Wywiady z działaczami

Berlusconi: Nie szukam dla Milanu kupca takiego jak Thohir (21)

Autor:
Źródło: gazzetta.it
około 6 lat temu
241
21
fcinter serwisowe

Silvio Berlusconi ostatnio regularnie pojawia się we włoskich mediach w związku z jego planem sprzedaży klubu. W wywiadzie dla TeleNord właściciel Milanu odniósł się też do sytuacji Interu Mediolan.

Moratti sprzedał Inter Thohirowi, który nie sprawia wrażenia osoby potrafiącej, czy chcącej, sprowadzić do klubu inwestorów, dzięki którym Inter stałby się czołowym zespołem we Włoszech i Europie. Ja natomiast szukam kogoś, kto będzie w stanie zainwestować świeże środki w Milan i będzie potrafił przywrócić dawne miejsce temu klubowi, który cieszy się popularnością na całym świecie.

Na temat Interu Berlusconi mówił też dla La Gazzetta dello Sport: Nie podobają mi się zespoły takie jak Inter, gdzie gra 10 zagranicznych piłkarzy i jedna "bestia": Ranocchia.

Zobacz też

Antonello Beppe Marotta Steven Zhang Piero Ausilio Javier Zanetti

Zhang: Kluby muszą ciąć koszty (16)

14.06
07:40
Giuseppe Beppe Marotta

Marotta: Cieszę się, że tu zostaję (10)

21.06
12:07

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.05.2015 o 22:10 przez inter_21
inter_21
Ale co to ma do rzeczy kto co ile wygrał bo nie rozumiem? Facet jakby zazdrości że u nas coś idzie do przodu i kompromituję takimi wypowiedziami bo Thohir robi dobrą robotę mimo że mafia uefa utrudnia. Nie widzę żadnego sensu w tym bełkocie. Tam w tym milanie chyba naprawdę nie są świadomi że weszło coś takiego jak FFP i o wyłożeniu 100 baniek na transfery mogą pomarzyć
11.05.2015 o 16:51 przez Odet
Odet
ja też bym wolał więcej Włochów.
Pozdr.
11.05.2015 o 13:54 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
A.....i nie 5 razy mniej mistrzostw tylko o 3 mistrzostwa mniej niż my, nie żebym jakos propsował Bilan ale troche obiektywizmu. Milan jest bardziej utytułowanym klubym niz Inter i trzeba to zaakceptowac a nie srac żarem że jak to przeciez Inter 5 scudetto w tym jedno przy zielonym stoliku.
11.05.2015 o 13:52 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Stachoo a zdajesz sobie sprawę ze w ciągu ostatnich 12 lat 2 razy wygrywali Lige Mistrzów a 3 razy byli w finale ?
11.05.2015 o 09:07 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Czyli szuka szejka.
11.05.2015 o 08:26 przez Stachoo
Stachoo
@Klinsi może dlatego, że w ciągu ostatnich 12 lat zdobyli 5 razy mniej mistrzostw od nas i nic więcej?
10.05.2015 o 19:53 przez inter_21
inter_21
Po wypowiedzi jednak widać że ma kompleksy. Z resztą co kogo obchodzi jakiś bełkot starego pedofila oderwanego od rzeczywistości
10.05.2015 o 19:45 przez Janosv360
Janosv360
Stary erosoman ma kompleksy ;) Thohir bardzo dobrze zarządza Interem i za 2-3 lata znowu będziemy na szczycie ,wspomnicie moje słowa :) Na wszystko potrzeba czasu a Erick ma łeb na karku więc nie boję się o naszą przyszłość.
10.05.2015 o 19:31 przez Klinsi64
Klinsi64
jak jeden z najbardziej utytułowanych klubów świata może mieć kompleksy wobec Interu?bądźcie poważni
10.05.2015 o 19:19 przez Weo
Weo
@claudio86 - dokładnie to chyba jest kompleks. On by chciał rzeczywiście żeby szejk kupił i ładował pieniądze. Przecież nie musiał nic mówić o Interze ale wykorzystał sytuację z tym całym kupnem Milanu żeby troszkę nas wyśmiać. Szkoda słów, bo tak to brzmi jakby Thohir zgnoił klub. Mimo pozycji w której obecnie się znajdujemy Thohir jak dla mnie w porządku zarządza klubem, bez władowywania kosmicznej kasy w interes. Zresztą to pierwszy jego cały sezon jako prezesa czarno-niebieskich. Do tego te całe FFP to byśmy płacili niezłe kary itp. Ciekawe czy w ogóle Berlusconi ogarnia takie sprawy skoro tak mówi. Ale tak czy inaczej Milan może nas w dupę pocałować!
10.05.2015 o 19:03 przez Gajdzik
Gajdzik
BungaBunga dalej w formie :P
10.05.2015 o 18:37 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Berlusconi lekki ból dupki :D
10.05.2015 o 16:28 przez Kardynal105
Kardynal105
Rano faktycznie jest bestia :v
10.05.2015 o 15:43 przez Drago194
Drago194
To ja mam pytanie. Po ilu latach od przejęcia City przez szejków, wygrali oni Premier League? Otóż 4 lata i zainwestowaniu setek milionów euro. PSG? 3 lata i nie mniejsze nakłady. Teraz jeszcze doszło FFP i choćby sam Bill Gates kupił Milan to nic wielkiego nie zdziała, no chyba że z wnuka Platiniego zrobi wiceprezesa Microsoftu. Po za tym to tylko stary pedofil, który już nawet nie kontroluje własnych interesów.
10.05.2015 o 15:43 przez ciechan
ciechan
co za kretyn. thorir poki co zrobil duzo i nie mamy co narzekac. nie chce zle dla milanu ale dla tego matkojebcy zycze mu zeby sprzedal milan w najgorsze mozliwe rece i zeby zarobil jak najmniej
10.05.2015 o 15:39 przez maverik
maverik
jak nie chcesz takiego jak Thohir to szukaj takiego jak w Maladze albo Monaco ;)
10.05.2015 o 15:24 przez Rebelde
Rebelde
Zwłaszcza Doyen Sports będzie najwięcej zależeć, na promowaniu Milanu . Żeby za parę lat nie okazało się że Milan nie ma praw do większości swoich zawodników .
10.05.2015 o 14:23 przez boniunio
boniunio
No najlepiej niech przyjdzie następny szejk jeb*ie milionami na stół i gitara !! Cały Milan zero honoru ambicji !! Wolę jednego Ranocchie i europejskich średniaków iż cały włoski szrot !!
10.05.2015 o 14:14 przez kibol123
kibol123
Milan to takie gówno, że ja do dzisiaj nie mogę pojąć kto chce wejść w takie bagno mało tego inwestując tak w drużynę musi dołożyć odrazu 50mln na karę dla UEFA jak City czy PSG. Wgl może nie jestem obiektywny, ale czerwono-czarny kolor mnie brzydzi ta mieszanka poprostu wygląda jak pół-dupy zza krzaka.
10.05.2015 o 14:10 przez Imrahil
Imrahil
mówiąc wprost, Milan chce iść na skróty
10.05.2015 o 14:03 przez Claudio
Claudio
Milanisci to maja ten kompleks Interu :D
Jakoś ze strony Interu wszystcy olewaja Milan i nawet sie nie wypowiadaja na ich temat :P

