Archiwum shoutboksa

Vancore 21.06.2026 14:11

kibicuje temu ruchowi

Vancore 21.06.2026 14:11

smieszne sa w tym 2 rzeczy, to sredni pilkarz co duzo kosztuje, i kolejny napastnik z dupy ktory sie nie sprawdzi w milanie

Rebelde 21.06.2026 12:02

Dlaczego odpłyneli ? Gonzalo Ramos to kolejny sztucznie wychodowany ogòrek z Ligi Poetugalskiej, ktory odbił sie od PSG i teraz czeka na niego ttlko zjazd w dòł. Idealny do przecietnego Milanu.

HB 21.06.2026 11:14

Milan ma atrakcyjnosc na poziomie Realu Sociedad

HB 21.06.2026 11:14

ale oni tam odplyneli

HB 21.06.2026 11:14

AC Milan po Gonzalo Ramosa xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Xucatlan 21.06.2026 11:13

Nie no, chyba hattrick z grającym w dziewiątkę Katarem to za mało :D Z Bośnią David wyglądał słabiuteńko.

Xucatlan 21.06.2026 11:12

Tifosinho 21.06.2026 10:01 I właśnie dzięki takiej mundialowej ekscytacji Juve nieźle zarobi na Davidzie.

AveCaesar 21.06.2026 10:34

Trzeba zdjąć Ibrahimovica z kierowania merkatto life

AveCaesar 21.06.2026 10:31

Ostigard chwalony za ten sezon.

AveCaesar 21.06.2026 10:29

Lille ponoć po Pavarda

martins2000 21.06.2026 10:25

Inter, assault on Genoa's Leo Ostigard. He is an idea as possible replacement of Stefan de Vrij. 👤 Maurizio Moscatelli (Repubblica Genova)

Tifosinho 21.06.2026 10:01

I właśnie dzięki takiej mundialowej ekscytacji Juve nieźle zarobi na Davidzie.

Xucatlan 21.06.2026 09:25

No właśnie, nie ma co się tak ekscytować jakimś grajkiem, bo akurat się obejrzało jak mu wyszedł mecz na Mundialu. To recepta na umoczenia grubej kasy. Gość nie jest jakimś młodzikiem, ma za sobą 5 sezonów w Bundes, mecze w pucharach i raczej nieprzypadkowo nie jest wymieniany wśród najgorętszych nazwisk.

Cny 21.06.2026 09:15

bo był kompletnie bezbarwny jak cała Borussia... mogłem też nie oglądać meczu? ... albo teraz mieć wywalone na pewnego kasztana

Xucatlan 21.06.2026 09:10

Czemu nie pytałeś o to po meczu BVB z Interem?

Xucatlan 21.06.2026 09:10

Cny 20.06.2026 23:58 ile musimy zapłacić za nmeche?

Klinsi64 21.06.2026 08:26

nie masz sportu na MŚ?

HB 21.06.2026 00:22

ale kogo obchodzi sport, gdy mozna wiecej zarobic

HB 21.06.2026 00:22

przedziwna jest ta drabinka - niemcy spotkaja sie z francja w ro16, a brazylia z najlepszym z grupy senegal/norwegia/ekwador/wks

Cny 20.06.2026 23:58

ile musimy zapłacić za nmeche?

Claudio 20.06.2026 23:50

co za kmiot taka okazja

Claudio 20.06.2026 23:37

no i Bony do zmiany

Cny 20.06.2026 23:34

odrzutki*

Cny 20.06.2026 23:33

ale trochę jak Francja Senegal gdzie francuskie odrzutnik wysiadły w koncu

Claudio 20.06.2026 23:32

WKS ma dobrą lawke wiec musza zmiany robic

Claudio 20.06.2026 23:32

wyskakiwal do pilki, ale nie dotknal wiec nie wiem w sumie jak to teraz jest kwalifikowane, ale uznali

Claudio 20.06.2026 23:31

Havertz nie byl na spalonym?

Cny 20.06.2026 23:31

sędzia słaby z Ameryki południowej widac

Claudio 20.06.2026 23:30

1-1

Claudio 20.06.2026 23:30

brzydki mecz dzis

Claudio 20.06.2026 23:30

teraz znowu nie bylo faulu na bramkarzu wks

Cny 20.06.2026 23:28

nojer*

Cny 20.06.2026 23:28

mówisz że kimmich i moher symulują?

