Plotki transferowe

Co dalej z Cambiasso? (30)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
ponad 13 lat temu
210
30

Dziennikarz Sky Sports, Massimiliano Nebuloni wypowiedział się na temat sytuacji Estebana Cambiasso w Interze Mediolan.

 

- Nie jest powiedziane, że Cambiasso zagra w Interze w kolejnym sezonie. Po zakończeniu trwających rozgrywek piłkarz ma spotkać się z zarządem Interu i ustalić co dalej. Jest 50% szans na przedłużenie kontraktu i 50% na odejście Argentyńczyka.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (146)

26.06
08:05

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.03.2013 o 19:07 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Z całym szacunkiem dla Cambiasso ale jego czas w Interze już się skączył i lepiej będzie jak razem z kolegami z Samuelem i milito opuścili Inter po tym sezonie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
15.03.2013 o 15:27 przez Majster98
Majster98
Będzie bił rekordy z Zanettim , Moraś go nie puści <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
15.03.2013 o 02:49 przez el_loco
el_loco
z całym szacunkiem powinien odejść.
14.03.2013 o 16:10 przez Dejwid
Dejwid
Jest jeszcze taka kwestia, ze Cambi w tym sezonie zagral raptem kilka spotkan na defensywnym pomocniku, wiec zapewne ma przywolenie od trenera na to, że może odpuścic troche w defensywie, bo przeciez musiałby byc jakims robotem, zeby od bramki do bramki biegac.
14.03.2013 o 15:38 przez timon
timon
Właśnie, dobrze napisałeś, asysty to nie jest główne zadanie Cambiasso. Niestety ten człowiek wkręcił sobie że jest wirtuozem wirtuozem. Poza tym def. pomocnik to nie jest tylko bieganie w kółku w środku boiska. Ten zawodnik ma biegać po całej szerokości w obrębie środka boiska. Spójrz na bramki jakie tracimy w tym sezonie i zobacz gdzie w momencie utraty bramek jest Cambiasso
14.03.2013 o 15:18 przez Granat105
Granat105
Lubię go, ale to już melodia przeszłości. Po sezonie musi opuścić Inter.
14.03.2013 o 13:16 przez Dejwid
Dejwid
#24 No ja wiem, ze tak napisalem, ale założyłem, że to oczywiste, bo po 1 to nie jest glowne zadanie takiego zawodnika jak Cambiasso i w lidze jest wielu specialistow od asystowania jak Pirlo czy Valero.<br />
<br />
No sluchaj nie ma na swiecei defensywnego pomocnika, ktory jest w stanie przechwycic każde podanie. Najważniejsze, że środkiem nie przechodzą. Poza tym Cambiasso ma jeszcze zadania w ofensywie w przeciwienstwie do Gargano, a i tak ma 2 razy wiecej przechwytow.
14.03.2013 o 12:31 przez timon
timon
,,jak mozna pisac w ten sposob o graczu, ktory w Serie A ma najwiecej asyst z pomocnikow w tym sezonie&quot; to nie my mamy problemy ze zrozumieniem zdań, tylko Ty z ich formułowaniem... Ciągle po skrzydłach<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Fakt ale czy Ci piłkarze po tym skrzydle biegną od połowy<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Czy dostają piłkę ze środkowej strefy<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
14.03.2013 o 11:13 przez Dejwid
Dejwid
#20 Oczywiście chodziło o dorobek zawodnikow Interu w serie A. Wystarczło się domyśleć, ale widze, że niektórm trzeba dawać kawe na ławę, bo inaczej mają problem ze zrozumieiem. I szczerze to nie pamiętam kiedy Inter stracił gola po akcji środkiem, bo ciągle po atakac ze skrzdla tracimy i po bledach stoperow.
14.03.2013 o 06:48 przez KochamInternazionale
KochamInternazionale
łysys frajerze opusc juz ten inter, nie moge sie patrzyc jak wchodzisz z lawki jako deska ratunku albo od poczatku rujnujesz mi Inter . Zabierz zanettiego i stanko i mamy zamkniety pewien rozdzial
14.03.2013 o 06:45 przez Krokodyl
Krokodyl
