Wywiady z działaczami

Cellino: Tonali w Milanie? Piłkarzowi się spieszy (19)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
3 miesiące temu
3036
19
Sandro Tonali Brescia

Nieoficjalnie Inter jest w 100% dogadany z Brescią oraz ma uzgodnione warunki kontraktowe z Sandro Tonalim. 

Beppe Marotta jednak... zwleka, przed finalnym spotkaniem z Brescią chciałby sprzedać kilku zawodników. Okazję w tej sytuacji zwęszył Milan, który wysłał z misją Maldiniego. Maldini przekonuje Tonalego (od dziecka fana Milanu) do oferty Rossonerrich, przekonał też Brescię do akceptacji warunków oferty transferowej. Zniecierpliwiony Cellino pragnie jak najszybciej sfinalizować transakcję, by mieć środki na wzmocnienie drużyny przed nowym sezonem. Dlatego też zaczynają pojawiać się naciski ze strony Brescii, która najchętniej sprzedała by młody talent jeszcze dziś. 

N. Schira - Tonali ma porozumienie z Interem od kilku tygodni. Agent piłkarza Bozzo nie uczestniczył w ostatnich spotkaniach Milanu z Brescią. Cellino naciska na ofertę Rossonerich. Inter nie spieszy się z zamknięciem transakcji, bo najpierw musi sprzedać kilku zawodników jak np. Vecino, czy Joao Mario. 

 

Prezydent Brescii dla Sky:

Doceniam starania Maldiniego o ściągnięcie Tonalego. To tylko potwierdza wielką historię Milanu. Nie chce mówić więcej, by nie zostać źle zrozumianym. Marotta? Zawsze potwierdzał silne zainteresowanie zawodnikiem i dlatego unikałem negocjacji z innymi klubami, nawet tymi zza granicy. Jednak zawodnik jest w pośpiechu, chciałby jak najszybciej poznać swoją przyszłość. Mi się nie spieszy, ale Tonalemu tak. 

 

FCIN - Marotta potwierdził dzisiaj agentowi Tonalego, że pragnieniem Interu jest wykup włoskiego talentu. Tonali ma być cierpliwy i poczekać na kilka sprzedaży Interu.

 

 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Ernesto Paolillo

Paolillo: To nie jest zespół na miarę Scudetto (13)

06.11
08:37
Mauro Icardi

Leonardo: Udało nam się obniżyć cenę Mauro (7)

