Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Kredence 23.02.2025 14:15

12.30, no pisałem wczoraj

Szczupac_FCI 23.02.2025 14:15

Okamfor na murawie, peruka na grubo leci..

INTERkibic 23.02.2025 14:14

Fajny mecz como. Naprawdę maja pomysł.

Piekarz 23.02.2025 14:13

nogę mógł mu złamać brytol

Piekarz 23.02.2025 14:12

przecież to czerwona jest

Piekarz 23.02.2025 14:08

jeszcze jakaś karteczka fajna w kolorze czerwonym by się przydała dla jakiegoś śmieciarza

Drago194 23.02.2025 14:08

Kątowy wyjaśniany przez potężnego Fabsa

Piekarz 23.02.2025 14:07

Conte się wściek chyba

Drago194 23.02.2025 14:07

cisnąć śmieciarzy

Piekarz 23.02.2025 14:07

kto tam się wyje.bał o piłkę?

Drago194 23.02.2025 14:07

brawo Como :D

Piekarz 23.02.2025 14:07

ale Napuli się tu zesrało xd

Borgen 23.02.2025 14:07

Ale grają

Piekarz 23.02.2025 14:07

dobra zmieniam taktykę, jednak możecie atakować

Piekarz 23.02.2025 14:06

RETE RETE RETE

ad 23.02.2025 14:06

Coooooomoo

Piekarz 23.02.2025 14:06

GOOOOL

Piekarz 23.02.2025 14:06

GOIOOOOOOOOL

Piekarz 23.02.2025 14:06

o Cutrone xd

Slepy 23.02.2025 14:06

Maluchy lubią poczuc krew i nagle dostac w cymbał od starszego

Piekarz 23.02.2025 14:06

jeśli cisnęło zanim włączyłem mecz, to teraz już tego nie robi

Piekarz 23.02.2025 14:05

A Como nic nie miało

Slepy 23.02.2025 14:05

Oki dzieki

Piekarz 23.02.2025 14:05

Napoli dwie bardzo dobre okazje zje.bało w ciągu 5 minut ostatnich

Piotrek85 23.02.2025 14:05

Politano to pozbył się sam Conte bo nie pasował do ustawienia 352 i poszedł do Napoli. Tylko Conte w Napoli jest bardziej elastyczny i gra przeważnie 433 a nie 352 raczej

Szczupac_FCI 23.02.2025 14:05

Como ciśnie

Piekarz 23.02.2025 14:03

już prawie się nadziali na kontrę

Piekarz 23.02.2025 14:03

niestety Como ma ochotę na gola zamiast uczciwie postawić autobus

Piekarz 23.02.2025 14:02

może Napoli tak na 60-65%

Piekarz 23.02.2025 14:02

w ostatnich 10 minutach nikt

Slepy 23.02.2025 14:02

Jak mecz w Como? Kto przewaza?

Piekarz 23.02.2025 13:59

zdrajca i tyle

Piekarz 23.02.2025 13:58

mógł sobie iść grać do Genoi

Piekarz 23.02.2025 13:58

to go nie usprawiedliwia

Imrahil 23.02.2025 13:58

za slaby byl

Piekarz 23.02.2025 13:57

Inter dał mu wszystko, a on sobie dla Napuli gra wstrętnego

Piekarz 23.02.2025 13:56

Politano zdrajca

Piekarz 23.02.2025 13:54

obrzydliwy człowiek i piłarz

Piekarz 23.02.2025 13:54

widzę grubas na ławie już dyszy

Orzeu 23.02.2025 13:54

wiec znajac zycie fart bramka zaraz dla nap9li

Orzeu 23.02.2025 13:53

como lepsze

Orzeu 23.02.2025 13:53

gowno grają

Tifosinho 23.02.2025 13:53

Poproszę o remis i żółtą dla Anguissy

Imrahil 23.02.2025 13:52

bedzie fart?

Piekarz 23.02.2025 13:51

jak tam gra kure.stwo napulskie?

Orzeu 23.02.2025 13:50

napoli nic nie gra wiec pewnie wygra

Piotrek85 23.02.2025 13:46

Tylko żeby Como dowiozło ten remis do końca przynajmniej. Wtedy wszystko na ligę . Niech nawet Inzaghi wystawia cały 2 skład na Lazio.

Piotrek85 23.02.2025 13:42

Z zarobków i chyba kwot na transfery bo w Atletico pieniądze są

VVujek 23.02.2025 13:23

Dziś Napoli traci punkty od podchodzimy do meczu z nimi z opozycji lidera

Claudio 23.02.2025 13:18

w sumie nieprzypadkowo są w gronie 5 druzyn ktore stracily ponad 40 goli

Claudio 23.02.2025 13:14

Como w obronie wyglada jak druzyna z SerieC.