Chuchu moglby zostac jakby gral jako srodkowy obronca ale gdzies indziej to nie bo w srodku to sobie chasa jak Ronaldo w realu zamiast byc def pom jak jest z kovaciciem to mlody zamiast operowac jako ofensywny to jest przez niego spychany jako def a jedyny kto wtedy biega za siebie i lysego to Gargano bo chuchu podnosi rece tyle on potrafi na boisku dla mnie koles zal.pl <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
14.03.2013 o 01:58 przez timon
timon
Dejwid<br />
Ja naprawdę rozumiem że uwielbiasz naszą starszyzne, zarząd itp., ale skąd Ty wytrzasnąłeś to info o tym że Cambiasso ma najwięcej asyst posród pomocników grających w serie a<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Chyba człowieku rzeczywistość miesza Ci się z FM. <a href="http://www.whoscored.com/Regions/108/Tournaments/5/Seasons/3512/Stages/6739/PlayerStatistics/Italy-Serie-A-2012-2013">http://www.whoscored.com/Regions/108/Tou&shy;rnaments/5/Seasons/3512/Stages/6739/Play&shy;erStatistics/Italy-Serie-A-2012-2013</a>; wiekszość z nich to pomocnicy.<br />
<br />
Poza tym trzeba być ślepym żeby nie widzieć ile bramek wpada po kontrach drużyn przeciwnych, przeprowadzanych środkiem pola, czyli miejscu w którym akcje powinien przerwać Chuchu. Przez jego samowolkę taktyczną robi się luka w środkowej strefie boiska. I nie gadaj że to wina słabego trenera, bo przypominam że ten problem miał z nim Benitez, Leonardo czy Ranieri. Chłopakowi po prostu odbiła sodówka po zwyciestwie w LM i przez ciągłe gadanie o tym że Ci zawodnicy to mistrzowie. Zresztą przypominam Ci jak kibice w Mediolanie pożegnali Cambiasso po jednym meczu za Ranieriego, dziwnym trafem tylko on został wygwizdany. Przypadek<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Naprawdę, nie wydaje mi się
13.03.2013 o 23:02 przez Krokodyl
Krokodyl
Chuchu bije Gargano ale w staniu i nie wysowaniu sie do pilek bo nie wie co z nia zrobic i wybija
13.03.2013 o 23:00 przez Krokodyl
Krokodyl
no jak co dalej wiekie NARA dla tego Ciecia
13.03.2013 o 22:37 przez Revan
Revan
<br />
,,Jest 50% szans na przedłużenie kontraktu i 50% na odejście Argentyńczyka.&quot;<br />
Poważnie, to są słowa dziennikarza sportowego?<br />
Wg mnie jest 50% szans na to, że w przyszłym sezonie będziemy grać w Mediolanie i 50% szans, że poza granicami Włoch. Mogę już składać podanie do Przeglądu Sportowego?
13.03.2013 o 22:07 przez dodo_IM
dodo_IM
No Moraś zobaczymy czy faktycznie uruchomiłeś mózgownicę i podziękujesz Cambiasso za emeryturę w Interze.
13.03.2013 o 21:34 przez Janosv360
Janosv360
Dokładnie 1# pożegnać jego i tych innych mistrzów i kupić godnych następców Aaa sorry zapomniałem że naszymi transferami zażąda nieudacznik branca <img src="/files/emoticons/55" alt="&lt;kupa&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
13.03.2013 o 21:18 przez kamil13216
kamil13216
Dejwid...Ty zaś z tymi statystykami wyjeżdżasz, to naprawde suuuuuuuper że ma tyle asyst, a skąd wiesz że jakby na jego miejscu grał ktoś inny to nie miałby 2 razy więcej asyst niż on? Bo sie Estebanek raz popłakał i biedny dziadeczek jest chroniony przez swoich emerytów. Wypad i tyle, trzeba w końcu wypieprzac emerytów bo jak tak bedziemy płakac nad każdym to nigdy klub się nie odbuduje
13.03.2013 o 20:50 przez Pawel1992
Pawel1992
lepiej żeby nie przedłużał za bardzo kontraktu chyba że zmiejszy zarobki albo nie będzie grał za zasługi<br />
<br />
PS. nie twierdzę że Cambiasso gra za nazwisko i pozycję w klubie<br />
<br />
Argentyńczyk może być jeszcze przydatny bo ma doświadczenie
13.03.2013 o 20:40 przez Drago194
Drago194
Za Manciniego i Mourinho był bezapelacyjnie jednym z najlepszych pomocników defensywnych świata, później, gdy zabrakło trenera z wyższej półki coś się w nim zmieniło, moim zdaniem Esteban po pracy z Mancio i Mou po prostu nie uznaje żadnych innych autorytetów trenerskich i sam dla siebie jest panem na boisku.
13.03.2013 o 20:32 przez Pjerun
Pjerun
1. Przez niego nie potrafimy wyjść z własnej połowy, bo ustawia się za obrońcami przeciwnika. Nie wybiega do piłek, nie pokazuje się. Zero przydatności w rozgrywaniu.<br />
