Felietony

Konkurs "C’e solo l”Inter" (7)

Autor:
ponad 15 lat temu
1395
7

Serwis fcinter.pl ogłasza wielki konkurs publicystyczny na najlepszy felieton.

 

„C’e solo l”Inter” to hasło, które towarzyszy każdemu kibicowi Interu Mediolan niemal na każdym kroku. Masz teraz możliwość podzielenia się z innymi fanami Twoją interpretacją tego zwrotu. Dlaczego kibicujesz Nerazzurrim, jaki wpływ mają na Twoje życie, co jest wyznacznikiem wyjątkowości tego klubu, a może jest coś, co zmieniłbyś w jego funkcjonowaniu bądź grze drużyny? Wszystko to możesz zawrzeć w swojej pracy. Warunek jest jeden: praca musi dotyczyć Interu!

 

Regulamin konkursu można znaleźć na forum oraz >>TUTAJ<<

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Analiza taktyczna PSG Luisa Enrique (4)

29.05
15:15

Luis Henrique w Interze: Koniec z nieporozumieniami. Jaka jest jego prawdziwa rola? (20)

18.01
10:50

Komentarze (7)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.01.2011 o 20:35 przez miki6113
miki6113
Praca &quot;C’e solo l”Inter&quot; Więc tak miałem 10 lat wtedy zaczołem być kibicem Interu Mediolan. Dla mnie <span style="color: red">I</span>nter jest klubem którego kocham gdy, ujrzałem gre Ronaldo to było coś pięknego. Jest to klub z wiarą i miłością kocham za gre Javier Zanetti tyle lat grać na takim poziomie,jest to piękne. Zawsze jak byłem małym chłopcem chciałem grać tak jak on. Ale nie zawsze <span style="color: red">I</span>nter był najlepszy, ale ja jestem z tym klubem na dobre i na złe<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> . Tamten sezony 2009/2010 był najlepszym sezonem. Moi koledzy ze mną się spierali że <span style="color: red">I</span>nter z bayernem przegra, a ja wierzyłem że wygrają na 150%. Jak to mówiom wierz a sen się spełni. Tam gdzie mieszkam,wszyscy kibicują Barcelonie lub Realowi. Nie wiem za co ten pierwszy ma messiego jego gra jest fajna, ale real C.Ronaldo to można tak powiedzieć to panienka Sorrki jeśli kogoś tym zdaniem obraziłem<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" /> . Takie jest moje zdanie <span style="color: red">I</span>nter to,przynajmniej twardy zespół ma silną obrone Lucio,Maicon,Zanetti tego ostatniego to mi szkoda Waltera. To są zawodnicy Twardzi jak skała. Ale nie za to się kocha inter. Ja kocham <span style="color: red">I</span>nter za wierność za to że, są kibice którzy go też kochają. Inter to coś więcej,niż klub Trudno powiedzieć to. Dla mnie ten klub jest najlepszy jedyny w swoim rodzaju. Juventus dice bye bye<br />
L'Inter vince e Serie A<br />
Punti negativi al tuo account - Milano<br />
e l'Inter è sul fronte<br />
e questo è già Finito<br />
perché il gioco dell'Inter Joga Bonito. My love <span style="color: red">I</span>nter <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> C’e solo l”Inter&quot; Kocham
28.12.2010 o 18:31 przez Nen
Nen
Chłopaki prace na forum <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
28.12.2010 o 18:10 przez Gajdzik
Gajdzik
Mnie tak samo Ronaldo zaraził <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
28.12.2010 o 14:02 przez ronni999
ronni999
kibicowałem Interowi od dość dawna jednak MIŁOŚĆ do tego klubu wzorsła kiedy zaczą grać w nim mój Idol RONALDO <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
FORZA GRANDE INTER <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <br />
FORZA GRANDE RONALDO <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <br />
<br />
CZY SĄ W DOŁKU CZY NA SZCZYCIE KOCHAM NERAZZURRICH PONAD ŻYCIE <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
28.12.2010 o 12:22 przez mati1908
mati1908
miłosc do Ronaldo przerodziła sie w ogromną miłość do Interu. Proste
28.12.2010 o 12:01 przez Internalista93
Internalista93
&quot;Praca Konkursowa&quot;<br />
„C’e solo l”Inter”...?<br />
Kiedy byłem małym chłopcem, wszyscy moi koledzy kibicowali Barcelonie, Manchesterowi, Realowi lub Milanowi.<br />
<br />
Ja zwróciłem uwagę na Klub o nazwie Inter. Podobała mi się ich gra, nie byli oni Najlepszą Drużyną na świecie... ale mino to zakochałem się w nich! Już od dobrych 7lat oglądam ich mecze, zawsze zakładam szalik na szyję i z nerwami oglądam mecz Interu.<br />
<br />
Nie ważne czy grają u siebie z ostatnią drużyną w tabeli czy na wyjeździe nerwy są takie same... Kiedy Inter odpadł z Manchesterem Utd. każdy się ze mnie śmiał, mówiono mi ... Radek komu ty kibicujesz?! łzy aż same napływały... z bólu i żalu... <br />
<br />
Ale coś się w moim życiu wydarzyło czego nie zapomnę do końca swoich dni. Sezon 2009/10...<br />
Najpierw Piękne zwycięstwo z Milanem 4:0 później pokonanie Chelsea, CSKA. Nastał moment prawdy...<br />
Inter vs Barca. Pamiętam, że ten mecz oglądałem sam oczywiście z szalikiem i koszulką na sobie.<br />
<br />
