Relacje

Dramatu ciąg dalszy (53)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad 3 lata temu
541
53
fcinter serwisowe

Inter Mediolan w żenujący sposób przegrał z Genoą 0:1. Bramkę dla ekipy ze Stadio Lugi Ferraris strzelił były gracz Interu - Goran Pandev.

Gospodarze tego spotkania zdobyli 3 punkty, które mogą okazać się kluczowe dla ich ewentualnego utrzymania się w Serie A i to właśnie zaangażowanie i chęć gry w piłkę dała Liguryjczykom zwycięstwo. W 87. minucie meczu rzutu karnego na gola dla Interu nie potrafił zamienić Antionio Candreva. Nerazzurri mecz kończyli w dziesiątkę, czerwoną kartkę obejrzał Kondogbia. 

Genoa 1:0 Inter 

70' Goran Pandev 

GENOA: 23 Lamanna; 14 Biraschi, 8 Burdisso, 3 Gentiletti; 22 Lazovic, 44 Veloso, 30 Rigoni, 94 Cataldi, 16 Beghetto; 11 Palladino, 9 Simeone.

Ławka rezerwowych: 83 Rubinho, 38 Zima, 4 Cofie, 10 Ntcham, 15 Hiljemark, 17 Taarabt, 24 Munoz, 27 Pandev, 28 Brivio, 32 Morosini, 98 Asencio, 99 Ninkovic. 

Trener: Ivan Juric.

INTER: 1 Handanovic; 33 D’Ambrosio, 17 Medel, 2 Andreolli, 55 Nagatomo; 5 Gagliardini, 7 Kondogbia; 87 Candreva, 23 Eder, 44 Perisic; 9 Icardi.

Ławka rezerwowych.: 30 Carrizo, 98 Radu, 6 Joao Mario, 8 Palacio, 11 Biabiany, 19 Banega, 20 Sainsbury, 21 Santon, 77 Brozovic, 94 Yao, 96 Barbosa, 99 Pinamonti.

Trener: Stefano Pioli.

Sędzia: Damato

Zobacz też

Parma Perisic Ivan

Zła passa na Meazza nieprzerwana. Inter - Parma 2:2 (76)

31.10
16:55
Lautaro Martinez Gagliardini Roberto

W końcu przełamanie! Inter wygrywa z Sassuolo (78)

28.11
14:03

Komentarze (53)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.05.2017 o 15:31 przez koniar
koniar
Czasem myśle że jak wy 11 młodych ze szkółki dali to by było większe zaangażowanie na boisku jak teraz. Poli wie że po sezonie poleci, mało motywujące jest to. Myśle że ten skad musi ktoś porządnie przewietrzyć, zostawić kręgosłup reszta out, oni nie mają mentalności zwycięzców, nawet Icar- taka gwiazda się z niego zrobiła że celownik mu się scentrował i karnego któregoś już w Interze nie strzelił.
08.05.2017 o 08:40 przez dodo_IM
dodo_IM
Na prawdę zaczynam wierzyć że Inter specjalnie przegrywa bo nie chce grać w LE.
08.05.2017 o 07:47 przez Skepta
Skepta
ktoś mi powie od kiedy charakter sie pokazuje podczas przegrywania w frajerski sposob? widzieliście wypowiedz Piolego? :D Pioli niezle prowo, chyba sie mści za to ze go nie zwolnili na rządanie. Ktoś mi powie jaki klub nie chce zwolnic trenera, który nie daje rady ewidentnie i sam nawet o tym wie i zglasza chęć odejscia a zarząd mu pozwala dalej sie kompromitować i jego zespół także?
08.05.2017 o 07:16 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Nikt mi nie powie ze z tego co ma nie można walczyć o 3 miejsce. Pokazali ze jak chcą to potrafią nie raz ale to co teraz robią to nie ma przebacz. Drewno wraz z wszystkimi swoimi przydupasami OUT !! ! jeb emeryci renciści i pajace bez honoru i ambicji
07.05.2017 o 21:26 przez Jovetic10
Jovetic10
Trener nic tu nie zmieni dopóki nie dostanie wolnej ręki w kwestii doboru zawodników.
07.05.2017 o 21:09 przez Claudio
Claudio
Ile tu idiotów się wypowiada ;(

