Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, dzisiaj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
A nam pozostaje szukać alternatywy
Głównym wygranym tej sytuacji będzie Atalanta
Atalanta wiedziała co i jak i czekali na angoli
Wybierze kasę i Anglię, ma takie prawo, nie przeskoczysz tego
50 to już było niesamowicie dużo
A co chcesz Orzeu zrobić jak dają prawie 60 mln + 5 mln Palestrze xd
akurat to Interowi wychodzi najlepiej
Weźmy jakiegoś 29 latka i go odbudujemy
umówmy się on takich pieniędzy nie jest wart, ale to moje zdanie
50 mln za jakąś Palestre z Cagliari przebijać to nie ma sensu xD
Kolejny zawodnik nam ucieka bo żałujemy 3 mln wiecej
jak historia uczy to wszystko znika gdy pojawia się pieniądz
no ale przecież mieliśmy pierwszeństwo gracza i dobre relacje
Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬
tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli
HB 23.06.2026 21:33 pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a
Givaio Read to jedyne słuszne wyjście
przypominam tylko, że za tydzień zaczyna się 2 miesięczne mercato
dla ciebie kazda pozycja bylaby kluczowa jakby nam wypadła
kluczowa pozycja nam wypada grając długi sezon cienko to widzę