Pozostałe

Conte nie jest już trenerem Interu [Relacja LIVE, 19:30] (190)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
22 dni temu
38768
190
Antonio Conte

Zbliża się spotkanie Antonio Conte z kierownictwem klubu. Spotkanie jest kluczowe dla przyszłości klubu, ponieważ to właśnie po nim okaże się, czy trener pozostanie w klubie na kolejny sezon. Będziemy z tego powodu prowadzić dla Was live w którym poinformujemy o wszelkich nowych wiadomościach w tej sprawie:

 

19:30

Oficjalnie - Conte nie jest już trenerem Interu.

 

19:19

Simone Inzaghi odbywa właśnie spotkanie z Prezydentem Lazio w sprawie swojej przyszłości. 

 

18:19

Gianluca Di Marzio powołując się na Sky Sport donosi, że współpraca pomiędzy Interem oraz Antonio Conte została zakończona. Oficjalnego komunikatu należy spodziewać się w każdej chwili.

 

18:17

Również Fabrizio Romani jest przekonany, że ambicje włoskiego szkoleniowca nie idą w parze z planami klubu, który latem będzie musiał sprzedać zawodników za kwotę 80 milionów euro, aby ratować budżet klubu.

 

18:11

Według doniesień Fabrizio Biasina Inter osiągnął porozumienie z Antonio Conte co do wysokości odprawy. Klub zapłaci szkoleniowcowi 7,5 miliona euro za przedwczesne zakończenie współpracy.

17:26

La Gazzetta dello Sport - Ausilio, Marotta oraz Antonello spotkali się z delegacją kibiców z Curvy Nord. Działacze Interu wyjaśnili przedstawicielom fanów, że powodem rozstania z Antonio Conte są sprawy wyłącznie ekonomiczne. Równocześnie władze klubu zadeklarowały, że dalej chcą kontynuować projekt. Sternicy klubu robią wszystko, aby Nerazzurrich opuścił tylko jeden z najdroższych zawodników. Władze Interu chcą jak najszybciej dogadać się z Conte i wybrać nowego trenera. Faworytem do objęcia sterów drużyny ma być Max Allegri. W weekend powinniśmy poznać nazwisko nowego trenera.

 

16:15

N. Schira - Prawnik reprezentujący Simone Inzaghiego wszedł właśnie do siedziby klubu.

Tullio Tinti (Prawnik Inzaghiego) razem z adwokatem Sarą Agostini prowadzą obecnie rozmowy z włodarzami Interu. Inzaghi wydaje się silnym kandydatem na zastąpienie Antonio Conte. 

 

15:35

Fcinter1908.it - Kadra menedżerska Interu spróbuje jeszcze raz negocjować z Conte jego pozostanie w klubie.

Beppe Marotta ma nadzieję na przekonanie trenera na pozostanie na kolejny rok w Interze i pogoń za drugą gwiazdką z ciągle, mimo trudności ekonomicznych, konkurencyjną drużyną. Na chwilę obecną szanse nie są zbyt duże, jednak sytuacja z zeszłego roku (spotkanie w Villa Bellini, kiedy to przekonano Conte do pozostania w klubie) zachęca do ostrożności w tej sprawie. Ostatnim razem odejście Conte wydawało się nieuniknione, jednak sytuacja radykalnie się zmieniła. Czy tak będzie i tym razem? 

 

14:05

Przedstawiciel CN: "Zawsze, jako Curva Nord prosiliśmy o ciągłość projektu, a tej nie będzie, jeśli Conte zostanie zwolniony. Niedawno słyszeliśmy zapewnienia, że uda się zatrzymać najważniejsze osoby w klubie. Rozumiemy, że sytuacja jest nadzwyczajna i mamy problemy finansowe, jednak obiecywano, że w przypadku zdobycia mistrzostwa i awansu do Ligi Mistrzów, uda się przezwyciężyć trudności." 

 

13:30

Oddelegowana grupa kibiców jest w trakcie rozmów z kierownictwem.

 

13:20

Protest Curva Nord pod siedzibą Interu.

