Inter ma najlepszych dyrektorów we Włoszech i nikt nawet nie jest blisko. Jak kiedyś odejdą to zobaczycie jak będzie kolorowo. Wtedy zrozumiecie może, no tylko dopiero wtedy będzie płacz
Claudio mam nadzieję że moje aleś udany dzień. zdrówka
tu już tylko hipnoza może pomóc LH...
Inter chce postawić na LH
zapytaj kredensa czy Ausilio nas uratuje
teraz kunszt Ausylio musi okazac się w pełni...
Już się boję tych alternatyw na prawą
Pisałem, żeby się cieszyć, że w naszych czasach grali w prime tak fantastyczni gracze ja CR i Messi to ten wyskakiwał ze swoimi wysrywami jakby miał ołtarzyk argentynczyka w domu. Są pewne granice
30-40 max
żadne kompro 50 baniek z dupy za niego...
to już bardziej pech, ciężko ocenić ten transfer
No to co pisałeś, a może bardziej nawet forma tego jak to robiłeś
Chyba piszesz o Cny ktory schował CR do szafy, a dziś on się schował
Szczupac_FCI 23.06.2026 23:07 Leoni tez miał byc kozakiem a póki co się połamał i nie wiadomo co z nim dalej..
kompro? Z ktorej strony?
Z wiekiem człowiek chyba dojrzewa co nie
Po co ci to
Claudio, to nie było jakieś ofensywne z mojej strony. No tylko czemu ty się tak gotujesz, przecież wczoraj zaliczyłeś kompro fest
Leoni tez miał byc kozakiem a póki co się połamał i nie wiadomo co z nim dalej..
ma roczny kontrakt tylko
zapyać kotletyko o Moline
"Kredence 23.06.2026 22:55 No i gratulacje cny za bardzo ładne obicie klaudiusza, zawsze bawi jak mu się czajnik gotuje" a ostatnio pisałem nawet, że kredens w tym roku jeszcze nie sapał do mnie. Cóż przeliczyłem się
niech nasi sobie dadzą spokój z Atalantą
dają 15 mln więcej
grubo nas przebili
Haha
60 mln dla Atalanty i 7 mln łącznie z bonusami dla Palestry 😂😂😂😂
raczej nie ma tego w planach
albo rzeczywsicie przebudowa pod 4 z tyłu..
ech no szkoda to miała być kolejna ładna przygoda i dalsze budowanie włoskiego interu
zwyciężył, w końcu tak powiedział, aczkolwiek dziekuje
nie oszukujmy się, ale ciężko będzie załatać wszystkie dziury gotówkowymi transferami
Urocze to jest
No i gratulacje cny za bardzo ładne obicie klaudiusza, zawsze bawi jak mu się czajnik gotuje
brałbym tego Mingueze nawet do rotacji
mingueza
Czas na grzebanie po śmietnikach
Jest jak jest życie toczy się dalej
ruszamy po alternatywy
Mówimy o realiach włoskich
50 to powinien być absolutny max, być może nawet za dużo
równie dobrze Alonso może ogarnąć ten bajzel i zrobi mistrza
Był bardzo dobry i potencjał ogromny
bez znaczących liczb
to jest loteria
on ma za sobą jeden w miare przyzwoity sezon w obsranym Cagliari
i młody zostanie na lodzie
ok Alonso będzie grał 3-5-2 ale tam gościa może nie być równie dobrze w listopadzie jak to stado cudaków się z nim pokłóci
Wiadomo że szkoda, ale łańcuch pokarmowy europejskiej piłki jest dla Włochów brutalny a ta przepaść będzie tylko narastać
tylko razi mnie jego naiwność
zdecydowanie za dużo
I udało się spektakularnie bo liczby o których się pisza są chore i nieadekwatne jednak
więc włoski wahadłowy pasuje tam, no ale mimo wszystko wybrać kontakt w cyrku jakim jest Chelsea (oni mają jakieś puchary w przyszłym sezonie?) zamiast budowania długiej kariery w Interze to głupota z jego strony