Czułem, że będzie porażka. Nasi już skończyli sezon parę kolejek temu, a Genoa walczy o utrzymanie.
Po sezonie musi przyjść trener cieszący się międzynarodowym doświadczeniem i twardym charakterem, a wtedy jestem pewny, że będzie dobrze. Szkoda tylko, że to "kolejny sezon przejściowy".
07.05.2017 o 20:39 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Ha ha kurewski klubik. Forza Milan ?
07.05.2017 o 20:36 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Jak trzeba być głupkiem żeby nie uczyć się na swoich błędach i cały czas wystawiać ten sam skład. Ale czego można wymagać od takiego amatora jakim jest Pioli
07.05.2017 o 20:12 przez Gajdzik
Gajdzik
Gramy ostatnio tak słabo, że nawet nie potrafię znaleźć odpowiedniego słowa, które mogło by to opisać! Nie wiem czy bierzemy udział w jakimś konkursie na najbardziej gówniany mecz albo chcemy pobić rekord meczy bez wygranej, ale to jest chore... Gramy obłędnie słabo, dostajemy szczęśliwie karnego i nawet tego nie wykorzystujemy, do tego mistrz taktyki Pioli i w ciągu kilku tygodni z walki o LM zostaje walka o miejsce 7,bo Milanu już pewnie też nie przeskoczymy, a został nam jeszcze mecz z Lazio które jest w niesamowitym gazie...
MASAKRA!
07.05.2017 o 20:10 przez grzybek010
grzybek010
Niektórych tutaj ponosi fantazja ;)
07.05.2017 o 20:01 przez Piotrekfci
Piotrekfci
A mówiłem ze Judy to qurewki ale nasze qurwy ich pobily. Sprzedają się na lewo i prawo. O ile wygrywali pod rząd bo chińczycy dali im motywację w postaci niezłej premii tak teraz chyba płaca tym qurwom inne kluby aby dawały dpy !! ! Sorry za język ale tego się nie da ani na spokojnie ani normalnie napisać. Ten klub jest po prostu przesiąknięty syfem, zerowa ambicją i poszanowaniem barw !! ! Jak dla mnie wszyscy mogą odejść - zostawić tylko Pinamontiego i Barbose - tylko ile my teraz dostaniemy za tych cudakow ?? Jest jeszcze parę meczy i tych parę meczy w dpe. Po takim show każdy szanujący się klub jak juz kogoś od nas zechce to pewnie skoczy się jak z mistrzami z 2010 którzy zostali opchani za paczkę fajek. Serce krwawi a wqurwienie bierze do tego stopnia ze chciałoby się tam pojechać i im wszystkim wpierd. łącznie z zarządem który też trzeba wyjbac !! Łącznie sory ale z Zanim. Kocham naszego kapitana ale zapewne przez niego i jego kolegów w zarządzie jest ten burdel bo tak naprawdę nie wiadomo kto rządzi w tym klubie. Każdy ciągnie w swoją stronę.
07.05.2017 o 18:22 przez rafalik93
rafalik93
wszyscy do wyje bania jak leci no może po za handanovicem ..szkoda chłopa niech ucieka z tego tonącego okrętu
07.05.2017 o 18:08 przez ANIOL
ANIOL
Ojciec ponownie bania !! ! Yebane qrwy bez honoru i ta ci.pa na lawce skurw.iala !! ! DRAMAT !! !! !! !! !! !! !!
07.05.2017 o 18:03 przez OjciecOstatniPrawdziwy
OjciecOstatniPrawdziwy
wszyscy do obicia ryjów razem z amatorem i wybitnym betonowym łbem pioli przegrańcem o mentalności bazarowego sprzedawcy. wszyscy do wy :cenzor: a, ciężko się na to wsszystko patrzy i krew zalewa coraz bardziej. który rok z utęsknieniem wyczekuje końca sezonu? nie mogę patrzeć na kandrzewów ederów nagatomów palaciów kurwów obrzydłych bez czci i wiary.
07.05.2017 o 18:02 przez Drago194
Drago194
Dobry ziomek Pioli nie pozwala spaść Genoi.
07.05.2017 o 17:46 przez Damianos
Damianos
Ja nie wierzę że Inter tak beznadziejnie gra, sprzedał mecze na bank
07.05.2017 o 17:46 przez IlCapitano
IlCapitano
Bezwstydnicy, parszywe gnidy, kreatury bez honoru.
07.05.2017 o 17:08 przez davi23
davi23
Vecchi dawaj na ostatnie mecze please a Pioli OUT błagam błagam
07.05.2017 o 17:01 przez davi23
davi23
Co to za skandal, ile razy jeszcze?!?! Palacio?!?! Candreva do karnego?!?! Icardi z boiska?!?! kibicuję Interowi od dziecka a nigdy tak się nie wstydziłem jak teraz, ile można cierpieć?!?!
07.05.2017 o 17:00 przez Endru
Endru
Przecież ten mecz byl sprzedany , Candreva nawet mu pokazal gdzie strzeli karnego .
07.05.2017 o 16:56 przez mariozzzz
mariozzzz
Nie jestem w stanie tego gowna skomentować....
07.05.2017 o 16:50 przez Damianos
Damianos
Bez komentarza, nawet na 7 miejsce nie zasłużyliśmy
07.05.2017 o 16:47 przez kibol123
kibol123
Ale jaja ściągnąć Icardiego za Palacio nawet komentatorzy cisną bekę z trenera brafoooooooooo
07.05.2017 o 16:32 przez Jovetic10
Jovetic10
Kondogbia biegł w stronę Veloso jakby był na pikniku to są kurfa jaja jakieś.
07.05.2017 o 16:30 przez Jovetic10
Jovetic10
Palacio buahahahahhahaha
07.05.2017 o 16:30 przez Jovetic10
Jovetic10
FORZA GORAN !!
07.05.2017 o 16:19 przez Jovetic10
Jovetic10
miałby*
07.05.2017 o 16:19 przez Jovetic10
Jovetic10
Nagatomo nie maiłbym szans na występy w Cracovii hahahah zaczyna się
07.05.2017 o 16:12 przez crislk
crislk
te piłkarze maja poprostu za wysokie pensje i wy*bane maja niby najwiecej kasy po juve na transfery wydane a klub tak nisko stoi w tabeli i na takim poziomie,zalosne tylko okradaja klub z pieniedzy, to Torino juz lepszą pilke prezentuje heh a pensje pilkarzy o polowe nizsze.
07.05.2017 o 16:06 przez szmalo
szmalo
znowu ta japońska maskotka w pierwszym składzie, Pioli co on odpierdala? i J.Mario - 45mln euro na ławie... co to ma być? pierwsza połowa raczej na poziomie T-Mobile Ekstraklasy, choć i tam zdarzają się lepsze mecze. Żal dupe ściska!

