Zapowiedzi

Derby della Madonnina! | Zapowiedź (24)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad rok temu
2843
24
derby

Już jutro niedziela, 17.03.2019r. Dla wielu osób będzie to zwykła data - normalny, standardowy dzień, który będzie można spędzić z rodziną. Kibice Nerazzurrich jednak od samego rana będą myśleli tylko o jednym - Derby della Madonnina to jest to, na co czeka każdy kibic mający czarno - niebieskie serce. Kto tym razem zwycięży w tym jakże prestiżowym spotkaniu? Czy Krzysztof Piątek znajdzie w Interze kolejną swoją ofiarę? Jak zaprezentuje się Lautaro Martinez? Na te i wszystkie inne pytania dostaniemy odpowiedź już jutrzejszego wieczoru. 

 

Zacięta walka o Ligę Mistrzów

Już dawno nie byliśmy świadkami derbów Mediolanu, które byłyby tak ważne dla obu zespołów. Milan, który jest w tabeli przed Interem, ale ma tylko punkt przewagi i Inter, który po słabym meczu odpadł z Ligi Europy ulegając Eintrachtowi Frankfurt. Derby będą bardzo istotne w kontekście walki o Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie - jeżeli Milan zwycięży, ciężko będzie Nerazzurrim dogonić ekipę Gennaro Gattuso, a i Roma zwyciężając swoje spotkanie może przegonić Nerazzurrich. Dla Interu bycie poza najlepszą czwórką w tabeli Serie A będzie totalną kompromitacją - brak gry w Lidze Mistrzow wpłynie nie tylko na finanse klubu ale i prestiż. Celem Milanu również jest awans do przyszłorocznych rozgrywek Champions League, który pokazałby, że Rossoneri podążają we właściwym kierunku. Oba zespoły powinny więc dążyć do zwycięstwa w tym meczu, aby podbudować swoje morale przed kolejnymi spotkaniami i zbliżyć się do Ligi Mistrzów. Jak widać, czeka nas ogromnie ważny mecz i oby dostarczył on nam wielu pozytywnych emocji.

 

Kilka słów o Milanie

Rossoneri są w świetnej formie - 5 zwycięstw z rzędu pokazuje, jak dobrze radzą sobie ostatnio gracze Gennaro Gattuso. Motorem napędowym Milanu jest Polak - Krzysztof Piątek - który strzela bramki jak na zawołanie. Inter musi również zwrócić uwagę na Paquetę - Brazylijczyk od kiedy przeszedł do drużyny z Mediolanu świetnie sobie radzi i z meczu na mecz coraz lepiej dogaduje się z kolegami z drużyny. Należy również wspomnieć o świetnej defensywie Rossonerich - w ostatnich pięciu spotkaniach stracili tylko dwie bramki co pokazuje, że obrona Milanu jest w naprawdę świetnej formie. 

 

Kilka słów o Interze 

Sytuacja Interu jest zgoła odmienna. Odpadniecie z Ligi Europy było tak naprawdę podsumowaniem tego, co Nerazzurri ostatnio prezentują. W ostatnich pięciu spotkaniach ligowych Inter zanotował co prawda 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę, ale pamiętajmy, że zostali oni pokonani przez slabiutkie w tym sezonie Cagliari. W Interze należy zwrócić szczególną uwagę na Lautaro Martineza, który od czasu kontuzji Mauro Icardiego świetnie go zastępuje i to on wydaje się być największym zagrożeniem dla ekipy Rossonerich. Jak wiadomo, Derby della Madonnina rządzą się swoimi prawami i żadne statystyki nie mają wpływu na wynik meczu - należy po prostu wyjść na boisko, pokazać mnóstwo serca, zaangażowania i wykorzystać błędy przeciwnika.

 

Ostatnie spotkania Milanu w Serie A:

10.02.2019 AC Milan 3-0 Cagliari

16.02.2019 Atalanta 1-3 AC Milan

22.02.2019 AC Milan 3-0 Empoli

02.03.2019 AC Milan 1-0 US Sassuolo Calcio

09.03.2019 Chievo Verona 1-2 AC Milan

 

Ostatnie spotkania Interu w Serie A:

09.02.2019 Parma 0-1 Inter

17.02.2019 Inter 2-1 Sampdoria

24.02.2019 Fiorentina 3-3 Inter

01.03.2019 Cagliari 3-1 Inter

10.03.2019 Inter 2-0 SPAL

 

Ostatnie spotkania pomiędzy Milanem a Interem:

21.10.2018 Inter 1-0 AC Milan

04.04.2018 AC Milan 0-0 Inter 

27.12.2017 AC Milan 1-0 Inter 

15.10.2017 Inter 3-2 AC Milan

15.04.2017 Inter 2-2 AC Milan

 

Transmisja w TV

Spotkanie pomiędzy Milanem a Interem będzie transmitowane na kanale Eleven Sports 1.

