Zapowiedzi

Czas na przełamanie! |ZAPOWIEDŹ: Inter - Udinese| (8)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad 2 lata temu
847
8
Serie A

Już dziś o godzinie 18:00 Inter Mediolan zmierzy się na swoim stadionie z Udinese Calcio w ramach 16. kolejki Serie A. Będzie to szansa na przełamanie dla Mediolańczyków po ostatnim deprymującym dla nich okresie. 

2 remisy i 2 porażki, tak wygląda bilans ostatnich spotkań Interu we wszystkich rozgrywkach. Nerazzurri odpadli z Ligi Mistrzów, przegrali derby Włoch z Juventusem tracąc szanse na Scudetto oraz kontakt z drugim miejscem w lidze. Ich gra charakteryzowała się wielką nieskutecznością oraz dużą nerwowością, pomimo iż prezentowali futbol ładny dla oka. Teraz na drodze ekipy Luciana Spallettiego staje drużyna, na której to rok temu piękny sen się zatrzymał. Inter miał 40 punktów w Serie A po 16 kolejkach oraz nie zaliczył ani jednej porażki, a od tego meczu coś się posypało, przegrana 1-3 na własnym stadionie była początkiem fatalnej serii, która trwała kilka miesięcy. Dziś sytuacja jest z goła odmienna, to na klubie z Udine Inter ma się przełamać i powrócić do zwycięskiej serii, a przynajmniej na to liczą rozgoryczeni ostatnimi występami fani.

 

Jak można opisać drużynę z Udine?

17. miejsce w lidze, 15 meczów, w których zdobyli 11 punktów i stracili 24 bramki. W wyjazdowych spotkaniach udało im się wygrać tylko raz, z Chievo, a największym sukcesem tego sezonu było pokonanie na własnym stadionie AS Romy. Warto zwrócić uwagę na grę Rodrigo de Paula, zawodnika, który miał udział w 69% bramek Udinese (6 bramek, 3 asysty).

 

Trochę o Interze

Stadio Giuseppe Meazza jest twierdzą Interu w tym sezonie Serie A, którą do tej pory podbiła tylko drużyna Parmy Calcio, a jeden punkt udało się urwać Torino. 5 zwycięstw, 15 bramek zdobytych, 4 stracone w 7 meczach u siebie. W lidze Inter ma drugą najlepszą defensywę oraz czwartą najlepszą ofensywę.

 

Ostatnie starcia z Udinese Calcio

6.05.2018 Udinese 0-4 Inter
16.12.2017 Inter 1-3 Udinese
28.05.2017 Inter 5-2 Udinese
8.01.2017 Udinese 1-2 Inter
23.04.2016 Inter 3-1 Udinese

 

Ostatnie wyniki Interu w Serie A

7.12.2018 Juventus 1-0 Inter
2.12.2018 AS Roma 2-2
24.11.2018 Inter 3-0 Frosinone
11.11.2018 Atalanta 4-1 Inter
3.11.2018 Inter 5-0 Genoa

 

Ostatnie wyniki Udinese w Serie A

9.12.2018 Udinese 1-3 Atalanta
2.12.2018 Sassuolo 0-0 Udinese
24.11.2018 Udinese 1-0 AS Roma
11.11.2018 Empoli 2-1 Udinese
4.11.2018 Udinese 0-1 Milan

 

Prawdopodobne występy

W drużynie Interu na boisku zameldować się ma Gagliardini oraz Joao Mario w linii pomocy, na skrzydle Perisicia zastąpić ma Keita Balde. 

 

Transmisja 

Mecz będzie można obejrzeć na Eleven Sports 1, początek transmisji o 17:55.

 

Typowanie:

Kurs na Inter u naszego partnera wynosi 1.36, na Udinese zaś 9.00. 

 

Nasz typ: 

Inter i +2,5 bramki - kurs 1,8

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

Zobacz też

Romelu Lukaku Lautaro Martinez Nicolo Barella Ashley Young

Pokonać Hellas i zbliżyć się do Scudetto! (zapowiedź) (14)

24.04
09:41
Inter - Sampdoria

Wziąć rewanż na byłych Nerazzurrich! | Inter - Sampdoria (zapowiedź) (7)

