Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Tifosinho 21.06.2026 20:52

Kupno Paza, pomijając czy realne czy nie, wymusza zmianę ustawienia

Cny 21.06.2026 20:50

nikogo nie poświęcimy wy dalej snujecie te bezsensowne opowieści

El_Imprezatore 21.06.2026 20:38

Jak zostanie Bastoni a poświęcimy Stankovicia na Paza to ja jestem jak najbardziej za

ZnawcaCalcio 21.06.2026 20:14

Jak otworzy się szansa na Paza to pewnie sprzedamy Stankovicia. Wątpię, że uzbieramy ten hajs ze szrotu patrząc na to jakie mamy problemy ze sprzedażami

Orzeu 21.06.2026 20:08

tzn to jest pewne

Claudio 21.06.2026 20:07

wg mnie albo Paz, albo Jones. Nie mamy aż tak dużych środków by sobie pozwolić na jednego i drugiego

El_Imprezatore 21.06.2026 19:28

Nawet lepiej bo może te pieniądze pomogą ściągnąć Paza

Claudio 21.06.2026 19:17

wyceniany na 35mln, rok kontraktu - oferta 25mln i niepoważna? xD

Claudio 21.06.2026 19:16

przeciez Jonesowi za rok konczy sie kontrakt, więc co oni chcą :D

AveCaesar 21.06.2026 19:06

Inter prowadzi negocjacje z Liverpoolem w sprawie Curtisa Jonesa. Paul Joyce z The Times poinformował, że Anglicy są zirytowani zachowaniem mistrzów Włoch."Nerazzurri" złożyli za Jonesa ofertę w wysokości 25 mln euro. Liverpool z miejsca odrzucił tę propozycję, uznając ją za niepoważną. Paul Joyce przekazał, że włodarzom z Anfield nie podoba się zachowanie Interu. Uważają, że proponowane pieniądze w żaden sposób nie odzwierciedlają realnej wartości Anglika. Oczekują wyższej kwoty.

Tifosinho 21.06.2026 18:21

No i dobra. Znajdzie się pewnie ktoś kto da 10 baniek

martins2000 21.06.2026 18:15

BREAKING: Pisa has decided NOT to trigger its buy option for Ebenezer Akinsanmiro. The midfielder returns to #Inter, but is on the market with interest from the Bundesliga.

Chuchu 21.06.2026 15:19

Byłoby miło w końcu wygrać z nimi derby. Ile już mamy na liczniku- 6 bez wygranej?

Piekarz 21.06.2026 14:44

w Milanie śmieszne są wszystkie rzeczy

Vancore 21.06.2026 14:11

kibicuje temu ruchowi

Vancore 21.06.2026 14:11

smieszne sa w tym 2 rzeczy, to sredni pilkarz co duzo kosztuje, i kolejny napastnik z dupy ktory sie nie sprawdzi w milanie

Rebelde 21.06.2026 12:02

Dlaczego odpłyneli ? Gonzalo Ramos to kolejny sztucznie wychodowany ogòrek z Ligi Poetugalskiej, ktory odbił sie od PSG i teraz czeka na niego ttlko zjazd w dòł. Idealny do przecietnego Milanu.

HB 21.06.2026 11:14

Milan ma atrakcyjnosc na poziomie Realu Sociedad

HB 21.06.2026 11:14

ale oni tam odplyneli

HB 21.06.2026 11:14

AC Milan po Gonzalo Ramosa xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Xucatlan 21.06.2026 11:13

Nie no, chyba hattrick z grającym w dziewiątkę Katarem to za mało :D Z Bośnią David wyglądał słabiuteńko.

Xucatlan 21.06.2026 11:12

Tifosinho 21.06.2026 10:01 I właśnie dzięki takiej mundialowej ekscytacji Juve nieźle zarobi na Davidzie.

AveCaesar 21.06.2026 10:34

Trzeba zdjąć Ibrahimovica z kierowania merkatto life

AveCaesar 21.06.2026 10:31

Ostigard chwalony za ten sezon.

AveCaesar 21.06.2026 10:29

Lille ponoć po Pavarda

martins2000 21.06.2026 10:25

Inter, assault on Genoa's Leo Ostigard. He is an idea as possible replacement of Stefan de Vrij. 👤 Maurizio Moscatelli (Repubblica Genova)

Tifosinho 21.06.2026 10:01

I właśnie dzięki takiej mundialowej ekscytacji Juve nieźle zarobi na Davidzie.