 

Nasz typ:

Marcelo Brozovic obejrzy żółtą kartkę - kurs 2,2 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

 

Zobacz też

Finał LE Sevilla Inter

Nerazzurri zmierzą się z Sevillą o upragnione trofeum (21)

20.08
17:09
Antonio Conte

Czas na pierwszy sparing - Przed nami mecz z Lugano (0)

15.09
00:30

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.03.2019 o 20:29 przez finea
finea
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat.
Mam na imię Monia lat 28, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu www.naszefotki.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: monia28 napisz do mnie i spotkajmy sie!
17.03.2019 o 15:39 przez KŁANIEŚ
KŁANIEŚ
U nich z ławki wejdą Biglia, Castillejo i Cutrone... u nas w pierwszym składzie na treqartiscie młodziutki nieopierzony Borja Valero a za nim na defensywnym najszybszy środkowy pomocnik ligi Mattias Vecino... WYGRAMY TO !!
17.03.2019 o 13:24 przez Dyl87
+1
Dyl87
Dzisiaj mam imieniny chce prezentu w postaci wygranej !! !! !! 🍀😎🤠
17.03.2019 o 13:23 przez Dyl87
Dyl87
🍀
17.03.2019 o 12:50 przez danielWu
+1
danielWu
Bobo mam podobnie od początku tego roku. Były 2-3 niedziele z szlagierem w Anglii około 18, a później Inter 20.30. Ziomki się odzywali, że akurat niedziela wieczór fajne mecz prawie jeden po drugim, kilka browarkow :) a ja sobie myślę, chyba kilka flaszek żeby móc na to patrzeć, a rano wstać i za wiele nie pamiętać :)
17.03.2019 o 12:18 przez SETE
SETE
*wzmocnienien
17.03.2019 o 12:17 przez SETE
SETE
Paradoksalnie może się okazać ze największym zwolnieniem przed Derbami jest wczorajsza porażka Romy. Chłopaki mogą mieć przez to trochę mniejsza presję. Innych pozytywów nie znajduje bo jaka jest kadra i forma każdy widzi

Remis biorę w ciemno
17.03.2019 o 12:10 przez danielWu
danielWu
Pole manewru ograniczone niestety. Obojętne kto wyjdzie w pierwszym składzie, jaką taktyka, ale chcę zobaczyć zaangażowanie, gryzienie trawy i do kur.. nędzy trochę polotu i pomysłu na grę, a nie podania do najbliższego i wrzutki w pole karne. Jak nie w derbach, to kiedy? Jeśli to zobaczę, ewentualną porażkę jakoś przyjmę.
17.03.2019 o 10:12 przez bobogol
+2
bobogol
siedzę od rana zamknięty z zasłoniętymi oknami i wyciszonym telefonem bo boję się, że "na fali Piątka" ktoś z ziomków zaproponuje wspólne oglądanie Derbów. wstyd, kur*a, się z jakimś nie-masochistą na to umówić. takie to mam oczekiwania też mniej więcej przed meczem
17.03.2019 o 10:11 przez Dyl87
+1
Dyl87
Wygramy trzeba wierzyć !! !
Trzeba zakończyć ich serie zwycięstw milan tez nie gra dobrej piłki maja farta jak my dwa lata temu dla tego są tak wysoko. Spalleti powinien polecieć w tamtym sezonie jak wpadliśmy w stagnacje i nie mogliśmy wygrać kilku spotkań z rzędu a na koniec trzeba było się modlić o LM . Ten sezon tak samo wyglada Spall nie ma jaj żeby prowadzić wielkie kluby
17.03.2019 o 10:01 przez Rebelde
Rebelde
Bądźmy realistami, dostaniemy w tym meczu. I nie mam co do tego wątpliwości. Kto zagra za plecami Lautaro? Dziadek Valero? Co ma w nogach mecz w LE. Dajcie spokój. Czy może tragiczny Candreva? Znów będziemy, posyłać piłki na skrzydło i milion bezsensownych wrzutek typu "na Icardiego" tylko że bez Icardiego.
17.03.2019 o 08:11 przez ANIOL
ANIOL
Czuje że będzie dzisiaj Pio Pio Pio Pio krzyczał Crudelli...
17.03.2019 o 00:19 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Rom gra pod nas ale czy jesteśmy w obecnym stanie to wykorzystać? Wątpię przy takim rozbiciu i podziałach. Jedynie zmiana powietrza w formie nowego trenera mogłaby tu zadziałać pozytywnie.
16.03.2019 o 22:03 przez maestro177
maestro177
Jest szansa odskoczyć Romie na 6 pkt.
16.03.2019 o 22:30 przez Pader88
Pader88
Jest szansa wy... szympansa
16.03.2019 o 19:26 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
Do tego kontuzje...
Słabo to widzę
16.03.2019 o 17:33 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
Dawno nie miałem takich obaw przed Derbami, różnie bywało we wcześniejszych sezonach, ale walka była, a teraz nie wiem czego się spodziewać po naszych kopaczach...
16.03.2019 o 16:13 przez iwanka
-1
iwanka
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat.
Mam na imię Monia lat 28, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu www.naszefotki.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: monia28 napisz do mnie i spotkajmy sie!
16.03.2019 o 16:16 przez Orzeu
+4
16.03.2019 o 15:09 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Zwycięstwo innego scenariusza nie przyjmuje (Ale boję się że Piątek zostanie bohaterem Milanu )
16.03.2019 o 14:19 przez Bartek-32
Bartek-32
Nie widzę żadnych powodów żeby liczyć na zwycięstwo. Oby to było pożegnanie lysego
16.03.2019 o 12:31 przez Chuchu
Chuchu
Tylko zwycięstwo, remis potraktuję jak porażkę.
16.03.2019 o 11:43 przez Seba.
+2
Seba.
Zhang powinien pomysleć o zbudowaniu Escape Roomu w Appiano Gentile. Co kwartał piłkarze byliby zamykani tam z kibicami. W zależności od wyników wiedzieliby, czy szybko trzeba się z niego wydostać :D
16.03.2019 o 11:09 przez Orzeu
+1
Orzeu
2,2 na żółtą Brozo - przecież to pewniaczek

