Plotki transferowe

Destro bardzie ceni sobie Romę niż Inter (33)

Autor:
Źródło: goal.com
około 14 lat temu
629
33

Mattia Destro po udanym sezonie znalazł się w kręgu zainteresowań kilku bardzo dobrych włoskich ekip. Na czele wyścigu po podpis 21-letniego napastnika stoją Inter i Roma.

 

Destro przyznał, że jeśli miałby wybierać pomiędzy Interem a Romą wybrałby "Giallorossich".

- Mam nadzieję, że będę mógł zagrać w jednej drużynie z Fabio Borinim. Być może niedługo ubiorę koszulkę Romy - powiedział Mattia.

 

Granie u boku Boriniego to nie jedyny powód dla którego były zawodnik Interu chciałby przenieść się do stolicy.

- Spełnieniem marzeń byłaby możliwość mieć za szkoleniowca Zdenka Zemana. Jeszcze lepsze zaś byłoby granie u boku mistrza jakim jest Francesco Totti.

 

Destro opuścił Inter w 2010 roku. Przeniósł się do Genoi. Teraz po udanym wypożyczeniu do Sieny powraca do "Grifone", ale z pewnością nie na długo. Transfer do jednego z lepszych klubów Serie A jest niemal pewny. Jak widać sam zawodnik bardziej niż powrót do czarno-niebieskiej części Mediolanu ceni sobie stołeczną AS Romę.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Matteo Darmian

Darmian z nowym kontraktem? (8)

