon super wszedł i się wystrzelał :D

Nerazzurx10 23.02.2025 16:36

Myślałem że strzeli lekko ponad 20, teraz mam wątpliwości

Nerazzurx10 23.02.2025 16:36

No tak, ale w tym sezonie super się zapowiadał

Cyrax 23.02.2025 16:36

ale dużo robi w ofensywie poza strzelaniem goli

Nerazzurx10 23.02.2025 16:35

Przynajmniej w lidze bo ogólnie już ma chyba więcej goli w tym sezonie

Cyrax 23.02.2025 16:35

Właśnie Thuram nigdy nie był super strzelcem

Nerazzurx10 23.02.2025 16:34

Thuram niby super strzelec a zaraz go najgorszy Lautaro od lat przegoni w bramkach

Cyrax 23.02.2025 16:31

Kean KO

Cny 23.02.2025 16:31

my im Carboniego z prawem do kupna za 15M zostawiać sobie odkup np za 20-25 w zależności od czasu w Como

Cny 23.02.2025 16:31

no mniej więcej taki format byłby idealny

Cny 23.02.2025 16:30

Szczupac_FCI 23.02.2025 16:08 Zabierzemy Paza i damy im Carboniego do ogrywania...

VVujek 23.02.2025 16:30

Buchanan w Vilareal ogony gra xd

VVujek 23.02.2025 16:11

Jako dodatek do ataku spoko ,ale nie za Thurama czy Lautaro

VVujek 23.02.2025 16:11

Oby nie za Thurama

VVujek 23.02.2025 16:10

bracadabra eight 23.02.2025 15:17 W necie krąży info że Lookman do nas ma przyjść

Szczupac_FCI 23.02.2025 16:09

To Como dobrze się ogląda nwet

Szczupac_FCI 23.02.2025 16:08

Zabierzemy Paza i damy im Carboniego do ogrywania

Cny 23.02.2025 16:04

warto z Como nawiązać współpracę, wypożyczać tam młodych. to blisko, ciągle pod obserwacją, fabregas stawia na mlodych

Cny 23.02.2025 16:03

też jestem zdania że Lookman to średni pomysł, kot w worku trochę, bo albo będzie top albo całkowity flop a kasy poszłoby sporo.

Welys 23.02.2025 16:02

Swoją drogą, Como to się w wielkim stylu utrzymuje w Serie A, najpierw pyk Fiora, teraz cyk Napoli

Welys 23.02.2025 15:52

Jak tam Napoli nie zgubi już punktów xDD

doman 23.02.2025 15:48

juz lepiej ten mlody traore z como

doman 23.02.2025 15:47

Lookman to 2-3 sezonowy freak , nikt z atalany jak poszdle gdzies dalej nie dal rady

Ibracadabra eight 23.02.2025 15:29

No byłby byłby

Cyrax 23.02.2025 15:22

To byłby zajebisty transfer

Ibracadabra eight 23.02.2025 15:17

W necie krąży info że Lookman do nas ma przyjść

Ibracadabra eight 23.02.2025 15:17

Widzę że Napoli pod nas grało

Xucatlan 23.02.2025 15:12

My może wtopiliśmy z Milanem czy Juve, ale złoty cielec fcinter.pl zaorany przez Como xD 4 mecze bez zwycięstwa.

Drago194 23.02.2025 15:11

jeżeli chcemy grać na wszystkich frontach to 25 osobowa kadra jak teraz jest za wąska, bez przynajmniej 4-5 wartościowych zmienników to przy obecnym natężeniu spotkań to w połowie sezonu juz będą zajechani tak jak teraz

acmilanowek 23.02.2025 15:10

atalanta moze sie wmieszac haha ale kaleki 3 w czubie tabeli

Drago194 23.02.2025 15:09

tym bardziej że już teraz widać że są mocno przemęczeni

Drago194 23.02.2025 15:09

przy Inzaghim i jego podejściu do rotacji to już w ogóle liderzy zespołu będą zajechani jak koń po westernie

WakashimazuKen 23.02.2025 15:02

Kiedyś będzie trzeba za to beknąć . Niestety ...

Piotrek85 23.02.2025 14:50

Liga i liga mistrzów i te KMS nas zarżną w tym sezonie i pewnie odbije się to na następnym bo to dużo przerwy nie będzie

KowalMalbork 23.02.2025 14:45

CYK LIDER HAHA

Cny 23.02.2025 14:43

ten Diao wygląda na poważnego grajka

pluto11 23.02.2025 14:40

Teraz my nie możemy dać dupy i im odskoczyć

pluto11 23.02.2025 14:40

Brawo Como

FENDI_SOSA 23.02.2025 14:39

wgl tu jakas niezaktualizowana tabela xd

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się