Claudio 20.06.2026 23:27

ale wymuszanie fauli przez niemcow niepodobne do nich. Oni nie grali jak hiszpanie

Cny 20.06.2026 23:27

czarni bracia mogą tego psychicznie nie wytrzymać, to ich jedyną słabość

Claudio 20.06.2026 23:25

czuje jakiegos karniaczka

Claudio 20.06.2026 23:24

Leweling, Undav, Amiri...ło matko

Cny 20.06.2026 23:23

schodzi 3 migrantów, wchodzi 3 migrantów

Cny 20.06.2026 23:22

słabo z zaangażowaniem u Niemców ale tam jest teraz 4 Niemców na boisku

Claudio 20.06.2026 23:19

niz cala 1 polowe*

Claudio 20.06.2026 23:18

ale trzeba przyznac ze w tych 10 minutach 2 polowy to Bony mi sie bardziej podoba niz cala 2 polowe. Dobrze sie przepycha, robi miejsce kolegą, szuka wolnych przestrzeni, a nie stoi jak kloda i nie wie co robic

Claudio 20.06.2026 23:16

od kiedy Nmecha to defensor

Cny 20.06.2026 23:15

silna pula genowa, dominacja fizyczna. Fabregas będzie płakał jeszcze mocniej

HB 20.06.2026 23:08

to byłby kolejny krok w dobrą stronę po zakontraktowaniu Soleta

HB 20.06.2026 23:08

Cny pełna zgoda, że taki dumny, czarnoskóry defensor jak nmechy przydałby się tutaj

Claudio 20.06.2026 22:55

a u niemcow to ciezko kogos zdecydowanie pochwalic. Musiala jakby byl silniejszy fizycznie to pewnie bylby najlepszy na boisku

Claudio 20.06.2026 22:54

Diallo chyba najslabszy, a zaraz za nim Bony :P

Cny 20.06.2026 22:49

za to djomande wygląda jak kasztan

Cny 20.06.2026 22:47

pragnę nmechy.

Cny 20.06.2026 22:46

większość z nich to pewnie pierwszy raz Afrykę widziała jak zrezygnowali z gry we francuskiej ch młodzieżówkach i dostali powołanie z czarnego lądu

Claudio 20.06.2026 22:44

takie maroko to od 5 lat to juz jest na bardzo wysokim poziomie taktycznym

Claudio 20.06.2026 22:43

ale widac po ekipach z afryki, że gra w europie i trenerzy europejscy duzo im dali i taktycznie juz sa zdecydowanie bardziej poukladani

Cny 20.06.2026 22:41

ten nmecha wygląda na poważnego piłkarza

Claudio 20.06.2026 22:41

"stary znajomy"

Claudio 20.06.2026 22:41

ale WKS to nie jest jakaś potega i spokojnie niemcy moga to jeszcze wygrac.

Claudio 20.06.2026 22:40

tam stary Kessie ich narazie robi

Cny 20.06.2026 22:38

ale Niemcy to kwintesencja byle jakości współczesnego futbolu czy tam zlewania się wszystkiego w jedną cała szarość. te haverce wirce musiały niby zagrają na całej szerokości boiska, jest technika, wyszkolenie ale finalnie to jest bez wyrazu, bez pomysłu. na lanie średniaków starcza na coś więcej nie dojeżdża

Claudio 20.06.2026 22:35

o wlasnie mielismy porownanie jak Schlotterbeck zrobil dlugie podanie do skrzydlowego....za linię bramkową. Od Basto to się może uczyć

Claudio 20.06.2026 22:33

a najlepsze jak część kibiców Realu pisze, że wolałaby Schlotterbecka od bastoniego, bo jest duzo lepszy.... :D

Claudio 20.06.2026 22:31

Kimmich to sie marnuje tam zamiast grać na środku pomocy z Pavlovicem tym bardziej, iż są zgrani z bayernu

Cny 20.06.2026 22:30

oni serio nie wzięli Bissecka i grają kimmichem na prawej stronie

Claudio 20.06.2026 22:30

"nasi" przegrywają

Cny 20.06.2026 22:17

niech zagra mecz jak z Cremonese to może czelsi nabierze się na nowego Drogbę

Cny 20.06.2026 22:16

anż janż Boni gra

ragnar 20.06.2026 21:43

Ja to już nie mogę Borka tych opisów, zamiast powiedzieć piękne podanie, to musi ,,piękne, doszlifowane, precyzyjne...i jeszcze kilka przymiotnikow

ragnar 20.06.2026 21:42

No tu racja, trochę atak Szwecji za bardzo wynosili

rchemik 20.06.2026 21:39

spoko, ale jak słysze że mówi "Isak, jedna z najjaśniejszych postaci Liverpoolu w poprzednim sezonie" to troche ręce opadają

