Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

ragnar 19.06.2026 14:55

Matti Acerbi mało 1,5 mln...jak na Inter to niska pensja, de vrij grał mniej a 4,5

Claudio 19.06.2026 14:54

Real zbiera również fundusze na Olise. Potrzeba ok 200mln. To już wiadomo, że potrzebna im kasa z Paza.

Claudio 19.06.2026 14:52

Teraz czytam, że głównym celem Realu na teraz jest...Enzo Fernandez. Ale tam paka się szykuje

Claudio 19.06.2026 14:49

jakby się udało pozbyc tych ananasow (co bedzie mega ciezkie) za rozsadne pieniadze to wszystko jest mozliwe

Matti 19.06.2026 14:48

sommer, acerbi, darmian, de vrij malo nie zarabiali, miki tez mocno obcial pensje

Matti 19.06.2026 14:48

no i sporo hajsu jednak zaoszczedzimy na kontraktach ktore znikaja

Orzeu 19.06.2026 14:48

Akinsamiro 7,5

Claudio 19.06.2026 14:46

wiec dajmy na to ze mamy ok 15mln euro...Frattesi, Asllani, Stankovic, Pavard, Dumfries (20mln), Akinsanmiro, Palacios

Claudio 19.06.2026 14:43

na ten moment jestesmy -34mln (akanji i stanko) mielismy miec 50mln + to co zarobimy.

Orzeu 19.06.2026 14:43

po tych słowach że na pewno Paz nie zagra w Interze

Orzeu 19.06.2026 14:42

to by było bardzo zabawne

Orzeu 19.06.2026 14:42

Borgen 19.06.2026 14:35 Fàbregasowi by ciśnienie skoczyło ostro...

Claudio 19.06.2026 14:41

od początku mówiłem, że Como to nie jest klub który może dyktować warunki, a tym bardziej Realowi. Tylko i wyłącznie od Realu będzie zależało co będą chcieli zrobić z Pazem. Jak Jose uzna, iż mu się przyda to zostanie, a jak nie to może i pójdzie nawet do anglii czy psg za ponad 60mln

Claudio 19.06.2026 14:39

3-4-1-2 lub 3-4-2-1

Borgen 19.06.2026 14:38

Gdyby miał przyjść Paz to byłoby lepiej "pozbyć się" kogoś bardziej ofensywnego w sumie,

Claudio 19.06.2026 14:38

nie ma co ukrywac iż Inter w Europie ma swietne stosunki z Realem czy Bayernem. Niedawna transakcja Dumfriesa (klauzula) pewnie przypomniała im o sobie, do tego osoba Mourinho oraz mecz legend Realu i Interu na Bernabeu. Wspolne spotkania i zdjęcia Pereza z Marottą...

Borgen 19.06.2026 14:36

Stankovic fajnie jakby został... ale Paz to chyba jedyne realne nazwisko, które mogłoby pozwolić przymknąć na to oko ;)

Borgen 19.06.2026 14:35

Fàbregasowi by ciśnienie skoczyło ostro...

Claudio 19.06.2026 14:35

do tego Pavardy czy inny Asllani.

Borgen 19.06.2026 14:35

Oby to było tym spowodowane ;)

Claudio 19.06.2026 14:34

Ktoś napisze że Inter nie stać by wydac 55mln na Paza? No a jak sprzedaż Stankovica i Frattesiego stanie się faktem?

Claudio 19.06.2026 14:31

Tak czytam o tym Pazie, Realu i Como...no przypadkowo takie tematy pojawiły się po niedawnej wizycie Marotty w Madrycie u Pereza...

Borgen 19.06.2026 14:14

Przy cenie Palestry wygląda to jak promocja w Biedronce :P

Borgen 19.06.2026 14:13

A. Areniello: Real Madryt nie daje zniżek i żąda za Nico Paza 50-55 mln euro.

Cny 19.06.2026 14:06

a może już rozmawialiśmy i real próbuje podbić cene

Cny 19.06.2026 14:05

ruszać póki jest szansa. Zanetti działaj.