Chuchu 23.02.2025 13:11

To będzie musiał ostro zejść z zarobków jak chce do Interu

Claudio 23.02.2025 12:58

Diego Simeone: "Prędzej czy później zobaczycie mnie jako trenera w lidze włoskiej. Bardzo kocham Inter, a dla mnie Calcio to najsilniejsza liga w historii"

VVujek 23.02.2025 12:51

Chcą grać swoją piłkę z każdym i różnie się to kończy

kadrian89 23.02.2025 12:50

Pykaja ładnie ale to ryzykowne

kadrian89 23.02.2025 12:49

Całe Como właśnie

VVujek 23.02.2025 12:49

1:1 w wielbłądach

ragnar 23.02.2025 12:49

Dramat obroncy

Claudio 23.02.2025 12:49

druga sprawa ze kołek w obronie

Claudio 23.02.2025 12:48

za wysoko gra Como

Claudio 23.02.2025 12:48

wlasnie o tym mowilem

ragnar 23.02.2025 12:43

Rahmani powinien dostac dobra kolacje w Mediolanie za free

kadrian89 23.02.2025 12:42

Como gra to co lubią

acmilanowek 23.02.2025 12:41

i tak flety wroca i skonczy ie 1-2

Claudio 23.02.2025 12:41

nie wiem po co obrona Como gra tak wysoko tylko pozwalajac Napoli na to co lubia najbardziej

Claudio 23.02.2025 12:40

gracze Milanu "zrobimy najdziwniejszego samobója w tym sezonie" Gracze Napoli :"potrzymaj mi piwo" :D

VVujek 23.02.2025 12:39

Pięknie wykończył Rahmani

kajtek213 23.02.2025 12:39

Jaki samobój xdddd

Claudio 23.02.2025 12:39

niezle zaczeli

Szczupac_FCI 23.02.2025 12:39

Ale jaja XD

VVujek 23.02.2025 12:38

1:0 xddd

VVujek 23.02.2025 12:38

Gol

VVujek 23.02.2025 12:38

Goook

Claudio 23.02.2025 12:23

Zagrożony zawieszeniem*

Claudio 23.02.2025 12:22

Anguissa zagrożony kartką na mecz z Interem. Co robi Conte? Anguissa na ławie.

Kredence 23.02.2025 12:22

Dobrze

VVujek 23.02.2025 12:21

Teraz weź się do prania moich gaci, za dużo dyskutujesz.

Kredence 23.02.2025 12:19

Co takiego wodzu ?

VVujek 23.02.2025 12:18

Teraz to będziesz powtarzał jak mantrę

Kredence 23.02.2025 12:18

Dobrze

VVujek 23.02.2025 12:18

Nie zesraj się przypadkiem xd

Kredence 23.02.2025 12:17

Jak zawsze

Kredence 23.02.2025 12:17

Oczywiście masz rację

VVujek 23.02.2025 12:17

:lol:

VVujek 23.02.2025 12:16

Masz obsesję na moim punkcie od wielu lat

Kredence 23.02.2025 12:16

Może kiedyś tak, teraz oddaje szacunek legendzie SB i topowemu umysłowi

VVujek 23.02.2025 12:15

I notorycznie mnie tu obrażasz.

Kredence 23.02.2025 12:15

Rozumiem

VVujek 23.02.2025 12:15

Bo na to zasługujesz :)

Kredence 23.02.2025 12:14

Dlaczego mnie obrażasz ?

VVujek 23.02.2025 12:14

Ty kredens jesteś jakiś upośledzony serio , przypie... Sue ba każdym kroku. To już obsesja

VVujek 23.02.2025 12:13

Wczoraj słabo, ale reszta nie wiele lepiej z wyjątkami

Kredence 23.02.2025 12:13

Trzeba mieć absolutnie topowy mental żeby porównywać motte do mikiego

VVujek 23.02.2025 12:12

Ale sytuacja podobna , bo Ormianin jest często jechany na wyrost.

VVujek 23.02.2025 12:12

Mamy nieco lepsze zastępstwo niz wtedy.

ZnawcaCalcio 23.02.2025 12:11

Ale wątpię, że u nas tak będzie

ZnawcaCalcio 23.02.2025 12:11

Śmiesznie jak niektórzy wtedy przyjrzeli na oczy xd

ZnawcaCalcio 23.02.2025 12:11

Zgadza się

VVujek 23.02.2025 12:11

Az przypomina mi się jechanie po Mottcie, a po jego odejściu posralo się na całego.

ZnawcaCalcio 23.02.2025 12:11

Szczerze? Nie licząc wykupu Zalewskiego to poza prawym wahadłem odpuściłbym latem obronę na rzecz pomocy i ataku

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625677

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się