Relacje

Inter wygrywa na wyjeździe z Frosinone (relacja) (42)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
11 dni temu
2790
42
Nainggolan Perisic Frosinone

Podopieczni Luciano Spallettiego nie bez problemów, ale pokonali zespół Frosinone 3:1. 

Przed meczem żaden z kibiców Interu nawet nie wyobrażał sobie, żeby jego drużyna mogła pogubić punkty na stadionie beniaminka, który dodatkowo lepsze mecze notuje grając na wyjeździe. Nerazzurri nie zamierzali czekać na rozwój wydarzeń i od pierwszego gwizdka wzięli w swoje ręce prowadzenie gry oraz od razu zaczęli mocno naciskać na przeciwnika na jego połowie. Już w 1. minucie Radja Nainggolan zmusił do błędu bramkarza gospodarzy, ale ostatecznie po chwili chaosu piłka była w posiadaniu Frosinone. Inter konsekwentnie utrzymywał się przy piłce i próbował, w szczególności strzałami z daleka, otworzyć wynik meczu. Udało się to w 19. minucie, kiedy to po wrzutce D'Ambrosio z prawej strony pola karnego przeciwnika futbolówkę do bramki skierował Nainggolan. Belg był bardzo dobrze ustawiony, zgubił krycie, a uderzenie było zbyt mocne, żeby Sportiello zareagował. Dalsza część pierwszej połowy była już całkowitą dominacją przyjezdnych, Inter miał około 76% posiadania piłki i wydawało się, że kolejna bramka dla podopiecznych Spallettiego to tylko kwestia czasu. Tempo spotkania nie było jednak zawrotne, a Nerazzurri długo wymieniali między sobą piłkę. W 35. minucie Raman Chibsah w zupełnie niezrozumiały sposób przewrócił w polu karnym Milana Skriniara i sędzia podyktował rzut karny. Do piłki - o dziwo - nie podszedł Mauro Icardi, a Ivan Perisić, który pewnym strzałem pokonał bramkarza z 11 metrów. Kamery uchwyciły, jak zaraz po strzale do Chorwata podbiegł Icardi i pogratulował mu zdobycia bramki. W 41. minucie idealną szansę na podwyższenie wyniku i "zamknięcie" meczu miał jeszcze Matteo Politano, ale Włoch, który spisywał się słabo w tym meczu, nie potrafił pokonać bramkarza w akcji sam na sam. Do przerwy 0-2.

 

Druga połowa zwiastowała podobny scenariusz do tego, który obserwowaliśmy w pierwszej części. Już w 47 minucie Inter skonstruował składną akcję, ale Nainggolan przestrzelił wysoko nad bramką z 18 metrów. Jednak z każdą minutą, Nerazzurri grali coraz bardziej "leniwie" i zamiast dobić rywala kolejnym golem, zaczęli oddawać pole gry. W 61. minucie, kolejny błąd w tym sezonie popełnił Borja Valero, który ewidentnie nie jest zawodnikiem pasującym poziomem do klubu pokroju Interu. Hiszpan cofnął się po piłkę we własne pole karne, a po chwili stracił ją, co dało szansę dla Frosinone na uderzenie tuż sprzed pola karnego. Do piłki dopadł Cassata i oddał niezbyt silny strzał, po którym piłka prześlizgnęła się po ręce Handanovicia i wpadła do siatki. Inter na własne życzenie stworzył sobie w tym meczu kłopoty. Gospodarze wyraźnie poczuli, że mogą powalczyć o punkty z Interem i obraz gry nieco się zmienił, a Frosinone coraz śmielej podchodziło pod bramkę Handanovicia. W 59. minucie było na prawdę blisko wyrównania, ale piłka uderzona z rzutu wolnego minimalnie minęła słupek bramki. Dobra gra gospodarzy trwała około 15 minut, po czym Inter znów przejął kontrolę nad meczem i starał się strzelić 3 gola. W 85. minucie, po zamieszaniu w polu karnym Sportiello, do martwej piłki dobiegał Icardi, ale w tym momencie, nie wiedzieć czemu, Politano przeszkodził mu w uderzeniu i zamiast zostawić futbolówkę, sam oddał strzał, który skończył w rękach bramkarza, bo Icardi znajdował się w lepszej pozycji. Minutę później Argentyńczyk miał kolejną szansę po dograniu Keity Balde, jednak Mauro był źle ustawiony i nie zdołał odpowiednio ułożyć ciała do strzału głową. Inter przeprowadził jeszcze jedną świetną akcję i po kilku podaniach z pierwszej piłki, sam na sam z bramkarzem znalazł się Matias Vecino, który nie zmarnował swojej szansy i pokonał bramkarza rywali. Mecz zakończył się zwycięstwem Interu 1-3.  

