Kupno Paza, pomijając czy realne czy nie, wymusza zmianę ustawienia
nikogo nie poświęcimy wy dalej snujecie te bezsensowne opowieści
Jak zostanie Bastoni a poświęcimy Stankovicia na Paza to ja jestem jak najbardziej za
Jak otworzy się szansa na Paza to pewnie sprzedamy Stankovicia. Wątpię, że uzbieramy ten hajs ze szrotu patrząc na to jakie mamy problemy ze sprzedażami
tzn to jest pewne
wg mnie albo Paz, albo Jones. Nie mamy aż tak dużych środków by sobie pozwolić na jednego i drugiego
Nawet lepiej bo może te pieniądze pomogą ściągnąć Paza
wyceniany na 35mln, rok kontraktu - oferta 25mln i niepoważna? xD
przeciez Jonesowi za rok konczy sie kontrakt, więc co oni chcą
Inter prowadzi negocjacje z Liverpoolem w sprawie Curtisa Jonesa. Paul Joyce z The Times poinformował, że Anglicy są zirytowani zachowaniem mistrzów Włoch."Nerazzurri" złożyli za Jonesa ofertę w wysokości 25 mln euro. Liverpool z miejsca odrzucił tę propozycję, uznając ją za niepoważną. Paul Joyce przekazał, że włodarzom z Anfield nie podoba się zachowanie Interu. Uważają, że proponowane pieniądze w żaden sposób nie odzwierciedlają realnej wartości Anglika. Oczekują wyższej kwoty.
No i dobra. Znajdzie się pewnie ktoś kto da 10 baniek
BREAKING: Pisa has decided NOT to trigger its buy option for Ebenezer Akinsanmiro. The midfielder returns to #Inter, but is on the market with interest from the Bundesliga.
Byłoby miło w końcu wygrać z nimi derby. Ile już mamy na liczniku- 6 bez wygranej?
w Milanie śmieszne są wszystkie rzeczy
kibicuje temu ruchowi
smieszne sa w tym 2 rzeczy, to sredni pilkarz co duzo kosztuje, i kolejny napastnik z dupy ktory sie nie sprawdzi w milanie
Dlaczego odpłyneli ? Gonzalo Ramos to kolejny sztucznie wychodowany ogòrek z Ligi Poetugalskiej, ktory odbił sie od PSG i teraz czeka na niego ttlko zjazd w dòł. Idealny do przecietnego Milanu.
Milan ma atrakcyjnosc na poziomie Realu Sociedad
ale oni tam odplyneli
AC Milan po Gonzalo Ramosa xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nie no, chyba hattrick z grającym w dziewiątkę Katarem to za mało
Z Bośnią David wyglądał słabiuteńko.
Tifosinho 21.06.2026 10:01 I właśnie dzięki takiej mundialowej ekscytacji Juve nieźle zarobi na Davidzie.
Trzeba zdjąć Ibrahimovica z kierowania merkatto life
Ostigard chwalony za ten sezon.
Lille ponoć po Pavarda
Inter, assault on Genoa's Leo Ostigard. He is an idea as possible replacement of Stefan de Vrij. 👤 Maurizio Moscatelli (Repubblica Genova)
I właśnie dzięki takiej mundialowej ekscytacji Juve nieźle zarobi na Davidzie.
No właśnie, nie ma co się tak ekscytować jakimś grajkiem, bo akurat się obejrzało jak mu wyszedł mecz na Mundialu. To recepta na umoczenia grubej kasy. Gość nie jest jakimś młodzikiem, ma za sobą 5 sezonów w Bundes, mecze w pucharach i raczej nieprzypadkowo nie jest wymieniany wśród najgorętszych nazwisk.
bo był kompletnie bezbarwny jak cała Borussia... mogłem też nie oglądać meczu? ... albo teraz mieć wywalone na pewnego kasztana
Czemu nie pytałeś o to po meczu BVB z Interem?
Cny 20.06.2026 23:58 ile musimy zapłacić za nmeche?
nie masz sportu na MŚ?
ale kogo obchodzi sport, gdy mozna wiecej zarobic
przedziwna jest ta drabinka - niemcy spotkaja sie z francja w ro16, a brazylia z najlepszym z grupy senegal/norwegia/ekwador/wks
ile musimy zapłacić za nmeche?
co za kmiot taka okazja
no i Bony do zmiany
odrzutki*
ale trochę jak Francja Senegal gdzie francuskie odrzutnik wysiadły w koncu
WKS ma dobrą lawke wiec musza zmiany robic
wyskakiwal do pilki, ale nie dotknal wiec nie wiem w sumie jak to teraz jest kwalifikowane, ale uznali
Havertz nie byl na spalonym?
sędzia słaby z Ameryki południowej widac
1-1
brzydki mecz dzis
teraz znowu nie bylo faulu na bramkarzu wks
nojer*
mówisz że kimmich i moher symulują?