Shoutbox

Luki165 28.10.2020 09:26

Takie w Interowskim stylu

Luki165 28.10.2020 09:26

Ależ piękne biadolenie

Luki165 28.10.2020 09:26

Hehe

AlwaysRemember 28.10.2020 09:25

xD

AlwaysRemember 28.10.2020 09:25

"“Inter have to deal with themselves and think about their own performances."

AlwaysRemember 28.10.2020 09:25

dam wam jeden fragment

Luki165 28.10.2020 09:25

Ale też nie stwarzamy tych sytuacji nie wiadomo ile

Imrahil 28.10.2020 09:25

juz byl tel. z firmy ze normalnie mam przyjsc ybac do pracy xD

Luki165 28.10.2020 09:25

No skutecznosc też kuleje

AlwaysRemember 28.10.2020 09:25

niestety nie

Imrahil 28.10.2020 09:25

haha

Luki165 28.10.2020 09:24

Hehe to może nie tłumacz.

IlCapitano 28.10.2020 09:24

Wspomnial madrycka noc i murinia?

AlwaysRemember 28.10.2020 09:23

miałem tłumaczyć wam Cambiasso po meczu, ale tak bredzi, że tego się nie da przetłumaczyć.xD

IlCapitano 28.10.2020 09:23

Bo sytuacji wczoraj sporo bylo

IlCapitano 28.10.2020 09:23

Niech oni sie strzelac naucza

Luki165 28.10.2020 09:21

Ja nie mówię że mamy grać jak Bayern czy tam Liverpool, ale do póki od 30 metra my nie zaczniemy szybciej wymieniać pilki i nie zaczniemy grać bardziej kombinacyjnie to kompro przeczuwam straszne. To będzie koniec Conte i naszych marzeń.

Nasir 28.10.2020 09:20

a jesli chodzi o koroniaczkow to aktualnie pomagam 3 rodzinom ktorzy wlasnie przechodza kwarantanne, zakupy i wyprowadzenia pieska, mam nadzieje ze jak mnie dopadnie to tez ktos pojdzie do sklepu kupic troche twarogu dla mnie

Luki165 28.10.2020 09:17

Niestety. Chociaż też jechać po Conte póki co nie chce. Lecz jest regres.

Nasir 28.10.2020 09:16

pewnie wrzuce jakas relacje na insta zeby zwiekszyc zasiegi i uznanie wsrod tych uciemierzonych kobiet

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 23 października

  • FT

    Sassuolo

    3 - 3

    Torino

Sobota, 24 października

  • FT

    Atalanta

    1 - 3

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • FT

    Cagliari

    4 - 2

    Crotone

  • FT

    Benevento

    1 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    Fiorentina

    3 - 2

    Udinese

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • FT

    AC Milan

    3 - 3

    Roma

Sobota, 31 października

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Cagliari

Niedziela, 01 listopada

  • 12:30

    Udinese

    ? - ?

    AC Milan

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Juventus

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Fiorentina

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 02 listopada

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Benevento

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    5

    13

  • 2

    Napoli (-1)*

    5

    12

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    11

  • 4

    Inter

    Inter

    5

    10

  • 5

    Juventus

    Juventus

    5

    9

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    6

  • 2

    Andrea Belotti

    5

  • 3

    Romelu Lukaku

    5

  • 4

    Francesco Caputo

    5

  • 5

    Giovanni Simeone

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27011

Liczba newsów: 37744