11.11
10:26

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.08.2020 o 13:23 przez armin22
armin22
Cierpliwości, jeśli Inter odpuścił Tonaliego to już byśmy o tym wiedzieli, a przyjście Vidala nie ma na to największego wpływu bo od początku była mowa że ma przyjść 2 pomocników i wierzę że będą to właśnie Tonali i Vidal bez względu na odejscia z klubu, no chyba że pożegnamy się z Brozo to wtedy SMS wbija.
29.08.2020 o 09:49 przez Orzeu
+2
Orzeu
Schira dziennikarz twierdzi ze cellino jest zniecierpliwiony a Cellino w wywiadzie mowi ze on moze czekac ale pilkarz jest zniecierpliwiony. Kto mówi prawdę? Wydaje mi się, że Schira, a Cellino po prostu próbuje pospieszyc Inter.
29.08.2020 o 10:11 przez SETE
SETE
Tez mi się tak wydaje Orzeu. Jednak nie dziwie się Cellino , ze zaczyna naciskać , no bo ileż można czekać tym bardziej , ze do wpłaty jest 10 mln euro na teraz ... przypomnę ze za Lazaro zapłaciliśmy 20 mln :)
29.08.2020 o 08:47 przez Pader88
+3
Pader88
Nie wierze w to co czytam w tych komentarzach, Cellino powiedzial wyraznie ze jest dogadany z Interem, a Tonali bedzie cierpliwy i poczeka a wy sapiecie i chcecie pouczac Pana Marotte co ma robic :lol:
29.08.2020 o 00:22 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
Liczę ze Tonali ma rozum i chce przejść do nas, oby bo bardzo liczę na niego.
29.08.2020 o 00:29 przez GianniVersace
-3
GianniVersace
"Ma rozum" i przyszedłby z nim do "Interu Conte"..
29.08.2020 o 00:04 przez inter30
+2
inter30
Nie bardzo rozumiem czemu niby mamy czekać na sprzedaże,Tonali wiecznie nie będzie czekał, przecież to oczywiste że sprzedaż szrotu będzie trwala do ostatnich minut mercato
28.08.2020 o 22:57 przez darek666sz
+1
darek666sz
Powtarzam kolejny raz,panowie Marotta jest mistrzem w tym co robi,nawet jeśli Conte nie chce Tonaliego na już to za te pieniądze On Go sprowadzi,zobaczycie.
28.08.2020 o 22:54 przez Czarson
Czarson
Do Milanu ci się spieszy?
28.08.2020 o 22:35 przez Kondzik
+1
Kondzik
Mamy takich graczy na handel że może okienka braknac xD prędzej wejdzie kasa z Brozo jak z Mario czy polamanego Vecino którego nikt nie kupi. Takich okazji nie wolno marnować panie Kobra.
28.08.2020 o 22:17 przez armin22
armin22
niech idzie do Milanu jak do nas przyjdzie SMS
28.08.2020 o 22:14 przez SETE
+3
SETE
W Interze wszyscy chyba byli pewni ze Bayern szybciej klepnie Perisica i ta kasa szłaby na 1 ratę za Sandro. Działać Beppe i Ausilio bo ewidentnie widać ze Cellino chciałby już kasę na koncie i de facto ma racje bo zszedł znacznie z ceny , ile można czekać
28.08.2020 o 21:56 przez Piotrekfci
Piotrekfci
To będziemy se sprzedawać i sprzedawać aż Tonali się wqrwi I powie ciao
28.08.2020 o 21:48 przez Rebelde
+3
Rebelde
Jak oni czekają na sprzedaż takich wirtuozów jak Vecino czy J.Mario, to można zapomnieć o Tonalim. Takich niechcianych zawodników, inne kluby kupują w ostatnich dniach okienka, bo czasu już nie ma, trzeba się pozbyć niechcianego zawodnika więc kończy się na wypożyczeniu.
28.08.2020 o 21:44 przez danielinter
+1
danielinter
Marotta nie swiruj bo sprzatna nam go merdacze 10 baniek za wypozyczenie pozniej uciulasz kobro
28.08.2020 o 21:42 przez oster
oster
Conte chce zrobić u nas dom spokojnej starości , Kolarov już przyszedł, Valero pewnie zostanie i przyjdzie Vidal więc dla młodego zawodnika który jest przyszłością reprezentacji Włoch nie na miejsca, Conte wie że jeszcze sezon i go tu pewnie nie będzie a jak będziemy chcieli Tonallego za rok czy dwa to cena będzie z 70 mln...
28.08.2020 o 22:16 przez SETE
+2
SETE
Ten sezon pokazał ze w kadrze mieliśmy ok 3-4 graczy jakościowych za mało. Taki Kolarov w opcji low cost na pewnie 2 lata do rotacji będzie nieoceniony , zobaczysz
28.08.2020 o 21:42 przez Kazam
+2
Kazam
Będziemy mieli problemy żeby opchnąć szrot. To nic nowego i ostatnie sezony pokazują, że czasem to miska niemal niemożliwa. Lepiej się spieszyć, bo chętnych na naszych "asów" raczej nie widać. Niech się panowie Marotta i Ausilio podzielą obowiązkami i jeden kupuje, drugi sprzedaje :)
28.08.2020 o 21:37 przez Ploretariusz
+1
Ploretariusz
Jako dziecko był fanem Milanu, teraz już nie jest. To jest ważne. Przecież nie możemy mieć milanisty w składzie. Dzieciak wybitny. Nie zwlekałbym ani chwili mimo FFP. 35 mln to nie jest kwota, której nie da się znaleźć, a przecież rachunek zamykają dopiero w czerwcu. Jak nam go Milan sprzątnie, to chłopak się zmarnuje prawdopodobnie.

Shoutbox

maverik 03.12.2020 01:59

no i co Westbrook w Washington za Walla i 1st rnd pick

JoaoMario 02.12.2020 23:58

W mercato sprzedac Eriksena/Ninje/Vecino i kupić Lewego wahadłowego i pomocnika najlepiej jakiegoś DM

JoaoMario 02.12.2020 23:57

Ja go szanuje i żałuje tak się to skończyło ,ale mamy RL9 ktory jest klase lepszy

JoaoMario 02.12.2020 23:56

Icardi strzelil ponad 100 bramek do Interu

JoaoMario 02.12.2020 23:56

Nwm o co wam chodzi

pablo77 02.12.2020 23:11

dokładnie jeszcze Bologna po drodze

nicolas80 02.12.2020 23:10

Najpierw w niedzielę bolonia

pablo77 02.12.2020 23:09

bo mi dokuczasz :D

pablo77 02.12.2020 23:09

nicolas80 zobaczymy po meczu z Szachtarem

IlCapitano 02.12.2020 23:08

Prowokator

IlCapitano 02.12.2020 23:08

O jeszcze od IlCapsko będzie tu sapał,

nicolas80 02.12.2020 23:08

Pablo77 jak tak Conte dalej out czy zmieniłeś zdanie?

pablo77 02.12.2020 23:06

IlCapsko przestan sie rzucać i wyzywać

pablo77 02.12.2020 23:06

co nie tak z tym zrodlem ?

IlCapitano 02.12.2020 23:06

Pablo trollu multikoncie won już

SETE 02.12.2020 23:06

Źródło petarda :)

IlCapitano 02.12.2020 23:05

WIKIPEDIA XDDDDDDDDDDDDDD

nicolas80 02.12.2020 23:05

Icardi to ładny zapalnik na tym sb

SETE 02.12.2020 23:05

Ale mam to w d... żeby sprawdzać

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27063

Liczba newsów: 38051