Goook
Zagrożony zawieszeniem*
Anguissa zagrożony kartką na mecz z Interem. Co robi Conte? Anguissa na ławie.
Dobrze
Teraz weź się do prania moich gaci, za dużo dyskutujesz.
Co takiego wodzu ?
Teraz to będziesz powtarzał jak mantrę
Dobrze
Nie zesraj się przypadkiem xd
Jak zawsze
Oczywiście masz rację
Masz obsesję na moim punkcie od wielu lat
Może kiedyś tak, teraz oddaje szacunek legendzie SB i topowemu umysłowi
I notorycznie mnie tu obrażasz.
Rozumiem
Bo na to zasługujesz
Dlaczego mnie obrażasz ?
Ty kredens jesteś jakiś upośledzony serio , przypie... Sue ba każdym kroku. To już obsesja
Wczoraj słabo, ale reszta nie wiele lepiej z wyjątkami
Trzeba mieć absolutnie topowy mental żeby porównywać motte do mikiego
Ale sytuacja podobna , bo Ormianin jest często jechany na wyrost.
Mamy nieco lepsze zastępstwo niz wtedy.
Ale wątpię, że u nas tak będzie
Śmiesznie jak niektórzy wtedy przyjrzeli na oczy xd
Zgadza się
Az przypomina mi się jechanie po Mottcie, a po jego odejściu posralo się na całego.
Szczerze? Nie licząc wykupu Zalewskiego to poza prawym wahadłem odpuściłbym latem obronę na rzecz pomocy i ataku
Zieliński pokazał, że najlepiej chyba u Szymona wygląda jako regista
I tyle
Będzie płacz, ale trzeba nawet ryzykiem straty sezony to zrobić j tyle
Tylko weź znajdź lepszego zawodnika o Mikiego jednocześnie zachowując balans. Zieliński jaki jest w obronie każdy wie, a Fratessi to w ogóle szkoda gadać.
Jedynym dziadkiem który zasługuje na grę w następnym sezonie jest Acerbi, a wygląda to tak, że jest pierwszym do odejścia xD
Powtarzam kolejny raz
Kredence 23.02.2025 10:27 Miki wczoraj najniższa ocena w drużynie, na poziomie Asllaniego i Correi
Mam nadzieję,że Martinez wykorzysta szansę i w przyszłym sezonie będzie 1
Mkhitaryan i Sommera bym z chęcią też wymienił ,ale połowy składu nie wymienimy w jednym okienku.
Mkhitaryan też jest słaby ,ale są jeszcze gorsi. Szczególnie Asllani, Arnautovic i Correa
Ciekawe jak Neapol ziela przywita czuje że będzie miał piekiełko jak wejdzie
Nie wiem czemu media włoskie tak ziela zjechały wczoraj że nie wiele dał że gubił krycie. Szukanie uja do dupy. Hakan i Miki zagrali dużo gorzej a dostali po 5.5 i 6 a zielek też 6 smieszne
Miki to katastrofa wczoraj, wyglądał jak jakiś młodzian co debiutuje w seniorskiej piłce
Ale to ja mam obsesje na jego punkcie a nie ludzie którzy wciąż go bronią
5/5,5 wszyscy zgodnie
Miki wczoraj najniższa ocena w drużynie, na poziomie Asllaniego i Correi
Szymon się nie zmieni i nawet jak mu wyprzedażą wszystkich starców to on i tak młodym będzie kazał grać zachowawczo bez polotu i nie zmieni się nic tylko do środka do boku do tyłu do boku i wrzutka
Inzi chce bezpieczeństwa przede wszystkim
Bisseck dla Inziego to pewnie zbyt duże ryzyko bo chce grać ofensywnie
Szymek rozgrywa w głowie chyba swój mecz.