 

Nerazzurri zdobyli bardzo ważne punkty i utrzymali przewagę w tabeli, co będzie kluczowe w walce o Ligę Mistrzów.

 

 

FROSINONE (3-5-2): Sportiello; Goldaniga, Ariaudo, Capuano; Paganini, Chibsah, Cassata, Valzania, Beghetto; Pinamonti, Ciofani.

Ławka rezerwowych: Bardi, Simic, Krajnc, Brighenti, Zampano, Ghiglione, Molinaro, Sammarco, Maiello, Dionisi, Ciano, Trotta.

Trener: Baroni.

 

INTER (4-2-3-1): Handanovic; D'Ambrosio, De Vrij, Skriniar, Asamoah; Vecino, Borja Valero; Politano, Nainggolan, Perisic; Icardi.

Ławka rezerwowych: Padelli, Miranda, Ranocchia, Cedric, Dalbert, Gagliardini, Joao Mario, Candreva, Keita Baldé, Martinez.

Trener: Spalletti 

Zobacz też

Politano Cedric

111. urodziny Interu uczczone wygraną nad SPAL 2:0 (40)

10.03
13:34
Inter Atalanta Icardi

Zaszachowana batalia o Ligę Mistrzów. Inter 0-0 Atalanta (20)

07.04
17:28

Komentarze (42)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.04.2019 o 13:11 przez Kondzik
+3
Kondzik
Droga krzyżowa do LM. Dobrze że już coraz mniej stacji
15.04.2019 o 12:26 przez Dyl87
+1
Dyl87
Proszę już o koniec sezonu moje nerwy są na wyczerpaniu jakbym nie odpalał racy podczas meczu to bym już dawno osiwiał :)
15.04.2019 o 11:41 przez nazional
+1
nazional
Mecz odpowiada obecnemu czasowi swiatecznemu "męka panska", dosłownie
15.04.2019 o 10:15 przez tkropkab2
+1
tkropkab2
Mecz tragedia. Pilkarze w ogóle nie wiedzą co to jest podanie i wyjscie na pozycje. Przy bramce na 3:1 zagrali trzy proste podania i od razu byl gol. Z wypozyczonych graczy nikt nie nadaje sie do wykupienia, poza Politano, a to i tak w ramach uzupelnienia skladu.
15.04.2019 o 09:41 przez Diaby_10
+2
Diaby_10
Mecz tragiczny do oglądania. Moim zdaniem vecino mimo gola też jest tragiczny. Nie umie podać celnie piłki do kolegi który stoi tylko 5m od niego 🤐 może jak łysa pała odejdzie razem z tym cwelem ivanem wtedy Icardi powie tak naprawdę co się stało
15.04.2019 o 09:02 przez SETE
SETE
Dyl tez tego nie rozumiem , tych kwot odszkodowania dla Spall. Nawet liczac ze sztabem szkoleniowym nie ma mowy o takich milionach. Spall zarabia 4,5 mln rocznie.. 2 lata to jest 9 + sztab to mysle ze max w plecy jestesmy 12 mln.
15.04.2019 o 09:05 przez Michellaga
Michellaga
Kwoty brutto i netto
15.04.2019 o 09:30 przez Dyl87
+1
Dyl87
To szkoda że przy transferach nie gadają o kwotach brutto :) niech Spall będzie na naszym garnuszku nie ma co rozwiązywać i płacić będzie czekał w roli strażaka :)
15.04.2019 o 08:59 przez Dyl87
+1
Dyl87
Najgorsze że dla Spalla ten mecz był bardzo dobry w naszym wykonaniu on nawet nie widzi problemu . Czemu ma dostać Spall 25 milionów jak on zarabia 6 za sezon a ma jeszcze 2 lata kontaktu ?
15.04.2019 o 08:56 przez Jacenty
+4
Jacenty
