Archiwum shoutboksa

zv0d 22.02.2025 21:38

Correa jest goals and skills Inter Laskowik.remix

interinho 22.02.2025 21:38

Co my gramy pazdziez... cieszylem sie na Feyernord , zupelnie nie potrzebnie bo tam chca grac w pilke u nas chca statystowac

Dantte 22.02.2025 21:38

Przeciez aslani nie jest dzisiaj naszym najgorszym pomocnikiem

VVujek 22.02.2025 21:38

Nie ważna jest narodowość, ważne są umiejętności

pluto11 22.02.2025 21:37

Jeżeli Szymon nie wstawi Ziela za tego Asllaniego to jest idiotą to pewne

pluto11 22.02.2025 21:37

Correa z końcem kontraktu kończy karierę przecież nikt go już nie weźmie

Claudio 22.02.2025 21:37

polacy muszą ratować Inter. Co za czasy nastały

Szczupac_FCI 22.02.2025 21:37

Zielu, Zale, Taremi In

rafalik93 22.02.2025 21:36

Zielu na mus za tego bolca asslana

broda4991 22.02.2025 21:36

W połowie musi wejść zielu i Zalewski w 65 będzie za późno

Dantte 22.02.2025 21:36

Simone, prosze wpusc Arne w 2 połowie

rafalik93 22.02.2025 21:36

Correa to wstydu już nie ma

Tifosinho 22.02.2025 21:36

Jedyny plus tej połowy to brak żółtych kartek

Jaworeq 22.02.2025 21:36

Niech ten Correa juz spier....

Claudio 22.02.2025 21:35

jak VVujek klociles sieze mna jak pisalem ze tutaj Oaktree gowno bo okienko bezuzyteczne i bedziemy cierpiec przez to w sezonie.

zv0d 22.02.2025 21:35

Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego correa gra w piłkę

mauroo1902 22.02.2025 21:35

Nie no widac zachowawcza gre Barelli czy Mikihtaryana... oby zmienić ich bo widac, że chca agresywniej ale pamiętają o kartce

minus09 22.02.2025 21:35

correa poczytaj co to jest wieczysta krakow, moze tam angaz dostaniesz

lord-gs 22.02.2025 21:35

Słabiutko to dzisiaj wygląda

INTERkibic 22.02.2025 21:35

Ostatnio włoska liga to jakiś dramat

Claudio 22.02.2025 21:34

HT zmarnowany czas

pluto11 22.02.2025 21:34

To że te dwie :cenzor: zostały w klubie to jest tragedia Arny i Correi nie powinno tu być

Husi 22.02.2025 21:34

Bez celnego strzału pok

FReeFonix 22.02.2025 21:34

Chłop nawet nie chciał dograć połowy xd

ZnawcaCalcio 22.02.2025 21:34

ale Pan Marotta poczarował

Claudio 22.02.2025 21:34

szkoda ze nie ma okienka to bysmy zrobili wymiane wypozyczen z Udinese :D Lucca=Correa

ZnawcaCalcio 22.02.2025 21:34

30 dali za Korełe xDDDD

sammmmy 22.02.2025 21:34

Hahaha co za bezużyteczne g.owno

INTERkibic 22.02.2025 21:34

Nic

pluto11 22.02.2025 21:34

I on nadal trenuje i gra zamiast odsunąć go od składu w styczniu po tym jak nie chciał odejść

INTERkibic 22.02.2025 21:34

Nic

INTERkibic 22.02.2025 21:34

Nic

INTERkibic 22.02.2025 21:34

Kurva mamy szanse na lidera. A my kurva nie gramy nic

minus09 22.02.2025 21:33

jezu moze juz nie zagra ten patalach do konca sezonu tego sobie i wam zycze

Drago194 22.02.2025 21:33

feyenoord to sobie akurat ze spadkowiczem nie radzi :D

Husi 22.02.2025 21:33

Co za frajer

INTERkibic 22.02.2025 21:33

Dobra corea. Weź kurva spadaj

broda4991 22.02.2025 21:33

Gilwizdac na pi zde

lord-gs 22.02.2025 21:33

Czy tylko ja mam wrażenie, że motorycznie wyglądamy krucho?

