Pozostałe

Rewolucji w Interze ciąg dalszy (25)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
prawie 14 lat temu
1365
25

Bardzo ciekawe zestawienie zaprezentowało Corriere dello Sport, które podało zarobki aktualnych piłkarzy Interu jak i szkoleniowca. Inter chce zmniejszyć wydatki na nowych piłkarzy jak i ich zarobki. Przykład? Nigel De Jong, który miałby zasilić szeregi Nerazzurrich, ale tylko w przypadku zmniejszenia swoich dotychczasowych zarobków w Manchesterze City. Zarząd Interu nie chce myśleć o ściąganiu piłkarzy z zarobkami sięgającymi powyżej 2,5-3 mln euro.

Oto pełna lista piłkarzy wraz z wynagrodzeniem:

[hide]
Wesley Sneijder - 6 mln euro
Diego Milito - 5 mln euro
Maicon - 5 mln euro
Julio Cesar - 4,9 mln euro
Esteban Cambiasso - 4,5 mln euro
Dejan Stankovic - 3 mln euro
Giampaolo Pazzini - 2,8 mln euro
Rodrigo Palacio - 2,7 mln euro
Javier Zanetti - 2,5 mln euro
Cristian Chivu - 2,5 mln euro
Walter Samuel - 2,3 mln euro
Andrea Ranocchia - 2,1 mln euro
Fredy Guarin - 2 mln euro
Samir Handanovic - 1,75 mln euro
Matias Silvestre - 1,5 mln euro
Jonathan - 1,2 mln euro
Gaby Mudingayi - 1,1 mln euro
Ricardo Alvarez - 1 mln euro
Andrea Stramaccioni - 1 mln euro
Yuto Nagatomo - 800.000 euro
McDonald Mariga - 800.000 euro
Philipe Coutinho - 800.000 euro
Juan Jesus - 700.000 euro
Joel Obi - 700.000 euro
Luca Castellazzi - 500.000 euro
Vid Belec - 180.000 euro
Matthew Bianchetti - 100.000 euro
Alfred Duncan - 100.000 euro
Marko Livaja - 100.000 euro
Samuel Longo - 50.000 euro
Ibrahim M'baye - 40.000 euro