"Zhang, weź się za swoje obowiązki albo opuść miasto"

 

Wcześniej, na innym banerze pojawił się napis:

"Rozbijanie mistrzowskiej grupy to głupota! Trener, sztab i piłkarze są nie do ruszenia!"

 

 

 

12:00

Piero Ausilio, Beppe Marotta i Steven Zhang są w siedzibie Interu. 

Kolejny dzień ciężkiej pracy nad znalezieniem odpowiednich rozwiązań co do przyszłości klubu. 

 

11:05

F. Biasin: Prawdopodobnie dzisiaj Inter zakończy współpracę z Conte. Trener prosi o 9 mln euro, Inter chce zapłacić 6,5 mln euro z klauzulą, że Conte nie obejmie innego klubu Serie A w następnym sezonie. Marotta skontaktował się z Allegrim, który jednak prowadzi zaawansowane negocjacje z Juve. 

 

11:00

ANSA - W sobotę umowa z Conte zostanie rozwiązana. 

Program narzucony przez kierownictwo nie pokrywa się z wizją rozwoju drużyny trenera. ANSA to jedno z najbardziej wiarygodnych źródeł jeśli chodzi o wiadomości związane z Interem. 

 

10:10

LGdS - 4 nazwiska w notesie Marotty.

Oto trenerzy, którzy mogliby zastąpić Conte: Max Allegri, Mauricio Sarri, Sinisa Mihajlović i Simone Inzaghi.

 

09:50

Cappelini (prawnik Antonio Conte) od kilku dni pracuje nad rozwiązaniem umowy z Interem - CorSera. 

 

09:45

Marco Belinazzo, Sole 24 Ore: 

Bez Moralizmów. Ale, że są zawodnicy, milionerzy, którzy odmawiają obniżenia pensji o 10-15%, trenerzy, którzy wpadają w napady złości, ponieważ nie akceptują tego, że projekt trzeba zmienić w obliczu epokowego kryzysu humanitarnego i finansowego... Uważam, że jest to poniżające. 

 

09:30

Tancredo Palmeri - Conte realną opcją na stanowisko trenera Realu Madryt. 

 

08:50

La Gazzetta o pożegnaniu z Conte.

Ścieżki Conte i Interu rozejdą się w ciągu 48 godzin. Strony dzieli zbyt wiele i odejście trenera jest obecnie jedyną możliwą ścieżką. Obie strony rozejdą się z żalem, jednak bez kłótni i urazy. Nie będzie potrzeby zorganizowania sławnego spotkania z Zhangiem, jeśli do takiego dojdzie to prawdopodobnie tylko po to, żeby uścisnąć sobie dłonie i pożegnać się. 

Dzień przed meczem z Udinese odbyło się spotkanie między klubem, a Conte. Trener został poinformowany o strategii klubu na kolejne mercato: potrzebna będzie sprzedaż zawodników, by osiągnąć zysk w postaci 100 mln euro. Ponadto kolejną misją jest zredukowanie pensji o 15-20%. 

Po usłyszeniu planów klubu Conte wyraził swoją gorycz, trener powiedział, że Inter nie może tylko wybierać, kogo sprzedać, że będzie trzeba wzmocnień składu i zastąpić zawodników po zakończeniu kontraktu. Conte nie chodzi o pensję, a o to, że musi zostawić świetną robotę wykonaną w klubie, która wymagałaby teraz tylko kilku ukierunkowanych wzmocnień, aby umożliwić Interowi grę z najlepszymi europejskimi klubami.

 

08:35

La Gazzetta - Conte odchodzi!

 

 

------------------------------------------

 

23:30

Włoscy dziennikarze ustalili, że zarząd Interu kilka godzin temu przekazał trenerowi Conte, co ustalono na dzisiejszym spotkaniu.

Podkreślono, że klub ma nadzieję na kontynuację projektu, który rozpoczął się dwa lata temu, a tym samym na pozostanie Conte na obecnym stanowisku. Jednocześnie włodarze liczą, że trener zrozumie trudną sytuację finansową klubu i brak zapewnień, np. co do zatrzymania każdego z kluczowych piłkarzy (Inter chce pozyskać 70/80 milionów z transferów).

