Wywiady z działaczami

Berlusconi: Nie szukam dla Milanu kupca takiego jak Thohir (21)

Autor:
Źródło: gazzetta.it
ponad 5 lat temu
180
21
fcinter serwisowe

Silvio Berlusconi ostatnio regularnie pojawia się we włoskich mediach w związku z jego planem sprzedaży klubu. W wywiadzie dla TeleNord właściciel Milanu odniósł się też do sytuacji Interu Mediolan.

Moratti sprzedał Inter Thohirowi, który nie sprawia wrażenia osoby potrafiącej, czy chcącej, sprowadzić do klubu inwestorów, dzięki którym Inter stałby się czołowym zespołem we Włoszech i Europie. Ja natomiast szukam kogoś, kto będzie w stanie zainwestować świeże środki w Milan i będzie potrafił przywrócić dawne miejsce temu klubowi, który cieszy się popularnością na całym świecie.

Na temat Interu Berlusconi mówił też dla La Gazzetta dello Sport: Nie podobają mi się zespoły takie jak Inter, gdzie gra 10 zagranicznych piłkarzy i jedna "bestia": Ranocchia.

Zobacz też

Radja Nainggolan Cagliari

Carta: Przyjmiemy Nainggolana z otwartymi ramionami (10)

02.12
13:04
Dino Zoff

Zoff: Juventus da się pokonać (0)

16.11
09:00

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.05.2015 o 22:10 przez inter_21
inter_21
Ale co to ma do rzeczy kto co ile wygrał bo nie rozumiem? Facet jakby zazdrości że u nas coś idzie do przodu i kompromituję takimi wypowiedziami bo Thohir robi dobrą robotę mimo że mafia uefa utrudnia. Nie widzę żadnego sensu w tym bełkocie. Tam w tym milanie chyba naprawdę nie są świadomi że weszło coś takiego jak FFP i o wyłożeniu 100 baniek na transfery mogą pomarzyć
11.05.2015 o 16:51 przez Odet
Odet
ja też bym wolał więcej Włochów.
Pozdr.
11.05.2015 o 13:54 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
A.....i nie 5 razy mniej mistrzostw tylko o 3 mistrzostwa mniej niż my, nie żebym jakos propsował Bilan ale troche obiektywizmu. Milan jest bardziej utytułowanym klubym niz Inter i trzeba to zaakceptowac a nie srac żarem że jak to przeciez Inter 5 scudetto w tym jedno przy zielonym stoliku.
11.05.2015 o 13:52 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Stachoo a zdajesz sobie sprawę ze w ciągu ostatnich 12 lat 2 razy wygrywali Lige Mistrzów a 3 razy byli w finale ?
11.05.2015 o 09:07 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Czyli szuka szejka.
11.05.2015 o 08:26 przez Stachoo
Stachoo
@Klinsi może dlatego, że w ciągu ostatnich 12 lat zdobyli 5 razy mniej mistrzostw od nas i nic więcej?
10.05.2015 o 19:53 przez inter_21
inter_21
Po wypowiedzi jednak widać że ma kompleksy. Z resztą co kogo obchodzi jakiś bełkot starego pedofila oderwanego od rzeczywistości
10.05.2015 o 19:45 przez Janosv360
Janosv360
Stary erosoman ma kompleksy ;) Thohir bardzo dobrze zarządza Interem i za 2-3 lata znowu będziemy na szczycie ,wspomnicie moje słowa :) Na wszystko potrzeba czasu a Erick ma łeb na karku więc nie boję się o naszą przyszłość.
10.05.2015 o 19:31 przez Klinsi64
Klinsi64
jak jeden z najbardziej utytułowanych klubów świata może mieć kompleksy wobec Interu?bądźcie poważni
10.05.2015 o 19:19 przez Weo
Weo
@claudio86 - dokładnie to chyba jest kompleks. On by chciał rzeczywiście żeby szejk kupił i ładował pieniądze. Przecież nie musiał nic mówić o Interze ale wykorzystał sytuację z tym całym kupnem Milanu żeby troszkę nas wyśmiać. Szkoda słów, bo tak to brzmi jakby Thohir zgnoił klub. Mimo pozycji w której obecnie się znajdujemy Thohir jak dla mnie w porządku zarządza klubem, bez władowywania kosmicznej kasy w interes. Zresztą to pierwszy jego cały sezon jako prezesa czarno-niebieskich. Do tego te całe FFP to byśmy płacili niezłe kary itp. Ciekawe czy w ogóle Berlusconi ogarnia takie sprawy skoro tak mówi. Ale tak czy inaczej Milan może nas w dupę pocałować!
10.05.2015 o 19:03 przez Gajdzik
Gajdzik
BungaBunga dalej w formie :P
10.05.2015 o 18:37 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Berlusconi lekki ból dupki :D
10.05.2015 o 16:28 przez Kardynal105
Kardynal105
Rano faktycznie jest bestia :v
10.05.2015 o 15:43 przez Drago194
Drago194
To ja mam pytanie. Po ilu latach od przejęcia City przez szejków, wygrali oni Premier League? Otóż 4 lata i zainwestowaniu setek milionów euro. PSG? 3 lata i nie mniejsze nakłady. Teraz jeszcze doszło FFP i choćby sam Bill Gates kupił Milan to nic wielkiego nie zdziała, no chyba że z wnuka Platiniego zrobi wiceprezesa Microsoftu. Po za tym to tylko stary pedofil, który już nawet nie kontroluje własnych interesów.
10.05.2015 o 15:43 przez ciechan
ciechan
co za kretyn. thorir poki co zrobil duzo i nie mamy co narzekac. nie chce zle dla milanu ale dla tego matkojebcy zycze mu zeby sprzedal milan w najgorsze mozliwe rece i zeby zarobil jak najmniej
10.05.2015 o 15:39 przez maverik
maverik
jak nie chcesz takiego jak Thohir to szukaj takiego jak w Maladze albo Monaco ;)
10.05.2015 o 15:24 przez Rebelde
Rebelde
Zwłaszcza Doyen Sports będzie najwięcej zależeć, na promowaniu Milanu . Żeby za parę lat nie okazało się że Milan nie ma praw do większości swoich zawodników .
10.05.2015 o 14:23 przez boniunio
boniunio
No najlepiej niech przyjdzie następny szejk jeb*ie milionami na stół i gitara !! Cały Milan zero honoru ambicji !! Wolę jednego Ranocchie i europejskich średniaków iż cały włoski szrot !!
10.05.2015 o 14:14 przez kibol123
kibol123
Milan to takie gówno, że ja do dzisiaj nie mogę pojąć kto chce wejść w takie bagno mało tego inwestując tak w drużynę musi dołożyć odrazu 50mln na karę dla UEFA jak City czy PSG. Wgl może nie jestem obiektywny, ale czerwono-czarny kolor mnie brzydzi ta mieszanka poprostu wygląda jak pół-dupy zza krzaka.
10.05.2015 o 14:10 przez Imrahil
Imrahil
mówiąc wprost, Milan chce iść na skróty
10.05.2015 o 14:03 przez Claudio
Claudio
Milanisci to maja ten kompleks Interu :D
Jakoś ze strony Interu wszystcy olewaja Milan i nawet sie nie wypowiadaja na ich temat :P

