Plotki transferowe

A może Rocchi? (46)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 13 lat temu
478
46

Nie jest nowością, że Inter Mediolan poszukuje zastępcy za Diego Milito. Włoscy dziennikarze podsuwają coraz to nowe kandydatury na stanowisko vice-Milito.

 

Pomysłem dziennikarzy z Półwyspu Apenińskiego jest Tommaso Rocchi. Zawodnik Lazio już w sierpniu był przymierzany do ekipy Nerazzurrich, jednak wtedy transfer nie doszedł do skutku. Piłkarzem urodzonym w 1977 roku zainteresowana jest także Siena i Pescara, jednak mówi się, że jeśli chęci pozyskania gracza Biancoselestich wyrazi Inter, 35-letni gracz nie będzie miał problemów z wyborem przyszłego pracodawcy.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (151)

26.06
08:05
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (46)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.12.2012 o 18:43 przez sypek1977
sypek1977
te wszystkie nazwiska sa tak smieszne jakby mieli isc do serii C a nie do naszego kochanego interu i pomyslec ze tak niedawno byl ten sen tripletta i to sie w glowie niemiesci BO POPROSTU BRAC REISSA z kolejorza ha ha ha ha
27.12.2012 o 16:45 przez Gajdzik
Gajdzik
Coraz lepsze te nazwiska <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
27.12.2012 o 14:07 przez Tifosinho
Tifosinho
W Bełchatowie
27.12.2012 o 14:04 przez Pawel1992
Pawel1992
#43<br />
Kosowski jeszcze gra?
27.12.2012 o 13:52 przez Tifosinho
Tifosinho
Przewidywany skład Interu Mediolan po styczniowym mercato: <br />
Friedel(41) - Javi Venta(37), Lucarelli(35), Legrottaglie(36), Zanetti(3 8) - Giuly(36), Murphy(35), Vergassola(36), Kosowski(35) - Rocchi(35), Fowler(37)
27.12.2012 o 13:46 przez Neo_FCI
Neo_FCI
Ja pierdole..<br />
<br />
To bylo silniejsze, ode mnie, przepraszam, see you soon
27.12.2012 o 13:03 przez kyto25
kyto25
a moze jeszcze forlan<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
27.12.2012 o 12:42 przez ANIOL
ANIOL
a moze moj dziadek...<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
27.12.2012 o 12:13 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
racja, lepiej kupmy Falcao, Suareza, Cavaniego albo Mullera, a prawda jest taka, że nie ma dziś jakiś dobrych napastników w naszym zasięgu, może Rossi, Lewy
27.12.2012 o 11:49 przez berniol21
berniol21
Tego jeszcze nie było...35 lat <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
27.12.2012 o 11:49 przez BAGGIO1
BAGGIO1
Żenada
27.12.2012 o 11:35 przez Majster98
Majster98
ja zaraz przez te ''cudowne'' pomysły łeb se strzelę <img src="/files/emoticons/56" alt="&lt;karabin&gt;" />
27.12.2012 o 11:23 przez piter0806
piter0806
bez jaj
27.12.2012 o 11:02 przez pluto11
pluto11
W obecnej sytuacji to Milito powinien byc zmiennikiem dla napastnika ktory strzela
27.12.2012 o 10:04 przez etomaster
etomaster
a może Rocchi , a może nie
27.12.2012 o 09:50 przez el_loco
el_loco
spokojnie, to tylko plota<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
27.12.2012 o 09:48 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Siąść i płakać . Ja już wolę nie mieć żadnego transferu <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.12.2012 o 09:47 przez szymekp1
szymekp1
Boże! Skąd te pomysły? coraz bliżej otwarcia okna transferowego, a my zamiast myśleć o porządnych wzmocnieniach ( mądrych ) to cały czas &quot;szukanie&quot; zmiennika dla Milito (który gra bardzo słabo i to on powinien być zmiennikiem) albo szukanie nowego klubu dla Sneidera... Boje się o ten Inter
27.12.2012 o 08:49 przez Pawel1992
Pawel1992
Immobile by się przydał a nie Rocchi(10 lat temu był Go chciał)
27.12.2012 o 08:30 przez drakon
drakon
<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
27.12.2012 o 08:13 przez pazzini1992
pazzini1992
Co <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ?<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Rocchi <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Lata świetności ma już daaawno za sobą , jest starszy nawet od Milito , a zamiast Rocchiego to już bym wolał Amauriego albo Borriello
27.12.2012 o 05:30 przez unreality
unreality
Ja pierd*le skąd wy bierzecie te ploty, po eksperymencie z Palombo chyba MM już takiego błędu nie popełni
27.12.2012 o 04:39 przez coutinho24
coutinho24
Po co sie tak spinacie? to jest jakies gowno wymyslone przez jakąs smieszna gazetke, a co niektorzy juz sie z Morattiego nabijają pod newsem, beka z was <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
27.12.2012 o 01:29 przez Vancore
Vancore
A MOŻE NIE?
27.12.2012 o 01:13 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
#12 nie jakimś, a Pellissier. Gościu był solidnym napastnikiem, ciągnął Chievo przez wiele lat.
27.12.2012 o 01:10 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Rocchi na pewno do nas nie dołączy, bo sam mówił, że chce zostać w Lazio do końca kariery.
27.12.2012 o 00:59 przez Granat105
Granat105
Brać i się nawet nie zastanawiać. Taki perspektywiczny talent <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Mam nadzieję że nikt nam go nie sprzątnie z przed nosa <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
27.12.2012 o 00:51 przez Belweder
Belweder
nie wchodzę na strone od teraz aż do zakończenia mercato bo nieźle się wkurzyć można tymi doniesieniami o sprowadzaniu kolejnych emerytów <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
27.12.2012 o 00:49 przez Kusy
Kusy
śmiech na sali
27.12.2012 o 00:14 przez dodo_IM
dodo_IM
35 lat? On powinien się rozglądać za klubami pokroju Torino lub Pescara a nie do Interu. Plota wyssana z palca, nie wierzę by zarząd w ogóle myślał o tym zawodniku.

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się