Zarząd podjął również decyzję o obniżeniu o 20% pensji osób na stanowiskach kierowniczych i rozważy obniżenie pensji samemu trenerowi.

Nie jest to oficjalny komunikat klubu, jednak takie postanowienia zostały przekazane szkoleniowcowi i teraz tylko od niego zależy, czy zaakceptuje on takie warunki dalszej współpracy.

 

20:25

O godzinie 20:00 siedzibę klubu opuścił Alessandro Antonello. 

 

16:30

Dziennikarz Sky Sport, Sandro Piccinini, uspokaja nastroje wśród fanów Interu:

- Myslę, że ludzie przesadnie dramatyzują w kwestii Interu i Conte. Wszystkie kluby mają swoje problemy, a Conte ma tysiąc powodów, żeby zostać na Meazza.

- Inter nie potrzebuje rewolucji, żeby poprawić grę w Europie. Wystarczy im kilka wzmocnień. Wszystkim zależy na tym, aby Conte został w Mediolanie - to klucz do kolejnych sukcesów klubu. 

 

15:55

La Gazzetta - Conte wrócił do Mediolanu.

Antonio Conte wrócił do Mediolanu, po tym jak razem ze swoją rodziną wyjechał na początku tygodnia do Turynu. Trener ma pozostać w Mediolanie co najmniej do jutra. Przewiduje się, że do spotkania Prezydenta z trenerem może dojść dzisiaj po zakończeniu narad w siedzibie klubu, lub jutro. Na chwilę obecną Inter nie ma zaplanowanego żadnego planu przygotowań do nowego sezonu (sparingów, obozu itp.). 

 

14:30

Trwa spotkanie Zhanga z kierownictwem.

Nadal trwa spotkanie Prezydenta z zespołem menedżerów, na pewno planowana jest na nim przyszłość klubu. Na spotkaniu nie jest obecny Antonio Conte. Tymczasem trener opublikował na instagramie zdjęcie drużyny z dopiskiem #alltogether. 

 

13:40

Sky - Gorące godziny w Interze

Steven Zhang odbywa właśnie w siedzibie klubu spotkanie z kierownictwem. 

 

foto: Steven Zhang przyjeżdżający do siedziby Interu (godz. 12:20)

 

09:50

La Gazzetta - Partia szachów między Conte, a Zhangiem.

Spotkanie do którego miało dojść wczoraj nie odbyło się. Obie strony muszą zrozumieć, czy współpraca jest nadal możliwa. Chłodne relacje i różne wizje przyszłości. Conte chce projektu ambitnego, nie chce robić kroku wstecz, nie chce sprzedaży zawodników i żąda wzmocnień. Conte chce wygrywać.

Zhang z kolei uważa, że spotkanie z Conte jest niepotrzebne. Prezydent już nakreślił swoją wizję menedżerom. Jaka to wizja? Obniżenie kosztów, ucięcie pensji i możliwa sprzedaż jednej z gwiazd. Sportowy cel? Niekoniecznie mistrzostwo, jednak kontynuowanie gry w Champions League. 

Wczorajszy przeciek z siedziby Interu sugeruje, że spotkanie Conte i Zhanga nie pomogłoby w tej sytuacji. Conte został poinformowany o planach klubu w sobotę. Trener chciałby jednak usłyszeć te plany od Prezydenta i domaga się spotkania. 

La Gazzetta dodaje: Może gra na zwłokę to dobry wybór, bo obie strony będą mogły przemyśleć swoje stanowiska. Być może mediacja pomogłaby osiągnąć kompromis, który wydaje się być trudny do odnalezienia. W każdego interesie jest rozwiązać ten problem w ciągu najbliższych dni, w taki czy inny sposób, ponieważ nowy sezon trzeba planować już teraz. 

 

09:30

Tuttosport - Wzrasta prawdopodobieństwo odejścia Conte.

