Plotki transferowe

Capello mówi nie...Benitez trenerem Interu ? (27)

Autor:
Źródło: calciomercato.com
około 16 lat temu
403
27

Inter szuka następcy Jose Mourinho, który to po wygraniu w tym sezonie Pucharu Włoch, Serie A i Ligii Mistrzów przeszedł do Realu Madryt.

Wiele nazwisk przewija się jako potencjalni kandydaci na stanowisko trenera Nerazzurri, głównym był Fabio Capello, który jest skłonny pozostać trenerem w reprezentacji Anglii. Tymczasem Inter skupia swoją uwage na Rafie Benitezie.

Według dzisiejszych doniesień The Sun, działacze mistrza Włoch mają spotkać się z trenerem Liverpoolu, aby zaoferować mu kontrakt o wartości 10 mln € !

Hiszpan zarobiłby dwa razy więcej niż dotychczas..czyżby jednak padło na Beniteza ?!

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (00:00) Sky - Palestra oddala się od Interu, cała naprzód po Paza! (6)

24.06
00:00
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.06.2010 o 23:01 przez SlimShady
SlimShady
Szkoda, liczyłem na Don Fabio jednak, kurcze Benitez nie jestem co do niego przekonany, może zrobić zbyt wielki cyrk u nas i będzie zbyt wielka roszada w składzie, ale doświadczenia nie można mu odmówić, to o postawił Liverpool znowu an nogi i stworzył ta potęgę, jedyny większy ponadto plus to może że ściągnie swoich pupilków czyli Torresa, Gerarda czy Mascherano.
01.06.2010 o 20:40 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
Benitez lepszy, podajcie mi jakies zaslugi Pelle, po za tym ze z galaktycznym Realem nie potrafil wyeliminowac Lyonu czy chocby zremisowac ze srarca, Benitez ma wieksze zaslugi np z Valencia zdobyl 2X mistrzostwo Hiszpani. Jest lepszy od Pelle
01.06.2010 o 19:22 przez Nen
Nen
Nie! Nie mam zamiaru oglądać Interu na 4 miejscu w tabeli.
01.06.2010 o 16:56 przez Gajdzik
Gajdzik
Nie tylko nie on <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
Hiddink będzie git <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.06.2010 o 16:49 przez szmalo2
szmalo2
zdecydowanie NIE, dawac Hiddinka lub Pellegriniego
01.06.2010 o 16:26 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
Jak dla mnie też może być, bardziej wole jego niż Pelle, wiec też spoko<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
01.06.2010 o 16:19 przez Kubusa10
Kubusa10
Oby nie
01.06.2010 o 15:37 przez mati1908
mati1908
i tak jeszcze wroci temat Capello. A ja nadal obstawiam Hiddinka <img src="/files/emoticons/32" alt=";P" />
01.06.2010 o 15:20 przez leszczyko
leszczyko
and1, dziękujemy
01.06.2010 o 15:04 przez Radek_wyszyn
Radek_wyszyn
Może i to nie jest dobre rozwiązanie, ale z Benitezem łatwiej będzie nam ściągnąć Gerarda, czy kogoś innego z Liverpoolu.
01.06.2010 o 14:28 przez chidehu
chidehu
No i git ;d Brawo, benitez od samego początku był moim kandydatem nr 1 <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
01.06.2010 o 14:27 przez pablo77
pablo77
benitez to powinien byc nasz nr 4 czyli ostatecznosc , priorytet to capello , pozniej hiddink a nr.3 to pellegrini
01.06.2010 o 14:23 przez Seba
Seba
Liverpool potrafił wydać po 25 mln na takich graczy jak Keane czy Aquilani więc nie zgadzam się, że nie mieli pieniędzy. Jeśli co drugi transfer jest niewypałem i w dodatku sporo przepłaconym, to nic dziwnego, że drużyna się stoczyła.
01.06.2010 o 14:17 przez piotrekninter
piotrekninter