Shoutbox

AlwaysRemember 01.12.2020 12:05

i koniec fantazji :P

AlwaysRemember 01.12.2020 12:05

Nasir - czwórka z tyłu

Nasir 01.12.2020 12:02

witam maniek opisz czy dostale rano przelew puscilem ci rano eliksira zgodnie z obietniac jak peknie 100k opisz co tam kortnej kupisz

Nasir 01.12.2020 12:00

witam nie wstydzcie sie piszcie cos dzis mecz opisujcie wizje opisujcie formacje

broda4991 01.12.2020 10:52

Kariere to tylko zaniolo robi ale wiadomo jak to wyglada

broda4991 01.12.2020 10:52

Esposito nawet z outsiderami serie b nie gra za wiele. Mizerią straszna z tą naszą młodzieżą

AlwaysRemember 01.12.2020 09:31

dobre Chonciak.xD

Luki165 01.12.2020 09:14

To już dzisiaj! Ostatnie kichnięcie w LM

Imrahil 01.12.2020 08:58

xD

pablo77 30.11.2020 23:14

:lol:

pablo77 30.11.2020 23:05

nie przejmuj się tak tym :P

nicolas80 30.11.2020 23:01

I jeszcze IIcaoitano

nicolas80 30.11.2020 22:59

dobranoc Pablo do jutro może ten Nitrogen sSnake Joao Mario przestaną mnie tu dyskryminować

pablo77 30.11.2020 22:56

dobranoc Nicolasie :D

pablo77 30.11.2020 22:56

:D

nicolas80 30.11.2020 22:54

Idę spać niedowiarki

nicolas80 30.11.2020 22:53

Czy tu ktoś mi wierzy czy nikt?

nicolas80 30.11.2020 22:47

Jest tu jakiś admin?

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27060

Liczba newsów: 38035