Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Claudio 22.02.2025 22:34

Hakan...

Husi 22.02.2025 22:34

Dumfries dzisiaj tyle prostych bledow

broda4991 22.02.2025 22:34

Sprzedajmy ten wòz z węglem blagam

pasencjusz88 22.02.2025 22:34

< facepalm >

HB 22.02.2025 22:34

You shall not pass, Genoa !!

tytusek25 22.02.2025 22:34

jak na tydzien odpoczynku to mecz bardzo slaby

broda4991 22.02.2025 22:33

Fart że przykro

Claudio 22.02.2025 22:33

zamiast pomyslec o kontratakach z Zalewskim w tej sytuacji gdzie bedzie duzo miejsca to lepiej betonowac z Darmianem "a moze sie uda"

pasencjusz88 22.02.2025 22:33

Bronimy o kur..

broda4991 22.02.2025 22:32

Widzicie to? Bronimy się przed genoą

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:32

bronimy czyli 1:1?

Lucash 22.02.2025 22:32

o trofea bo po rewolucji od razu sukcesu nie będzie

Claudio 22.02.2025 22:32

czyli wiadomo w jakim kierunku pojdzie ten mecz i genoa ma znac ze ma atakowac

lord-gs 22.02.2025 22:32

Bronimy

broda4991 22.02.2025 22:32

Żebyś kuhwa wyłysiał

broda4991 22.02.2025 22:32

Na litość boską debilu skończymy

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:32

Szymon, człowieku...

FReeFonix 22.02.2025 22:32

Skoro rewolucja latem to o co gramy w tym sezonie w końcu?

Husi 22.02.2025 22:32

Inzaghi broni wyniku

Claudio 22.02.2025 22:31

Darmian xD

tytusek25 22.02.2025 22:31

brzydko sie starzeje ta ekipa

Lucash 22.02.2025 22:31

rewolucja to tylko z nowym trenerem

ZnawcaCalcio 22.02.2025 22:31

jedyny wniosek

ZnawcaCalcio 22.02.2025 22:31

rewolucja kadrowa latem

ZnawcaCalcio 22.02.2025 22:31

tytusek25 22.02.2025 22:31 wnisoki po tym meczu?

Claudio 22.02.2025 22:31

ale sie prosimy o remis

tytusek25 22.02.2025 22:31

wnisoki po tym meczu?

pasencjusz88 22.02.2025 22:29

Taremi jest jednak daremny

Husi 22.02.2025 22:29

Vrij gra po prawej

broda4991 22.02.2025 22:29

Dimarco gra piach cały mecz a ten gob trzyma 90min

Lucash 22.02.2025 22:29

znaczy po lewej

tytusek25 22.02.2025 22:29

punkty najwazniejsze zgoda, ale tendencja foemy martwi

Lucash 22.02.2025 22:29

Acerbi po prawej stronie to zły pomysł

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:29

zaraz Szymon każe się zamurować i będzie 1:1

Husi 22.02.2025 22:29

Najważniejsze 3 pkt

Claudio 22.02.2025 22:29

81 minuta i bedziemy grac na czas u siebie z Genoa?

lord-gs 22.02.2025 22:29

Ważne żeby dowieźli

tytusek25 22.02.2025 22:28

drog przez mękę

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:28

więcej szczęścia niż umiejętności mamy

Lucash 22.02.2025 22:28

hahaha

matteoo 22.02.2025 22:28

my to mamy snajperów, poprzeczki, słupki, obrońcy wszystko tylko nie w bramke xDD

Claudio 22.02.2025 22:28

ale fart...........

tytusek25 22.02.2025 22:28

alez ten taremi to jest kasztan

Husi 22.02.2025 22:28

Taremi ale amatorka

Chuchu 22.02.2025 22:28

Dwóch Martinezów ratuje nam mecz

Claudio 22.02.2025 22:28

Taremi chlopie...to nie portugalia

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:27

no klops, klops ale dobrze

lord-gs 22.02.2025 22:27

Klops ale dobrze, że w tę stronę

FReeFonix 22.02.2025 22:27

Samobój jo

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:26

to samobój chyba

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:26

trochę fart :D

FReeFonix 22.02.2025 22:26

Ale fart xdd

Claudio 22.02.2025 22:26

dobrze ze w obronce trafil :D

FReeFonix 22.02.2025 22:26

Wreszcie !!

