Relacje

Wspaniały powrót Interu, Lukaku bohaterem! Bologna 1:2 Inter (26)

Autor:
Źródło: inf. własna
około miesiąca temu
3762
26
Romelu Lukaku Bologna

Inter pokonał Bolognę 2:1 na Stadio Renato Dall'Ara po dwóch bramkach Romelu Lukaku.

Przez dłuższy czas w pierwszej połowie nie oglądaliśmy zbyt wielu emocjonujących momentów. Inter wrzucił na wyższy bieg po 25 minucie. W 32. minucie do siatki trafił Lautaro Martinez, ale sędzia liniowy słusznie dopatrzył się w tej sytuacji spalonego. Kilka minut później Nerazzurri ponownie trafili do bramki strzeżonej przez Skorupskiego, ale i tym razem gol nie został uznany. Zanim Lukaku skierował futbolówkę do siatki, ta zdążyła już wcześniej opuścić boisko.

W 59. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Bramkę zdobył Roberto Soriano, który przy pomocy piłki odbitej od Stefana de Vrija zdołał pokonać zmylonego Samira Handanovicia. Już minutę później mógł odpowiedzieć Inter, ale akcji ofensywnej akcji dobrze grającego dzisiaj Valentino Lazaro nie zdołał wykończyć Romelu Lukaku. Ten sam zawodnik kilkanaście minut później dał Nerazzurrim wyrównanie, dobijając piłkę z bliskiej odległości do pustej bramki. Inter w ostatnich minutach meczu dążył do zwycięstwa i ostatecznie dopiął swego. W doliczonym czasie gry Lukaku pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Lautaro Martinezie i ostatecznie trzy punty pojechały do Mediolanu.

 

 

BOLOGNA (4-2-3-1): Skorupski; Mbaye, Danilo, Bani, Krejci; Poli, Svanberg; Orsolini, Soriano, Sansone; Palacio.

Ławka rezerwowych: Da Costa, Sarr, Corbo, Denswil, Paz, Dzemaili, Medel, Schouten, Skov Olsen, Cangiano, Juwara, Santander.

Trener: Mihajlovic. 

 

INTER (3-5-2): Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Lazaro, Gagliardini, Brozovic, Barella, Biraghi; Lukaku, Lautaro.

Ławka rezerwowych: Padelli, Berni, Ranocchia, Godin, Candreva, Dimarco, Borja Valero, Vecino, Sensi, Politano, Esposito.

Trener: Conte.

 

Zobacz też

Antonio Candreva Sebastiano Esposito Roberto Gagliardini Romelu Lukaku Valentino Lazaro Marcelo Brozovic Inter

Zabójcza końcówka Interu! Nerazzurri zwyciężają w Pradze i pozostają w grze o awans | Slavia 1-3 Inter (55)

27.11
19:56
Romelu Lukaku Lautaro Martinez Nicolo Barella

Znowu nerwowo w końcówce! Inter wygrywa 2:1 i wraca na fotel lidera (34)

