Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

FENDI_SOSA 20.06.2026 09:09

u shi dalej ich mone prowadzi?

Piotrek85 20.06.2026 09:07

Połowę meczu w przewadze grali i jeszcze przegrali

martins2000 20.06.2026 09:06

popisał to się Montella

Piotrek85 20.06.2026 09:05

Turcja ładnie się popisała . Porażka z Australią i Paragwajem i do domu.

FENDI_SOSA 20.06.2026 08:50

przeciez ile mozna bylo leciec na parameTro zero

FENDI_SOSA 20.06.2026 08:50

i w koncu inwesTujemy he

FENDI_SOSA 20.06.2026 08:50

ale farT wgl co he zesmy sie w koncu urwali od chin aspekTu he

martins2000 20.06.2026 08:41

‘PAZ RESTA A COMO - INTER E OAKTREE BEFFATA!’

FENDI_SOSA 20.06.2026 08:25

nie spodziewalem sie

FENDI_SOSA 20.06.2026 08:25

xd ale slaba urcja

ragnar 20.06.2026 07:27

Hakan zaraz do domu, przynajmniej odpocznie

grandderby 20.06.2026 07:21

Tylko gdzie ten Paz. Myślę że bardziej ofensywnie i za hakana który grał na cofniętego wrzucić paza na ofensywnego

grandderby 20.06.2026 07:21

Ale by była bomba

grandderby 20.06.2026 07:21

W sumie jest coś w tym

Imrahil 20.06.2026 00:06

komo wydymane?

Cny 19.06.2026 22:46

no czyli dokladnie to co wiemy. real chce pieniadze, como nei chce ich dac. Marotta powiedzial perezowi ile moze dac, stad real naciska

grandderby 19.06.2026 22:39

Romano już wyjaśnił sprawę z Pazem. Jest na realmadryt.pl

pluto11 19.06.2026 22:27

Jeżeli udało by się z Palestra i Pazem to był by niezły bodziec do znowu poważnej walki w Europie bo ligę przegrać to chyba by było nie możliwe

Cny 19.06.2026 22:17

jeszcze czekamy na odejscie meniona

Piekarz 19.06.2026 22:08

Możemy z nimi dalej przegrywać w niewyjaśnionych okolicznościach jak mają takiego contentu dostarczać

Piekarz 19.06.2026 22:08

To zesranie się metr przed metą, to że chłop tam wyje.bał wszystkich poza Zlatanem który prawdopodobnie już najmniej z nich wszystkich się nadaje do tej roboty i pojechał komentować mundial, to że Rangnick zobaczył jaki to chlew i podziękował, to że zatrudnili trzeciego portugalskiego amatora na życzenie dyrektora sportowego z którym ostatecznie nie zdołali podpisać kontraktu

ZnawcaCalcio 19.06.2026 22:06

Do Paza jeszcze daleko, a nawet nie ma Palestry

Piekarz 19.06.2026 22:06

To jest coś absolutnie pięknego

Piekarz 19.06.2026 22:03

gdyby poza Palestrą doszło do Paza to sytuacja Interu cieszyłaby bardziej niż Milanu, na ten moment ciągle ta druga jednak wygrywa bo ciężko to przebić

Cny 19.06.2026 21:36

jakby nie Arsenal to marotta i ałzyljo by jeszcze tego Kone zrobili w tym okienku. ale palestra i paź to i tak już kosmos w porównaniu do poprzednich lat. to chyba już nawet Dalberta i fjufa można wybaczyć

Adriano_forever 19.06.2026 21:11

goool

FENDI_SOSA 19.06.2026 21:06

1;1 dokladny

Claudio 19.06.2026 21:04

nie no za bramkami to fatalnie wygladaja te trybuny

martins2000 19.06.2026 20:55

Lumen Field

martins2000 19.06.2026 20:54

taki stadion bym widzial u nas gdzie USA teraz mecz zaczyna

FENDI_SOSA 19.06.2026 19:59

Palestra Nico i lecimyy tuu i stanko ma zostac he

pluto11 19.06.2026 18:10

Przecież nadal jest ich zawodnikiem

Claudio 19.06.2026 17:51

A czemu miałby się nie zgłaszać?

martins2000 19.06.2026 17:33

Jones zgłosi się na przedsezonowe zgrupowanie w lipcu... Liverpoolu

AveCaesar 19.06.2026 17:12

Trzeba dzwonić do Marcusa żeby zdążył ogarnąć, a nie siedział cały turniej na ławce i się uśmiechał.