Orzeu 19.06.2026 13:43

Real Madrid has been clear: they want €60 million to let him go. The Blancos' plan seems clear: they want to exercise the buy-back option set at €10 million (it would be €11 million in the summer of 2027) and then resell him for six times that amount.

timon 19.06.2026 13:31

Gdyby tam zostal Maldini to wygladaloby to zupelnie inaczej. Włoch mial tez wtopy ale sciagal sporo fajnych zawodnikow i jest szanowany we Wloszech

timon 19.06.2026 13:30

To pokazuje jak wazny jest dyr sportowy. Fundusz to nie Arabowie, ale jakas kase z nimi wydawac mozna. Milan przez ostatnie lata tez w miare kase mial tylko oni to przepalają

Chuchu 19.06.2026 12:55

Fajne mercato, zostańmy włoskim Bayernem

Piekarz 19.06.2026 12:23

ale być pod funduszem i nie mieć nikogo kto faktycznie by reprezentował klub, koszmar xd

Piekarz 19.06.2026 12:22

teraz mamy fundusz który oczywiście ma zero sentymentów ale Marotta i Ausiliasz pilnują racji stanu

Piekarz 19.06.2026 12:21

właściwie to on zaczął ten klub zmieniać w nowoczesne przedsiębiorstwo po oldskulowym wesołym bajzlu jaki zostawił Moratti

Piekarz 19.06.2026 12:20

w Interze chyba nigdy tak źle nie było, w epoce późnego Morattiego i Thohira trochę można było tak to odczuwać, ale Thohir jednak był w miarę poważny i w miarę mu zależało

Piekarz 19.06.2026 12:17

Najgorsze uczucie dla kibica, że w klubie nie ma ani jednej osoby, która by czuła za to wszystko odpowiedzialność i była minimalnie kompetentna

Piekarz 19.06.2026 12:15

U nich się tak odkur.wia że prawie im już współczuję

Piekarz 19.06.2026 12:13

Inter dopina największy talent ligi, Milan rozkręca cyrk na całego

Piekarz 19.06.2026 12:13

Wspaniałe lato

Claudio 19.06.2026 11:07

Ibra z boga stał się szybko memem

Claudio 19.06.2026 11:07

xD

Claudio 19.06.2026 11:07

„Dla mnie to były tylko sprawy związane z boiskiem, a jak było w jego przypadku – nie wiem, ale nie mogę mu nic powiedzieć, bo biorąc pod uwagę to, co teraz Ibra wyczynia, jest największym piłkarzem Interu w historii…”, zażartował Materazzi podczas programu w „La Gazzetta dello Sport”

grandderby 19.06.2026 11:05

Serio wierzycie w Paza ? Jak chłopa od razu PL bierze +70mln

Rebelde 19.06.2026 11:05

Real sprzeda Paza do Como, ale wpisze sobie klazulu wykupu za rok/dwa. Ostatnio pisali o tym

Claudio 19.06.2026 11:02

przyjscie Bernardo Silvy powoduje, że może być za mało miejsca dla Nico Paza. Real może być otwarty na oferty w okolicach 60mln euro

Kredence 19.06.2026 11:01

Zawsze wierzyłem🔥

Kredence 19.06.2026 11:01

Cny otwiera w końcu oczy i zaczyna doceniać klasę Piero Ausilio

grandderby 19.06.2026 11:00

A mnie najbardziej właśnie Jones przekonuje

martins2000 19.06.2026 10:59

wiemy

Claudio 19.06.2026 10:59

podobno Mourinho się wkvrwil na Paza i Real będzie skłonny go sprzedac. Ale podobno kluby z Anglii bylyby w stanie spelnic warunki finansowe Realu.

ragnar 19.06.2026 10:57

Ostigatd na ławkę ok, no Paz marzenie, ale mało realne

Cny 19.06.2026 10:54

ten Jones mnie nie przekonuje jedynie.

