Wywiady z piłkarzami

Handanović i Dalbert po meczu (12)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: różne
prawie 8 lat temu
2257
12

Niemal 60 tyś. widzów obejrzało w sobotę na Stadio Giuseppe Meazza pokaz niemocy Interu Luciano Spallettiego. Jednymi z bardziej zawodzących oczekiwania kibiców na starcie tego sezonu są Ci piłkarze, którzy akurat po kompromitacji z Parmą stanęli naprzeciwko mikrofonów klubowej telewizji InterTV. Poniżej zapis rozmów z Samirem Handanoviciem i Dalbertem. 

Handanović: - Atakowaliśmy przez całe spotkanie ale ostatecznie nie znaleźliśmy sposobu na przełamanie Parmy. Bramka, która dała im zwycięstwo padła zupełnie z niczego. Ja sam nie widziałem momentu oddania strzału, ponieważ na linii stał zawodnik który zasłaniał mi DiMarco będąc na pozycji spalonej. Moim zdaniem ten gol nie powinien zostać uznany. 

- Nie powiem więcej, nie szukamy żadnego alibi. Uważam jednak, że sędziowie którzy siedzą i patrzą w monitor powinni zachować się w takiej sytuacji lepiej. W tym meczu należał się nam oczywisty, absurdalny wręcz karny. Również został zignorowany. 

- Powinniśmy zrobić dziś więcej, lepiej zachowywać się przed bramką rywala. Przed nami teraz jednak kolejny mecz i już we wtorek z Tottenhamem wszystko może się potoczyć zupełnie inaczej. Granie w Lidze Mistrzów? Jeszcze nie znam tego uczucia. Spurs to jednak topowy rywal i po prostu trzeba się dobrze przygotować. W tym trudnym momencie każdy z nas musi znaleźć w sobie dodatkową motywację. Nie dostaliśmy jeszcze nic mimo tego ile pracy włożyliśmy w przygotowania do sezonu. Nie wierzę jednak w pecha. Przed nami restart i analiza tego co poszło nie tak. 

 

Dalbert: - Dzisiejszy rezultat jest bardzo frustrujący ponieważ Parma oddała praktycznie jeden dobry strzał na bramkę. Ten gol był nieprawdopodobny, a nam pozostaje teraz tylko pracować aby w kolejnych meczach pokazać się z lepszej strony. Każdego tygodnia ciężko pracujemy nad taktyką i kreowaniem szans pod bramką przeciwnika. Nie uważam jednak aby było w porządku zrzucać dziś wszystko tylko na nasze braki w koncentracji. 

- Teraz przed nami wymarzona Liga Mistrzów i mecz z Tottenhamem, który jest dla nas szansą na odkucie się po falstarcie w lidze. Jesteśmy zawiedzeni przegraną z Parmą ale musimy skupić się już na kolejnych wyzwaniach. 

Zobacz też

Lautaro: Chcę zostać tu do końca kariery. A potem zniknę (7)

19.05
11:10

O. Solet: Mediolan bardzo mi się podoba (3)

21.05
11:14

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.09.2018 o 11:27 przez timon
+1
timon
A ja nie rozumiem co niektórych. W tamtym sezonie jak siedział na ławie i wchodząc co jakiś czas pokazywał, że o graniu nie ma pojęcia, to większość i tak jechała po trenerze, że go nie wystawia. Gdzie to słynne ,,najpierw niech dostanie 5-10 meczów z rzędu w podstawie, a dopiero później oceniajmy". Może co do niektórych dotrze, że trener ma też zawodników na treningach i widzi, czy się nadają do grania czy nie
17.09.2018 o 09:29 przez Nerazzurri 86
+1
Nerazzurri 86
Dalbert to niech wy :cenzor: la babcia sie opiekowac. Pilki porzadnie podac nie potrafi. A o ustawieniu nie wspomne. Kolejne stracone miliony.
17.09.2018 o 06:36 przez Kondzik
+2
Kondzik
Dalbert nie powinien w ogóle się wypowiadać tylko iść do szatni z podkulona głowa i jechać na chatę. Samir cóż strzał raczej nie do wyjecia, wcześniej nas też ratował bo mogliśmy już wcześniej dostać bramę.
16.09.2018 o 21:05 przez WTC
WTC
To że Dalbert jest ogórem można było dostrzec nawet oglądając kompilacje na youtube. Przecież on nawet w Nice nie potrafił podać dokładnie nawet jednej piłki.
16.09.2018 o 14:00 przez IlCapitano
+4
IlCapitano
Mazzola już po Torino stwierdził, że Handanović powinien udać się do okulisty :D Dalberciaka nie skomentuję, totalny dramat, nie pamiętam takiego ogóra na naszej lewej obronie. Nawet Pereira wyglądał lepiej.
16.09.2018 o 19:09 przez Lopez
+4
Lopez
Capitano podobno meczu nie oglądałeś
16.09.2018 o 19:54 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Opisuję całokształt tego amatora, niesłychany parodysta, gardziłem już zanim tu przyszedł masakra jakaś.
16.09.2018 o 13:23 przez Klinsi64
+2
Klinsi64
najpierw nie widział piłki w meczu z Torino,a teraz momentu oddania strzału przez DiMarco,może pora udać się do okulisty?jeśli coś takiego wypowiada kapitan Interu to ten okręt długo nie popłynie ;)
16.09.2018 o 12:49 przez Endru
Endru
Mnie dziwi, ze Dalberciak sie nie wstydzi wyjsc przed mikrofon. Jakbym gral taki pazdzierz jak on szybko bym uciekl do domu do kobiety.
16.09.2018 o 09:40 przez haazaard
haazaard
hmm powiem szczerze ze nie zwrocilem uwagi na to ze jakis chlop byl na kilkumetrowym spalonym przy bramce i rzeczywiscie Handa mial prawo byc zdezorientowany,

juz pomijajac nasza gre, rzeczywiscie mecz absurdow sedziowskich, pierw ewidentny karny i czerwo dla goscia co reka wybil z bramki, a potem kilkumetrowy spalony. Serio spójrzcie na tą bramkę tam chłop wybiega z 11 i jeszcze w dodatku ma prawa reke uniesiona do gory, co to k..wa jest ?, poziom sedziowania DNOOOOOOOOO
16.09.2018 o 09:02 przez pluto11
pluto11
Nie miał bym pretensji do Handy za tego gola jak by próbował coś zrobić jak to wtedy ok strzał nie do obrony ale jak on nie pierwsza piłkę odprowadza wzrokiem nie reagują i stojąc jak słup soli, no sorry ale przynajmniej udawaj że chcesz
16.09.2018 o 07:01 przez piotrekninter
+2
piotrekninter
już w środę z Tottenhamem ....wtorek
Dalbert Ty to naucz się piłkę podawać najpierw, nawet komentatorzy mieli beke, faul, Dalbert szybko chce zaczać akcje , podanie na 10 m , prosto do zawodnika Parmy

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się