Wysokie żądania trenera, z drugiej strony Zhang, którego irytuje zachowanie trenera. Prezydent uważa, że wyraził się bardzo jasno co do przyszłości klubu. W przypadku rezygnacji Conte otrzyma 7 mln euro. Kto w takim przypadku poprowadzi Inter? Simone Inzaghi, lub Max Allegri. 

 

09:20

Okładka CorSport - Lautaro czy Bastoni? Kto odejdzie. Chłodne relacje Zhanga z Conte.

 

Część pierwsza live tutaj »

 

Zobacz też

r-gol

Sklepy R-GOL i Zgoda FC połączyły siły! (2)

10.06
17:10
Marco Tardelli

Marco Tardelli: Barella jest jednym z kamieni węgielnych drużyny narodowej (0)

06.06
13:00

Komentarze (190)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.05.2021 o 12:36 przez mikruzzo
mikruzzo
Ale odjebałeś Antonio! Mieliśmy zaklepane stanowisko trenera na lata, umacnianie i rozwój zespołu, a teraz zostaliśmy z ręką w nocniku. Oby następca podołał
27.05.2021 o 03:16 przez smerf1600
smerf1600
W drugiej częsci sezonu za dobrze wszystko wyglądało żeby się nie spierd...ło. Szacunek dla Conte za te dwa lata pracy i wyczekany sukces ale nie można zapomnieć, że koleś dostał naprawdę dobry materiał do ogarnięcia i przy okazji bodaj 11 baniek na konto za sezon, co dawało mu chyba pierwszą dziesiątkę jesli chodzi o zarobki trenerów na świecie. Na dzień dobry dostał upragnionego Lukaku za 80 baniek - ile drużyn byłoby w stanie jeszcze przed pandemią kupić grajka za takie pieniądze? Myślę że do 10 cieżko byłoby doliczyć. Dostał zdolnego Sensiego, dostał wycenianego w tym czasie też na min. 80 baniek Eriksena, dostał ukochanego Vidala, dostał zgnębionego ale jeszcze na chodzie Sancheza. Teraz okazuje się, że jest generalnie lipa, wszyscy są pod kreską, dni meczowych nie ma od póltora roku, nie dość że nie ma kasy na poważne wzmocnienia to jeszcze są olbrzymie dziury budżetowe, gospodarki krajowe poważnie podupadały, ludzie potracili prace, setki tysięcy poumierało na covid a ten stawia sprawę na ostrzu noża i domaga się spełniania gwarancji udzielonych mu na długo przez niespodziewanym przez nikogo covidem, bez baczenia na sytuację panującą nie tylko u nas ale i wokół. Jeśli bardzo chciałby zostać u nas to by został, bo nikt go zwalniać przecież nie zamierzał. Ale to jest właśnie Pan Conte, albo robimy po mojemu albo płaćcie i wypierd...m. Swoją drogą chłop sam podjął decyzję o odejściu i jeszcze dostaje odszkodowanie jak za 2/3 sezonu, jaja w sumie. Jak do nas przychodził było pewne że coś odwali jak u Jufków czy w Czelsi, no i właśnie odwalił.
Wszystkich najistotniejszych dostał przed pandemią, co oznaczało, że mógł liczyć na to że Suning chce budować coś wielkiego a jak się pierdzielnęło, chińczycy zaczęli się chwiać a cały świat w tym Lombardia
26.05.2021 o 22:46 przez inter_bitcoin
inter_bitcoin
Stawiam Allegri lub Zidane !! Guardiola i Simeone raczej odpadają. Czarny scenariusz to Inzaghi....
26.05.2021 o 21:57 przez nazional
nazional
Sytuacja bezprecedensu. Typowy Inter, najpierw wiele lat budowy i powrotu na szczyt a potem szybkie rozmontowywane fundamentów, jakieś przekleństwo jest z nami. Na chłodno jednak ciężko winić Chińczyków o covida( dziwnie to brzmi) i zakazy rządowe a z drugiej strony mogliby sobie odpuścić widząc że nie dają rady i odsprzedać klub. Mleko się rozlało i obawiam się że wyleje się jeszcze kilka butelek. Lukaku ukochał Antonio i dla niego tu przyszedł więc może łatwo mu przyjść pomysł o odejściu i byłby to kolejny nasz dramat. Moja opinia jest taka, trener: Mihajlovic, zawodnik do odsprzedaży (przymusowej): Lautaro, jedyne rozsądne posunięcia pozwalające uratować jakośc drużyny.
26.05.2021 o 19:55 przez Dybuk
Dybuk
Gdzie są teraz znawcy, co pisali, że to wszystko nie jest prawdą? Pisali, że jesteśmy głupimi naiwniakami? Odeszli z Conte?
Gdzie są teraz Ci, co tak bluzgali media?
Gdzie są Ci, co pisali, że Chińczycy dadzą radę?