Xucatlan 21.06.2026 09:25

No właśnie, nie ma co się tak ekscytować jakimś grajkiem, bo akurat się obejrzało jak mu wyszedł mecz na Mundialu. To recepta na umoczenia grubej kasy. Gość nie jest jakimś młodzikiem, ma za sobą 5 sezonów w Bundes, mecze w pucharach i raczej nieprzypadkowo nie jest wymieniany wśród najgorętszych nazwisk.

Cny 21.06.2026 09:15

bo był kompletnie bezbarwny jak cała Borussia... mogłem też nie oglądać meczu? ... albo teraz mieć wywalone na pewnego kasztana

Xucatlan 21.06.2026 09:10

Czemu nie pytałeś o to po meczu BVB z Interem?

Xucatlan 21.06.2026 09:10

Cny 20.06.2026 23:58 ile musimy zapłacić za nmeche?

Klinsi64 21.06.2026 08:26

nie masz sportu na MŚ?

HB 21.06.2026 00:22

ale kogo obchodzi sport, gdy mozna wiecej zarobic

HB 21.06.2026 00:22

przedziwna jest ta drabinka - niemcy spotkaja sie z francja w ro16, a brazylia z najlepszym z grupy senegal/norwegia/ekwador/wks

Cny 20.06.2026 23:58

ile musimy zapłacić za nmeche?

Claudio 20.06.2026 23:50

co za kmiot taka okazja

Claudio 20.06.2026 23:37

no i Bony do zmiany

Cny 20.06.2026 23:34

odrzutki*

Cny 20.06.2026 23:33

ale trochę jak Francja Senegal gdzie francuskie odrzutnik wysiadły w koncu

Claudio 20.06.2026 23:32

WKS ma dobrą lawke wiec musza zmiany robic

Claudio 20.06.2026 23:32

wyskakiwal do pilki, ale nie dotknal wiec nie wiem w sumie jak to teraz jest kwalifikowane, ale uznali

Claudio 20.06.2026 23:31

Havertz nie byl na spalonym?

Cny 20.06.2026 23:31

sędzia słaby z Ameryki południowej widac

Claudio 20.06.2026 23:30

1-1

Claudio 20.06.2026 23:30

brzydki mecz dzis

Claudio 20.06.2026 23:30

teraz znowu nie bylo faulu na bramkarzu wks

Cny 20.06.2026 23:28

nojer*

Cny 20.06.2026 23:28

mówisz że kimmich i moher symulują?

Claudio 20.06.2026 23:27

ale wymuszanie fauli przez niemcow niepodobne do nich. Oni nie grali jak hiszpanie

Cny 20.06.2026 23:27

czarni bracia mogą tego psychicznie nie wytrzymać, to ich jedyną słabość

Claudio 20.06.2026 23:25

czuje jakiegos karniaczka

Claudio 20.06.2026 23:24

Leweling, Undav, Amiri...ło matko

Cny 20.06.2026 23:23

schodzi 3 migrantów, wchodzi 3 migrantów

Cny 20.06.2026 23:22

słabo z zaangażowaniem u Niemców ale tam jest teraz 4 Niemców na boisku

Claudio 20.06.2026 23:19

niz cala 1 polowe*

Claudio 20.06.2026 23:18

ale trzeba przyznac ze w tych 10 minutach 2 polowy to Bony mi sie bardziej podoba niz cala 2 polowe. Dobrze sie przepycha, robi miejsce kolegą, szuka wolnych przestrzeni, a nie stoi jak kloda i nie wie co robic

Claudio 20.06.2026 23:16

od kiedy Nmecha to defensor

Cny 20.06.2026 23:15

silna pula genowa, dominacja fizyczna. Fabregas będzie płakał jeszcze mocniej

HB 20.06.2026 23:08

to byłby kolejny krok w dobrą stronę po zakontraktowaniu Soleta

HB 20.06.2026 23:08

Cny pełna zgoda, że taki dumny, czarnoskóry defensor jak nmechy przydałby się tutaj

Claudio 20.06.2026 22:55

a u niemcow to ciezko kogos zdecydowanie pochwalic. Musiala jakby byl silniejszy fizycznie to pewnie bylby najlepszy na boisku

Claudio 20.06.2026 22:54

Diallo chyba najslabszy, a zaraz za nim Bony :P

Cny 20.06.2026 22:49

za to djomande wygląda jak kasztan

Cny 20.06.2026 22:47

pragnę nmechy.