Shoutbox

Savulikees 27.07.2021 01:13

Arnautovic w Bolonii...ciekawie sie zapowiada to Calcio w tym sezonie

WTC 26.07.2021 22:24

mnie też zminusował pod tym newsem xD

Endru 26.07.2021 22:02

Jakies capo mnie minusuje pod postem, ze Pioli trenerem milana :lol:

Endru 26.07.2021 21:57

Ciekawe kiedy sie dowiemy jaka przyszlosc czeka Eriksena

Imrahil 26.07.2021 21:40

i tam nastała ballada " Tysiąca i jednej wrzutki "

Imrahil 26.07.2021 21:39

sam ferguson wybral go na nastepce

Piter 26.07.2021 21:18

no ale macie typowego WC, czytajcie i podziwiajcie go

Piter 26.07.2021 21:18

a poza tym to sytuacja z nim jest identyczna jak z Inzaghim. On robił robotę w Evertonie czyli tak samo jak Inzaghi, miał jakieś tam wyniki w średniaku

Piter 26.07.2021 21:17

oho typowy wtc udający elokwentnego a nawet nie wie, że to Moyes a nie Moses trenował MU

WTC 26.07.2021 20:56

błędem to było zatrudnienie Mosesa i wiara w posiadaną kadrę, czyli ten sam błąd, który popełnił Inter po 2010

WTC 26.07.2021 20:55

Van Gall był po udanej przygodzie w Bayernie i reprezentacji Holandii, a Mourinho to jednak Mourinho. Z trenerów nowego pokolenia nikogo konkretnego nie było dostępnego.

Kamiliusz1908 26.07.2021 20:44

United zrobiło ten błąd ze po fergusonie zainwestowało w dziadów których Wra dobiegła końca czyli w Mou i van galla. Cały świat poszedł do przodu a oni się z siwym kisili

Kamiliusz1908 26.07.2021 20:44

Do nich musiałby pójść poważny trener a nie amator

Kamiliusz1908 26.07.2021 20:42

Dokładnie.

Imrahil 26.07.2021 20:38

a uja graja

Imrahil 26.07.2021 20:38

junajtet znow wywala w uj siana

Kamiliusz1908 26.07.2021 20:10

United ze solskjerem to se może co najwyżej iść po ćwiartkę Finlandii na stacji benzynowej

Savulikees 26.07.2021 19:19

;(

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

składy piłka zapowiedź serie a

Przejściowy kryzys czy koniec dolce vita? (7)

10.06
20:55
Simone Inzaghi

Ryzyko, które może się opłacić - artykuł (14)

30.05
11:30
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Venezia

    Venezia

    0

    0

  • 2

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 3

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 4

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    29

  • 2

    Romelu Lukaku

    24

  • 3

    Luis Muriel

    22

  • 4

    Dusan Vlahovic

    21

  • 5

    Ciro Immobile

    20

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27215

Liczba newsów: 40160