Niektórzy tutaj wciąż nie ogarniają, że nie wiemy jaki jest faktyczny stan finansów klubu. Chińczycy nie mają na sznurówki, a co dopiero na funkcjonowanie klubu.

Teraz jest zasadne pytanie czy za Conte nie pójdą masowo piłkarze?
A może chińczycy po prostu wyprzedzadzą co wartościowe i zaorają klub. Ja tu niczego pozytywnego nie oczekuję. Może uda się sprzedać tylko Lukaku i zachować resztę zespołu, a może za chwilę stracimy połowę 11stki i będzie walka o utrzymanie.
26.05.2021 o 20:45 przez Davvid4
+4
Davvid4
A ja się Ciebie pytam gdzie są Ci wszystko co pisali że Conte i Marotta to konie trojańskie
Gdzie są Ci co pisali że bez Icardieg będzie walczył o utrzymanie
Gdzie są Ci co pisali żeby nie sprzedawać perka po jednym dobrym sezonie nawet za 50 milionów
Gdzie są Ci co wyśmiewali transfer Darmiana mało tego większość wyśmiewała transfer Lukaku bo pisali że kloc i grubas
Gdzie Ci co się podniecenie transferami naszych gwiazd Mario kondogbia Barabasz Ci co po jednym sezonie mówili że Martínez to pionek Ci co pisali że Barella to placek i lepiej brać tego tonieliego czy jak mu tam idzie i można jeszcze pisać mnóstwo przykładów wy tylko umiecie marudzić i wyzywać wiecznie się coś nie podoba a jak zacznie być dobrze to sika ze szczęścia
26.05.2021 o 19:33 przez minus09
minus09
burdello bum bum
26.05.2021 o 19:16 przez El Imprezatore
+2
El Imprezatore
Jak oni chcą prowadzić klub jak Chinczyki zakręcili kurek z kasą. To się nie uda. Niech sprzedadzą klub i cześć. Dziękujemy za wszystko ale z nimi już chleba raczej nie będzie.
26.05.2021 o 19:12 przez szmaloo
szmaloo
Chińczyki golodupce z czym do ludzi, szkoda Conte top trener i zrobił zajebisty wynik w tym sezonie. 13 pkt przewagi nad oszustami turyńskimi to dużo. Jak przyjdzie Allegri to nie będzie źle, gorzej już Inzaghi czy inne wynalazki.
26.05.2021 o 19:09 przez iss84
iss84
Ale z tym fiatem Zangha i cięciem kosztów dobre memy by były :D
26.05.2021 o 19:07 przez iss84
iss84
No cóż niech idzie, nie rozumie sytuacji finansowej, patrzy tylko na siebie, nie jest Internista, zarabia za dużo, problemem jest tylko brak dobrego następcy.
26.05.2021 o 19:08 przez iss84
iss84
Interista *
26.05.2021 o 18:57 przez El Imprezatore
+1
El Imprezatore
I'M Poor, I'M broken, I'M Zhang ;)
26.05.2021 o 18:49 przez pasencjusz88
pasencjusz88
4 z tyłu chcecie grać? A mamy na to piłkarzy? Nie mówcie że mamy Kolarova bo parsknę śmiechem...
26.05.2021 o 18:44 przez wegorz
wegorz
Dlaczego właściwie mamy płacić Conte za rozwiązanie kontraktu ?? To on chce odejść w takiej sytuacji, więc rozwiązanie powinno być za porozumieniem stron i bez opłat... Nikt go przecież nie wyrzuca...
26.05.2021 o 19:28 przez Kondzik
Kondzik
On sam nie chciał odejść bo by nic nie dostał. Klub nie chciał go zwolnić bo rok kontraktu=13mln. Więc dogadali się na 7 mln i każdy zadowolony.
26.05.2021 o 18:40 przez jacodj
jacodj
Będzie nam się długo bekać ale jak nie i oby nie to odszczekam te słowa
26.05.2021 o 18:21 przez inter30
inter30
Allegri a Inzaghi to parę klas różnicy, w ogóle nie ma o czym mówić, dość już przerobiliśmy takich "niezłych" trenerów którzy błyszczeli w swoich średnich klubach a się osrywali jak ktoś oczekiwał trofeów. Poza tym z Allegrim przy systemie z 4 z tyłu odejście któregoś z trójcy obrońców nie byłoby tak bolesne. No i sprzątnelibyśmy go złodziejom sprzed nosa więc w najlepszym wypadku byliby skazani na Zizu, który moim zdaniem nie jest trenerem, który z gówna (obecne jufki) ukręci bata. Także wysoka pensja Allegriego to naprawdę pikuś przy różnicy jaką by nam dał względem Inzaghiego
26.05.2021 o 18:29 przez ragnar
ragnar
To fakt, plus dla nas jakbyśmy Allegriego sprzatneli

