wiesz co...patrzac ile ślepaków wystrzeliły ostatnimi czasy pismaki to może i tak być jak on pisze.
co typ bredzi xD
Biasin: Nico Paz ha sempre voluto rimanere al Como - Il Como ha dimostrato di avere la forza per trattenerlo - L’Inter non ha mai pensato di prendere Nico Paz Portiere, esterno dx, due difensori, centrocampista: i nerazzurri hanno un piano mercato stabilito da tempo e nessuna fretta.
gdzie wady? W okienko wchodzimy z czystą kartą
Przynajmniej nie będzie telenoweli jak z lookmanem od 1.07 do 25.08
priorytetem*
do startu okienka jeszcze kilka dni, a my już przegraliśmy 2 transfery któe były dla nas piorytetem XD
a LGDS wydała dziś wydanie i na pierwszej stronie Paz z napisem, że chce do Interu
Tyle jest warte to co piszą te dzienikarzyny, kibice im wierzą a potem wyzywają dyrektorów
5h temu xD
CorSera - Pomiędzy Beppe Marotta i Florentino Perez toczy się związek wielkiego szacunku i uczucia
I Zaniolo xd
Panie Areczku. Paz jest dla zarządu, dla pana jest Lazar Samardzić w promocji
Okienko się zaczyna to może Ałsilio znowu na wakacjach
BREAKING: Real Madrid's new €80M buy-back clause for Nico Paz will ONLY be valid in summer 2027.
Śmieszniej będzie jak Paz pójdzie do Como, a my oddamy Bastoniego do Realu
zrobiło*
Como kupiło dosyć poważny ruch
okienko bedzie trwalo 2 miesiace to bedzie dopiero RollerCoaster!
ale nie ma co plakac...powiedzcie kto we wloszech zrobil jakies powazniejsze ruchy? Bieda jest i tyle.
Jak niema wzmocnień? Przecież Miki przedłużył kontrakt
czy uda się dograć Dodo?
ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku
skończyło się w sposób oczywisty
xD
wiec kto wie czy inni nie odpuscili widzac co i jak. Placicie 70mln, a za rok moze go odkupimy za 80mln...
pamietajmy ze Como mialo znizki, a dla reszty mialy byc gorsze warunki
ważny tylko za rok
Real ma mieć odkup 80mln
bo z tego co Romano pisze to Paz tylko na 1 sezon do Como ma isc
moze i tak bylo, że Real im powiedzial ze na jeden sezon tylko i nasi stwierdzili ze nie chca wydawac 60-70mln by za rok go oddawac byc moze na slabych warunkach i nawet nie walczyli o niego
XD
Nasi to nie tylko o Paza nie mogą nic zrobić
jesli chodzi o Paza to nasi nie mogli nic zrobic
Ausilio dramat
Zobaczycie, że Como to teraz będzie w top 3-6 cały czas
Zobaczy się na koniec mercato kto kogo kupił, kto kogo sprzedał. Bez wglądu na całość to ciężko powiedzieć na co Como może sobie pozwolić
Oni akurat kasę mają
swoją drogą Como szybko te 60 baniek uzbierało
Bo widzę że interniści nawet za 40-50 nie chcieli by go sprzedać więc zakładam że coś tam umie
no Historia super, mam nadzieję że umiejętności idą w parze
Zobaczycie, miał być Curtis Jones a będzie Stachu Jones
Stanković to jest piękna historia ojciec i syn w jednym klubie
oby jednak ktoś biały
teraz zapinajcie pasy Ausilio wyciągnie zaraz jakiegoś czarnego kasztana z Ligue1
Szybko nas wyprostowali wszyscy, dwa liście w 4 dni. Brawo
Stankovic to wg wielu wielkie wzmocnienie, ja tam nie widziałem jego meczów ale dobrzy by było
To już 2 kluby mamy z dobrymi relacjami Real i Atalanta XD
ja tylko mam nadzieje ze nasi nie szukaja "okazji" i pojda w kierunku jakiegos wynalazku z MŚ
dobre relacje są istotne jak pokazuje historia
Tak jak pisałem pod niusem, liczy się tylko kasa a my jej nie mamy
mówienie o braku wzmocnień w czerwcu to chyba trochę za wcześnie
Jednak przydały się dobre kontakty Zanettiego z ojcem Paza oraz przekonywanie na zgrupowaniu Paza przez Lautaro.
