Pozostałe

Balotelli przymierzał koszulkę Milanu! (102)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 16 lat temu
1375
102

Mario Balotelli zachodzi kibicom nerazzurrich coraz głębiej za skórę. Podczas audycji programu, do którego zaproszono napastnika Interu, w jednej z włoskich telewizji, złożono Mario kontrowersyjną prośbę...

 

Otóż poproszono Balotellego, aby przymierzył koszulkę... Milanu, lokalnego rywala Interu. Jest to pokłosie nagłośnionej ostatnio w mediach sprawy rzekomej sympatii Balo do ekipy rosonerrich. Balotelli nie zaprotestował, tylko bez chwili zastanowienia, z szerokim uśmiechem na twarzy przymierzył czerwono-czarny trykot Milanu...

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Komentarze (102)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.04.2010 o 10:39 przez kaaasiulencjaaa
kaaasiulencjaaa
Nie dziwię Mu się, ja na jego miejscu też bym nie chciała pozostać w Interze jeśli spotyka się z takim zachowniem kibiców, mnie ja jego miejscu też by poniosło. Oby ta wybuchowość nie kosztowała go zbyt dużo, bo w przyszłości może być naprawdę świetnym piłkarzem!
25.03.2010 o 15:53 przez protektorek87
protektorek87
I LOVE LECH POZNAŃ <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
I LOVE INTER MEDIOLAN <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
25.03.2010 o 15:51 przez protektorek87
protektorek87
jebac bambusa<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
25.03.2010 o 15:48 przez protektorek87
protektorek87
głupi jebany bambus niech wypierdala z Interu <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Co za frajer zeby zalozyc koszulke tego zjebanego Milanu <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> pierdolic Milan i bambusa,nie spierdala do Ghany pompowac liscie i prostowac banany <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
24.03.2010 o 22:46 przez Orrin
Orrin
eqwador widze ze jest za milanem to idz z ballotelii <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" /> <img src="/files/emoticons/31" alt="&lt;milan&gt;" />
24.03.2010 o 16:19 przez Adrianmisiek9
Adrianmisiek9
Co za debil! milan to najgorszy nasz wróg i przeciwnik. niech wypierdala do milanu a kibole interu go zajebią<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.03.2010 o 13:05 przez eqwador
eqwador
Inte® uważaj bo ciebie wyprostuje<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
24.03.2010 o 01:11 przez Orrin
Orrin
wez Balotelli idz prostuj banany w afryce <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
24.03.2010 o 00:39 przez olgierd
olgierd
ten koleś jest jebni... <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> pozbadzmy sie go bo psuje morale drużyny . bez niego inter daje sobie swietnie rade <img src="/files/emoticons/31" alt="&lt;milan&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
23.03.2010 o 23:16 przez intmed
intmed
No niestety jak ma problem z dostosowaniem sie do zasad jakie panuja w klubie to moze odejsc,przynajmniej nie bedzie rozbijal druzyny<img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" /> Nie potzebny Interowi drugi Adriano lub Vieri ktorzy zachowywali sie momentami jak rozkapryszone gwiazdory Ale oni przynajmniej nie manifestowali przywiazania do innych barw klubowych <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
23.03.2010 o 21:33 przez -Adriano-
-Adriano-
Niech wypierdala na śmietnik frajer jebany ! <img src="/files/emoticons/31" alt="&lt;milan&gt;" />
23.03.2010 o 21:00 przez ziutek11113
ziutek11113
&quot;debil, pojebany, idiota,...&quot; on jest jeszcze mlody czy wy tego nie czaicie? no ok ma odchyly i dziwne akcje ale po co go wyzywac zaraz<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> caly czas JEST ZAWODNIKIEM INTERU JAK NARAZIE. tak sobie mysle ze jak &quot;moze&quot; troche zmadrzeje i zacznie strzelac gole to co wtedy bedziecie o nim mowic <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> DD
23.03.2010 o 20:44 przez interfc
interfc
debil i to wszysyko,robi z siebie gwiazde jak niegdys cassano w romie
23.03.2010 o 20:22 przez Gajdzik
Gajdzik
Idiota <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
23.03.2010 o 20:16 przez Maxi-well
Maxi-well
Ehh. Co tu gadać, póki co nie miałem wiele przeciwko Mario, myślałem że to nawet dobrze, ze Jose go nie powołuje i Balo się ogarnie, jeśli nie, to niestety będzie musiał odejść. I nie dość że w tej sprawie się nic nie rusza, to teraz jeszcze ten idiotyczny wybryk. Ja rozumiem że można lubić Milan, ale w takiej sytuacji, będać w konflikcie z Mourinho robić takie numery publicznie. Ten chłopak ma naprawde źle w głowie, albo bardzo chce od nas odejść. Nie jestem z tych, co będzie go wyzywał Mario w końcu jest cały czas graczem Interu, a to zoobowiązuje. Może się coś jeszcze zmieni w tej sprawie, ale to chyba wątpliwe... <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
23.03.2010 o 20:04 przez KowalMalbork
KowalMalbork
Bardzo przepraszam. Tysiąc parę dni to jednak nie krótko. Ale tylko za to przepraszam <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
23.03.2010 o 20:00 przez KowalMalbork
KowalMalbork