Cny 20.06.2026 22:46

większość z nich to pewnie pierwszy raz Afrykę widziała jak zrezygnowali z gry we francuskiej ch młodzieżówkach i dostali powołanie z czarnego lądu

Claudio 20.06.2026 22:44

takie maroko to od 5 lat to juz jest na bardzo wysokim poziomie taktycznym

Claudio 20.06.2026 22:43

ale widac po ekipach z afryki, że gra w europie i trenerzy europejscy duzo im dali i taktycznie juz sa zdecydowanie bardziej poukladani

Cny 20.06.2026 22:41

ten nmecha wygląda na poważnego piłkarza

Claudio 20.06.2026 22:41

"stary znajomy"

Claudio 20.06.2026 22:41

ale WKS to nie jest jakaś potega i spokojnie niemcy moga to jeszcze wygrac.

Claudio 20.06.2026 22:40

tam stary Kessie ich narazie robi

Cny 20.06.2026 22:38

ale Niemcy to kwintesencja byle jakości współczesnego futbolu czy tam zlewania się wszystkiego w jedną cała szarość. te haverce wirce musiały niby zagrają na całej szerokości boiska, jest technika, wyszkolenie ale finalnie to jest bez wyrazu, bez pomysłu. na lanie średniaków starcza na coś więcej nie dojeżdża

Claudio 20.06.2026 22:35

o wlasnie mielismy porownanie jak Schlotterbeck zrobil dlugie podanie do skrzydlowego....za linię bramkową. Od Basto to się może uczyć

Claudio 20.06.2026 22:33

a najlepsze jak część kibiców Realu pisze, że wolałaby Schlotterbecka od bastoniego, bo jest duzo lepszy.... :D

Claudio 20.06.2026 22:31

Kimmich to sie marnuje tam zamiast grać na środku pomocy z Pavlovicem tym bardziej, iż są zgrani z bayernu

Cny 20.06.2026 22:30

oni serio nie wzięli Bissecka i grają kimmichem na prawej stronie

Claudio 20.06.2026 22:30

"nasi" przegrywają

Cny 20.06.2026 22:17

niech zagra mecz jak z Cremonese to może czelsi nabierze się na nowego Drogbę

Cny 20.06.2026 22:16

anż janż Boni gra

ragnar 20.06.2026 21:43

Ja to już nie mogę Borka tych opisów, zamiast powiedzieć piękne podanie, to musi ,,piękne, doszlifowane, precyzyjne...i jeszcze kilka przymiotnikow

ragnar 20.06.2026 21:42

No tu racja, trochę atak Szwecji za bardzo wynosili

rchemik 20.06.2026 21:39

spoko, ale jak słysze że mówi "Isak, jedna z najjaśniejszych postaci Liverpoolu w poprzednim sezonie" to troche ręce opadają

Cny 20.06.2026 21:33

trochę świeżości a nie borki mielcarskie podolonskie i inne

ragnar 20.06.2026 20:59

Fajnie się to oglądało Roj Zachodny :) komentarz

ragnar 20.06.2026 20:58

Summervile też kręci dobrze

pluto11 20.06.2026 20:14

Denzel to jednak Kot

FENDI_SOSA 20.06.2026 20:11

Denzelone. Dobrze że palestrę bierzemy in

FENDI_SOSA 20.06.2026 20:10

Wow dumfris dwie assist

ragnar 20.06.2026 20:09

Summervile wow

martins2000 20.06.2026 20:00

AHORA | El Real Madrid y Enzo Fernández llegaron a un ACUERDO para el salario. Hay una cláusula para que Nico Paz tenga prioridad para fichar por el Chelsea y falta acordar el precio del traspaso

ragnar 20.06.2026 19:18

Brobbey 2, robi z Hienem co chce

Szczupac_FCI 20.06.2026 19:17

Denzel asysta...

martins2000 20.06.2026 15:43

Juventus wycenia Jonathana Davida na 35 mln €. [Accomando]

martins2000 20.06.2026 15:22

W poniedziałek lub wtorek odbędzie się spotkanie między Interem a Atalantą w celu omówienia ostatnich szczegółów operacji Palestra. Omówione zostaną bonusy i procent od przyszłej odsprzedaży

martins2000 20.06.2026 15:06

Nadal istnieje dystans z Liverpoolem w sprawie Curtisa Jonesa. The Reds nie są skłonni nawet usiąść do stołu dla negocjacji poniżej 30 milionów euro. Ponadto chcą procentu od odsprzedaży i bonusów. Istnieje znaczna przepaść, dlatego nie dojdzie do tego dzisiaj ani jutro, jest jeszcze dużo pracy do wykonania.

Klinsi64 20.06.2026 15:00

gość jest uzależniony od narkotyków musisz być wyrozumiały

KKazam 20.06.2026 14:55

Boze jak ten typ spamuje caly czas

Shoutbox

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625179

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się