Plotki transferowe

Elano odpada! (24)

Autor:
prawie 17 lat temu
371
24
Rozgrywający Manchesteru City - Elano nie trafi do żadnej z mediolańskich ekip. Zarówno Inter jak i Milan zainteresowane były sprowadzeniem Brazylijczyka, ale ten ostatecznie zagra w lidze tureckiej.

Manchester City oficjalnie potwierdził sprzedaż Elano do Galatasaray, gdzie piłkarz będzie grał przez najbliższe cztery lata. City zarobiło na sprzedaży swojego gracza niemal 10 mln Euro.

Elano miał być jedną z alternatyw dla pomocnika Barcelony - Hleba, który trafi do VFB Stuttgart.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (151)

26.06
08:05
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.07.2009 o 22:07 przez raffikus
raffikus
szczerze mówiąc to wolałbym żeby upomnieli się o Edersona myślę że najlepiej by do nas pasował <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
30.07.2009 o 20:10 przez SlimShady
SlimShady
Znowu straciliśmy okazje, zresztą nie tylko my, 10 mln za takiego playera !! ! masakra, szkoda, a na boku tom liga turecka wzmocniła się jak nigdy dotąd, aż trudno teraz zliczyć te wszystkie kupna.
30.07.2009 o 17:26 przez filip85
filip85
nie wiem czemu Inter go nie kupił? ale też nie wiem czemu MC go sprzedał?
30.07.2009 o 17:26 przez filip85
filip85
nie wiem czemu Inter go nie kupił? ale też nie wiem czemu MC go sprzedał?
30.07.2009 o 15:21 przez Adriano_forever
Adriano_forever
wolał wybrać Galatasaray albo Inter nie złożył żadnej oferty
30.07.2009 o 15:07 przez djqbaa
djqbaa
w naszych barwach oczywiście, a nie brawach*
30.07.2009 o 15:07 przez djqbaa
djqbaa
Ehhh szkoda. Dobry grajek za stosunkowo małe pieniądze. Chętnie bym go zobaczył w naszych brawach, a teraz usatysfakcjonuje mnie tylko kupno Cassano <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
30.07.2009 o 12:59 przez Mate1908
Mate1908
Czyli wszystkie gwiazdy na niebie mówią że powinniśmy kupić Cassano <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
30.07.2009 o 12:45 przez proba1
proba1
Kogos o tej pomocy wypada kupic
30.07.2009 o 12:24 przez Seba
Seba
Powoli wszyscy odpadają więc niedługo zarząd bedzie miał problem z głowy, bo zostanie jeden do wyboru <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> Nie wiem czy wypada tak sie napalać na Sneijdera. Real nie może przecież sprzedać całej ławki. W razie kontuzji kto będzie grał ? Do tego te ich ceny w granicach 25-30 mln. Na chwile obecną widze tylko dwie możliwości Cassano lub Deco.
30.07.2009 o 11:46 przez LoveFist18
LoveFist18
nieźle to ciekaw jestem kogo teraz będą chcieli sprowadzić?!
30.07.2009 o 11:40 przez DroveR
DroveR
Real robi wyprzedaż <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> A może tak nasz klub by wpadł na to by takową zrobić <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> Mamy w pip zawodników zazwyczaj na jedną dwie pozycje. A brak nam rozgrywającego... z prawdziwego zdarzenia. Niech sprzedadzą tą bandę starych nieudaczników i kupią jednego albo 2 wszechstronnych pomocników. Jak dla mnie to stankovic który notabene pogrywa nonstop w 1 składzie jest przeżytkiem do wymiany. O panu V to już nie wspomnę. Czizys oni są starzy, Quaresma ok chociaż jest młody, grał piach ale daliśmy za niego worek kasy i moze jeszcze się ogra... ale resztę nieudaczników wywalić nawet po milion euro i nawet do polskiej ligi ... przynajmniej na pensjach się przyoszczędzi. <br /> <br /> Co do Cassano - bezsensu. Awanturnik, arogant który w realu pokazał że ława to max dla niego w wielkim klubie. Mamy już eto, wystarczy nam awanturników, no chyba że zmieniamy dyscyplinę na imprezowiczów i obrażalskich. <br /> <br /> Sneijder - dobre euro, niezły sezon, młody... niestety holender... kiedy barcelona miała samych holendrów to grała piach, teraz real miał samych holendrów i grał piach. Jeden to jeszcze może przejdzie, tylko nie kupujmy ich więcej. <br /> <br /> A fabregas albo ktoś taki... ? Kurna dajmy Arsenalowi Vitka a weźmy młodą krew. Nawet dosypmy im 20 baniek jak bedzie trzeba ...
30.07.2009 o 11:34 przez dichu
dichu
Ja bym Snejdera brał w ciemno <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
30.07.2009 o 11:32 przez JulioCesar
JulioCesar
Cassano to jest akurat gość który by sobie poradził. On byłby chyba najlepszą opcją. Chociaż sneijder też jest dobry a deco w ostatnich meczach chelsea grał naprawde ciekawie. Ja bym się cieszył z każdego z tej 3.<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
30.07.2009 o 11:26 przez Raffal
Raffal
Tyle ze Deco raczej nie gra za napastnikami. <br /> Dobrze ze Elano do nas nie trafi , jest przecientniakiem i nic wiecej...
30.07.2009 o 11:07 przez Biały
Biały
no i dobrze, bo to nie jest piłkarz na nasz klub ;p przyjdzie Deco coś czuję, chociaż lepszy byłby Sneijder.
30.07.2009 o 11:06 przez Cinek
Cinek
moim zdaniem albo ściągniemy Deco albo nikogo i zostaniemy bez rozgrywającego
30.07.2009 o 11:05 przez Pazzesco
Pazzesco
No to dawać Cassano ;] ewentualnie Sneijder, chociaż, Cassano jest bardziej obegrany w Serie A i on byłby moim zdaniem lepszym zakupem...
30.07.2009 o 11:05 przez 13adi13
13adi13
Podobno Sneijder to jedyny holender ktorego real nie chce sprzedac, pisalo chyba w czasopiśmie Piłka Nożna , ale ja chciałbym najbardziej Sneijdera,VdV, Cassano, któregoś z tych i riquelme gdyby byl mlodszy
30.07.2009 o 11:04 przez Ajk
Ajk
Ja jestem za Sneijderem, transfery z Realu &quot;prawie&quot; zawsze wychodziły nam dobrze, do tego Holender jest świetnym piłkarzem,
30.07.2009 o 11:03 przez Chuchu
Chuchu
W Realu wyprzedaż więc Sneijdera można wyciągnąć za grosze. Ze wszystkich to chyba Holendra bym chciał najbardziej u nas.
30.07.2009 o 11:00 przez adriano:)
adriano:)
Zostali jeszcze inny, więc nie ma się co martwić. Mógłby przyjść Cassano, ale Jose go nie będzie chciał. Snaijder byłby dobrą opcją. W Realu planują wyprzedaż, więc powinniśmy się nim zainteresować.
30.07.2009 o 10:58 przez mati1908
mati1908
o bożenko...taki zawodnik w galata,a moglismy go miec bo za grosze poszedł...
30.07.2009 o 10:58 przez Omen
Omen
W grze został Cassano i Snaijder kogoś kupić musimy.

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się