ale wymuszanie fauli przez niemcow niepodobne do nich. Oni nie grali jak hiszpanie
czarni bracia mogą tego psychicznie nie wytrzymać, to ich jedyną słabość
czuje jakiegos karniaczka
Leweling, Undav, Amiri...ło matko
schodzi 3 migrantów, wchodzi 3 migrantów
słabo z zaangażowaniem u Niemców ale tam jest teraz 4 Niemców na boisku
niz cala 1 polowe*
ale trzeba przyznac ze w tych 10 minutach 2 polowy to Bony mi sie bardziej podoba niz cala 2 polowe. Dobrze sie przepycha, robi miejsce kolegą, szuka wolnych przestrzeni, a nie stoi jak kloda i nie wie co robic
od kiedy Nmecha to defensor
silna pula genowa, dominacja fizyczna. Fabregas będzie płakał jeszcze mocniej
to byłby kolejny krok w dobrą stronę po zakontraktowaniu Soleta
Cny pełna zgoda, że taki dumny, czarnoskóry defensor jak nmechy przydałby się tutaj
a u niemcow to ciezko kogos zdecydowanie pochwalic. Musiala jakby byl silniejszy fizycznie to pewnie bylby najlepszy na boisku
Diallo chyba najslabszy, a zaraz za nim Bony
za to djomande wygląda jak kasztan
pragnę nmechy.
większość z nich to pewnie pierwszy raz Afrykę widziała jak zrezygnowali z gry we francuskiej ch młodzieżówkach i dostali powołanie z czarnego lądu
takie maroko to od 5 lat to juz jest na bardzo wysokim poziomie taktycznym
ale widac po ekipach z afryki, że gra w europie i trenerzy europejscy duzo im dali i taktycznie juz sa zdecydowanie bardziej poukladani
ten nmecha wygląda na poważnego piłkarza
"stary znajomy"
ale WKS to nie jest jakaś potega i spokojnie niemcy moga to jeszcze wygrac.
tam stary Kessie ich narazie robi
ale Niemcy to kwintesencja byle jakości współczesnego futbolu czy tam zlewania się wszystkiego w jedną cała szarość. te haverce wirce musiały niby zagrają na całej szerokości boiska, jest technika, wyszkolenie ale finalnie to jest bez wyrazu, bez pomysłu. na lanie średniaków starcza na coś więcej nie dojeżdża
o wlasnie mielismy porownanie jak Schlotterbeck zrobil dlugie podanie do skrzydlowego....za linię bramkową. Od Basto to się może uczyć
a najlepsze jak część kibiców Realu pisze, że wolałaby Schlotterbecka od bastoniego, bo jest duzo lepszy....
Kimmich to sie marnuje tam zamiast grać na środku pomocy z Pavlovicem tym bardziej, iż są zgrani z bayernu
oni serio nie wzięli Bissecka i grają kimmichem na prawej stronie
"nasi" przegrywają
niech zagra mecz jak z Cremonese to może czelsi nabierze się na nowego Drogbę
anż janż Boni gra
Ja to już nie mogę Borka tych opisów, zamiast powiedzieć piękne podanie, to musi ,,piękne, doszlifowane, precyzyjne...i jeszcze kilka przymiotnikow
No tu racja, trochę atak Szwecji za bardzo wynosili
spoko, ale jak słysze że mówi "Isak, jedna z najjaśniejszych postaci Liverpoolu w poprzednim sezonie" to troche ręce opadają
trochę świeżości a nie borki mielcarskie podolonskie i inne
Fajnie się to oglądało Roj Zachodny
komentarz
Summervile też kręci dobrze
Denzel to jednak Kot
Denzelone. Dobrze że palestrę bierzemy in
Wow dumfris dwie assist
Summervile wow
AHORA | El Real Madrid y Enzo Fernández llegaron a un ACUERDO para el salario. Hay una cláusula para que Nico Paz tenga prioridad para fichar por el Chelsea y falta acordar el precio del traspaso
Brobbey 2, robi z Hienem co chce
Denzel asysta...
Juventus wycenia Jonathana Davida na 35 mln €. [Accomando]
W poniedziałek lub wtorek odbędzie się spotkanie między Interem a Atalantą w celu omówienia ostatnich szczegółów operacji Palestra. Omówione zostaną bonusy i procent od przyszłej odsprzedaży
Nadal istnieje dystans z Liverpoolem w sprawie Curtisa Jonesa. The Reds nie są skłonni nawet usiąść do stołu dla negocjacji poniżej 30 milionów euro. Ponadto chcą procentu od odsprzedaży i bonusów. Istnieje znaczna przepaść, dlatego nie dojdzie do tego dzisiaj ani jutro, jest jeszcze dużo pracy do wykonania.
gość jest uzależniony od narkotyków musisz być wyrozumiały
Boze jak ten typ spamuje caly czas
Pozdrawiam