bzdura wydumuja caly czas nowe ploty, Capello poki co jest nr 1 <br />
Benitez moglby byc byle nie sciagnal kolonii hiszpanskiej, jedynie Torres, ale atak mamy swietny to i on nie jest potrzebny<br />
czemu piszecie ze Benitez doprowadzil Lpool do ruiny, a Lm to sama sie wygrala, kiedy ost Lpool mial taki sukces, niestety jak odchodza kluczowi zawodnicy jak Xabi, a nie ma kasy na nowe transfery to czego sie spodziewac, kazdy wie ze Lpoo to 2 nazwiska Gerrard Torres, ktoregos nie ma i lipa,zauwazcie ze wszystkie ang kluby zrobily latem marne transfery i jakos im to na dobre nie wyszlo
01.06.2010 o 13:38 przez and1
and1
Jak wolicie Pellegriniego od Beniteza to gratuluje.
01.06.2010 o 13:22 przez Mate1908
Mate1908
Benitez w Interze? jakoś mi się to nie podoba... Może i to stereotypy ale jakoś nie pasuje mi Hiszpan na ławce trenerskiej Włoskiego zespołu. Capello, Hiddink, bądź Pellegrini - któryś z nich powinien trafić do Mediolanu.
01.06.2010 o 13:16 przez micom
micom
Inter powinien jak najszybciej znaleźć trenera, bo mercato przedmundialowe się niedługo skończy, a po mundialu różnie może być... Póki co Kolarov blisko Realu lub Man City, Bonucci chce do Juventusu, a my zamiast myśleć o wzmocnieniach co kilka dni zmieniamy opcję. Teraz przez 5 dni będą gadać o Benitezie, aż ten się rozmyśli i wszystko się zacznie od nowa... Niestety, Mourinho zostawił Inter w momencie , kiedy na rynku nie ma dobrych, wolnych trenerów. Sam proponuję Pellegriniego...
01.06.2010 o 13:13 przez leszczyko
leszczyko
dawać Pellegriniego i się skończy ten cały niepotrzebny i nieprawdziwy szum. forza<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.06.2010 o 12:58 przez sqr3byko
sqr3byko
<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> przesada
01.06.2010 o 12:51 przez Seba
Seba
Jakby dostał zakaz ściągania tych swoich wynalazków, to jeszcze bym go jakoś przeżył.
01.06.2010 o 12:31 przez DonDawido
DonDawido
10mln euro? NO CHYBA TY! xD
01.06.2010 o 12:15 przez SebaXd
SebaXd
Trochę więcej kasy i mamy Capello. Wydaje mi się, że lepiej wydać więcej kasy i pograć następny sezon na kolejnym największym światowy poziomie! Lepszą alternatywą był by Hiddink, chociaż Benitez to bardzo dobry trener.
01.06.2010 o 12:04 przez Ajk
Ajk
The Sun <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> chyba wszystko powinno być jasne, że to plotki tylko.
01.06.2010 o 12:03 przez Dzyl
Dzyl
Tylko nie on <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Jak Capello niechce iść to próbować wyciągnąć Hiddinka. W tym sezonie zarobiliśmy dużo kasy to wykorzystajmy ją na przekonanie do nas takich trenerów jak Hiddink czy Capello. Benitez będzie sprowadzać do nas tych swoich Hiszpanów, a oni nie nadają się do Serie A. A poza tym to on sprowadził Liverpool na dno.
01.06.2010 o 12:02 przez eldoka
eldoka
ej czemu on moze by sie nadał najbardziej z nich wszystkich<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> ja jestem za<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.06.2010 o 12:01 przez miczel192
miczel192
Może i trener niezły, ale chyba nie na ławkę Interu. Temu Panu podziękujemy<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
01.06.2010 o 11:53 przez kubadadej
kubadadej
no bez jaj <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625232

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się