Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:44

mecz fartowny

Husi 22.02.2025 22:44

Dopchniete kolanem

Claudio 22.02.2025 22:43

gracz Genoi sie przyznal do faulu....po meczu wysyp informacji "sedzia uratowal Inter!" :D

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:42

uff

Husi 22.02.2025 22:42

Faul

Claudio 22.02.2025 22:42

uffffff

Claudio 22.02.2025 22:42

zamiast uspokoic gre to wybija do przodu na glowke :D

tytusek25 22.02.2025 22:42

z takim graniem?

tytusek25 22.02.2025 22:42

z czym do europy panowie

tytusek25 22.02.2025 22:41

jeszcze trzeb wyrobic norme spier**nych sytyacji i do domu

Cny 22.02.2025 22:41

ostatnio ciągle piszecie że mecz do zapomnienia xd

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:41

no teraz Lautaro kozak

Lucash 22.02.2025 22:41

Simone w zeszłym sezonie stworzył taktycznego potwora, ale wykastrował piłkarzy jako jednostki

Claudio 22.02.2025 22:41

na co znowu czekam Taremi zamiast wychodzic na pozycje

chonciak 22.02.2025 22:41

Darmian schował jaja na starość piłkarską

broda4991 22.02.2025 22:41

Lautaro :/

tytusek25 22.02.2025 22:40

lepiej zapomniec o tym meczu

Claudio 22.02.2025 22:40

Taremi nawet zastanawiac sie nie potrafi xD

lord-gs 22.02.2025 22:40

Ile dzisiaj niedokładności.....

chonciak 22.02.2025 22:40

Brac odpowiedzialnosci za ew. Pudło

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:40

Darmian ewidetnie ma problem z kończeniem akcji, jakby sie bał

chonciak 22.02.2025 22:39

Bo nie chce

tytusek25 22.02.2025 22:39

darmian gdzie masz jaja.

INTERkibic 22.02.2025 22:39

Czemu ten darmian nie strzela

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:39

hahaha

INTERkibic 22.02.2025 22:39

To się kurva zemści !! !! !

Husi 22.02.2025 22:39

Hahaha

Lucash 22.02.2025 22:39

heheheeh

ZnawcaCalcio 22.02.2025 22:39

czy tylko ja uważam, że Zieliński i Barolo to nasi jedyni pomocnicy w formie?

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:39

Darmian wal na bramę

Claudio 22.02.2025 22:39

Taremi ogarniaj chlopie!

minus09 22.02.2025 22:39

ale orlik xDDD

tytusek25 22.02.2025 22:39

wstyd

broda4991 22.02.2025 22:39

Zaleś by leciał

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:39

no ku*wa mać

Claudio 22.02.2025 22:39

Darmian co za debil

Husi 22.02.2025 22:39

Lautaro dramaaaat

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:39

hahaha

ZnawcaCalcio 22.02.2025 22:39

xDDDDDDDDDDDDDDDD

tytusek25 22.02.2025 22:39

dramat

chonciak 22.02.2025 22:39

O ja je br

Claudio 22.02.2025 22:39

kur...............aaaaaaaa

broda4991 22.02.2025 22:39

Ja je bie

pasencjusz88 22.02.2025 22:38

Może ktoś Taremiemu wręczyć wypowiedzenie ? Gość to nadaje się do ekstraklasy a nie do Serię A

broda4991 22.02.2025 22:38

Oprócz tego podania

broda4991 22.02.2025 22:38

.Martinez fajnie tymi nogami gra

tytusek25 22.02.2025 22:38

strasznie duzo mamy tych spotkan naa styku. uda sie albo nie uda

ZnawcaCalcio 22.02.2025 22:38

a na końcu wyjdzie, że Acerbi 1 do odstrzału będzie xd

ZnawcaCalcio 22.02.2025 22:37

Acerbi to jedyny dziadek który powinien zostać i nie miałbym pretensji o to gdyby w następnym sezonie była nadal para De Vrij-Acerbi

broda4991 22.02.2025 22:37

Nie mogę na to podgardle patrzeć

lord-gs 22.02.2025 22:37

A u Acerbiego to która już młodość?