Gdzieś nie wiedzieć czemu nasi taki zjazd ostatnio zaliczyli że szok. Tak samo przecież Bisseck grał bardzo dobrze gdy Pavard miał kontuzje to niemiec dawał też taki pierwiastek nieprzewidywalności jak leciał do przodu a teraz od kilku meczów nawet ogonòw nie gra. Chłop ma 25 lat i grzeje ławę. Szkoda go trochę.
Te 2 patelnie Lautaro w końcówce też kompro kapitana. On nigdy się nie zmieni
W pierwszej połowie Miki zatrzymał faulem kontrę Genoi i nie wiem czy się cieszyć, że nie dostał żółtej czy żałować 🤔
Correa i Asllani nie powinno zobaczyć murawy w tym meczu i każdy to wiedział tylko nie Szymon
Correa, Asslani i Miki najgorzej ocenieni po meczu. No kto by się spodziewał
Na + fakt, że grają w południe i mają jeszcze podróż z zadupia do cywilizacji. Także przygotowania do meczu ograniczone. Więc jeśli como zagra romantycznie jak z juve to może sprawić niespodziankę
Fajnie jakby Napoli pod presją jutro umoczyło i za tydzień ich dojechać
Musi boleć, musi boleć długo
Amen
Niech zdycha za ten sezon 2021/22
Menią niestety kompromitacja cwela
xdddd
Coś pięknego
Ten sezon nie może się skończyć bez chociaż jednej wygranej z tak gównianym Milanem
Drugi gol też beka bo murzyn zamiast wracać do obrony kłócił się z sędzia że nie było faulu, szybkie wznowienie i gong
Mam nadzieję że spotkamy się z Mylanem w Coppa Italia
XD
cudowny ten samobój Milanu jezu xd
Bo ona się odbiła opadała mu na głowę i miał trochę czasu żeby to lepiej uderzyć mimo wyjscia
na Bolonię co najwyżej
żadnych szczególnie drapieżnych wyjazdów już nie mają
Jest skrót juz
Ale bardzo dobra sytuacja na bramkę
Dobra przyznaje 100 procentowa nie
kurde Napoli to ma dość przyjemny terminarz już do końca
O 12.30 sobie nie poradzi
na 100 %
12.30 to ciężka godzina
Conte sobie raczej poradzi z Como
Nie mówię o przyjęcie o uderzenie obok bramkarza
Chętnie to w skrócie jeszcze obejrzę
Co miał zrobić
xd
jak dużo czasu, co przyjmować to miał żeby już bramkarz był całkowicie przy nim
Jak miał wykorzystać ta główkę jak mu bramkarz wyszedł
Como nie jest takie miękkie a Napoli nie gra super piłki, będą musieli porządnie się napocić żeby wywieźć jutro komplet...
Wg mnie to była sytuacja do wykorzystania bo czasu miał dużo
nieporównywalne z tą sytuacją gdzie masz określony jeden moment na strzał i zero możliwości ustawienia piłki
Jak np Darmian
Nom
jak wychodzisz na sam na sam to masz piłkę pod kontrolą przy nodze i możesz zrobić wszystko co chcesz
wątpię
A jak wyjdzie sam na sam i bramkarz też wyjdzie i 9 go będzie próbował kiwnąć a bramkarz rzuci się i sięgnie piłki to będzie setka czy nie
Jutro Napoli traci punkty
Patrz lautaro po podaniu od Darmiana
Inter TOP
setka to taka sytuacja gdzie tylko siebie można winić za brak gola
Jeszcze przewrotka oawarda
wymien sytuacje z Asllanim i Mikim teraz.
to nie jest setka
Lautaro co dostal pilke od Darmiana, Lautaro z kąta co strzelal w bramkarza, Taremi strzał po podaniu Acerbiego, Poprzeczka Barelli to wszystkie sytuacje z koncowki
wystarczyło że Martinez się ruszył z bramki w odpowiednim czasie i było tam bardzo trudno strzelić inaczej niż w niego
W pierwszej połowie też były