Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
AveCaesar
25.06.2026 09:53
Powiedzmy Kayode 40, Solet 30, Mancini 20. Czyli Bisseck z 50, Frattesi +/- 30 i reszta Pavardy, Asllanie itd. Dałoby się.
AveCaesar
25.06.2026 09:50
AveCaesar 25.06.2026 09:47 Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże i obroną ?
AveCaesar
25.06.2026 09:48
Tylko żeby nie targowali się miesiąc o 5 mln i drugi o 2 mln bonusów bo znowu jakiś Arsenal wejdzie i pozamiatane 😒
AveCaesar
25.06.2026 09:47
Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże
Jacenty
25.06.2026 09:28
CdS - w przyadku przyjścia NIco Paza, Inter nie wydawałby 25 mln na Curtisa Jonesa, gdyż Argentyńczyk zająłby miejsce w pomocy przeznaczone dla Anglika, z czym zgadzają się wszyscy w klubie, od włąścicieli, którzy mieliby głośny i medialny transfer, po trenera i zawodników, z Lautaro na czele
AveCaesar
25.06.2026 09:24
F. ROMANO - Dziś dzień Nico Páza w Madrycie: Real ogłosi, że chcą go kupić i odsprzedać, da szansę Como, żeby go zabrać... inaczej otwarta aukcja.
Jacenty
25.06.2026 09:23
Tuttosport - w Interze zastanawiają się nad zastępcą Palestry. Rozważa się dwa scenariusze - na wypadek zakupu Nico Paza Inter nie będzie dysponował wysoką kwotą, i wówczas możliwy będzie zakup Dodo (pierwsze zapytania zostały już złożone), któremu za rok wygasa kontrakt z Fiorentiną, Cambiaso - który mógłby zostać częścią wymiany z Juventsuem (co wymagałoby dopłaty na rzecz Juventusu), oraz Norton Cuffy. Jeżeli Inter nie wydawałby pieniędzy na Nico Paza, na stół wracają nazwiska Ndoye, Diaby, Kayode.
AveCaesar
25.06.2026 09:21
Pedullà – Inter analizuje różne opcje wzmocnienia prawej flanki. Oprócz sondowania sytuacji wokół Dodô, klub interesuje się również innymi zawodnikami, takimi jak Kayode (wyceniany na 35 mln euro) czy Singo (którego Ausilio obserwuje od dłuższego czasu). Mogą pojawić się także inne nazwiska; kluczowe jest zrozumienie obranej strategii.
Jacenty
25.06.2026 09:17
Schira - Catanzaro rozmawia z Interem aby pozyskać młodego obrońcę Bovio
Jacenty
25.06.2026 09:15
na wypadek*
Jacenty
25.06.2026 09:14
planem B - naypadek wykrzaczenia się transferu Soleta - Chalobah
AveCaesar
25.06.2026 08:43
Gdzieś czytałem, że Bayern znowu na Bissecku
AveCaesar
25.06.2026 08:42
Romano - De Vrij w Panathinaikos zamknięty: porozumienie prawie osiągnięte, Grecy czekają tylko na ostatnie OK od obrońcy i wtedy będzie załatwione
AveCaesar
25.06.2026 08:42
Di Marzio – Delegacja Brighton przebywała w Mediolanie w związku z serią spotkań. Angielski klub jest zainteresowany Frattesim, jednak to Nottingham Forest jest bliżej pozyskania pomocnika Interu.
AveCaesar
25.06.2026 08:41
GDS – 🇧🇷 Guga, brazylijski zawodnik grający na skrzydle lub boku obrony, urodzony w 1998 roku i występujący w barwach Fluminense, został zaoferowany Interowi.
Jacenty
25.06.2026 08:32
spotkanko w Madrycie o godz. 13
Piotrek85
25.06.2026 06:52
Wyceniany na 50 mln euro
Piotrek85
25.06.2026 06:51
Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.