Zagraliśmy mecz mocno przeciętny, ale zwycięski, a w studiu eleven burza, jakbyśmy z 3.0 przegrali :) Do odnotowania katastrofalna forma Borjy. Można powiedzieć, że bramkę straciliśmy po jego juniorskiej próbie wybicia piłki, którą de facto podał rywalowi. Do tego kilka strat i wrażenie "pogubienia". Temu Panu już dziękujemy. Oprócz tego Perisic. Tak jak w studiu pieprzyli, że drużyna nie chce grać z Icardim, to już śmiać się chciało, aczkolwiek w przypadku Perisicia rzeczywiście tak to wyglądało. Ten parobek powinien dostać zakaz pokazywania się w okoliicy Appiano Gentile, bo o ile po takim Icardim widać, że mimo rychłego odejścia stwarza chociaż pozory, że wszystko jest ok i chce osiągnąć z zespołem tę ligę mistrzów, tak odniosłem wrażenie, że Perisic ma jakieś swoje osobiste cele, w szczególności trzymanie Icardiego pod butem. Najpierw zabrał mu piłkę, gdy ten chciał wykonywać karny, następnie w kilku akcjach, gdy aż prosiło się o podanie do Argentyńczyka, on przeciągał akcje lub podawał komuś gorzej ustawionemu. Jeśli Spalletti ma jaja, powinien odstawić go od drużyny, bo ten człowiek jest toksyczny i moim zdaniem ma negatywny wpływ na cały zespół.
15.04.2019 o 07:44 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Seba dobrze powiedziane chociaż Hiszpan nigdy nie był demonem prędkości :) co nie zmienia faktu że po sezonie nawet niech nie ważą się zastanawiać czy ma zostać czy nie. To samo vecino. Ok zdobywa czasem ważne a nawet bardzo ważne bramki ale przyjmijmy gość jest co najwyżej na poziomie Sampy albo fiolkow. Taki mecz jak wczoraj pokazuje dlaczego serie a jest tak daleko w tyle za innymi ligami. Jeżeli my tracimy pkt z ogorkami a i tak jesteśmy na 3 miejscu to czyli że poziom drużyn od 3 do 6 miejsca jest mizerny. PS oby nie wykupili Keity bo jak sobie pomyślę o nieodrzalowanym Rafiku albo Cancelo których mogliśmy miec za podobną kasę to jak porównywać Judy do nas. Inny poziom. Balde jak dla mnie nie jest wart nawet 20 baniek. Zagrał przyzwoicie może 2 mecze a ci już się na niego napalili. Cały qrwa Inter.
15.04.2019 o 06:15 przez Seba.
+4
Seba.
Valero jest już takim wrakiem, że po prostu boi się przyspieszyć w obawie o kontuzje. Wczoraj naciągnął mięsień praktycznie stojąc w miejscu.
15.04.2019 o 02:33 przez inTerIFOSI
+5
inTerIFOSI
Jugol Periszit zabrał Icardiemu pilke przed wykonaniem jedenastki... wynocha
15.04.2019 o 01:16 przez djguclo87
djguclo87
Valero out nie da się go oglądac... Asamoah też sporo dziwnych głupich podan i strat... Transfery środka pola muszą być
15.04.2019 o 00:07 przez WirtuozTaktyki
+4
WirtuozTaktyki
Cieszą 3 punkty, ale gra, zwłaszcza w drugiej połowie to wciąż nie to. W każdym razie LM jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy wygrać z Romą i do końca rozgrywek w miarę regularnie punktować, a cały ten peleton pościgowy specjalnej troski i tak z pewnością punkty pogubi.
14.04.2019 o 23:23 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Pierwsza połowa niezła, bez szału, ale pełna kontrola, a w drugiej to było jakieś nieporozumienie, ale całe szczęście, że dowieźliśmy 3 pkt. do końca, ale przy odrobinie lepiej dysponowanym rywalu, mogło się skończyć dużo gorzej! Cieszy bardzo komplet punktów, ale muszą się nasi ogarnąć, bo do LM jeszcze daleka droga !!
14.04.2019 o 23:02 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
