
Giovanissimi Nazionali trenowane przez Benoit Cauet'a przybyło dziś do Szanghaju, gdzie zmierzy się w rozgrywkach Manchester United Premier Cup 2012 (MUPC).
Drużyna Giovanissimi triumfowała we włoskiej lidze. Teraz jedzie na puchar, w którym udział bierze 20 drużyn - wszystkie są mistrzami swoich krajów (Boca Juniors, Santos, Dinamo Zagrzeb, Athletic Bilbao i Celtic to tylko kilka z nich). Turniej organizowany jest przez drużynę Manchesteru United i odbędzie się w "Shanghai Shenhua Training Ground". Od 1993 roku MUPC to poligon dla młodych talentów, które chętnie prezentują swoje umiejętności i testują się przed równieśnikami na oczach scoutów z całego świata.
Drużyny będą ulokowane w czterech grupach, składających się z pięciu zespołów (losowanie zaplanowane jest na 20 lipca). Turniej potra od 21 lipca, do 25 lipca. Na dzień zaplanowane są dwie gry.
Jutro "Nerazzurri" przejdą swój pierwszy trening (sesje potrwają do piątku), a resztę dnia spędzą na zwiedzaniu.
Komentarze (3)