29.10
20:13

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.11.2019 o 19:23 przez mroowa111
mroowa111
czołg nam się rozkręca pomału widzę,wygrywając wlaśnie takie mecze zdobywa się mistrzostwo
03.11.2019 o 14:45 przez Xucatlan
Xucatlan
Wreszcie Lazaro dostał poważną szansę i nawet dobrze się pokazał. Tyle, że gołym okiem widać, że to skrzydłowy i o grze na wahadle póki co pojęcia nie ma. Wszystko co pozytywne w jego grze zaczynało się w okolicach pola karnego rywala. Głębiej był zagubiony, a w destrukcji nie istniał. Sporo pracy przed Conte, jeśli chce z niego zrobić wahadłowego pełną gębą.
03.11.2019 o 13:56 przez marcinek91081
-7
marcinek91081
Przyznaje się bez bicia iż po golu na 1-0 wyłączyłem... i to był błąd GRANDE Inter !!
03.11.2019 o 14:50 przez ddamiann17
+4
ddamiann17
Prawdziwy kibic Interu..
04.11.2019 o 15:22 przez Pablo1908
+2
Pablo1908
az sie zalogowalem zeby dac minusa
03.11.2019 o 00:27 przez Nerazzurri 1908
+4
Nerazzurri 1908
Ważne trudne 3 pkt brawo👏, a tak poza tym to jak patrzę na Juve to co tydzień jestem bardziej wkurwiony, oby sie ten ich fart skończył !!
02.11.2019 o 23:54 przez cs88
+7
cs88
Trzeba pochwalic Lazaro. Pomimo kontuzji i słabych poprzednich występów dzisiaj naprawdę dobrze 👍
03.11.2019 o 00:22 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
Zgadzam sie potencjał jakis napewno jest, nie ma co go skreślać jeszcze, tylko niech dostaje więcej szans wtedy bedzie można go tak naprawdę ocenic.
02.11.2019 o 23:28 przez minus09
+1
minus09
@radekksm Dźwiga presje ważnych bramek, czego nie potrafił zrobić ikarus np w meczu z Napoli w poprzednim sezonie. Tyle póki co wystarczy. Bilans mecze/bramki ma wspaniały jak na przyjście do nowej ligi, drużyny i nie przepracowując pełnego okresu przygotowawczego.
02.11.2019 o 23:22 przez jacodj
+3
jacodj
Romeluuuu Romeluuu Romeluuuuuuu, Romeluuu Romeluuu Romeluuuuuu, Romeluuu Romeluuu Romeluuuuu, ROMELU LUKAKU !! ! ⚫ 🔵
02.11.2019 o 21:13 przez minus09
+6
minus09
Jak mi któryś zacznie lamentować, że potężny Murzyn Pan Romeczek Lukaczek jest cienki to proszę zaraz po tym komentarzu skasować konto i kupić szalik psg
02.11.2019 o 23:04 przez radekksm
-5
radekksm
Bologna top 5 klasy światowej romuś klasa napastnik
02.11.2019 o 21:05 przez Krisu
+1
Krisu
Udalo sie odwrocic wynik w meczu i wygrać. Jeszcze przed bardzo waznym meczem z bvb. Jest pompa i brak sił. Pchamy ten wózek dalej. Forza Inter
02.11.2019 o 20:52 przez maestro177
+4
maestro177
Takie zwycięstwa budują mistrzów.
02.11.2019 o 20:44 przez timon
+4
timon
No i pięknie. W poprzednich latach takie mecze od listopada kończyły się porażkami. Za Conte gramy jednak do końca. Świetny rośnie nam duet LA- Lu, chłopaki mają szansę być najlepszą dwójką napastników w Serie A. Lazaro pokazał, że potencjał ma na prawdę duży, a to, że niie grał było raczej spowodowane przysposobieniem go do nowej pozycji i taktyki. Powinniśmy mieć z niego pociechę. Dodatkowo miał utrudnione zadanie, bo najbliżej jego grał Gaglia, który zagrał dziś tragicznie. Wraca Sensi, Vecino, więc pojawiają sie alternatywy w pomocy. Candreva dziś dobre wejście na lewą stronę. Politano tragiczny jak zwykle w tym sezonie- w styczniu out. Zostało nam 6 meczów w lidze do stycznia. Liczę, że uda nam się wyczłapać okolice 14 i zakończymy rok z ponad 40pkt+ awansem do kolejnej rundy LM. W styczniu powrót Sancheza, zakup napastnika i klasowego pomocnika(może dwóch) i możemy na prawdę namieszać
02.11.2019 o 20:41 przez danielinter
+1
danielinter
W koncu zamiast tracic zwyciestwa w koncowce my te zwyciestwa wyrywamy wystarczylo zatrudnic Conte ;) brawo dla Lautaro jego nieprzewidywalnosc czasem jest na minus ale w wiekszosci na plus i dzisiaj dryblingiem wywalczyl karny i on to ma mam nadzieje tylko ze tak jak dzisiaj karne strzelal bedzie jednak Romson Forza Intet
02.11.2019 o 20:30 przez Guarin
+1
Guarin
Panie Conte to jednak Pazza Inter czy nie Pazza? Zaczynam wierzyć w Scudetto.
02.11.2019 o 20:29 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Bez zawału nie dotrwam do końca sezonu 😆🙉
02.11.2019 o 20:28 przez ragnar
ragnar
Kumpel do mnie pisze ...przegrają...
To.mu odpisałem że zsrja nie przegrają

Odkąd jest Conte o wyniki o dziwo jestem spokojny, nawet po stracie gola z juve wiedziałem, że się podniosą
Niestety po urazie Sensiego gra padła, bo z Vecino to była gra w 10.