07.05
12:14

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.12.2018 o 17:44 przez SETE
SETE
Zgadzam sie z Ciechanem w 100 %, mimo ze moim zdaniem dzisiaj mamy obowiazek zagrac na 3 pkt bez wzgledu na to kto wyjdzie, ale fakt jest taki ze Spal wystawil bardzo madrze.
15.12.2018 o 17:40 przez Ciechan20
Ciechan20
Jeśli chodzi o awizowany skład, to absolutnie nie ma do czego się przyczepić. Pytanie tylko, czemu dopiero teraz, gdy gramy już praktycznie o zachowanie twarzy (top 4 na koniec sezonu).
15.12.2018 o 18:11 przez el_loco
el_loco
Wydaje mi się, że dopiero taki skład ponieważ nie jest to przeciwnik z topu. Zauważmy z jakimi rywalami Kwita wychodził w pierwszym. Gdy przyjdzie mierzyć się z trudniejszymi rywalami Perisic ponownie wskoczy do pierwszego składu. Oczywiście krytyka również swoje zrobiła.
15.12.2018 o 22:59 przez AveCaesar
AveCaesar
Czemu gramy tylko o zachowanie twarzy ? Liczyłeś na zwycięstwo w LM ? :D
15.12.2018 o 13:21 przez SETE
SETE
Tylko zwycięstwo dzisiaj inaczej kompromitacja.
Skład mnie nie Interesuje
15.12.2018 o 12:47 przez Piotrekfci
Piotrekfci
100 że Perisic na PRZEŁAMANIE... :]]]] chyba już dobry 20 raz
15.12.2018 o 12:12 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Tylko zwycięstwo hej Inter tylko zwycięstwo !! !!
15.12.2018 o 11:07 przez Chuchu
Chuchu
Jak tego nie wygramy to będzie kompromitacja.

Shoutbox

Orzeu 29.07.2021 11:33

Kilka źródeł na twitterze opublikowało właśnie informację, że starania agenta Bellerina okazały się sukcesem i zawodnik przejdzie do Interu! Wypożyczenie z opcją wykupu, zawodnik ma być w Mediolanie w następnym tygodniu.

Imrahil 29.07.2021 11:24

biraghi xD

Nasir 29.07.2021 11:09

quaresma tez mial ladne kompilacje na yt

Ibracadabra eight 29.07.2021 11:07

a są jakieś przesłanki że go chcemy? :D F

CzarodziejCzasu 29.07.2021 11:06

Stawialbym na trenta

CzarodziejCzasu 29.07.2021 11:05

Niech sie suningowe glowia, maja ściągnąć kogos kto zastapi hakimiego wiec pole manewru niewielkie

Ibracadabra eight 29.07.2021 10:58

Dimarco to na lewej gra, więc pośpieszyłem się

Ibracadabra eight 29.07.2021 10:57

Dimarco?

Ibracadabra eight 29.07.2021 10:57

a kogo lepszego byście widzieli?

maniekfci 29.07.2021 10:52

ibracadabra w ilu meczach ligowych i w LM go widziałeś, że tak go pragniesz

maniekfci 29.07.2021 10:51

przypominam, że chłop ma zastąpić Hakimiego

maniekfci 29.07.2021 10:51

inzaghi będzie zadowolony z dumifrisa i p0lscy eksperci z sb też, bo ładne kompilacje na jutube

CzarodziejCzasu 29.07.2021 10:49

Stanowcze nie dla dumfrisa

Ibracadabra eight 29.07.2021 10:46

czytam sobie mercato live i jeśli rzeczywiście tylko do nas chce to działać

Ibracadabra eight 29.07.2021 10:46

brać tego Dumfiesa

OjciecOstatniPrawdziwy 29.07.2021 10:44

dobra poszło priv

maniekfci 29.07.2021 10:44

ale chcieliście to macie, yebać 60

maniekfci 29.07.2021 10:44

no mówiłem

Dzonyy 29.07.2021 10:43

MI taka polise na zycie dal, ze place co miesiac 100, a jak mi sie cos stanie to jeszcze musze doplacic

Dzonyy 29.07.2021 10:43

Ja bym ma niego uwazal

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

składy piłka zapowiedź serie a

Przejściowy kryzys czy koniec dolce vita? (7)

10.06
20:55
Simone Inzaghi

Ryzyko, które może się opłacić - artykuł (14)

30.05
11:30
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Venezia

    Venezia

    0

    0

  • 2

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 3

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 4

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    29

  • 2

    Romelu Lukaku

    24

  • 3

    Luis Muriel

    22

  • 4

    Dusan Vlahovic

    21

  • 5

    Ciro Immobile

    20

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27214

Liczba newsów: 40171