Przed meczem nie spodziewałem się czegoś tak pięknego... 3:1. chodziłem dumny i zadowolony. Rewanż zapowiadał się na pełny emocji. Po pierwszej połowie w Barcy byłem z jednej strony dumny z drugiej bałem się tego co się wydarzy w drugiej połowie... 80min. 0:0... 85 było już 1:0 i wtedy były to moje 5 najdłuższych min w życiu hehe kiedy Bojan strzelił bramkę nie wiedziałem co się dzieje, serce stanęło... ale każdy wie że była odgwizdana ręka. Udało się<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Inter jest w Wielkim Finale<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
<br />
Wygrana Champions League było czymś pięknym.<br />
Czym dla mnie jest Inter<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> hmmmm... <br />
<br />
Inter dla mnie jest czym pięknym. Ta drużyna daje mi szczęście każdego dnia. Jestem Duzmy z tego że kibicuje Interowi. Nie wstydzę się i nie zamierzam nigdy. <br />
Dlaczego kibicuje Interowi? Kibicuje im dlatego, że dal mnie zawszę będą na pierwszym miejscu. Dali mi już tyle nie zapomnianych chwil ... kiedy zamykam oczy i przypominam sobie to wszystko to aż łzy ze szczęścia cisną się w oczach he <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Kocham Ich i kochać będę . Nic tego nie zmieni. Moim największym marzeniem jest pojechać na Mecz Interu i mam nadzieję, że któregoś dnia doczekam sie tego pięknego dnia. Forza Inter<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Na Zawsze<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
<br />
internalista93 28.12.2010
28.12.2010 o 07:33 przez Wesley90
Wesley90
&quot;Praca konkursowa&quot;<br />
<br />
&quot;Praca konkursowa&quot;<br />
<br />
C’e Solo L’Inter znaczenie<br />
<br />
Ktoś zapewne odpowiedziałby dla mnie jest tylko <span style="color: red">I</span>nter <br />
a ja myślę tak... czy c’e solo l’inter to wiara ?,<br />
czy c’e solo l’inter to duma ?,<br />
a może c’e solo l’inter to życie ?.<br />
<br />
Każdy interpretuje to na własny sposób dla niektórych są idolami dla niektórych nawet Bogami dla mnie to wielka drużyna z grupą skromnych i utalentowanych chłopaków i sztab szkoleniowy<br />
który robi wszystko by tych kilkunastu chłopaków miało satysfakcję z tego co tworzy ich piękna i magiczna gra. I ich kibice mają łzy w oczach gdy widzą gdy żywa wierna legenda ich ukochanego klubu który jest jak wino im starszy tym lepszy, po 15 latach gry dla drużyny którą kocha podnosi tak upragniony przez lata puchar na który kibice czekali przeszło 4 dekady. Gdy słyszą hymn Pazza Inter gdy w mediach drużyna której mało kto dawał szansę że przejdzie pierwszą rundę LM, eliminuje rywala jednego za drugim i trenera nazywa się magiem futbol. <br />
jak za czasów wielkiego Maga Helenio Herrery<br />
który stworzył coś czego w połowie lat 60-tych nikt nie był w stanie pokonać następcy pamiętnych Nerrazzuro i nowy trener po latach są porównywani do wielkich poprzedników gdy wielcy.<br />
<br />
Nerrazzuro docierają tam gdzie <br />
kibice wierzyli że dadzą radę ale la beneamata przerośli ich oczekiwania i wszystkie media na całym świecie głoszą, FC Internazionale Milano najlepszą drużyną globu. Gdy tłumaczyłem znajomym że <span style="color: red">I</span>nter wygra LM niekiedy kierowane<br />
były w moją stronę głupie żarty ironię, twierdzili coooo<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <span style="color: red">I</span>nter chyba śnisz coś ci się uroiło jak <span style="color: red">I</span>nter może wygrać to przecież nie możliwe. Ale gdy szli jak burza i eliminowali drużyny wyżej wspomnianych osób widziałem że ich miny nie były już takie wesołe. I do nich samych powoli docierało z kim naprawdę mają do czynienia. <br />
I gdy spotkałem się z nimi po finale pytali się skąd wiedziałeś. Odpowiedziałem ja nie wiedziałem ja wierzyłem moje serce mówiło mi kto wygra. <br />
Po prostu to się wie nie trzeba widzieć jak grają<br />
wystarczy tylko wierzyć a wszystkie twoje marzenia się spełnią.<br />
<br />
Gdy ktoś odchodzi trudno poradzić sobie z jego brakiem i znaleźć zastępstwo. Ale w jego miejsce po pewnym czasie przychodzi następny gdy ten sobie nie radzi nie trzeba go od razu wyrzucać. Wystarczy tylko znaleźć przyczynę lecz gorzej gdy przyczyną jednak okazuje się sam zainteresowany wtedy już czas na zmiany.<br />
I widać że świetna maszyna która miała lekki zgrzyt i poślizg znów poszła w ruch lecz już nie będzie dało się jej więcej zatrzymać.<br />
<br />
Dla mnie c’e solo l’inter to wiara że oni są najlepsi, duma z tego jestem jednym z czarno-niebieskich, i życiem którym dla mnie jest jedynym<br />
a więc........... <br />
<br />
C’e solo l’Inter DLA MNIE JEST TYLKO INTER PAZZA INTER AMALA <br />
UNICO CLUB NELLA MIA VITA<br />
<br />
Wesley90 28.12.2010 r.

Shoutbox

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625472

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się