Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Cny
25.06.2026 23:08
pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela
KibicInteru
25.06.2026 22:47
Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą
timon
25.06.2026 22:46
Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej
timon
25.06.2026 22:46
No w sierpniu
KibicInteru
25.06.2026 22:39
Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu
KibicInteru
25.06.2026 22:38
Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie
timon
25.06.2026 22:31
Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln
Paolo92
25.06.2026 22:06
Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".
KibicInteru
25.06.2026 22:05
Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu
andyvdm
25.06.2026 21:13
Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane
martins2000
25.06.2026 21:04
Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne
Klinsi64
25.06.2026 20:54
nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle
Chuchu
25.06.2026 20:50
Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany
Chuchu
25.06.2026 20:49
Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu
rchemik
25.06.2026 20:19
Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek
Claudio
25.06.2026 20:14
jedynie Spurs ma Gallaghera...
Claudio
25.06.2026 20:13
United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer
Komentarze (7)
L'Inter vince e Serie A<br />
Punti negativi al tuo account - Milano<br />
e l'Inter è sul fronte<br />
e questo è già Finito<br />
perché il gioco dell'Inter Joga Bonito. My love <span style="color: red">I</span>nter <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="<forza>" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="<forza>" /> C’e solo l”Inter" Kocham
FORZA GRANDE INTER <img src="/files/emoticons/15" alt="<forza>" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="<
FORZA GRANDE RONALDO <img src="/files/emoticons/33" alt="
<br />
CZY SĄ W DOŁKU CZY NA SZCZYCIE KOCHAM NERAZZURRICH PONAD ŻYCIE <img src="/files/emoticons/33" alt="
„C’e solo l”Inter”...?<br />
Kiedy byłem małym chłopcem, wszyscy moi koledzy kibicowali Barcelonie, Manchesterowi, Realowi lub Milanowi.<br />
<br />
Ja zwróciłem uwagę na Klub o nazwie Inter. Podobała mi się ich gra, nie byli oni Najlepszą Drużyną na świecie... ale mino to zakochałem się w nich! Już od dobrych 7lat oglądam ich mecze, zawsze zakładam szalik na szyję i z nerwami oglądam mecz Interu.<br />
<br />
Nie ważne czy grają u siebie z ostatnią drużyną w tabeli czy na wyjeździe nerwy są takie same... Kiedy Inter odpadł z Manchesterem Utd. każdy się ze mnie śmiał, mówiono mi ... Radek komu ty kibicujesz?! łzy aż same napływały... z bólu i żalu... <br />
<br />
Ale coś się w moim życiu wydarzyło czego nie zapomnę do końca swoich dni. Sezon 2009/10...<br />
Najpierw Piękne zwycięstwo z Milanem 4:0 później pokonanie Chelsea, CSKA. Nastał moment prawdy...<br />
Inter vs Barca. Pamiętam, że ten mecz oglądałem sam oczywiście z szalikiem i koszulką na sobie.<br />
<br />
Przed meczem nie spodziewałem się czegoś tak pięknego... 3:1. chodziłem dumny i zadowolony. Rewanż zapowiadał się na pełny emocji. Po pierwszej połowie w Barcy byłem z jednej strony dumny z drugiej bałem się tego co się wydarzy w drugiej połowie... 80min. 0:0... 85 było już 1:0 i wtedy były to moje 5 najdłuższych min w życiu hehe kiedy Bojan strzelił bramkę nie wiedziałem co się dzieje,
<br />
Wygrana Champions League było czymś pięknym.<br />
Czym dla mnie jest Inter<img src="/files/emoticons/35" alt="
<br />
Inter dla mnie jest czym pięknym. Ta drużyna daje mi szczęście każdego dnia. Jestem Duzmy z tego że kibicuje Interowi. Nie wstydzę się i nie zamierzam nigdy. <br />
Dlaczego kibicuje Interowi? Kibicuje im dlatego, że dal mnie zawszę będą na pierwszym miejscu. Dali mi już tyle nie zapomnianych chwil ... kiedy zamykam oczy i przypominam sobie to wszystko to aż łzy ze szczęścia cisną się w oczach he <img src="/files/emoticons/10" alt="
<br />
internalista93 28.12.2010
<br />
"Praca konkursowa"<br />
<br />
C’e Solo L’Inter znaczenie<br />
<br />
Ktoś zapewne odpowiedziałby dla mnie jest tylko <span style="color: red">I</span>nter <br />
a ja myślę tak... czy c’e solo l’inter to wiara ?,<br />
czy c’e solo l’inter to duma ?,<br />
a może c’e solo l’inter to życie ?.<br />
<br />
Każdy interpretuje to na własny sposób dla niektórych są idolami dla niektórych nawet Bogami dla mnie to wielka drużyna z grupą skromnych i utalentowanych chłopaków i sztab szkoleniowy<br />
który robi wszystko by tych kilkunastu chłopaków miało satysfakcję z tego co tworzy ich piękna i magiczna gra. I ich kibice mają łzy w oczach gdy widzą gdy żywa wierna legenda ich ukochanego klubu który jest jak wino im starszy tym lepszy, po 15 latach gry dla drużyny którą kocha podnosi tak upragniony przez lata puchar na który kibice czekali przeszło 4 dekady. Gdy słyszą hymn Pazza Inter gdy w mediach drużyna której mało kto dawał szansę że przejdzie pierwszą rundę LM, eliminuje rywala jednego za drugim i trenera nazywa się magiem futbol. <br />
jak za czasów wielkiego Maga Helenio Herrery<br />
który stworzył coś czego w połowie lat 60-tych nikt nie był w stanie pokonać następcy pamiętnych Nerrazzuro i nowy trener po latach są porównywani do wielkich poprzedników gdy wielcy.<br />
<br />
Nerrazzuro docierają tam gdzie <br />
kibice wierzyli że dadzą radę ale la beneamata przerośli ich oczekiwania i wszystkie media na całym świecie głoszą, FC Internazionale Milano najlepszą drużyną globu. Gdy tłumaczyłem znajomym że <span style="color: red">I</span>nter wygra LM niekiedy kierowane<br />
były w moją stronę głupie żarty ironię, twierdzili coooo<img src="/files/emoticons/33" alt="
I gdy spotkałem się z nimi po finale pytali się skąd wiedziałeś. Odpowiedziałem ja nie wiedziałem ja wierzyłem moje
Po prostu to się wie nie trzeba widzieć jak grają<br />
wystarczy tylko wierzyć a wszystkie twoje marzenia się spełnią.<br />
<br />
Gdy ktoś odchodzi trudno poradzić sobie z jego brakiem i znaleźć zastępstwo. Ale w jego miejsce po pewnym czasie przychodzi następny gdy ten sobie nie radzi nie trzeba go od razu wyrzucać. Wystarczy tylko znaleźć przyczynę lecz gorzej gdy przyczyną jednak okazuje się sam zainteresowany wtedy już czas na zmiany.<br />
I widać że świetna maszyna która miała lekki zgrzyt i poślizg znów poszła w ruch lecz już nie będzie dało się jej więcej zatrzymać.<br />
<br />
Dla mnie c’e solo l’inter to wiara że oni są najlepsi, duma z tego jestem jednym z czarno-niebieskich, i życiem którym dla mnie jest jedynym<br />
a więc........... <br />
<br />
C’e solo l’Inter DLA MNIE JEST TYLKO INTER PAZZA INTER AMALA <br />
UNICO CLUB NELLA MIA VITA<br />
<br />
Wesley90 28.12.2010 r.