Shoutbox

maverik 03.12.2020 01:59

no i co Westbrook w Washington za Walla i 1st rnd pick

JoaoMario 02.12.2020 23:58

W mercato sprzedac Eriksena/Ninje/Vecino i kupić Lewego wahadłowego i pomocnika najlepiej jakiegoś DM

JoaoMario 02.12.2020 23:57

Ja go szanuje i żałuje tak się to skończyło ,ale mamy RL9 ktory jest klase lepszy

JoaoMario 02.12.2020 23:56

Icardi strzelil ponad 100 bramek do Interu

JoaoMario 02.12.2020 23:56

Nwm o co wam chodzi

pablo77 02.12.2020 23:11

dokładnie jeszcze Bologna po drodze

nicolas80 02.12.2020 23:10

Najpierw w niedzielę bolonia

pablo77 02.12.2020 23:09

bo mi dokuczasz :D

pablo77 02.12.2020 23:09

nicolas80 zobaczymy po meczu z Szachtarem

IlCapitano 02.12.2020 23:08

Prowokator

IlCapitano 02.12.2020 23:08

O jeszcze od IlCapsko będzie tu sapał,

nicolas80 02.12.2020 23:08

Pablo77 jak tak Conte dalej out czy zmieniłeś zdanie?

pablo77 02.12.2020 23:06

IlCapsko przestan sie rzucać i wyzywać

pablo77 02.12.2020 23:06

co nie tak z tym zrodlem ?

IlCapitano 02.12.2020 23:06

Pablo trollu multikoncie won już

SETE 02.12.2020 23:06

Źródło petarda :)

IlCapitano 02.12.2020 23:05

WIKIPEDIA XDDDDDDDDDDDDDD

nicolas80 02.12.2020 23:05

Icardi to ładny zapalnik na tym sb

SETE 02.12.2020 23:05

Ale mam to w d... żeby sprawdzać

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27063

Liczba newsów: 38051