Archiwum shoutboksa

VVujek 23.02.2025 12:38

Goook

Claudio 23.02.2025 12:23

Zagrożony zawieszeniem*

Claudio 23.02.2025 12:22

Anguissa zagrożony kartką na mecz z Interem. Co robi Conte? Anguissa na ławie.

Kredence 23.02.2025 12:22

Dobrze

VVujek 23.02.2025 12:21

Teraz weź się do prania moich gaci, za dużo dyskutujesz.

Kredence 23.02.2025 12:19

Co takiego wodzu ?

VVujek 23.02.2025 12:18

Teraz to będziesz powtarzał jak mantrę

Kredence 23.02.2025 12:18

Dobrze

VVujek 23.02.2025 12:18

Nie zesraj się przypadkiem xd

Kredence 23.02.2025 12:17

Jak zawsze

Kredence 23.02.2025 12:17

Oczywiście masz rację

VVujek 23.02.2025 12:17

:lol:

VVujek 23.02.2025 12:16

Masz obsesję na moim punkcie od wielu lat

Kredence 23.02.2025 12:16

Może kiedyś tak, teraz oddaje szacunek legendzie SB i topowemu umysłowi

VVujek 23.02.2025 12:15

I notorycznie mnie tu obrażasz.

Kredence 23.02.2025 12:15

Rozumiem

VVujek 23.02.2025 12:15

Bo na to zasługujesz :)

Kredence 23.02.2025 12:14

Dlaczego mnie obrażasz ?

VVujek 23.02.2025 12:14

Ty kredens jesteś jakiś upośledzony serio , przypie... Sue ba każdym kroku. To już obsesja

VVujek 23.02.2025 12:13

Wczoraj słabo, ale reszta nie wiele lepiej z wyjątkami

Kredence 23.02.2025 12:13

Trzeba mieć absolutnie topowy mental żeby porównywać motte do mikiego

VVujek 23.02.2025 12:12

Ale sytuacja podobna , bo Ormianin jest często jechany na wyrost.

VVujek 23.02.2025 12:12

Mamy nieco lepsze zastępstwo niz wtedy.

ZnawcaCalcio 23.02.2025 12:11

Ale wątpię, że u nas tak będzie

ZnawcaCalcio 23.02.2025 12:11

Śmiesznie jak niektórzy wtedy przyjrzeli na oczy xd

ZnawcaCalcio 23.02.2025 12:11

Zgadza się

VVujek 23.02.2025 12:11

Az przypomina mi się jechanie po Mottcie, a po jego odejściu posralo się na całego.

ZnawcaCalcio 23.02.2025 12:11

Szczerze? Nie licząc wykupu Zalewskiego to poza prawym wahadłem odpuściłbym latem obronę na rzecz pomocy i ataku

ZnawcaCalcio 23.02.2025 12:10

Zieliński pokazał, że najlepiej chyba u Szymona wygląda jako regista

ZnawcaCalcio 23.02.2025 12:10

I tyle

ZnawcaCalcio 23.02.2025 12:09

Będzie płacz, ale trzeba nawet ryzykiem straty sezony to zrobić j tyle

VVujek 23.02.2025 12:09

Tylko weź znajdź lepszego zawodnika o Mikiego jednocześnie zachowując balans. Zieliński jaki jest w obronie każdy wie, a Fratessi to w ogóle szkoda gadać.

ZnawcaCalcio 23.02.2025 11:58

Jedynym dziadkiem który zasługuje na grę w następnym sezonie jest Acerbi, a wygląda to tak, że jest pierwszym do odejścia xD

ZnawcaCalcio 23.02.2025 11:58

Powtarzam kolejny raz

ZnawcaCalcio 23.02.2025 11:57

Kredence 23.02.2025 10:27 Miki wczoraj najniższa ocena w drużynie, na poziomie Asllaniego i Correi

Piotrek85 23.02.2025 11:10

Mam nadzieję,że Martinez wykorzysta szansę i w przyszłym sezonie będzie 1

Piotrek85 23.02.2025 11:09

Mkhitaryan i Sommera bym z chęcią też wymienił ,ale połowy składu nie wymienimy w jednym okienku.