Jak nie chcemy odpaść, znowu, w grupie LM, musimy mieć minimum 3 ŚO na poziomie, nawet grając czwórka
Bo kto z ławki, ktoś jak Rano czy Kolarov
26.05.2021 o 18:11 przez ragnar
+1
ragnar
Kebo dobrze prawi

obstawiam, że Inzaghi, ponieważ dostanie z 3 mln i podziękuje, że może prowadzić Inter
Allegri pewnie zechce blisko 10, nie po to dziękują Conte, aby zatrudniać drogiego trenera

trzymać kciuki, żeby nie odszedł nikt z wielkiem 3 w obronie, ani Barella i Lukaku

Brozovica lub LM odejście przeżyje

Hakimi, zależy, jakby dostać z 60 mln, kasę to przeznaczyć np na Gosensa ( pewnie z 25 plus bonusy lub 30) i kupić kogoś na prawą stronę np za 20, mieć Gosensa i kogoś na prawą i pare baniek, to bym to zaakceptował

Aczkolwkiek, tak jak mówili na kanale, Hakimi ma daleko do sufitu, gościu jak się jeszcze rowinie to będzie top,nie tylko prawej strony ale i piłkarzy na świecie, więc trochę by było go szkoda.

Jedno jest pewne, jak już będzie oficjalnie , że Conte odchodzi, czeka nas sporo zmian i dużo plotek dziennikarskich, nie raz się przewinie że tracimy Skriniara Barelle czy Lula.
26.05.2021 o 20:50 przez fmlyhm
fmlyhm
Problem jest taki, że jeżeli sprzedasz Hakimiego za 60, Gosensa kupisz za 30 to jesteś jakieś 20 mln do przodu (prowizje itd.), a my potrzebujemy.. 80
26.05.2021 o 18:06 przez minus09
minus09
Azali przybywaj
26.05.2021 o 18:06 przez strzalkowy
strzalkowy
A może by tak przedluzyc kończący się kontrakt z Panem Luciano S.
26.05.2021 o 18:14 przez ragnar
+1
ragnar
nie po to czekaliśmy, aż zwolni kontrakt, żeby go zatrudniać :P
a poważnie, 4,5 mln to dużo
SI zgodzi się na 3 - tak czuje :P
26.05.2021 o 17:55 przez danielinter
+1
danielinter
Nr 1 to oczywiście Allegri nr 2 to Inzaghi bo po 1 gra tak samo 3 5 2 i nie będzie trzeba rewolucji dodatkowo z Lazio co ma do grania z 7 dobrych pilkarzy pokazal ze sobie radzi i nawet to 6 miejsce to po prostu poziom Lazio.Nr 3 to Sarri i gdyby sprzedac Lukaku/Lautaro i przejsc na 4 3 3 to tez sobie potrafię wyobrazić przod Hakimi Perisic i 1 z tej 2 napastnikow.Bastoni moze grac na lewej obronie bardziej defensywnie w stylu Pavarda w Bayernie czy przez lata Azpilicuety w Chelsea i wtedy trzeba kupic na prawa obrone kogos.Najbezpieczniejszy jest Inzaghi i walka o 4 bo chyba Allegri celuje wyzej.Pozostaje liczyc ze przez 3 lata splacania dlugu z 3 nie wypadniemy, a po splacaniu Suning ruszy jak 2 lata temu i będzie magnifico
26.05.2021 o 16:56 przez Speaker
Speaker
Jeżeli Inzaghi to super by było.
26.05.2021 o 16:39 przez Kebo
+3
Kebo
Inzaghi leży chinolom jak nikt, nie będzie miał żadnych roszczeń, gra tą samą taktyką, dostanie Di Marco i Saicedo i będzie zadowolony, że w ogóle ma szansę nas prowadzić.
26.05.2021 o 16:35 przez pluto11
pluto11
Inzaghi chyba najodpowiedniejszy. Ale odpuszczenie Conte to po tym co zrobił w dwa lata to lipa trochę