Komentarze (7)
L'Inter vince e Serie A<br />
Punti negativi al tuo account - Milano<br />
e l'Inter è sul fronte<br />
e questo è già Finito<br />
perché il gioco dell'Inter Joga Bonito. My love <span style="color: red">I</span>nter <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="<forza>" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="<forza>" /> C’e solo l”Inter" Kocham
FORZA GRANDE INTER <img src="/files/emoticons/15" alt="<forza>" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="<
FORZA GRANDE RONALDO <img src="/files/emoticons/33" alt="
<br />
CZY SĄ W DOŁKU CZY NA SZCZYCIE KOCHAM NERAZZURRICH PONAD ŻYCIE <img src="/files/emoticons/33" alt="
„C’e solo l”Inter”...?<br />
Kiedy byłem małym chłopcem, wszyscy moi koledzy kibicowali Barcelonie, Manchesterowi, Realowi lub Milanowi.<br />
<br />
Ja zwróciłem uwagę na Klub o nazwie Inter. Podobała mi się ich gra, nie byli oni Najlepszą Drużyną na świecie... ale mino to zakochałem się w nich! Już od dobrych 7lat oglądam ich mecze, zawsze zakładam szalik na szyję i z nerwami oglądam mecz Interu.<br />
<br />
Nie ważne czy grają u siebie z ostatnią drużyną w tabeli czy na wyjeździe nerwy są takie same... Kiedy Inter odpadł z Manchesterem Utd. każdy się ze mnie śmiał, mówiono mi ... Radek komu ty kibicujesz?! łzy aż same napływały... z bólu i żalu... <br />
<br />
Ale coś się w moim życiu wydarzyło czego nie zapomnę do końca swoich dni. Sezon 2009/10...<br />
Najpierw Piękne zwycięstwo z Milanem 4:0 później pokonanie Chelsea, CSKA. Nastał moment prawdy...<br />
Inter vs Barca. Pamiętam, że ten mecz oglądałem sam oczywiście z szalikiem i koszulką na sobie.<br />
<br />
Przed meczem nie spodziewałem się czegoś tak pięknego... 3:1. chodziłem dumny i zadowolony. Rewanż zapowiadał się na pełny emocji. Po pierwszej połowie w Barcy byłem z jednej strony dumny z drugiej bałem się tego co się wydarzy w drugiej połowie... 80min. 0:0... 85 było już 1:0 i wtedy były to moje 5 najdłuższych min w życiu hehe kiedy Bojan strzelił bramkę nie wiedziałem co się dzieje,
<br />
Wygrana Champions League było czymś pięknym.<br />
Czym dla mnie jest Inter<img src="/files/emoticons/35" alt="
<br />
Inter dla mnie jest czym pięknym. Ta drużyna daje mi szczęście każdego dnia. Jestem Duzmy z tego że kibicuje Interowi. Nie wstydzę się i nie zamierzam nigdy. <br />
Dlaczego kibicuje Interowi? Kibicuje im dlatego, że dal mnie zawszę będą na pierwszym miejscu. Dali mi już tyle nie zapomnianych chwil ... kiedy zamykam oczy i przypominam sobie to wszystko to aż łzy ze szczęścia cisną się w oczach he <img src="/files/emoticons/10" alt="
<br />
internalista93 28.12.2010
<br />
"Praca konkursowa"<br />
<br />
C’e Solo L’Inter znaczenie<br />
<br />
Ktoś zapewne odpowiedziałby dla mnie jest tylko <span style="color: red">I</span>nter <br />
a ja myślę tak... czy c’e solo l’inter to wiara ?,<br />
czy c’e solo l’inter to duma ?,<br />
a może c’e solo l’inter to życie ?.<br />
<br />
Każdy interpretuje to na własny sposób dla niektórych są idolami dla niektórych nawet Bogami dla mnie to wielka drużyna z grupą skromnych i utalentowanych chłopaków i sztab szkoleniowy<br />
który robi wszystko by tych kilkunastu chłopaków miało satysfakcję z tego co tworzy ich piękna i magiczna gra. I ich kibice mają łzy w oczach gdy widzą gdy żywa wierna legenda ich ukochanego klubu który jest jak wino im starszy tym lepszy, po 15 latach gry dla drużyny którą kocha podnosi tak upragniony przez lata puchar na który kibice czekali przeszło 4 dekady. Gdy słyszą hymn Pazza Inter gdy w mediach drużyna której mało kto dawał szansę że przejdzie pierwszą rundę LM, eliminuje rywala jednego za drugim i trenera nazywa się magiem futbol. <br />
jak za czasów wielkiego Maga Helenio Herrery<br />
który stworzył coś czego w połowie lat 60-tych nikt nie był w stanie pokonać następcy pamiętnych Nerrazzuro i nowy trener po latach są porównywani do wielkich poprzedników gdy wielcy.<br />
<br />
Nerrazzuro docierają tam gdzie <br />
kibice wierzyli że dadzą radę ale la beneamata przerośli ich oczekiwania i wszystkie media na całym świecie głoszą, FC Internazionale Milano najlepszą drużyną globu. Gdy tłumaczyłem znajomym że <span style="color: red">I</span>nter wygra LM niekiedy kierowane<br />
były w moją stronę głupie żarty ironię, twierdzili coooo<img src="/files/emoticons/33" alt="
I gdy spotkałem się z nimi po finale pytali się skąd wiedziałeś. Odpowiedziałem ja nie wiedziałem ja wierzyłem moje
Po prostu to się wie nie trzeba widzieć jak grają<br />
wystarczy tylko wierzyć a wszystkie twoje marzenia się spełnią.<br />
<br />
Gdy ktoś odchodzi trudno poradzić sobie z jego brakiem i znaleźć zastępstwo. Ale w jego miejsce po pewnym czasie przychodzi następny gdy ten sobie nie radzi nie trzeba go od razu wyrzucać. Wystarczy tylko znaleźć przyczynę lecz gorzej gdy przyczyną jednak okazuje się sam zainteresowany wtedy już czas na zmiany.<br />
I widać że świetna maszyna która miała lekki zgrzyt i poślizg znów poszła w ruch lecz już nie będzie dało się jej więcej zatrzymać.<br />
<br />
Dla mnie c’e solo l’inter to wiara że oni są najlepsi, duma z tego jestem jednym z czarno-niebieskich, i życiem którym dla mnie jest jedynym<br />
a więc........... <br />
<br />
C’e solo l’Inter DLA MNIE JEST TYLKO INTER PAZZA INTER AMALA <br />
UNICO CLUB NELLA MIA VITA<br />
<br />
Wesley90 28.12.2010 r.