2. Nie potrafi podawać. Może ma jakieś asysty z dupy, ale zazwyczaj to wygląda tak, że podaja na 2 metry do tyłu albo w bok, a jak ma zagrać do przodu to kończy się to stratą.<br />
3. W defensywie bije Gargano na głowe? haahah<br />
Większej bzdury nie widziałem. Przecież Cambiasso nie robi w defensywie nic. Przede wszystkim się nie rusza, nie pressinguje, źle się ustawia, daje przeciwnikom dużo swobody. Gargano biega i przeszkadza.<br />
4. Ustawianie się na boisku? Zawsze zastanawiam się gdzie on biega. Czy on nie ma żadnych zadań, a nawet gdyby nie miał to powinien wiedzieć, jak grać, żeby pomóc zespołowi. On sobie biega do przodu, potem dziura w środku i każda kontra przeciwnika jest groźna.<br />
5. Zastanawiam się co widzą w nim trenerzy. Każdy kolejny wystawia go do składu, chociaż on nic nie potrafi. Fizycznie, technicznie jest gracze bardzo miernym. Myślę, że w żadnym innym dobrym klubie nie łapałby się nawet na ławkę.<br />
<br />
Mówie to co widzę. Uważam, że to jest najbardziej przeceniany zawodnik u nas. Nie potrafi nic, a czasem mu coś wyjdzie i nagle się nim podniecacie.<br />
Jeśli on zostanie na przyszły rok to będzie jeszcze gorzej niż jest teraz.
13.03.2013 o 20:03 przez Snake86
Snake86
Ma przebłyski czasem, ale dla mnie to już równia pochyła i myślę, ze powinniśmy się pożegnać po sezonie. Zbyt często spaceruje po boisku i jest wtedy bezużyteczny, niedługo stanie się drugim Stanko.
13.03.2013 o 19:39 przez Garon
Garon
Na jego miejsce mamy benassiego, temu chlopakowi trzeba dac grac, gdy gral od poczatku to pokazal ze ma ogromny potencjal chec do gry i w przeciwienstwie do weteranow ma tez wizje rozegrania akcji od tylu a nie tylko kopanie do njblizszego.Cambiasso jesli obnizy zarobki i to mocno to moze zostac inaczej trzeba sie pozegnac
13.03.2013 o 19:24 przez Seba
Seba
Cambiasso najwięcej asyst w Serie A wśród pomocników? Przykładowo Lodi i Vidal mają więcej, a dalej nie chciało mi się sprawdzać.<br />
<br />
Liczę, że odejdzie, bo szczerzę nie mogę już patrzeć na jego żałosną, &quot;spokojną&quot; grę.
13.03.2013 o 19:01 przez Dejwid
Dejwid
#1 Tak, moze najgorszy od samego przyjścia do Interu od razu? Nie wiem jak mozna pisac w ten sposob o graczu, ktory w Serie A ma najwiecej asyst z pomocnikow w tym sezonie, a w defensywie bije na glowe 2 defensywnego pomocnika czyli Gargano. To nie jesgo wina, ze gramy bez trenera i biega po calym boisku, bo chce pomóc druzynie. W Catanii uratowal 3 punkty, z Bologna prawie uratowal remis i stowrzyl sobie wiecej sytuacji niz napastnicy przez cale spotkanie, ale jest beznadziejny... Gdzie tu logika? Mam nadzieje, ze obnizy i zostanie, ale cos czuje, ze sie nie dogadaja, bo w statach ma calkiem niezly sezon i nie bedzie chcial drastycznie obnizyc poborow.
13.03.2013 o 19:00 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Ja już bym mu podziękował bo w przeciwnym wypadku dalej będzie tak, że trener ustala taktykę w szatni a Cambiasso na boisku.
13.03.2013 o 18:55 przez Gajdzik
Gajdzik
Jakby mu obniżyć zarobki i jakby grał od czasu do czasu, a nie jako podstawa 11 to jak dla mnie może zostać
13.03.2013 o 18:53 przez Darkos
Darkos
Jak to co dalej? Będzie dreptał w kolejnych meczach i udawał, że gra. Tylko mu jeszcze kontrakt na 5 lat przedłużą, żeby czasem go ktoś nie podkupił
13.03.2013 o 18:52 przez Mati0INTER
Mati0INTER
On niestety musi odejść może się nie wydawać ale za dużo od niego zależy w Interze a on ma już 33 lata . Muszą nowi młodsi piłkarze wykonywać jego rolę ale na pewno nikt nie zastąpi go w 100% tego jestem pewien <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.03.2013 o 18:51 przez Pjerun
Pjerun
Niech wypieprza jak najdalej. Nasz najgorszy gracz od kilku lat i moim zdaniem jeden z głownych czynników, które ciągną nasz klub w dół.