AveCaesar 19.06.2026 17:08

Niech Thuram strzela ze 3 bramki na MŚ i niech ktoś za niego wykłada 60 mln. My wypożyczymy Zirkzee z wykupem za 20 mln i dołożymy do Paza. Proste 🥸👽

timon 19.06.2026 17:03

Przeciez nie mowimy, ze Inter w ogole nie ma pieniedzy tylko caly czas byla mowa, ze mamy plus 50

Rebelde 19.06.2026 16:58

A moze jakies dziwne wypozyczenie na dwa lata, ktora zrobi sie obligatoryjne 1 lipca 2027 jesli Milan znajdzie dyrektora do tego czasu

Cny 19.06.2026 16:51

piszecie co chwilę nie ma pieniędzy, paź nie przyjdzie, palestra za drogi. dobrze że dyrektorzy działają a nie czytają SB bo tak by myśleli że nie ma oieniedzy

Chuchu 19.06.2026 16:41

Najpierw to ktoś faktycznie musiałby za Stankovicia te 40+ wyłożyć i to w miarę szybko, a póki co nic o tym nie wiadomo

timon 19.06.2026 16:32

Licze, ze on wejdzie do skladu

timon 19.06.2026 16:32

Bez sprzedazy Stanko lub Bastoniego nie ma szans na Paza. Bastoni to opcja trudna do zastapienia bo wymagalby znalezienia tez zastepstwa a Stanko byloby szkoda

Cny 19.06.2026 16:16

ten budżet 40-50 M uwzględniał wykupienie Stańko i akanjiego. on był podawany z myślą że oprócz tych transferów mamy te 50M

AveCaesar 19.06.2026 16:04

Dotychczasowe sprzedaże + Frat = Palestra

AveCaesar 19.06.2026 16:03

Akanji,Stanko, Provedel = niby nasz budżet. Dotychczasowe sprzedaże = Palestra. Solet na kredyt. Ausilio kocham cię.

AveCaesar 19.06.2026 15:54

Nie licząc jakiś premii, które rzekomo dostawali.

AveCaesar 19.06.2026 15:50

Wg wartości z transfermarkt Akinsamiro (tutaj ponoć poszedł za 7,5 mln), Diouf, Calha, Asllani, Pavard – 67,5 mln. Do tego zejścia z ich pensji (ponad 23 mln) oraz Darmianów, Acerbich, Sommerów, De Vrijów, Frattesich (ok. 21,5 mln).

martins2000 19.06.2026 15:40

W tym momencie jest jedna droga... sprzedaż Stanko i zrezygnowanie z Jonesa, reszta sama się ułoży, Nico !!

ragnar 19.06.2026 15:12

A nie było zmian, że wypożyczenie max 1 rok...no chyba, że dotyczy to tylko wewnątrz serie a

Claudio 19.06.2026 14:58

Mastantuono - Mourinho nie widzi go w składzie. Real chce go wypożyczyć na 2 lata by grał regularnie w klubie grającym w europejskich pucharach. To niech idzie do Como i wszyscy zadowoleni. Ograją im kolejnego gościa.

ragnar 19.06.2026 14:55

Matti Acerbi mało 1,5 mln...jak na Inter to niska pensja, de vrij grał mniej a 4,5

Claudio 19.06.2026 14:54

Real zbiera również fundusze na Olise. Potrzeba ok 200mln. To już wiadomo, że potrzebna im kasa z Paza.

Claudio 19.06.2026 14:52

Teraz czytam, że głównym celem Realu na teraz jest...Enzo Fernandez. Ale tam paka się szykuje

Claudio 19.06.2026 14:49

jakby się udało pozbyc tych ananasow (co bedzie mega ciezkie) za rozsadne pieniadze to wszystko jest mozliwe

Matti 19.06.2026 14:48

sommer, acerbi, darmian, de vrij malo nie zarabiali, miki tez mocno obcial pensje

Matti 19.06.2026 14:48

no i sporo hajsu jednak zaoszczedzimy na kontraktach ktore znikaja

Orzeu 19.06.2026 14:48

Akinsamiro 7,5

Claudio 19.06.2026 14:46

wiec dajmy na to ze mamy ok 15mln euro...Frattesi, Asllani, Stankovic, Pavard, Dumfries (20mln), Akinsanmiro, Palacios

Claudio 19.06.2026 14:43

na ten moment jestesmy -34mln (akanji i stanko) mielismy miec 50mln + to co zarobimy.

Orzeu 19.06.2026 14:43

po tych słowach że na pewno Paz nie zagra w Interze

Orzeu 19.06.2026 14:42

to by było bardzo zabawne

Orzeu 19.06.2026 14:42

Borgen 19.06.2026 14:35 Fàbregasowi by ciśnienie skoczyło ostro...

Claudio 19.06.2026 14:41

od początku mówiłem, że Como to nie jest klub który może dyktować warunki, a tym bardziej Realowi. Tylko i wyłącznie od Realu będzie zależało co będą chcieli zrobić z Pazem. Jak Jose uzna, iż mu się przyda to zostanie, a jak nie to może i pójdzie nawet do anglii czy psg za ponad 60mln

Claudio 19.06.2026 14:39

3-4-1-2 lub 3-4-2-1

Borgen 19.06.2026 14:38

Gdyby miał przyjść Paz to byłoby lepiej "pozbyć się" kogoś bardziej ofensywnego w sumie,

Claudio 19.06.2026 14:38

nie ma co ukrywac iż Inter w Europie ma swietne stosunki z Realem czy Bayernem. Niedawna transakcja Dumfriesa (klauzula) pewnie przypomniała im o sobie, do tego osoba Mourinho oraz mecz legend Realu i Interu na Bernabeu. Wspolne spotkania i zdjęcia Pereza z Marottą...