"To nie jest jakiś klub. To jest Inter Mediolan". Qrwa jakie to prawdziwe i jednocześnie żałosne patrząc na tych amatorów. Pierwsza połowa po japońsku #jako tako# ale druga to klasa! Inter najwyższych lotów. Myślę że betoniarnia znow bardzo ciepło pochwali swojego popilka Ivana. Zastanawia mnie gdzie są ci "prawdziwi kibice Inter" jadąc tylko po Icardim a nie widząc tego chlamu który gra i który robi wokół siebie ten jakże zadufany w sobie gwiazdorek. Po MS widać całkiem mu odpierd. OUT qrwa I to już teraz !! ! Niech spierd. do tej Anglii choćby jutro a wraz z nim łysy ktory potrafi rozpierd. atmosferę w każdym klubie który trenuje. Lamusy jeb.
14.04.2019 o 23:11 przez SETE
SETE
Błeeem Marotty byl brak zgody na wypożyczenie Ivana do Arsenalu . W szatni nie było kolorowo już wcześniej ale od tego momentu poszło na grubo co widać na murawie do dzisiaj
14.04.2019 o 22:53 przez SETE
+5
SETE
Nie ma dla mnie wytłumaczenia sytuacja , w której można zagrać tak dwie różne połowy meczu. Taka sytuacja powtarza się praktycznie co kolejkę.
Nie ma żadnych powodów aby zostawić Spalettiego na kolejny sezon. Absolutnie żadnych
14.04.2019 o 22:38 przez vth
+4
vth
Boże, widzisz a nie grzmisz... Valero Man Of The Match. Takie siatki dostawał, że aż kontuzję złapał. WSTYD. Spalletti do widzenia. Aby nie umieć grać na jeden kontakt? Brak chemii, brak spójności. Valero, D'Ambrosio, Vecino, Gagliardini, Perisic dziękuję, że jesteście. +3 punkty jedyny pozytyw tego spotkania.
14.04.2019 o 22:36 przez michal-chrobak
michal-chrobak
Lepszy valero grający na alibi, utrzymjacy pilke niz galgardini, de vrji, czy dd przy presingu kopiący na oślep.
14.04.2019 o 22:35 przez Seba.
+2
Seba.
Brzydzę się przemocą, ale Valero chętnie nastrzelałbym po pysku. Oczywiście ciosami wyprowadzanymi "do tyłu".
14.04.2019 o 22:30 przez Rafał 1976
+2
Rafał 1976
To nie jest drużyny tylko zlepek drużyny każdy ch.j na swój strój.Szkoda Icardiego widać gołym okiem że nie mają zamiaru z nim grać, brawo Maurito za świetną asystę do Vecino
14.04.2019 o 22:28 przez Rebelde
+1
Rebelde
Po tym meczu, mam tylko jedną prośbę. Niech ten sezon już się skończy, błagam! Nie katujcie już nas kibiców, taką grą jak w drugiej połowie.
14.04.2019 o 21:26 przez cukier17
+1
cukier17
:cenzor: nie trener na eleven dzisiaj idealnie przedstawili sytuację co się dzieje. :cenzor: tego Ivanke rozjebal szatnie i ucieknie A Icardi mógł grać dla nas jeszcze.
Cały czas mam nadzieję że spalletti i ivanka odejdą A Maurito zostanie
14.04.2019 o 22:33 przez RedKhmer
+4
RedKhmer
:cenzor: Perisica. Mam go dość. Rozjebał całą szatnię. My stracimy Icardiego za pół darmo.
14.04.2019 o 20:50 przez NajlepszyKibic
+2
NajlepszyKibic
Icar do boju !! Wykorzystaj szanse daną Ci i pokaż na co Cię stać!
14.04.2019 o 20:37 przez Michasio
Michasio
Ma ktos jakis link, z gory dziekuje ;)
14.04.2019 o 20:20 przez Dyl87
+1
Dyl87
0-3
14.04.2019 o 20:20 przez Dyl87
+1
Dyl87
😎
14.04.2019 o 20:20 przez Dyl87
+1
Dyl87
Chodźcie Frosinone nie pokonacie nas !! !!
14.04.2019 o 20:16 przez oster
oster
Ten łysy debil powinien dać odpocząć Politano przed meczami z Romą i Juve a w jego miejsce Keitę, to samo z Asamoah, za Skriniara powinien grać Ranocchia lub Miranda... jak widać myślenie w przypadku łysego boli i stara się tego nie robić...
14.04.2019 o 20:15 przez vth
vth
Skład to jedno. Wynik to drugie. Zobaczymy co będzie z przebiegu meczu. Tylko 3 punkty!
14.04.2019 o 20:01 przez Dyl87
+2
Dyl87
R.I.P. Lautaro , Keita , Gaglia....:(

