Wywiady z trenerami

D'Aversa: Inter jest poraniony, ale to nie będzie łatwe zadanie (1)

Autor:
Źródło: football-italia.net
7 miesięcy temu
337
1
Roberto D'Aversa

Przed spotkaniem z Interem, udział w konferencji prasowej wziął szkoleniowiec Parmy, Roberto D'Aversa.

- Niezależnie od wyników, które uzyskaliśmy, musimy wszystko przeanalizować z chłodną głową. Przeciwko SPAL radziliśmy sobie dobrze przez 70 minut i prawdopodobnie zasługiwaliśmy na inny wynik. W Turynie niełatwo było dojść do siebie.

- Duma Interu jest poraniona po ostatniej porażce u siebie, ale błędem byłoby myśleć, że czeka nas łatwiejsze zadanie. Inter posiada ogromną jakość.

- Musimy zadbać o to, aby w kluczowych momentach wszystko potoczyło się po naszej myśli. Motywacja na takie spotkania przychodzi sama. To będzie trudny mecz, ale nie ten z gatunku niemożliwych. Inter to drużyna, której największą bronią jest posiadanie piłki. 

- Dużo dośrodkowują, ponieważ mają takiego zawodnika jak Icardi, który w wykorzystywaniu dośrodkowań jest jednym z najlepszych w Europie. Sierralta i Dimarco nie zostaną powołani. Dobrze przepracowaliśmy ten tydzień, ale wciąż muszę decydować o tym, kto będzie grał, także z myślą o naszym przeciwniku. 

Zobacz też

Gianpiero Gasperini

Gasperini: Inter pomylił się co do mojej osoby (11)

15.09
11:37
Antonio Conte

Antonio Conte przed meczem ze Slavią Praga (3)

16.09
17:12

Komentarze (1)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.02.2019 o 12:30 przez cs88
cs88
Trudno mi samemu uwierzyć w to, że Inter faktycznie jest taki jakim go D'Aversa przedstawia

Shoutbox

maniekfci 21.09.2019 13:13

dokładnie, zaraz Inter wróci do bycia klasycznym Interem i koniec spustu

VVujek 21.09.2019 13:11

Vancore pesymista :D

Vancore 21.09.2019 13:09

nie ma co patzec na juve szczegolnie ze zaraz my tyez zaczniemy tracic punkty seryjnie

maniekfci 21.09.2019 12:57

juve wygrało 8 mistrzostw z rzędu, a my się cieszymy, że mają jakieś straty xddddd

kusy 21.09.2019 12:39

Coś w tym jest, zbyt często analizowane jest każde spotkanie juve, a jak stracą pkt, euforia jak po zdobyciu jakiegoś pucharu

maniekfci 21.09.2019 12:34

nadal naszym sukcesem jest wpadka/porażka juve?

maniekfci 21.09.2019 12:34

nadal leczymy kompleksy wpadkami juve?

miniu86 21.09.2019 12:14

Juve ma dwukrotnie wyzsza strate niz przed rokiem, ale czekaja na "efekt Ronaldo". Ustosunkujcie sie prosze do tego

Vancore 21.09.2019 12:03

puszki spoko ale samo to piwo to za specjalne nie jest

Xucatlan 21.09.2019 12:01

Jak jest tam jakiś lokalny browar, to kto wie czy nie chwyciliby pomysłu, jakby tak ktoś podrzucił.

kamil13216 21.09.2019 11:58

Widzieliście te derbowe puszki Peroni ? Nawet spoko, chętnie ujrzałbym takie z moich lokalnych derbów Pogoń Imielin- MKS Ledziny.

Xucatlan 21.09.2019 11:56

Oni mają kessie, więc te 10 bananów, to byłby miecz obosieczny.

Vancore 21.09.2019 11:55

a jesli giampaolo rzuci na boisko 10 bananow to jestesmy w dupie bo brdzie grali w oslabieniu od samego poczatku

Endru 21.09.2019 11:54

conte chce interu klinicznego

Vancore 21.09.2019 11:53

juve cyniczne a roma komiczna

Vancore 21.09.2019 11:53

pamietajmy ze milan jest bardziej ttechniczny a inter jest fizyczny

Endru 21.09.2019 11:52

ten milan trzeba taktycznie pokonac

Endru 21.09.2019 11:52

nie trzeba

Xucatlan 21.09.2019 11:47

Ciekawe czy wyjdziemy na maskymalnej energii jak za Spalla, kiedy na derby zawsze była jakaś ektra motywacja, czy jednak będziemy grali na spokojnie, jak do tej pory.

Endru 21.09.2019 11:22

lazaro szybki jest moglby pojechac z rr

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 2

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 3

    Juventus

    Juventus

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    4

    6

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Christian Kouame

    3

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 20 września

  • FT

    Cagliari

    3 - 1

    Genoa

Sobota, 21 września

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Brescia

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Verona

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Inter

Niedziela, 22 września

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Napoli

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu przeciwko Slavii Praga

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28537

Liczba newsów: 34745