Shoutbox

Cny 27.06.2026 10:47

chyba że aż tak im się budżet spina

Cny 27.06.2026 10:47

jak nie zrobi a top4 i LM to serie B witaj

smerf1600 27.06.2026 10:44

nie dość że gość może dobije do kilkunastu goli to jeszcze będzie potem niesprzedawalny, bo kto go wezmie za takie chore pieniądze

smerf1600 27.06.2026 10:43

słoneczko w Milanie porządnie przyświeciło

martins2000 27.06.2026 10:39

Milan 2x bez LM w chłopa wkładają 115 mln chore

Claudio 27.06.2026 10:30

Ramos to nie jest zly napastnik, ale bardzo średni i coś tam strzeli moze kilkanascie goli jak bedzie jeszcze karne strzelal. Ale 80mln i 7mln NETTO?! On nigdy nie dobił do 20 goli w lidze. Może teraz mu się to uda? Jakby w Milanie nie wierzyli to nie zrobiliby tak ogromnej inwestycji. Ale przy takich brakach w zespole przepalac wiekszosc budzetu transferowego na jednego zawodnika ktory wybitny nie jest to naprawdę ogromnie zaskakujące.

Cny 27.06.2026 10:30

typ to wart może 40M sprowadzany pod widzimisię trenera. z dużym prawdopodobieństwem niewypału bo w tym... on jest wyceniany na 30M. wiadomo PSG nie musi sprzedawać ale bez przesady

Cny 27.06.2026 10:27

jakby Ałzyljo zrobił coś takiego, to sam bym pojechał do Mediolanu wieszać prześcieradła :D

Cny 27.06.2026 10:27

wypada się tylko cieszyć xd

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Claudio 27.06.2026 09:58

Condo (CorSera) – Marotta wkracza na scenę, ale Oaktree działa zbyt powoli. Negocjacje zostają zerwane. Harmonogram funduszu Oaktree nie odpowiada tempu niezbędnemu w negocjacjach piłkarskich na najwyższym szczeblu. Jest to rozbieżność, którą Inter powinien naprawić

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625647

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się