Cny 19.06.2026 10:53

Nawet ten Ostigard za SdV wydaje się sensowny

Cny 19.06.2026 10:52

Ktoś nam Ałzylja podmienił :P

martins2000 19.06.2026 10:49

Inter, czas na Jonesa. Ausilio dzwoni do Liverpoolu.

Cny 19.06.2026 10:40

Tylko Nico Paz. Pamiętajcie musimy być poważnym klubem

Cny 19.06.2026 10:40

kto Ci weźmie tego Bonnyego za min.20M żeby wyjsć na 0

ragnar 19.06.2026 10:39

Np transfer typu Cherki do city :)

ragnar 19.06.2026 10:39

Np Bonnego

ragnar 19.06.2026 10:39

Wygląda to dobrze, jeszcze jakby przyszedł gracz z dobrym dryblingiem czy to do pomocy czy ataku ( nawet kosztem odejścia np Innego) to już w ogóle okno by było super

pluto11 19.06.2026 10:32

Do tego Stankovic do pomocy

Claudio 19.06.2026 10:01

Solet-Acerbi, Jones-Frattesi, Provedel-Sommer tu wszystko na plus. A patrząc ile w zeszłym sezonie głównie przez kontuzje dał nam Dumfries to wymiana na Palestre może nie być aż takim osłabieniem, a kto wie jak Włoch wejdzie do Interu. Szykuje się bardzo przemyślane okienko. Oby naszym udało się to rozegrać zgodnie z planem.

Cny 19.06.2026 08:59

Zobaczymy co dalej. Są provedel, solet i prawdopodobnie Palestra. WIemy kogo trzeba jeszcze

Kredence 19.06.2026 07:45

WITAM W STAJNI AUSILIASZA TUTAJ TWARDY ŁEB TO PODSTAWA

Cny 19.06.2026 07:16

a właśnie odnośnie Szwajcarii to mieli referendum gdzie decydowali czy narzucić maksymalna ilość obywateli ... nie zrobią tego

Cny 19.06.2026 07:14

@Piekarz właśnie przeżywam renesans zainteresowania pilką :D ceny oczywiście chore plus za oceanem to wiadomo, że przeciętnego europejczyka nie stać. ale ten trend już długo się utrzymuje. sumie pokolenie obecnych 0-40 to ostatni moment kiedy będą w stanie doić hajs z ludzi takimi wydarzeniami. chyba że zrobią z tego tiktokowo instagramoey cyrk... to absolutnie normalne że duża część Francuzów nie jest w stanie identyfikować się ze swoją reprezentacją. Ba! sami zawodnicy średnio identyfikują się z reprezentacją która grają. przykłady braci Williams i Doue są bardzo znamienne. To jest to odzieranie z tego o co chodzi w futbolu reprezentacyjnym... gra Szwajcaria, a prowadzenie daje afrykanczyk, podwyższa latynos, wynik ustala balkaniec

Piotrek85 19.06.2026 07:12

Żaden Paz nie przyjdzie

Cny 19.06.2026 07:05

ale ogólnie tak, też się dziwię że takie kwoty w tym okienku zaczynają latać za takich zawodników

Cny 19.06.2026 07:03

bierzemy właśnie Palestrę za tyle a następny Paz w kolejce

Piotrek85 19.06.2026 07:01

Saibari w Bayernie za ponad 50 mln euro. Ten lewy obrońca Brown ,chyba też za ponad 50mln idzie do nich. Szkoda ,że my nie mamy takich budżetów na transfery

Orzeu 19.06.2026 06:36

znowu próbujesz podgryzać już tam nie cwaniakuj tak

Orzeu 19.06.2026 06:34

Kredence 19.06.2026 00:29 Orzeu weź tam jutro wysmaruj ze swoją twardogłowa ekipa gówno artykuł o stajni ausiliasza albo o tym że oaktree robi transfery tylko za 25 mln

Klinsi64 19.06.2026 06:23

Ismael Kone nie trafi tego lata do Interu,gdyż złamał nogie na mundialu

martins2000 19.06.2026 00:32

Con l'addio di #DeVrij in casa #Inter proverei a prendere il norvegese #Ostigard, un giocatore molto cresciuto negli ultimi tempi e che non credo possa costare cifre esorbitanti.