26.05.2021 o 16:34 przez werner96
werner96
Chciałbym kiedyś zobaczyć w roli trenera Interu Dejana Stankovića, dobrze sobie radzi jako trener, ale to chyba jeszcze nie ten moment.
26.05.2021 o 16:33 przez rafalik93
rafalik93
Niestety ale Interu nie stać na co sezonowe zachcianki i wypłatę 15 melonów rocznie więc lepiej poświęcić trenera niż tonąć w długach coraz bardziej... Inzaghi byłby dobrym wyborem...trener rozsądny
26.05.2021 o 16:20 przez Orzeu
+3
Orzeu
Simone Inzaghi witamy
26.05.2021 o 16:10 przez Dyl87
+1
Dyl87
Młody żółtku nie masz hajsu to nie ma o czym gadać .
26.05.2021 o 15:43 przez Kondzik
+1
Kondzik
Dokl Seba. Też sądzę że gdyby nie Suning które co jak co ale zrobiło kapitalna robotę dalej bylibyśmy w dupie. Najpierw zamknięty kurek z chin teraz zamknięte stadiony to musiało się tak skończyć. Gdyby nie to napewno poszli by za ciosem i ulepszyli skład pod LM. Wielu z nas w tym ja niedawno było za zwolnieniem Conte teraz każdy zdanie zmienił bo zrobił robotę. Conte jest do zastąpienia oby tylko kadra nie została mocno naruszona.
26.05.2021 o 15:21 przez Seba.
+5
Seba.
Kompletnie nie rozumiem protestów kibiców. Chińczycy wyciągnęli Inter z bagna i w ciągu kilku lat doprowadzili do mistrzostwa. Cięcia kosztów, to nie jest ich kaprys, lecz zmusiła ich do tego sytuacja finansowa. Czy plandemia oraz restrykcję rządu chińskiego jest ich winą? Gdyby nie te okoliczności, to cały projekt nadal posuwałby się do przodu. Mają się zadłużać tylko dlatego, że kibice tego chcą? Wielokrotnie pokazali, że mają łeb na karku, ale teraz mają związane ręce. Ogromny żal, że tak to się potoczyło, ale sytuacja jest trudna dla wszystkich i z perspektywy finansowej nie widać na ten moment innego rozwiązania. Conte i piłkarze także przecież by mogli wesprzeć klub i obniżyć pensje. Czemu tego nie zrobią? bo nie mają takiego obowiązku. Tak samo jak Chińczycy nie mają obowiązku jeszcze bardziej się zadłużać. Najważniejsze, aby został Marotta, bo bez Conte są jeszcze w stanie sobie poradzić.
26.05.2021 o 17:12 przez Granat105
+2
Granat105
W końcu myślenie zdrowo rozsądkowe, najważniejszym elementem jest Marotta, z jego ruchami możemy te problemy zażegnać w najbliższym czasie. Dzięki Conte za wszystko, ale mam wrażenie że skala bufonostwa tego człowieka wyrasta poza wszelkie normy. Czy on zdaje sobie sprawę że w obecnej sytuacji na świecie żaden klub może nie zapewnić mu projektu sportowego na który liczy? Teraz wszytko zależy od piłkarzy i ich rzekomego przywiązania do barw, chociaż na pozostanie takich chorągiewek jak Hakimi bym niestety nie liczył.
26.05.2021 o 15:14 przez Rafał 1976
-1
Rafał 1976
Mam nadzieję że wszystko się wyjaśni i Conte zostanie i będzie dalej ulepszał nas A jak odejdzie to pójdzie do Realu to na bank przyjdzie Max Allegri A do Judasza Zizu