Co jest z tym kolesiem, dziś nawet Palacio mu uciekał, który 3 lata temu u nas był wolniejszy od połowy obrońców.

Czułem, że wygrają aczkolwiek myślałem że się na nich bardziej rzucą

Na plus Lazaro, 2-3 świetne okazję stworzył, wejście Candrevy i gra napastników
Lukaku karny perfekcja, silnie w sam róg

Mecz słaby, ciężko się oglądało, do zapomnienia
02.11.2019 o 20:24 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Jest siła jest moc.A Lautaro to jest gość z innej planety widzę w nim drugiego Messiego Wygraliśmy dzięki niemu brawo Lukaku nic ci nie pozostało tylko nogę dołożyć i wykorzystać karnego.Dzieki chłopaki za walkę do końca tak trzymać !! !! !! !( Nie dziwię się że Barsa chce Lautaro za wszelką cenę bo chcą mieć drugiego Leo w składzie)
02.11.2019 o 19:27 przez radekksm
radekksm
Sanchez=balde
02.11.2019 o 19:25 przez radekksm
radekksm
I ponownie parę meczy do przodu I znowu tragedia :)
02.11.2019 o 18:52 przez Gajdzik
Gajdzik
Nie jest źle, przy odrobinie szczęścia mogło być już 2-0 dla nas, ale trzeba w drugiej przycisnąć trochę bardziej, bo będzie nerwowo!
02.11.2019 o 17:35 przez cs88
cs88
Od tego meczu zalezy styczeń Lazaro
02.11.2019 o 17:25 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Lazaro jest i on będziemy mieli odpowiedź o co z nim chodzi, reszta bez niespodzianek, powodzenia po 3 pkt.
02.11.2019 o 17:22 przez Bartek-32
+1
Bartek-32
Barella i brozo będą zajechani. Ich kolejny mecz w podstawowej 11

Shoutbox

mastersnake 14.12.2019 03:32

Co jest?😎

Nerazzurri83 14.12.2019 03:06

Jest tu jakiś cwaniak ?

Ojciec SB 13.12.2019 22:37

wyklepie sie

Ljarro 13.12.2019 21:50

a oks, to już wiem dzięks za podpowiedz

Piter 13.12.2019 21:38

Ljarro, przestań majaczyć. Jeśli chcesz, mogę ci dać porządny kask motocyklowy, prawdopodobnie bije on wszystkie moduły bezpieczeństwa znajdujące się w twoim 🙂 aucie 🙂

Ljarro 13.12.2019 21:30

niestety nie skorzystam, nie jestem w stanie przenieść wszystkich modułów bezpieczeństwa z mojego samochodu, bez tego w chińczyku ani rusz

Piter 13.12.2019 21:08

Zapraszam do Piotrkowa, chętnie ci pokażę 🙂 przejażdżka darmowa ale maks 5km bo dużo spala, a na ciebie mi szkoda niestety

Ljarro 13.12.2019 20:57

nie znam takiej marki samochodu, to jakiś chińczyk?

Adriano_forever 13.12.2019 20:04

Klinsi stary dziadu co minusujesz kometarz co?

rafi27 13.12.2019 19:59

tylko my nie załapaliśmy się na pociąg z napisem Champions League: https://www.youtube.com/watch?v=BjxzjI_HoG0

Claudio 13.12.2019 18:59

nawet Skriniar się załapał

Piter 13.12.2019 18:59

*świadomości

Piter 13.12.2019 18:58

ljarro 3.0 tdi napęd na 4 koła musisz to przyjąć do świadmości

Piter 13.12.2019 18:58

spodziewałem się tego

Piter 13.12.2019 18:58

widzę już 1wszy urażony, po prostu ljarro

Ljarro 13.12.2019 18:13

Piter, to jakie masz auto że to zauważyłeś? Że się każdy chce pokazać?

Yascarr 13.12.2019 16:44

No i gdzie te łamaki dzisiaj bo chce dużo postawić

WirtuozTaktyki 13.12.2019 16:43

cieszy tak liczna reprezentacja Interu

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29042

Liczba newsów: 35411