11.06
09:34
Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37

Komentarze (33)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.06.2012 o 00:22 przez Michal_fci
Michal_fci
nie dziwie mu sie
02.06.2012 o 20:44 przez el_loco
el_loco
Inter się wypiął na niego dwa lata temu to teraz On wypina się na Nas.
02.06.2012 o 14:49 przez cyrkiel
cyrkiel
Nikt nie chce do nas przyjść, a jeszcze 2 lata temu by marzyli o grze w koszulce Interu. Nie potrzeba nam takich sezonowców.
02.06.2012 o 13:27 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Niewątpliwie mógłby być bronią romy w pojedynkach przeciwko nam, jak i innym
02.06.2012 o 13:21 przez zanetti22
zanetti22
Inter pozbył się go od niechcenia a teraz gotów dopłacać by wrócił. O to najlepszy obraz naszej polityki szkolenia młodzieży i jej wykorzystywania. Kiedyś podobnie było z Adriano. Prawda jest taka, że po szkółce nawet najzdolniejszy zawodnik potrzebuje się ograć by nabrać umiejętności. Inter młodym proponuje tylko ławkę. Kiedy słyszę, że władze naszego ukochanego klubu chcą budować drużynę na młodzieży to szyderczy uśmiech budzi się na mej twarzy a nóż otwiera się w kieszeni. Bo od razu zadaje sobie pytanie skąd i za ile przyjdą do nas ci 20-latkowie z Argentyny i Brazylii, których kwoty odstępnego to minimum 20 mln.<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
02.06.2012 o 12:54 przez SlimShady
SlimShady
#25 Tez bardzo podziwiam umiejętności Tottiego bo piłkarsko jest niesamowity przez kilak lat mój ulubiony Włoski zawodnik ale muszę przyznać większości racje, jestem to cham a do takich autorytetów obecnej Włoskiej piłki jak Del Piero, Zanetti czy Maldini mu daleko, obydwaj zachowywali klasę pokazując sie jako dżentelmeni footballu.
02.06.2012 o 12:53 przez dodo_IM
dodo_IM
I dobrze, jak nas zleje i pójdzie Romy, to może Moratti przestanie oddawać naszych młodzików.
02.06.2012 o 12:39 przez Crespo09
Crespo09
Taa ambasador Unicef'u, który pokazuje i daje innym przykład jak kopać(np.Mario) po nogach kiedy nie potrafi się piłki odebrać drugiej osobie... itp. Totto- Zwykłe chamisko... Czego kamery nie uchwuciły haha na pewno mniej było tych &quot;niewidzialnych&quot; zdarzeń niż u Pana Tottiego...<br />
02.06.2012 o 12:37 przez Gofer
Gofer
Totti przed meczem Lazio - Inter w 2010 roku: &quot;Lazio to nasi bracia&quot; Hahaha zwykły hipokryta, brutal, i cham - Te 3 określenia najbardziej do niego pasują.
02.06.2012 o 12:29 przez forzaroma
forzaroma
#20 Stare argumenty... A wiesz co powiedzieli Francesco? Nie, nikt tego nie wie. Czy Zidane'a nazywamy chamem, bo pociągnął z bański waszego boskiego Materaca? Czy ktoś czepiał się Gattuso, gdy złapał za szyję Brytola, kiedy ten obraził wszystkich Włochów?<br />
Chamem... i jednocześnie oficjalnym ambasadorem UNICEFu, najważniejszym we Włoszech, co roku zbierającym laury za swoją dobroczynność i akcje charytatywne? Trochę to ze sobą koliduje, nieprawdaż? <br />
Koniec dyskusji, nie ma ona sensu i nie jest na temat. Nie przekonam młodszych kibiców z obcego klubu. A co do Maldiniego, Zanettiego czy Del Piero... nie wiadomo czego kamery nie uchwyciły...
02.06.2012 o 10:01 przez interlegia
interlegia
Destro jest dobry, ale rekompensuje mi go talenciak - Longo.
02.06.2012 o 09:55 przez Snake86
Snake86
#21 - dokładnie o tym samym pomyślałem.
02.06.2012 o 09:18 przez gromek
gromek
Longo jest lepszy od dresto i na nim sie skupmy
02.06.2012 o 02:01 przez Est
Est
Jakoś mu się nie dziwię. Takie są niestety efekty dziadowskiej polityki transferowej prowadzonej od kilku lat przez Brancę. Oddawanie młodych, perspektywicznych zawodników w zamian za jakichś ogórków - wiadomo było, że kiedyś przyjdzie zapłacić za takie głupie działania. Destro jest pewnie pierwszym, ale nie ostatnim zawodnikiem, który nie chce wracać.
02.06.2012 o 00:00 przez forzaroma
forzaroma
Drodzy Interiści...<br />
#12 nie skomentuje, pogrążasz się chłopie takim komentarzem i pokazujesz swój brak wiedzy i obycia z piłką.<br />
<br />
Co do samego Destro, wypowiedź ta jest spowodowana dwoma czynnikami - po pierwsze, Inter zwyczajnie odrzucił Mattię więc ma prawo śmiać się z obecnego zainteresowania nim przez czarno-błękitnych Mediolańczyków. W tym momencie on jest ponad Interem i może się łatwo zemścić wybierając Rzymian. Po drugie, Fabio Borini, czyli po prostu dwóch przyjaciół. Niejednokrotnie obaj wspominali o swoich bardzo dobrych relacjach. <br />
Argument z Zemanem uważam jako usprawiedliwienie chęci zrobienia Internazionale na złość.<br />
<br />
Pozdrawiam (oprócz pana piotrekninter) <br />
Forza Roma!
01.06.2012 o 23:21 przez PepeBergomi
PepeBergomi
Ale wy zabawni jestescie. Jeszcze tydzien temu polowa z was spuszczała sie nad nim i jechała po Brance że nic w jego sprawie nie robi a dzis po tej wypowiedzi (kto wie czy prawdziwej) juz po nim jedziecie. Smutna prawda jest taka ze nasi handlują młodzieza jak żywym towarem rozdając ich karty na lewo i prawo w rozliczeniach, byle zbić bańke. Zobaczcie ile graczy przeszło do nas z Milanu bądz Juventusu a ile powedrowało w drugą strone. Zapewne wiecej wybrala 2 opcje. Czasami mam wrazenie ze u nas kwestia utożsamiania sie z klubem młodzików kuleje strasznie.
01.06.2012 o 23:10 przez Alfa
Alfa
Domino gdybys znalazl tego newsa na fcinternews bodajze to wiedzialbys ze Destro wcale nie ceni Romy wyzej niz Interu, tylko powiedzial ze odejdzie tam gdzie bedzie gral a w Romie ma na to wieksze szanse <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
01.06.2012 o 22:49 przez kulfon32
kulfon32
idz sobie do tej romy. Ja nie bede płakać
01.06.2012 o 22:47 przez KRS
KRS
nic dziwnego, potraktowaliśmy go jak kilka banknotów, a teraz zdziwnienie że ma nas gdzieś, nie rozumiem polityki transferowej tego klubu
01.06.2012 o 22:27 przez n29
n29
nasz szejk inwestuje w mlodziez pozbywa sie zapowiadajacych sie zawodnikow i zarabia marne grosze a potem dziwi sie ze nie chca wracac...
01.06.2012 o 22:27 przez SlimShady
SlimShady
taki jego wybór, nie jest on az tak potrzebny bo to środkowy napastnik a my bardziej szukamy logos na bok, Destro to bardziej sentyment bo to nasz wychowanek ale woli Rome i Zdenka. Być może dobrze będzie dać drugą szanse Pazziniego a może odrodzi sie jak Milito.
01.06.2012 o 22:11 przez piotrekninter
piotrekninter
totti to cham nr 1 ,a nie mistrz
01.06.2012 o 22:03 przez BENIOOO
BENIOOO
Nie ma sensu o niego walczyc zreszta i tak by robil za zmienika Milito jakby Pazzini odszedl,wogole nie pasuje do stylu gry Stramy,zawodnik z przeblyskiem wielka nie wiadoma jak Boriello do tej pory
01.06.2012 o 22:01 przez Claudio
Claudio
dla mnie zawsze byl jakis dretwy..ale jednak instynkt strzelecki ma. Mimo wszystko wole inny typ zawodnikow. Destro to nie ta polka<br />
01.06.2012 o 22:00 przez samum
samum
ma racje<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
01.06.2012 o 22:00 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Jak być my mieli dobry zarząd to on by yeraz grał z nami i nie trza było by o niego walczyc abi płacić <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" />
01.06.2012 o 21:58 przez BENIOOO
BENIOOO
Zadna rewelacja,dostał olsnienia jak Acquafresca,lub jak Pandev 2 sezony przeblysku i potem znowu bedzie gral piach
01.06.2012 o 21:55 przez kontousuniete
kontousuniete
Było widać, że chłopak ma talent a Inter go oddał, ma prawo do takiego zdania <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" />
01.06.2012 o 21:55 przez Seba
Seba
Typowa reakcja. Taka złość sportowa - Nie chcieli mnie, to teraz im pokażę, że się mylili. Bonucci także nie chciał wracać. Pytanie kto będzie następny:] Osobiście bardzo bym chciał jego powrotu, ale jeśli sam piłkarz woli grać gdzie indziej, to czas najwyższy zmienić cel transferowy.
01.06.2012 o 21:41 przez Adriano_forever
Adriano_forever
To teraz się pojawią komentarze, że nikt go nie chce i że nigdy nie chcieli...

Shoutbox

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Taremi ładuje bramę Belgom

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Tak to jest jak się robi mundial nastawiony na hajs

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625087

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się