Claudio 22.02.2025 21:33

co za cieć xD

pluto11 22.02.2025 21:33

Correa już chodzona po co on go w ogóle wystawił

INTERkibic 22.02.2025 21:33

Feyenord z ta gra nas zje 😱

Drago194 22.02.2025 21:32

do Wieczystej go

broda4991 22.02.2025 21:32

Correa stoi czeka na zmianę

FReeFonix 22.02.2025 21:32

Acerbi już kolejny raz niecelnie

pluto11 22.02.2025 21:32

Zielu i Zalewski koniecznie bo Dumą i Asllani grają gówno i Miki do zestawu

Claudio 22.02.2025 21:32

Dimarco ja pier

Cny 22.02.2025 21:32

Jezu chłopa nikt nie zatrudni po końcu kontraktu z nami

lord-gs 22.02.2025 21:32

Ktos tu sie jeszcze łudził, że Correa coś da?

INTERkibic 22.02.2025 21:32

Ale będą męczarnie

El_Imprezatore 22.02.2025 21:32

dawaj Frate teraz a w przerwie zieliński i zalewski za dimarco i aslaniego

pluto11 22.02.2025 21:31

Wychodzisz Correa i wiesz że jesteś zmianę w dupę

INTERkibic 22.02.2025 21:31

Co my kurva gramy. Chryste panie

Claudio 22.02.2025 21:31

Taremi na rozgrzewce. Dzis bedzie jego dzien

Husi 22.02.2025 21:31

Taremi się grzeje

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:31

Szymon ogarnij to trochę

broda4991 22.02.2025 21:31

Taremi

INTERkibic 22.02.2025 21:31

Qrwa co my z tym corełą

mauroo1902 22.02.2025 21:31

Heh idz rozpal grilla

pluto11 22.02.2025 21:31

Niech wstawi Fratte a nie Taremiego ale on to tylko 1 do 1

Claudio 22.02.2025 21:31

gosc wiekszosc meczu spaceruje i jeszcze lapie kontuzje. Mistrz xD

INTERkibic 22.02.2025 21:31

Arna! Zbawco

broda4991 22.02.2025 21:30

Zerwał wiezadła jak buta wiązał

minus09 22.02.2025 21:30

gosc jest gorszy niz sensi xD

INTERkibic 22.02.2025 21:30

Na corree zawsze można liczyć 😜

pluto11 22.02.2025 21:30

Przemęczony pewnie

Claudio 22.02.2025 21:30

Correa sam stwierdzil ze uja gra i trzeba zejsc

broda4991 22.02.2025 21:30

Pół n roku bpauzy

pluto11 22.02.2025 21:30

Correa już połamany

broda4991 22.02.2025 21:30

Correa koniec

Nerazzurx10 22.02.2025 21:30

:inzaghi:

pluto11 22.02.2025 21:30

Fratte Zielu Zalewski na boisko i to już w połowie

Husi 22.02.2025 21:30

Miki, barella, dimarco

broda4991 22.02.2025 21:29

Lauti

pluto11 22.02.2025 21:29

Co on miał w głowie wystawić Asllaniego i Dimarco dzisiaj

broda4991 22.02.2025 21:29

Jezu

Chuchu 22.02.2025 21:29

Miki gunwo mecz

Nerazzurx10 22.02.2025 21:29

To zaraz mu forma wróci

Nerazzurx10 22.02.2025 21:29

Dimarco to wgle jest bez formy, ja bym mu dał odpocząć i niech zobaczy że ma rywalizację w postaci Zalewskiego

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:29

zero strzałów celnych

Claudio 22.02.2025 21:29

ale to Lautaro zapyerdala po boisku a Correa spaceruje

broda4991 22.02.2025 21:29

Correa spoko. Lautaro gowno

Claudio 22.02.2025 21:28

Zalewski=Dimarco i ktokolwiek za Correę i Asllaniego

broda4991 22.02.2025 21:28

W połowie zielu i zaleś

Nerazzurx10 22.02.2025 21:28

:flaga:

broda4991 22.02.2025 21:28

Jeba by argentyński kasztan ława dla kapitana bo dno

Nerazzurx10 22.02.2025 21:28

Będzie chociaż remis?