Sandro widać, że na stronie gościsz krótko. Po pierwsze z szacunkiem dla redaktora. Po drugie dla Ciebie to jest nic? UBRAŁ tą szmatę jak mówisz. Musiał to robić? Zachowuje się jak idiota. Kompletny idiota. Dla mnie &quot;baja bongo&quot; Mario. Nie ubieraj naszej koszulki skoro czerwono- czarna Ci pasuje i zakładasz ją od tak. <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
23.03.2010 o 20:00 przez eqwador
eqwador
zgadzam się w 1000000000% ziutek11113<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
23.03.2010 o 19:57 przez Radek86
Radek86
Ta szmata jeszcze nic nie osiagnęła a tak podskakuje<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
Sprzedać go i tyle
23.03.2010 o 18:28 przez Dynia
Dynia
żal ;p <br />
<br />
najlepszym chyba rozwiązaniem tej irytującej sytuacji bedzie sprzedaz czubka za granicę. Dostaniemy spory hajs i przedeewszystkim święty spokój.
23.03.2010 o 18:25 przez ziutek11113
ziutek11113
O przesadzie można mówić tylko czytając wasze komentarze spier... wypier... a ja wam powiem, że zostanie w Interze dłużej niż Murinho i nie jeden jeszcze będzie chciał mieć jego koszulke <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
Więcej dystansu - jest młody, szalony i nieprzewidywalny bo o to chodzi!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
<br />
zgadzam sie z toba w 100% &quot;bardzoostry&quot;
23.03.2010 o 18:18 przez IRON4
IRON4
frajer - <img src="/files/emoticons/31" alt="&lt;milan&gt;" />
23.03.2010 o 17:22 przez SlimShady
SlimShady
Coś mi sie zdaje, ze Mario marnuje swój talent, umiejętności ma światowej klasy, żaden z naszych napastników nie dysponuje taką techniką i warunkami fizycznymi, pod tym względem Mario jest w czołówce światowej obok takich gwiazd jak Ibra, Messi czy Cassano. Niestety chłopak ma bardzo mało w głowie. Nie wiem może Mario potrzebuje trenera albo klubu gdzie liczył vy sie on na pierwszym miejscu, hmhm wychodzi na to, że czeka go kariera podobna do Cassano, będzie gwiazdą, ale grającą w średnim klubie gdzie będzie naturalnie bogiem, podobnie widać skończył Robinho, który po przejściu Mancio stracił pozycje Nr 1 i już mu nie pasowało, ze drużyna staje sie kolektywem, a nie teamem Robinho.<br />
Ja byłbym za sprzedażą Ballo albo nie mniej niż 30 mln, myślę, że w Anglii jedyna nadzieja, ze coś osiągnie w wielkim klubie. Myślę, że Arsenal i City skuszą sie an Super Mario. Chciałbym 10 + Balotelli za Teveza bądź Fabregasa.
23.03.2010 o 16:47 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
Ja powiem tak, Mario na za dużo sobie pozwala, obraża Mou, ciągle strzela jakieś fochy. To po prostu jego kolejny występ, żeby skłonić działaczy Interu do sprzedaży go, najlepiej milanowi, jak dla mnie to niech odchodzi, ja za nim płakać nie będe...<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
23.03.2010 o 16:36 przez INTERperSEMPRE
INTERperSEMPRE
&quot;Szmatę&quot;... no błagam Was. A potem się dziwić, że kibice Interu są uważani za największych zacofańców, prymitywów i buców wśród kibicowskich społeczności. Rozumiem niechęć do odwiecznego rywala, ale nic nie mówi Wam takie pojęcie jak szacunek do przeciwnika? AC Milan to kawał pięknej historii futbolu a nazwanie ich koszulki &quot;szmatą&quot; jest głupie, impertynenckie i co najmniej nie na miejscu. Odwiedzam wiele stron fanów różnych klubów i podobny poziom arogancji i przy tym skończonego idiotyzmu prezentują chyba tylko neokidy na realmadrid.pl. Internet ma wiele zalet, ale anonimowość, jaką zapewnia, jest jego największą wadą...<br />
<br />
Zaznaczam, że nie zwracam się do wszystkich, bo wielu userów pisze tutaj z sensem, kulturalnie i na temat, ale jak widzę komentarze takie jak co niektóre poniżej, to mnie po prostu skręca.
23.03.2010 o 16:17 przez Wojtala
Wojtala
Gość ma Talent ale skończy jak Cassano ktory swoim zachowaniem daleko nie zaszedł, chociaż miał ku temu predyspozycje.
23.03.2010 o 16:15 przez Wojtala
Wojtala
Ten koleś to porażka <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> myśli że jest nie wiadomo jaki Ronalo czy Messi a tak naprawde chu*ja osiągnął ! cos mu czasem wyjdzie, ale bez przesady żeby sie uważał za najlepszego gracza i strzelał takie chimery <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> (mowie ogólnie o jego sytuacji) na razie to on powinien siedzieć cicho i lizać dupe „Żoze” zeby go wpuścił na ostatnie minuty meczy z Catiana, a nie gwiazdorzy jakby był niewiadomo kim. PORAŻKA !
23.03.2010 o 16:08 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Mario zaczyna mnie coraz bardziej wkurzac<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> coraz wiecej incydentowz z jeg oosoba i Milanem jak tak ich kocha to niech idzie do nich i nara,ale prawde mówiąc to szkoda by go byla najlepiej niech sie wezmnie za siebie i uspokoi to wtedy napewno wszystko wroci do normy<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
23.03.2010 o 16:05 przez Kubusa10
Kubusa10
Sprzedać go póki ktos go chce
23.03.2010 o 16:03 przez Castaignos
Castaignos
oby mourinho postąpił mądrze<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />

Shoutbox

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29490

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625152

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się