Kredence 19.06.2026 00:29

Palestra 50 baniek bang

Kredence 19.06.2026 00:29

Orzeu weź tam jutro wysmaruj ze swoją twardogłowa ekipa gówno artykuł o stajni ausiliasza albo o tym że oaktree robi transfery tylko za 25 mln

Piekarz 18.06.2026 23:24

jak kogoś stać na tę zabawę to statystycznie biorąc nie jest człowiekiem dla którego piłka to życie

Piekarz 18.06.2026 23:23

a jeśli już dopatrywać się uniwersalnego zblazowania na trybunach, to nie w tym że niby biali nie chcą czarnym kibicować (xd), tylko w cenach biletów

Piekarz 18.06.2026 23:19

ale rozumiem to bo ja też xd

Piekarz 18.06.2026 23:19

zestarzałeś się po prostu

Piekarz 18.06.2026 23:19

Cny 18.06.2026 22:59 szkoda tylko że piłka reprezentacyjna i magia euro czy mś wyparowały

martins2000 18.06.2026 23:16

“Palestra è un promesso sposo dell’Inter, all’inizio di settimana prossima sarà un giocatore dell’Inter.” @DiMarzio

Cny 18.06.2026 22:59

szkoda tylko że piłka reprezentacyjna i magia euro czy mś wyparowały. na trybunach zblazowane znudzone białasy, nie identyfikujące się z mieszanina na boisku, bo w sumie co to za różnica czy czarny jest że szwajcarii, Francji, Niemiec czy Anglii

Cny 18.06.2026 22:57

patrzę a typ wyceniany na 50M xd 10 lat temu Polska i Szwajcaria były na podobnym poziomie. jednak wsparcie puli genetycznej daje bonusy do pewnego poziomu

Cny 18.06.2026 22:56

wszedł ten afrykanin za ndoje i wygrał im mecza

Cny 18.06.2026 22:55

Muhamerovic to kapeć. dobrze że go odpuścili, on chyba był szykowany w razie odejścia Basto

Imrahil 18.06.2026 22:53

ładny gol teraz wsiadł

Claudio 18.06.2026 22:40

no to "udany" mundial Muharemovica

Cny 18.06.2026 22:38

jedyny który z proponowanych mógłby być do rozważenia to ten Read ale cena też była pod 40 jakby przyszło co do czego

Cny 18.06.2026 22:36

dlatego mnie bawi wymienianie alternatyw dla palestry. kajody ndoje i inni pigmentopozytywni tylko są szybcy, ale pozycja wahadłowego wymaga wielu innych cech. dawanie 30-40 za piłkarzy ich pokroju to pakowanie się w droższego Dalberciaka

pluto11 18.06.2026 22:22

Nic o Chivu że podpisał do 2028

pluto11 18.06.2026 22:15

No mega nie zachęcająco gra

Dantte 18.06.2026 21:49

Nie przyszedl*

Dantte 18.06.2026 21:49

Ale ten Ndoye to ogor niesamowity. Oby do nas nie przysE

Piotrek85 18.06.2026 21:25

52 mln funtów

Piotrek85 18.06.2026 21:24

Van Hecke -Senesi nowy środek obrony

Piotrek85 18.06.2026 21:23

W Anglii nieźle się cenią. Van Hecke z rocznym kontaktem przechodzi do Totenhamu za 52 mln euro.

Rebelde 18.06.2026 18:45

Marco Palestra is the defender with the MOST SUCCESFUL DRIBBLES (70) in the top 5 leagues last season.

Imrahil 18.06.2026 18:42

facepalm

KibicInteru 18.06.2026 18:10

za Baturine to Como odrzuca oferty na 50-55mln, nie ma co się nawet łudzić

Shoutbox

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625093

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się