Nerazzurx10 22.02.2025 21:28

Jak gramy? Bo nie oglądam

Husi 22.02.2025 21:28

Od 1 minuty to ppwienin być Zieliński

Claudio 22.02.2025 21:27

nie no predzej za 11 dni anizeliby za 3

maverik 22.02.2025 21:27

jak juz Inzaghi chcial dac odpoczac Hakanowi to mogl dac Ziela

Drago194 22.02.2025 21:27

w 11 dni raczej formy nie odbudują

Claudio 22.02.2025 21:26

dobrze ze z holendrami nie gramy teraz tylko za 11 dni

ZnawcaCalcio 22.02.2025 21:24

Zalewski mógłby dostać mecz od 1 min

ZnawcaCalcio 22.02.2025 21:24

Dimarco też pod formą

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:24

pluto ja też się zastanawiam dlaczego nie można chociaż na jeden mecz zmienić ustawienia

Claudio 22.02.2025 21:24

Hoakin Messi Interu

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:23

zawsze ktoś błysnął

Ibracadabra eight 22.02.2025 21:23

HB mi chodzi bardziej o to że gra się układała i regularnie wpadały 3 pkt

ZnawcaCalcio 22.02.2025 21:23

szkoda, że Argentyna rozgrywa już tylko mecze towarzyskie, bo w kwalifikacjach nic im nie grozi

Shoutbox

martins2000 24.06.2026 19:46

Fabrizio Romano: Atlético osiągnęło całkowite porozumienie ws. transferu Alejandro Grimaldo

rchemik 24.06.2026 19:46

spokojnie coś ogarną na prawą, Po Zanettim też już był płacz i lament, po hakimim też, że już nikogo dobrego nie znajdziemy, przyszedł Denzel- Pomperap za 13 mln i ogarnął na lata. może znowu się uda XD

Claudio 24.06.2026 19:41

idziesz z nurtem tego ścieku ktory niektorzy próbują naświetlić,a co nie miało miejsca. Slyszalem o kompromitacji, ale jak prosze o wskazanie tej kompromitacji to nastaje zmowa milczenia. Dziwne.

Claudio 24.06.2026 19:40

ktorych?

martins2000 24.06.2026 19:37

Claudio .. no ciebie po ostatnich kompromitacjach nikt długo nie przebije

AveCaesar 24.06.2026 19:36

Multikandydat.

AveCaesar 24.06.2026 19:36

6w1

AveCaesar 24.06.2026 19:36

Skuteczny jak Ndoye

AveCaesar 24.06.2026 19:34

Może Dzeko ogarnie wahadło. Może nie umie piłki przyjąć jak Dumfries, ale jest wyższy więc powinien lepiej wchodzić na główki. Do obrony będzie się wracał jak Diouf i bronił jak Henrique. Kondycję ma jak Darmian, a zobaczymy go jak Palestrę. Kandydat idealny, 5w1.

Claudio 24.06.2026 19:31

Pedulla i jego wysrywy są tak wspaniale jak martinsa

Claudio 24.06.2026 19:31

Pedullà: „Inter już podejmuje działania w celu zawarcia umowy po Palestrze. Przeprowadzono szczegółowe badanie dotyczące ceny Dodò”.

Xucatlan 24.06.2026 19:23

Zanetti niech się lepiej powoli szykuje do gry, bo nikogo lepszego do zastąpienia Dumfriesa nie zorganizujemy.

Xucatlan 24.06.2026 19:23

Tifosinho 24.06.2026 18:29 Panie Zanetti proszę zapraszać już Paza seniora do najlepszej restauracji w Mediolanie

martins2000 24.06.2026 19:18

tego gościa to za darmo bym nie chciał wiatr go przewraca gdzie on na LM MEM

martins2000 24.06.2026 19:18

Sondaggi approfonditi dell'Inter per Dodo della Fiorentina.

acmilanowek 24.06.2026 19:10

zapraszanie do restauracji nic nie pomoze jezeli nie mamy 85 mln na taki transfer plus conajmniej 7-8 dla zawodnika

AveCaesar 24.06.2026 19:04

Pociągnie jeszcze wahadło ?

AveCaesar 24.06.2026 19:03

A ile Paz senior kosztuje ?

Tifosinho 24.06.2026 18:29

Panie Zanetti proszę zapraszać już Paza seniora do najlepszej restauracji w Mediolanie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625384

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się