Lucash 22.02.2025 22:26

teraz Simone żeby nie zepsuł zmianami

Szczupac_FCI 22.02.2025 22:26

klops wciśnięty

Welys 22.02.2025 22:26

ZAWSZE

Welys 22.02.2025 22:26

PAZZA INTER

Lucash 22.02.2025 22:25

uff

lord-gs 22.02.2025 22:25

W końcu

ZnawcaCalcio 22.02.2025 22:25

LAUTAROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:25

gooooooooooooooool

Welys 22.02.2025 22:25

EST

Claudio 22.02.2025 22:25

przelamal sie

Husi 22.02.2025 22:25

Goooool jest

Claudio 22.02.2025 22:25

goool

Cny 22.02.2025 22:25

zaraz pojawia się vvujku i wam wyjaśnia że była dominacja

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:25

krw gdzie Zalewski ??

Claudio 22.02.2025 22:24

sedzia strasznie oszczedza graczy Genoi

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:24

nie mamy co chwilę bramkowych sytuacji

Claudio 22.02.2025 22:24

gdzie kartka ciulu

FReeFonix 22.02.2025 22:24

Dominacja w czym, w podaniach? Xd

Husi 22.02.2025 22:24

Bezowocna dominacja

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:24

tutaj nie ma dominacji

INTERkibic 22.02.2025 22:24

Jezu jacy my jesteśmy słabi obecnie

HB 22.02.2025 22:24

Wielka dominacja @Cny

Cny 22.02.2025 22:24

podjade klasyczką... dominujemy, Genoa nic nie może zrobić, brakuje odrobiny dokładności, to nie wina Szymona

Husi 22.02.2025 22:23

Zachował się bdb

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:23

ale fart

Husi 22.02.2025 22:23

Uff martinez

Claudio 22.02.2025 22:23

Martinezzz

El_Imprezatore 22.02.2025 22:22

czy szymeka jeszcze cos borni? nie wydaje mi sie

INTERkibic 22.02.2025 22:19

My już tego nie wgramy. Nie ma szans. To nie ten inter co wygrywał w 90 min

Tifosinho 22.02.2025 22:19

Ileż tych słupków i poprzeczek jeszcze ??

Lucash 22.02.2025 22:19

dlatego trzeba strzelać z dystansu a my kilka takich strzałów na sezon oddajemy

tytusek25 22.02.2025 22:19

taremi autokontuzja .. brawo :)

Claudio 22.02.2025 22:18

20 minut jeszcze

FReeFonix 22.02.2025 22:18

Eh

Husi 22.02.2025 22:18

Cisnąć !!

Lucash 22.02.2025 22:18

w końcu coś

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:18

ale bomba

Welys 22.02.2025 22:18

Jajca straszne xD

Claudio 22.02.2025 22:18

szkoda

Husi 22.02.2025 22:17

Aaaaa

Ojciec SB 22.02.2025 22:17

ajjjjj

Cny 22.02.2025 22:17

jak zostanie do końca przy 3-5-2 to jest betonem ostatecznym

Ojciec SB 22.02.2025 22:17

dawaj tego Zalewskiego

tytusek25 22.02.2025 22:17

poziom ekip bez koszulek nie do odroznienia

tytusek25 22.02.2025 22:16

Geno podobno o nic nie gra a Inter o mistrza..... szkoda ze tego na boisku nie widac.....

Claudio 22.02.2025 22:16

zapomialem ze Taremi gra

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się