za Palestre z desek to i tak dużo było te 50 baniek
Witam Cny. Sytuacja po analizie wygląda tak, że Lucci czyli gość, który też sprzedał Tonalego do Anglii wraz z Atalanta użyli nas do podbicia ceny
zapytać o tego Ndoye'a
tylko Alonso pewnie przejdzie na 3-5-2
tam jest James i jeszcze na tą chwilę Gusto
obserwujemy co dalej
szumne plany, alternatywy, już mamy palestrę i nagle z ujem w ręku zostajemy, Solet już dopięty niby a stoi całość. miał Chivu dostać prezenty. no to dostanie Provedela
Anglik z tego co czytałem miał topowy sezon
minuty dostanie, bo Reece James musi być oszczędzany, ale po tym sezonie ciężko sobie wyobrazić, że go wygryzie
co tu dużo mówić rollercoaster te premercato
47+5 pisali w ciągu dnia
młody wybrał hajs i rotację zamiast budowania swojej kariery na wzór Bastoniego czy Barelli
chyba źle przetłumaczyło, to razem z bonusami
Nie wiem czy dobrze przetłumaczyło, ale dawaliśmy 52 mln + bonusy
no ciekawie ciekawie
a się porobiło
może wyjdzie nam to na dobre
to trzeba trzymać kciuki za Dioufa
carvajal
Jakieś śmieci na bank
ciekawe jakie alternatywy mamy na prawe wahadło
Gattuso w Lazio, niesamowity jest
uważam, że ten pierwszy na potencjał
Ja bym brał Cambiaso za Frattesiego.
Calafiori fajnie pokazał sie w PL
I nie zdziwię się jak Palestra polegnie, bo w Chelsea nadal jest burdel
To czuje że Cambiasso będzie planem B
niewielu ją zrobiło w ogóle
żaden włoch nie zrobił kariery od lat w anglii
ale jeżeli byłaby szansa na Paza za te 60 mln to mam nadzieję, że Inter nie odpuści
ale 60 to już za dużo
to grubo, ja czytałem wcześniej o 50 mln i dlatego byłem wkurwiony, że nie chcą wyrównać
a kto powiedział że Stanko zostanie, ci idioci są w stanie go spieniężyć żeby ruszyć po jakiegoś Jonesa
Rebelde 23.06.2026 22:30 Chelsea zapropnowało 60mln +10% z kolejnego transferu. Nie ma szans tego przezbić
z Pazem też może być tak, że angole się wpiepszą bo akurat hajs mają, wię Marotta niech lepiej szybciutko dzwoni do Pereza ale czy to coś da to wątpię bo Mou chce Enzo od nich
Chelsea zapropnowało 60mln +10% z kolejnego transferu. Nie ma szans tego przezbić
bez mocnej akademii i piłkarzach wychowanych przez Inter będzie nam po prostu ciężko rywalizować i w różnica między Interem, a hegemonami z innych lig będzie tylko narastać
a jak już się dopchają do stołu z nadzieją że coś się uda to dostają po łapach jak ostatni frajerzy
można się śmiać z naszych młodzików, ale trzeba rozsądnie ich prowadzić i liczyć, że będą kolejni po Pio czy Stanko
Kibice im szybciej zrozumieją to tym mniej będzie boleć
ale nasi nie uczą się na błędach
Grzebiemy po śmietnikach od lat i długo to się nie zmieni
Ja uważam, że tego za dużo było w ostatnich 2-3 latach
Jak każdy klub
tak o sobie napisałem, ale prawda jest taka, że nawet wyłączając transakcję z Palestrą to nasi w ostatnich latach popełniali sporo błędów
Mamy czerwiec dopiero
tyle czasu a tu Soleta za 20-25 baniek nadal tu nie ma, jakby to był jakiś wymagający ruch stulecia
z ta palestra . potraktowali Inter do wywindowania ceny. Atalanta na sbez mydla wych...