Pozostałe

Co powiedzieli sobie bracia Thuram? Ranocchia zdradza: Śmiali się, ponieważ... (13)

Źródło: fcinter1908.it
9 miesięcy temu
2458
13

Co tak naprawdę padło między Marcusem a Khephrenem Thuramem w krótkiej wymianie zdań pod koniec meczu Juventus – Inter? Kibice Nerazzurrich długo zastanawiali się nad tym momentem, zwłaszcza że uśmiech napastnika Interu mocno kontrastował z rozpaczą reszty drużyny.

Kamera uchwyciła tę scenę, a domysły zaczęły krążyć. Andrea Ranocchia, obecny w studiu programu Pressing, uchylił rąbka tajemnicy.

- Śmiech Marcusa z bratem w tak kluczowej chwili meczu? Nie podam źródła, ale wiem, że powiedział mu: ‘No dalej, przyznaj się, faulowałeś’. Może nie wybrał najlepszego momentu, ale tak to już z nim jest – na dobre i na złe – wyjaśnił były kapitan Interu.

Zobacz też

Stefan de Vrij

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.09.2025 o 20:23 przez mroowa111
+1
mroowa111
Nie ma co roztrząsać skupmy się na wygraniu następnych meczow bo czas szybko leci
15.09.2025 o 18:28 przez Inter9
+1
Inter9
Mnie się wydaje że Crespo i Ibra lub Vieri czy Recoba zachowaliby więcej powagi w meczu tym bardziej jak przegrywali.
Dziś wolna amerykanka , social media i brak hamulcy.
Milito też miał brata Gabriela w Barcelona ale jak jeden i drugi wychodzili na boisko to koncentrowali się na grze.
15.09.2025 o 15:11 przez Jaszczu91
+5
Jaszczu91
Cała ta sytuacja to dla mnie gówno burza.
15.09.2025 o 11:07 przez Drago194
+4
Drago194
Szukanie kozła ofiarnego. Zarząd dał dupy z zatrudnieniem trenera i odpowiednimi wzmocnieniami i to przez to jesteśmy w takim miejscu a nie innym a nie przez to że Marcus nie celebrował szczególnie gola czy przez to że sobie z bratem pogadał.
15.09.2025 o 10:03 przez Jacenty
+4
Jacenty
Niepotrzebna burza w szklance wody, Marcus gra u nas nie od dziś i wiadomo, że ma specyficzne poczucie humoru.
15.09.2025 o 08:35 przez Szociq
+5
Szociq
Nie wiem co powiedział, ale tak właśnie to wyglądało jak dla mnie. Marcus był przekonany tak jak i reszta drużyny, że gol nie zostanie uznany. Dlatego zaczął śmieszkować z bratem. Jak się okazało, że jednak sędzia popełnił błąd i gola uznał to cała sytuacja obrosła już w przypuszczenia i domysły jakoby to cieszył się z faktu, że przegrywa z Juve. Absurd.
15.09.2025 o 10:04 przez wrobel1908
wrobel1908
Może absurd a może nie, nie wiadomo o czym rozmawiali wydaje mi się inaczej by to wyglądało gdyby celebrował swoją bramkę. Generalnie wyszło bardzo głupio to wszystko
15.09.2025 o 11:25 przez Cyrax
+2
Cyrax
O tym samym nawet od razu mówili komentatorzy i dla mnie również tak to wyglądało. Marcus miał bekę, że juventini świętują, a sędzia zaraz i tak anuluje bramkę. Tylko ograniczeni umysłowo Włosi mogli zrobić z tego burzę.
15.09.2025 o 07:39 przez wrobel1908
+1
wrobel1908
Marcusa ratuje świetna forma na początku sezonu gdyby grał tak jak na wiosnę to zapewne byłaby inna narracja
15.09.2025 o 07:30 przez dudu
+1
dudu
Szkoda tylko, że bardziej Juventus szanuje niż Inter daje do myślenia brak cieszynki po golu
15.09.2025 o 10:51 przez Stachoo
-1
Stachoo
Nie wydaje mi się, że szanuje bardziej juve niż Inter. Wydaje mi się, że to szacunek do ojca. Niestety to brat Khephren dał dupy, który ekslodował radością po bramce, a nie Marcus, który zachował powściągliwość przy cieszynce.
15.09.2025 o 06:53 przez Paolo92
+3
Paolo92
No głupio wyszło, ale te 3 gole przynajmniej już ma na koncie.
15.09.2025 o 06:43 przez Domino
+3
Domino
Jajcarz. Nawet złapał za jajca kogoś z Atletico i tez sie z tego śmiał.

Shoutbox

Paolo92 10.06.2026 20:53

FCINTERNEWS: “L'Inter ha chiesto informazioni sulla situazione di Matteo Ruggeri dell'Atletico Madrid, profilo che piace per conoscenza del 3-5-2, per età e per il fatto di essere italiano. Il classe 2002 può diventare un nome concreto solo in caso di addio di Carlos Augusto”.

Piotrek85 10.06.2026 19:12

od sprzedaży Esposito

Piotrek85 10.06.2026 19:11

40 % mamy

Cny 10.06.2026 18:31

ile mamy % z Esposito jakby poszedł do Como? 40%? to może być jakieś 8M. wypchać Kamate z odkupem i jest 40

Tifosinho 10.06.2026 18:22

Pół Palestry 😁

Piotrek85 10.06.2026 18:16

Dumfries 20 mln, Esposito 4 mln i Akinsanmiro 6mln. Pierwsze wpływy z transferów.

martins2000 10.06.2026 17:34

agent Provedela opuścił siedzibę, brak oświadczenia

Cny 10.06.2026 15:04

Asslaniego będą negocjować, nie dadzą nam 11M. pavard pewnie kolejne wypożyczenie. on musiałby odejść za minimum 7-8 by być na zero w księgach, wszyscy to wiedzą więc nikt nie da mu pensji jak w Interze.

Cny 10.06.2026 15:02

palacios zimą. chociaż ja bym na ich miejscu mówił, ok milion mniej ale bierzcie teraz. jeszcze kontuzje złapie :p

Piotrek85 10.06.2026 15:02

Odkup jest?

Cny 10.06.2026 14:57

6m to sporo

Piotrek85 10.06.2026 14:54

Jeszcze Pavard, Asllani i pewnie Palacios na sprzedaż

Cny 10.06.2026 14:54

O jeszcze jakieś drobne za tego ziomeczka w Pisie. Ile? można dorzucić do Palestry :D

Cny 10.06.2026 14:54

chryste xd to tam musi być ekstaza, że miki zostaje na tym tłiterze

Piotrek85 10.06.2026 14:53

Sancho skrzydłowy do naszego ustawienia 352 . Ciekawe po co.?

Klinsi64 10.06.2026 14:52

maverick prowadzi X

Jaszczu91 10.06.2026 14:37

Spadli więc pewnie nie biorą go na gre w serie b

Jaszczu91 10.06.2026 14:35

Pewnie mają już na niego chętnego za 12 :D

Jacenty 10.06.2026 14:31

pisa wykupuje Akinsanmiro

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29455

Liczba newsów: 53341

Liczba komentarzy: 624602

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się