xD
co prawda nie wzmocniliśmy drużyny ale przynajmniej budżet na zielono się świeci
ale nie ma wyjikow
Wyciągniemy Provedela pewnie tylko i znowu w sierpniu będzie szukanie chvj wie kogo na szybko
no licytować to my możemy się co najwyżej z takim Milanem
i idą tam gdzie jest kilka groszy wiecej
też nie wina działaczy że piłkarze są bez ambicji
A tak to wszystko przegrywamy
Pewnie nic
Ostatni tego typu to chyba Thuram bo za free a z drozszych Pavard o ktorego tez byla telenowela
to może Pavard
wyrwany Dumfries i wymieniane nazwiska to nawet nie połowa jego umiejętności i potencjał też nie za duży
Nie wiem czy Solet jest takim priorytetowym celem w obronie
Kibic chodzi mi o pilkarzy typu Lookmann, Bremer, Palestra, Kone itd.
starego sommera zastępuje duet w którym nikt nie jest obecnie 1 na poziomie klubu jak inter
czyli Inter bez żadnej konkretnej zmiany i wizji
Włoskie kluby nie stać na rozchwytywanych zawodników
Solet to uzupełnienie, Jones jest całkowicie zbedny
Paz byłby celem jeśli do poniedziałku Como by się nie dogadało z Realem. Dogadało się więc nie ma tematu
teraz spodziewam się że przyspieszymy w temacie Solet / Jones
w LM*
Solet provedel i Jones w takim razie to kiepskie plany jak na mistrza Włoch deklarującego chęć walki w
Swoja droga to kiedy my ostatnio zrobilismy transfer rozchwytywanego zawodnika? Wszystkie nasze transfery to uzuplelnienia jak Bonny czy LH, lub transfery gosci ktorym nikt za bardzo sie nie interesowal typu Akanji
no Paz to było takie marzenie Interu
Bez przesady
Jaka przebudowa planów, bo Palestry nie kupiliśmy?
przecież paź to żadna kompromitacja. Como miało pierwszeństwo i skorzystało
wiadomo Orzeu że każdy się łudzi i trzyma kciuki ale cóż począć
Wiadomo, ale on nie nadaje się do gry po 90 min. Ale przy częstej rotacji może udałoby się uniknąć kontuzji
i przyjd,ile tu jeszcze ten zbędny Jones i nie daj Boże Dodo xd
Całe plany na mercato do przebudowy, aż jestem ciekaw co nasze asy wymyślą. Ostatnio kompromitacja za kompromitacją, łysego Ausilo już dawno nie powinno być w tym klubie.
człowiek miał nadzieję
Claudio 26.06.2026 13:18 nie no Znawca Stones to wg mnie miałby pierwszy sklad
mogli to przeciągnąć chociaż do tego poniedziałku
Mnie tam nawet cieszy że zostaje w Serie A. Umówmy się, nawet jakby Como go nie odkupiło to szanse i tak były minimalne że do nas trafi
ostatnio byla informacja od jednego dziennikarza na X, że Inter dogadał się z Palestrą i Atalanta i na wtorek mialo byc spotkanie dopiero bo czekali na wiesci odnosnie Paza. Ale to juz pewnie wloskie domysly. Inni znowu pisali, że to Atalanta przeciagala specjalnie negocjacje. Wazne by mądrze uzupełnić kadrę
Jak ktoś z Cagliari nawet mówi że Palestra mu mówił kilka dni temu że idzie do Interu to nie sądzę żeby nagle wszyscy to sobie wymyślili
może nasi odpoczywają sobie na wczasach, a tutaj wrzucane jakiegoś informacje, że niby sie interesujemy. A tu Ausillio na leżaczku popijając drinka co jakiś czas podrzuca temat dziennikarzom, żeby było, że niby coś dziala
Pojawia się najwazniejsze pytanie. Ile prawdy jest w tych wszystkich naszych staraniach o Palestry, Pazy itp....
w sumie w Como to tylko Paza bym chcial. Tam jest druzyna, a nie indywidualnosci
Moze Como sprzeda nam teraz Baturine zeby spiąć FFP
Cambiasonie nie przekonuje ale innych realnych opcji nie ma za wiele
no do tego Stankovic i Provedel i jest ok
a tak się cieszyli wszyscy z awansu COmo do LM....
Cambiaso, Jones, Stones, Solet i okienko będzie przyzwoite i tak
Solet jak ma problemy z kolanami to bym w to nie szedł