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.08.2012 o 18:06 przez dodo_IM
dodo_IM
17-latek zarabia rocznie 40 tysięcy. Normalnie oszalał ten świat piłki...
13.08.2012 o 15:01 przez Michal_fci
Michal_fci
Milito, Cesar, Stanko i Maicon do sprzedazy Milito gra slabo tylko ze on nie odejdzie, jest za bardzo pazerny zeby zgodzic sie na obnizke i nikt go nie kupi bo za duzo zarabia...
13.08.2012 o 00:26 przez el_loco
el_loco
Palacio 2mln, Esteban 3mln i Diego 3mln
12.08.2012 o 17:02 przez Piekarz
Piekarz
Po odejściu Maicona najsłabszy obrońca będzie zarabiał najwięcej. <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> <br />
<br />
Stramaccioni pod Mudingayiem. <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
12.08.2012 o 16:49 przez Granat105
Granat105
Dla mnie Milito zdecydowanie za dużo, max 3 mln <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
12.08.2012 o 16:16 przez Klanies
Klanies
Chivu, Stankovic, Julio Cesar out! Maicon i Pazzini niech zostaną ;)
12.08.2012 o 16:05 przez Mudingayi
Mudingayi
Mbaye biedny 40 tys. <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
12.08.2012 o 16:01 przez etomaster
etomaster
Mudingayi Sneijder Stanković Cambiasso i JUlio Cesar aż tyle kasy?!?!?!?!?! a i cou powinien zarabiać więcej jak dla mnie
12.08.2012 o 15:19 przez Mudingayi
Mudingayi
o boze cuchu i deki tyle kasy <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
12.08.2012 o 15:07 przez mikruzzo
mikruzzo
Ranocchia kasuje więcej niż Guarin i Samir<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
12.08.2012 o 15:02 przez DiegoMilito22
DiegoMilito22
Ranocchia- 2.1 mln, Samuel- 2.3 mln, Silvestre- 1.5 mln, coś sporo nasz Włoch dostał...
12.08.2012 o 14:59 przez DrInternista
DrInternista
Jak na napastnika i czołowego strzelca ligi 2,7 to nie jest az tak duzo
12.08.2012 o 14:31 przez yoda79
yoda79
Palacio 2,7... Paranoja.
12.08.2012 o 14:14 przez Majster98
Majster98
to Samir powinien te 5 mln euro zarabiać a nie Maicon , patałach jeden ...
12.08.2012 o 14:05 przez dichu
dichu
w koncu dzięki sukcesom zarząd stracił 30 mln za samo zakwalifikowanie sie do lm . Teraz nei ma co się spodziwać zmocneń a obniżki płac i średniakow europejskich w składzie.<br />
12.08.2012 o 13:55 przez Rebelde
Rebelde
Z tej listy znikną Julio Cesar i Maicon. A za rok pewnie pożegnamy Milito, Cambiasso, Stankovic i nie zdziwię się jak i Sneijdera
12.08.2012 o 13:52 przez Ibracadabra eight
Ibracadabra eight
Chivu i Stanković <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
12.08.2012 o 13:45 przez Lamatico
Lamatico
1,1 Mudingayi &lt;wow&gt; Jak można podpisać z takim piłkarzem tak wysoki kontrakt
12.08.2012 o 13:41 przez timon
timon
Dziad 3 mln(realna wartosc 500tys), Cambiasso 4,5(wartosc 1-1,5) to jest smieszna zeby by taki szrot zaravbila takie pieniadze. Moratti jest chyba slepy, niektorzy pisza tu ze oni kochaja ten klub, to niech co najmniej o polowe zmniejsza kontrakty. Tez kochalbym druzyne ktora placilaby mi 3mln a bylbym na poziomie sredniaka z ligi serbskiej. Buffon pozwolil obnizyc sobie kontrakt o 1/3 a jest dalej czolowym bramkarzem, Del Piero greal za milion i widac ze oni swoj klub kochaja. Te dwa dziady maja tu raj,zarabiaja kolosalne pieniadze a nie musza nic robic, nie daja z siebie nic na boisku. Mam nadzieje ze kibice z curva nord pokaza jak bardzo kochaja tych dwoch pasozytow, i czesto beda im towarzyszyc gwizdy i huralne i wesole wyp. z trybun
12.08.2012 o 13:31 przez R9onaldo
R9onaldo
Cambiasso, Stanko, Il Drewno, Maicon.<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> Tragedia
12.08.2012 o 13:19 przez Snake86
Snake86
Maicon, Cambiasso, Stankovic i Chivu - ich powinno tu już nie być.
12.08.2012 o 13:17 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
&quot;Maicon - 5 mln euro<br />
Esteban Cambiasso - 4,5 mln euro<br />
Dejan Stankovic - 3 mln euro&quot;<br />
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
12.08.2012 o 13:16 przez kamil13216
kamil13216
Maicon - 5 mln euro<br />
Julio Cesar - 4,9 mln euro<br />
Esteban Cambiasso - 4,5 mln euro<br />
Dejan Stankovic - 3 mln euro<br />
Giampaolo Pazzini - 2,8 mln euro<br />
Wywalic ich, masakra żeby taką kase ssać
12.08.2012 o 13:15 przez Patrisoo
Patrisoo
Moim zdaniem powinniśmy się pozbyć Cesara, Stanko i Pazzo bo biorą najwięcej a są zbędni. No i jeszcze miło by było jakby odszedł Chivu ale niestety byliśmy na tyle genialni i przedłużyliśmy z nim umowę<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
12.08.2012 o 13:14 przez Supermariusz
Supermariusz
począwszy od Milito w dół wszyscy zarabiają za dużo <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się