Shoutbox

kusy 25.04.2019 20:41

Ja już - 5 kg jestem w szczytowej w formie, wiosna należy do mnie

IlCapitano 25.04.2019 20:41

Kusy* itp itd

IlCapitano 25.04.2019 20:40

Nie masa a technika czyni z Ciebie wojownika, pamiętaj Kisy

Lopez 25.04.2019 20:40

troszke większym i cięższym

Chuchu 25.04.2019 20:40

A ty już wtedy byłeś kung fu panda?

kusy 25.04.2019 20:40

Ale mniejszym od Ciebie?

IlCapitano 25.04.2019 20:40

Chuchu by mu doje bał

Lopez 25.04.2019 20:40

przed typem większym od niego

Chuchu 25.04.2019 20:39

przed kim?

Lopez 25.04.2019 20:39

bójka bo broniłem kolegi

Chuchu 25.04.2019 20:39

Ale z Was kozaki, chciałbym być taki fajny jak Lopez :(

Lopez 25.04.2019 20:38

i jeszcze nam się rozlała na podłogę :D

kusy 25.04.2019 20:38

Ja raz skumplem sobie dopisalimy oceny, ale się polapali, masakra jakaś

Lopez 25.04.2019 20:38

my na chemii w pierwszej ławce

IlCapitano 25.04.2019 20:37

To były czasy kuuurła

IlCapitano 25.04.2019 20:37

W maturalnej to pół litra robiliśmy na fizyce

Lopez 25.04.2019 20:37

ja jedną komisje za bójke

Lopez 25.04.2019 20:37

leci, ale huyowa jakość

kusy 25.04.2019 20:36

Na tym maniak tv leci czy jakoś co zawsze wrzucałes nie?

IlCapitano 25.04.2019 20:36

Też tak robiłem, oprócz tego rozrabiałem na lekcjach niestety z kolegami, dobrymi chłopakami

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    33

    87

  • 2

    Napoli

    Napoli

    33

    67

  • 3

    Inter

    Inter

    33

    61

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    33

    56

  • 5

    Milan

    Milan

    33

    56

  • 6

    Roma

    Roma

    33

    55

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    22

  • 2

    Duvan Zapata

    21

  • 3

    Krzysztof Piatek

    21

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    19

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 27 kwietnia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Empoli

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:30

    Inter

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 28 kwietnia

  • 12:30

    Frosinone

    ? - ?

    Napoli

  • 15:00

    Chievo

    ? - ?

    Parma

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

  • 20:30

    Torino

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 29 kwietnia

  • 19:00

    Atalanta

    ? - ?

    Udinese

  • 21:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 23494

Liczba newsów: 33560