City bardzo chcą Malo Gusto, Chelsea żąda 50-55mln euro. Zamienią sobie 1 do 1 na Palsestrę.
W tym momencie jeżeli Palestra poszedł za kasą do Chelsea to mamy dwie opcje na rynku Włoskim. Mocniejsza czyli Weasley i bardziej prawdopodobna Cambiaso. Jednego o drugiego można by próbować wymienić za Fratte przy Wesleyu można by dopłacić 5-10
Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.
Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.
Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię
Uja oglądasz na to wychodzi.
Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd
Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?
dobranoc
pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni
jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz
Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem
bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego
Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu
W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd
A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.
Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów
no spoko fajne masz priorytety
to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu
Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę
oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji
To ja nie wiem co ty tam oglądasz
A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze
Cambiaso miał swoje wylewy i ty oceniasz go na podstawie tylko tego
cambiaso to ladna dziewczyna dobrze robi reka, w dupe tez wezmie, bedzie wierna kilka miesiecy a pozniej sie zacznie puszczac w juve, ale raz na jakis czas przeprosi
pakować Frate do turynu i brać Kiełbaso..
no tak jak kibice juve na poczatku xD
Jestem jakoś przekonany , że tu by się nim zachwycali
ja myślę o Cambiaso żeby był zawodnikiem do rotacji. Mógłby obskoczyć dwa wahadła
a my szukamy gracza do 1 skladu na prawe wahadlo
dla mnie moglby byc zmiennikiem wahadlowego ale lewego
Na top wahadło
Dla mnie to zawodnik z potencjałem ba top wahadło
jakichkolwiek
Pamiętam jak Asllani coś pograł to oddali Ricciego bez bólu za drobne.
cambiasso to nie jest pilkarz z zadnym wiekszsym potencjalem a jest babolarzem, nie widze zadnego marginesu rozwoju u tego gracza a nie jest wart placenia za niego pieniedzy
Nie wiem kto ich podawał za wielkie talenty ja się raczej z tego śmiałem
do momentu az ricci zaczal grac w milanie byl podwany jako wielki talent w pomocy, to samo ruggeri i oni moga sobie cos tam kopac ale druzyny z nimi w skladzie nigdy nic nie osiagna
Ricci czy Ruggeri to nigdy dobrej piłki nie grali ,a ty ich dajesz jako przykład... Jak ty ich stawiasz na równi z Cambiaso to nie ma co dyskutować.
i ciagnie nas na dol bo to nie tak za za pol roku kupimy kogos lepszego i o nim zapomnimy
a dla mnie to pilkarz ktory swoj sufit pokazal w zeszlym sezonie w juve i mi nie zaimponowal ani wtedy ani juz w ogole pozniej
Dla mnie to zawodnik który w Interze wskakuje na wyższy poziom .
Ogólnie nie zgadzam się.
pilkarz ktory z samego zalozenia swoim stylem gry nie powinien nigdy byc brany pod uwage do powaznego grania
dla mnie to identyczny przyklad co ricci, ruggeri, ederson
Szczerze mówiąc nie pamiętam żeby w Genoi był babolarzem. Pamiętam natomiast, że sam go chciałem zanim przeszedł do Juve. Juve też z jakiegoś powodu go kupiło. Zresztą miał świetny okres w Juve do tego stopnia , że nazywali go topem.
wy tylko inter ogladacie czy co? naprawde stwierdzenie ze cambiaso to nie jest dobry pilkarz jest kontrowersyjne? on sie w juve nie broni swoja gra jesli szukamy kogos kto wie co to dobra forma
Cambiaso w juve najczesciel gral jako lewy obronca, a jak grali 3 w obronie to gral na wahadle. Wg mnie wiekszy z niego pożytek na wahadle
w genoi byl
On wcześniej nie był babolarzem
mozesz mu napisac ale on to wie xD
Cambiaso miał ostatnio kilka wylewów, ale trzeba korzystać z okazji i go brać , takie babole w końcu znikną
dobrze to juz piszę do Ausillio, iż Vancore odrzucił kandydaturę Cambiaso
mozna, a ty chcesz dorzucic kolejnego pilkarza ktory bedzie prokurowal takie bledy i sie dziwil co tu nie gra
idac tym tokiem mozna napisac tak o Acerbim czy Bissecku ktorzy mieli kilka razy rozlaczone styki
Ze będzie dużo gorzej xd
Jest w takim wieku że może się poprawiać, ja bym na niego nie narzekal bo obawiam się innych kandydatur
to jest ten sam typ nieuwagi i przecietnosc
eee z tego co kojarze to kibice juve jechali za bledy w obronie babolarza Ruganiego i mega babolarza Gattiego
pamietasz jak u nas darmian 3 kolejki z rzedu prokurowal karnego?