Piotrek85 23.02.2025 11:08

Mkhitaryan też jest słaby ,ale są jeszcze gorsi. Szczególnie Asllani, Arnautovic i Correa

broda4991 23.02.2025 11:06

Ciekawe jak Neapol ziela przywita czuje że będzie miał piekiełko jak wejdzie

broda4991 23.02.2025 11:05

Nie wiem czemu media włoskie tak ziela zjechały wczoraj że nie wiele dał że gubił krycie. Szukanie uja do dupy. Hakan i Miki zagrali dużo gorzej a dostali po 5.5 i 6 a zielek też 6 smieszne

Chuchu 23.02.2025 10:46

Miki to katastrofa wczoraj, wyglądał jak jakiś młodzian co debiutuje w seniorskiej piłce

Kredence 23.02.2025 10:28

Ale to ja mam obsesje na jego punkcie a nie ludzie którzy wciąż go bronią

Kredence 23.02.2025 10:28

5/5,5 wszyscy zgodnie

Kredence 23.02.2025 10:27

Miki wczoraj najniższa ocena w drużynie, na poziomie Asllaniego i Correi

pluto11 23.02.2025 10:08

Szymon się nie zmieni i nawet jak mu wyprzedażą wszystkich starców to on i tak młodym będzie kazał grać zachowawczo bez polotu i nie zmieni się nic tylko do środka do boku do tyłu do boku i wrzutka

Kredence 23.02.2025 10:02

Inzi chce bezpieczeństwa przede wszystkim

Kredence 23.02.2025 10:02

Bisseck dla Inziego to pewnie zbyt duże ryzyko bo chce grać ofensywnie

broda4991 23.02.2025 09:42

Szymek rozgrywa w głowie chyba swój mecz.

broda4991 23.02.2025 09:41

Gdzieś nie wiedzieć czemu nasi taki zjazd ostatnio zaliczyli że szok. Tak samo przecież Bisseck grał bardzo dobrze gdy Pavard miał kontuzje to niemiec dawał też taki pierwiastek nieprzewidywalności jak leciał do przodu a teraz od kilku meczów nawet ogonòw nie gra. Chłop ma 25 lat i grzeje ławę. Szkoda go trochę.

Cyrax 23.02.2025 08:52

Te 2 patelnie Lautaro w końcówce też kompro kapitana. On nigdy się nie zmieni

Tifosinho 23.02.2025 08:44

W pierwszej połowie Miki zatrzymał faulem kontrę Genoi i nie wiem czy się cieszyć, że nie dostał żółtej czy żałować 🤔

pluto11 23.02.2025 08:26

Correa i Asllani nie powinno zobaczyć murawy w tym meczu i każdy to wiedział tylko nie Szymon

Cyrax 23.02.2025 08:24

Correa, Asslani i Miki najgorzej ocenieni po meczu. No kto by się spodziewał :D

chonciak 23.02.2025 01:00

Na + fakt, że grają w południe i mają jeszcze podróż z zadupia do cywilizacji. Także przygotowania do meczu ograniczone. Więc jeśli como zagra romantycznie jak z juve to może sprawić niespodziankę

broda4991 22.02.2025 23:50

Fajnie jakby Napoli pod presją jutro umoczyło i za tydzień ich dojechać

Kredence 22.02.2025 23:45

Musi boleć, musi boleć długo

Kredence 22.02.2025 23:45

Amen

Piekarz 22.02.2025 23:45

Niech zdycha za ten sezon 2021/22

Piekarz 22.02.2025 23:45

Menią niestety kompromitacja cwela

Piekarz 22.02.2025 23:45

xdddd

Kredence 22.02.2025 23:44

Coś pięknego

Piekarz 22.02.2025 23:44

Ten sezon nie może się skończyć bez chociaż jednej wygranej z tak gównianym Milanem

Kredence 22.02.2025 23:44

Drugi gol też beka bo murzyn zamiast wracać do obrony kłócił się z sędzia że nie było faulu, szybkie wznowienie i gong