Borgen 19.06.2026 14:36

Stankovic fajnie jakby został... ale Paz to chyba jedyne realne nazwisko, które mogłoby pozwolić przymknąć na to oko ;)

Borgen 19.06.2026 14:35

Fàbregasowi by ciśnienie skoczyło ostro...

Claudio 19.06.2026 14:35

do tego Pavardy czy inny Asllani.

Borgen 19.06.2026 14:35

Oby to było tym spowodowane ;)

Claudio 19.06.2026 14:34

Ktoś napisze że Inter nie stać by wydac 55mln na Paza? No a jak sprzedaż Stankovica i Frattesiego stanie się faktem?

Claudio 19.06.2026 14:31

Tak czytam o tym Pazie, Realu i Como...no przypadkowo takie tematy pojawiły się po niedawnej wizycie Marotty w Madrycie u Pereza...

Borgen 19.06.2026 14:14

Przy cenie Palestry wygląda to jak promocja w Biedronce :P

Borgen 19.06.2026 14:13

A. Areniello: Real Madryt nie daje zniżek i żąda za Nico Paza 50-55 mln euro.

Cny 19.06.2026 14:06

a może już rozmawialiśmy i real próbuje podbić cene

Cny 19.06.2026 14:05

ruszać póki jest szansa. Zanetti działaj.

Orzeu 19.06.2026 13:43

Real Madrid has been clear: they want €60 million to let him go. The Blancos' plan seems clear: they want to exercise the buy-back option set at €10 million (it would be €11 million in the summer of 2027) and then resell him for six times that amount.

timon 19.06.2026 13:31

Gdyby tam zostal Maldini to wygladaloby to zupelnie inaczej. Włoch mial tez wtopy ale sciagal sporo fajnych zawodnikow i jest szanowany we Wloszech

timon 19.06.2026 13:30

To pokazuje jak wazny jest dyr sportowy. Fundusz to nie Arabowie, ale jakas kase z nimi wydawac mozna. Milan przez ostatnie lata tez w miare kase mial tylko oni to przepalają

Chuchu 19.06.2026 12:55

Fajne mercato, zostańmy włoskim Bayernem

Piekarz 19.06.2026 12:23

ale być pod funduszem i nie mieć nikogo kto faktycznie by reprezentował klub, koszmar xd

Piekarz 19.06.2026 12:22

teraz mamy fundusz który oczywiście ma zero sentymentów ale Marotta i Ausiliasz pilnują racji stanu

Piekarz 19.06.2026 12:21

właściwie to on zaczął ten klub zmieniać w nowoczesne przedsiębiorstwo po oldskulowym wesołym bajzlu jaki zostawił Moratti

Piekarz 19.06.2026 12:20

w Interze chyba nigdy tak źle nie było, w epoce późnego Morattiego i Thohira trochę można było tak to odczuwać, ale Thohir jednak był w miarę poważny i w miarę mu zależało

Piekarz 19.06.2026 12:17

Najgorsze uczucie dla kibica, że w klubie nie ma ani jednej osoby, która by czuła za to wszystko odpowiedzialność i była minimalnie kompetentna

Piekarz 19.06.2026 12:15

U nich się tak odkur.wia że prawie im już współczuję

Piekarz 19.06.2026 12:13

Inter dopina największy talent ligi, Milan rozkręca cyrk na całego

Piekarz 19.06.2026 12:13

Wspaniałe lato

Claudio 19.06.2026 11:07

Ibra z boga stał się szybko memem

Claudio 19.06.2026 11:07

xD

Claudio 19.06.2026 11:07

„Dla mnie to były tylko sprawy związane z boiskiem, a jak było w jego przypadku – nie wiem, ale nie mogę mu nic powiedzieć, bo biorąc pod uwagę to, co teraz Ibra wyczynia, jest największym piłkarzem Interu w historii…”, zażartował Materazzi podczas programu w „La Gazzetta dello Sport”

grandderby 19.06.2026 11:05

Serio wierzycie w Paza ? Jak chłopa od razu PL bierze +70mln

Rebelde 19.06.2026 11:05

Real sprzeda Paza do Como, ale wpisze sobie klazulu wykupu za rok/dwa. Ostatnio pisali o tym

Claudio 19.06.2026 11:02

przyjscie Bernardo Silvy powoduje, że może być za mało miejsca dla Nico Paza. Real może być otwarty na oferty w okolicach 60mln euro

Kredence 19.06.2026 11:01

Zawsze wierzyłem🔥

Kredence 19.06.2026 11:01

Cny otwiera w końcu oczy i zaczyna doceniać klasę Piero Ausilio

grandderby 19.06.2026 11:00

A mnie najbardziej właśnie Jones przekonuje

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29488

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się