dlatego kibice juve go nie lubia i chetnie by oddali za jakikolwiek pieniadz
to niech nie bedzie dobry, a solidny i bedzie kompromis
bledy indywidualne niczy niewymuszsone
Luz Claudio, niech będzie że Cambiaso jest dobry w obronie, nie ma problemu
cambiaso to ogarniety taktycznie pilkarz, czasem nawet potrafi wejsc w pole karne problem w tym ze jest niespotykanym na skale swiatowa partaczem jesli chodzi o powazne bledy w defensywie
Cambiaso i Paz zamiast Palestra+ Jones i bede zadowolony, mimo, ze Palestra Cambiaso wciagac bedzie nosem to Paz to wynagrodzi
jestem ofensywny bo oparłem się również na statystykach w obronie. Nieładnie tak
A co to cambiaso to ogólnie ciekawy zawodnik, ale wszystkie jego najlepsze cechy są w grze ofensywnej, jak mi chcesz tutaj opowiadać o jego dobrej grze w obronie to luz, ale każdy kto oglądał juve wie jak jest
ojoj
Zupełnie niepotrzebnie
Za to był ostro hejtowany.
Już się dźwigasz
Widzisz Claudio, ja z tobą normalnie gadam a ty już jesteś ofensywny bo wcześniej napisałem że cny cię obił
Już ci tłumacze Claudio , chodzi o babole Cambiaso , które kończyły się bramką.
Co ciekawe Palestra w Cagliari miał dość dużą swobodę w swoich rajdach. W Interze Diouf za takie granie siada na ławce.
Kane ale przestrzelil xD
zerknalem na rozne statystyki w obronie z zeszlego (slabszego sezonu juve i bardzo dobrego Interu) i Cambiaso w obronie duzo lepiej od Dumfriesa czy Dimarco i podobnie z Bastonim. No nie wiem, ale się nie znam
Ludzie tutaj hejtują Cambiaso jednocześnie rzucając jako propozycje transferów drewniaków pokroju Kayode... Cambiaso bardzo solidny zawodnik, w przeciągu całego sezonu, to można nawet zaryzykować prognozę, że mógłby się okazać równiejszy od Dumfriesa. W przeciwieństwie do Holendra jednak, raczej nie należy się po nim spodziewać momentów na długo zapadających w pamięć.
kredens wazne ze ty ogladasz juve. Tak trzymaj
dla tego tym bardziej gdyby to upadło na poziomie 30-40 byłoby szkoda ale 50 nie..
Szkoda Palestry ,ale on nie grał jeszcze na poziomie Cambiaso
W Interze gdzie każdy wie co na grać, jest porządek taktyczny świetnie by się odnalazł.
Nie ma co oceniać Cambiaso na podstawie gorszego sezonu , chłop grał na tyle dobrze , że kibice Juve się nim zachwycali , na mnie również zrobił wielkie wrażenie. Ma słabszy okres to niektórzy robią z niego goscia do wylotu.
Chyba nie oglądałeś juve
Claudio, Cambiaso nie jest bardzo solidny w obronie
szkoda, że go wtedy z Genoi nie braliśmy, bo chyba już wtedy się nim interesowaliśmy
i nie jest za 50 baniek (raczej)
potencjał ma spory
wszedzie chyba sa te glupie algorytmy, a nie prawdziwe oceny
kto tam nie zgówniał w tym Juve..
ten sezon miał słabiutki
bo grał lepiej
nie wiem czemu wydawalo mi sie ze 2 sezony temu gral swietnie, a w zeszlym srednio, a wszedzie Cambiaso ma wyzsze noty za ten sezon i liczby tez lepsze
ale taka zapchajdziura co obskoczy dwa wahadła przydałaby się w naszej kadrze
chociaz defensywne juve, a chyba tylko my i Como od nich wiecej strzelilismy
ja myślę, że Juve gorzej wyszłoby na tym
Szczupac_FCI 23.06.2026 23:21 to pewnie bedzie szło w kierunku swapu za Frate teraz...
pytanie tylko ile Juve za niego chce, bo jeszcze z rok temu czy 2 lata temu krążyły plotki o... 60 mln
to pewnie bedzie szło w kierunku swapu za Frate teraz...
bo nawet myślałem o nim w kontekście rotacji