Piekarz 22.02.2025 23:44

Mam nadzieję że spotkamy się z Mylanem w Coppa Italia

broda4991 22.02.2025 23:43

XD

Piekarz 22.02.2025 23:41

cudowny ten samobój Milanu jezu xd

Mateusz17 22.02.2025 23:38

Bo ona się odbiła opadała mu na głowę i miał trochę czasu żeby to lepiej uderzyć mimo wyjscia

Piekarz 22.02.2025 23:38

na Bolonię co najwyżej

Piekarz 22.02.2025 23:38

żadnych szczególnie drapieżnych wyjazdów już nie mają

Mateusz17 22.02.2025 23:38

Jest skrót juz

Mateusz17 22.02.2025 23:38

Ale bardzo dobra sytuacja na bramkę

Mateusz17 22.02.2025 23:37

Dobra przyznaje 100 procentowa nie

Piekarz 22.02.2025 23:37

kurde Napoli to ma dość przyjemny terminarz już do końca

WakashimazuKen 22.02.2025 23:37

O 12.30 sobie nie poradzi hihihi na 100 %

Kredence 22.02.2025 23:36

12.30 to ciężka godzina

Piekarz 22.02.2025 23:36

Conte sobie raczej poradzi z Como

Mateusz17 22.02.2025 23:35

Nie mówię o przyjęcie o uderzenie obok bramkarza

Mateusz17 22.02.2025 23:35

Chętnie to w skrócie jeszcze obejrzę

Kredence 22.02.2025 23:35

Co miał zrobić

Piekarz 22.02.2025 23:35

xd

Piekarz 22.02.2025 23:35

jak dużo czasu, co przyjmować to miał żeby już bramkarz był całkowicie przy nim

Kredence 22.02.2025 23:35

Jak miał wykorzystać ta główkę jak mu bramkarz wyszedł

Szczupac_FCI 22.02.2025 23:34

Como nie jest takie miękkie a Napoli nie gra super piłki, będą musieli porządnie się napocić żeby wywieźć jutro komplet...

Mateusz17 22.02.2025 23:34

Wg mnie to była sytuacja do wykorzystania bo czasu miał dużo

Piekarz 22.02.2025 23:34

nieporównywalne z tą sytuacją gdzie masz określony jeden moment na strzał i zero możliwości ustawienia piłki

Kredence 22.02.2025 23:34

Jak np Darmian

Kredence 22.02.2025 23:34

Nom

Piekarz 22.02.2025 23:33

jak wychodzisz na sam na sam to masz piłkę pod kontrolą przy nodze i możesz zrobić wszystko co chcesz

Piekarz 22.02.2025 23:33

wątpię

Mateusz17 22.02.2025 23:33

A jak wyjdzie sam na sam i bramkarz też wyjdzie i 9 go będzie próbował kiwnąć a bramkarz rzuci się i sięgnie piłki to będzie setka czy nie

VVujek 22.02.2025 23:33

Jutro Napoli traci punkty

pablo77 22.02.2025 23:32

Patrz lautaro po podaniu od Darmiana

Piekarz 22.02.2025 23:32

Inter TOP

Piekarz 22.02.2025 23:32

setka to taka sytuacja gdzie tylko siebie można winić za brak gola

VVujek 22.02.2025 23:32

Jeszcze przewrotka oawarda

pablo77 22.02.2025 23:31

wymien sytuacje z Asllanim i Mikim teraz.

Piekarz 22.02.2025 23:31

to nie jest setka

pablo77 22.02.2025 23:31

Lautaro co dostal pilke od Darmiana, Lautaro z kąta co strzelal w bramkarza, Taremi strzał po podaniu Acerbiego, Poprzeczka Barelli to wszystkie sytuacje z koncowki

Piekarz 22.02.2025 23:31

wystarczyło że Martinez się ruszył z bramki w odpowiednim czasie i było tam bardzo trudno strzelić inaczej niż w niego

VVujek 22.02.2025 23:31

W pierwszej połowie też były

Shoutbox

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się