Cny 20.06.2026 21:33

trochę świeżości a nie borki mielcarskie podolonskie i inne

ragnar 20.06.2026 20:59

Fajnie się to oglądało Roj Zachodny :) komentarz

ragnar 20.06.2026 20:58

Summervile też kręci dobrze

pluto11 20.06.2026 20:14

Denzel to jednak Kot

FENDI_SOSA 20.06.2026 20:11

Denzelone. Dobrze że palestrę bierzemy in

FENDI_SOSA 20.06.2026 20:10

Wow dumfris dwie assist

ragnar 20.06.2026 20:09

Summervile wow

martins2000 20.06.2026 20:00

AHORA | El Real Madrid y Enzo Fernández llegaron a un ACUERDO para el salario. Hay una cláusula para que Nico Paz tenga prioridad para fichar por el Chelsea y falta acordar el precio del traspaso

ragnar 20.06.2026 19:18

Brobbey 2, robi z Hienem co chce

Szczupac_FCI 20.06.2026 19:17

Denzel asysta...

martins2000 20.06.2026 15:43

Juventus wycenia Jonathana Davida na 35 mln €. [Accomando]

martins2000 20.06.2026 15:22

W poniedziałek lub wtorek odbędzie się spotkanie między Interem a Atalantą w celu omówienia ostatnich szczegółów operacji Palestra. Omówione zostaną bonusy i procent od przyszłej odsprzedaży

martins2000 20.06.2026 15:06

Nadal istnieje dystans z Liverpoolem w sprawie Curtisa Jonesa. The Reds nie są skłonni nawet usiąść do stołu dla negocjacji poniżej 30 milionów euro. Ponadto chcą procentu od odsprzedaży i bonusów. Istnieje znaczna przepaść, dlatego nie dojdzie do tego dzisiaj ani jutro, jest jeszcze dużo pracy do wykonania.

Klinsi64 20.06.2026 15:00

gość jest uzależniony od narkotyków musisz być wyrozumiały

KKazam 20.06.2026 14:55

Boze jak ten typ spamuje caly czas

Rebelde 20.06.2026 11:12

Może Ostigard z Genoi , dać im jakiegoś młodego do tego dopłacic. Można się dogadać , a Norweg solidny.

Piotrek85 20.06.2026 11:00

Ewentualnie Doekhi.

Claudio 20.06.2026 11:00

zeby nie bylo ze Sarr to opcja za Bastoniego ;)

Piotrek85 20.06.2026 10:59

Malang Sarr do rotacji może być. Lewonożny

Rebelde 20.06.2026 10:56

A może iść w wypożyczenie z opcją wykupu.... Leoniego z Lpoolu. Nowy trener, to może ma inną wizję obrony . Wiem ze szanse bardzo niskie, ale...

Claudio 20.06.2026 10:47

chyba najciekawsi obroncy z konczacym kontraktem to Malang Sarr 27 lat i Stones 32 lata. Niech czasem nie biorą Alaby 33lata ktory juz jest mega przecietny

Claudio 20.06.2026 10:41

Czyli Acerbi i De Vrij out. Solet + prawdopodobnie darmowy obronca

Claudio 20.06.2026 10:41

Gds - De Vrij ha deciso e ha rifiutato il rinnovo dell'Inter. Andrà via a parametro zero.

Claudio 20.06.2026 10:28

Ale w minionym sezonie trzeba przyznać, że jak Brahim Diaz grał w Realu to wyglądał naprawdę dobrze. A na MŚ gra naprawdę świetnie i ciągnie ich grę. Podobno Juve go chce, ale ze względu na brak LM finansowo mogą tego nie dopiąć i skończy się na Zaniolo. Wg mnie dobrze, bo Brahim naprawdę wygląda dużo lepiej niż w Milanie.

Claudio 20.06.2026 10:22

kurcze dawno mnie nie było na stronie milanu i widze jakis obiektywny artykul. Czyzby zeszli na ziemie? ;)

Claudio 20.06.2026 09:12

Ufficiale: Martins sta dicendo sciocchezze e dovrebbe essere rinchiuso in un ospedale psichiatrico.

FENDI_SOSA 20.06.2026 09:09

u shi dalej ich mone prowadzi?

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Cny 22.06.2026 22:35

a zesrales się ty, o to nie ja stałem żarem że zmarnował okazję i jest słaby

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625126

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się