Shoutbox

Chuchu 14.06.2021 23:05

Przepraszam, Ligi Konferencji

Chuchu 14.06.2021 23:03

Maicon podpisał kontrakt z zespołem z San Marino na 2 mecze eliminacji do LE :D

WTC 14.06.2021 22:22

żeby tylko mięśni trochę zrobił i strzały głową poprawił

WTC 14.06.2021 22:21

ale z tego Isaaka niezły kozak wyrasta

Imrahil 14.06.2021 22:20

polska mistrzem polski

Adriano_forever 14.06.2021 22:10

albo liga narodów, może emika mieć racje

Adriano_forever 14.06.2021 22:09

rewanż w eliminacjach

Kamiliusz1908 14.06.2021 22:09

I tym miłym akcentem kładę się spać w oczekiwaniu na mecz z Hiszpania.

Adriano_forever 14.06.2021 22:09

ze słowenią wtedy co Lewy przerobił całą obrone i ośmieszył oblaka po długim

Kamiliusz1908 14.06.2021 22:08

Jak to dziś mój sąsiad ryknął ze aż go było u mnie słuchać „pyerdolony sao paulo, kogo on wystawił”

emika 14.06.2021 22:02

w lidze narodow dwie rundy temu

Dzonyy 14.06.2021 21:58

Kiedy ze slowenia gralismy?

pluto11 14.06.2021 21:50

Hiszpania nas w srodek dupy wydyma

pluto11 14.06.2021 21:50

Jaki cud my ze slaba Slowenia strzalu nie oddajemy

Skepta 14.06.2021 21:49

Moze sie da cudem remis

Skepta 14.06.2021 21:48

Hiszpania to nie ta sama hiszpania co z przed 6 lat

Skepta 14.06.2021 21:48

A ju nie presadzajcie

Kamiliusz1908 14.06.2021 21:46

Na mecz z Hiszpania fajnie by było jakby 7 chłopaków się ustawiło w murze na lini bramki, a 4 się zawiesili pod poprzeczka. Wtedy będzie remis i oczywiście szansa na awans.

Adriano_forever 14.06.2021 21:43

lol

andyvdm 14.06.2021 21:43

aj

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

składy piłka zapowiedź serie a

Przejściowy kryzys czy koniec dolce vita? (7)

10.06
20:55
Simone Inzaghi

Ryzyko, które może się opłacić - artykuł (14)

30.05
11:30
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

 • 1

  Inter

  Inter

  38

  91

 • 2

  Milan

  Milan

  38

  79

 • 3

  Atalanta

  Atalanta

  38

  78

 • 4

  Juventus

  Juventus

  38

  78

 • 5

  Napoli

  Napoli

  38

  77

 • 6

  Lazio

  Lazio

  38

  68

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

 • 1

  Cristiano Ronaldo

  29

 • 2

  Romelu Lukaku

  24

 • 3

  Luis Muriel

  22

 • 4

  Dusan Vlahovic

  21

 • 5

  Ciro Immobile

  20

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27195

Liczba newsów: 39886

Liczba komentarzy: 480320

Użytkownicy online: 1 (andyvdm) oraz 30 gości

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

19x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

7x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się