Husi 22.02.2025 22:37

Do bollywood

Lucash 22.02.2025 22:37

szef

chonciak 22.02.2025 22:37

Dumfries to dramat dzisiaj

broda4991 22.02.2025 22:37

Il profesor

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:36

kurde ten Teremi to się wstrzelić nie może

ZnawcaCalcio 22.02.2025 22:36

A Esposito za 5 mln oddaliśmy dla dziadów xDDDDDDDDDDD

Husi 22.02.2025 22:36

Taremi

tytusek25 22.02.2025 22:36

taremi predzej trafi do hollywood jak do bramki

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:36

ja nigdy za Dumfriesem jakoś nie obstawiałem

ZnawcaCalcio 22.02.2025 22:36

hahahahaha

Claudio 22.02.2025 22:36

Taremi juz nigdy nie strzeli

FReeFonix 22.02.2025 22:36

Hakan wreszcie prezentuje poziom Rodriego, oboje nic nie grają

broda4991 22.02.2025 22:36

Albo się formę ma albo niema on jest zwykłym wagonem z weglem

Husi 22.02.2025 22:35

Hahaha

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:35

no dziś w dupie xD

broda4991 22.02.2025 22:35

W dupie nie w gazie

Claudio 22.02.2025 22:35

wow w koncu sedzia zagwizdal na nasza korzysc w starciu

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:35

no u Hakana to takich beznadziejnych podań to nie widziałem jeszcze

ZnawcaCalcio 22.02.2025 22:35

Przecież Zieliński powinien mieć 1 skład zamiast Hakana, szanujmy się

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:34

Dumfries w gazie ale nie dziś

Claudio 22.02.2025 22:34

po kontuzji nie ten czlowiek

broda4991 22.02.2025 22:34

Ta nic nie grały wahadła dziś

Claudio 22.02.2025 22:34

Hakan...

Husi 22.02.2025 22:34

Dumfries dzisiaj tyle prostych bledow

broda4991 22.02.2025 22:34

Sprzedajmy ten wòz z węglem blagam

pasencjusz88 22.02.2025 22:34

< facepalm >

HB 22.02.2025 22:34

You shall not pass, Genoa !!

tytusek25 22.02.2025 22:34

jak na tydzien odpoczynku to mecz bardzo slaby

broda4991 22.02.2025 22:33

Fart że przykro

Claudio 22.02.2025 22:33

zamiast pomyslec o kontratakach z Zalewskim w tej sytuacji gdzie bedzie duzo miejsca to lepiej betonowac z Darmianem "a moze sie uda"

pasencjusz88 22.02.2025 22:33

Bronimy o kur..

broda4991 22.02.2025 22:32

Widzicie to? Bronimy się przed genoą

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:32

bronimy czyli 1:1?

Lucash 22.02.2025 22:32

o trofea bo po rewolucji od razu sukcesu nie będzie

Claudio 22.02.2025 22:32

czyli wiadomo w jakim kierunku pojdzie ten mecz i genoa ma znac ze ma atakowac

lord-gs 22.02.2025 22:32

Bronimy

broda4991 22.02.2025 22:32

Żebyś kuhwa wyłysiał

broda4991 22.02.2025 22:32

Na litość boską debilu skończymy

Ibracadabra eight 22.02.2025 22:32

Szymon, człowieku...

FReeFonix 22.02.2025 22:32

Skoro rewolucja latem to o co gramy w tym sezonie w końcu?

Husi 22.02.2025 22:32

Inzaghi broni wyniku

Claudio 22.02.2025 22:31

Darmian xD

tytusek25 22.02.2025 22:31

brzydko sie starzeje ta ekipa

Lucash 22.02.2025 22:31

rewolucja to tylko z nowym trenerem

ZnawcaCalcio 22.02.2025 22:31

jedyny wniosek

ZnawcaCalcio 22.02.2025 22:31

rewolucja kadrowa latem

ZnawcaCalcio 22.02.2025 22:31

tytusek25 22.02.2025 22:31 wnisoki po tym meczu?

Claudio 22.02.2025 22:31

ale sie prosimy o remis

tytusek25 22.02.2025 22:31

wnisoki po tym meczu?

Shoutbox

Claudio 26.06.2026 13:22

Wg mnie jakby była inicjatywa Basto, że chce odejść to bym się nawet nie zastanawiał. W innym wypadku to mega trudna decyzja

Claudio 26.06.2026 13:19

Co byscie zrobili jak Real zaoferował czystą wymianę bez klauzul 1do1 Bastoni - Paz?

Claudio 26.06.2026 13:18

nie no Znawca Stones to wg mnie miałby pierwszy sklad

Cyrax 26.06.2026 13:14

Miki przedłużony, jeszcze Sommer, Darmian i można jechać xD

Cyrax 26.06.2026 13:13

"Negocjacje w sprawie Provedela zablokowane. Lotito chce więcej niż 3 mln"

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625500

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się