Wywiady z piłkarzami

Handanović i Dalbert po meczu (12)

Autor:
Źródło: różne
prawie 2 lata temu
1408
12
Dalbert

Niemal 60 tyś. widzów obejrzało w sobotę na Stadio Giuseppe Meazza pokaz niemocy Interu Luciano Spallettiego. Jednymi z bardziej zawodzących oczekiwania kibiców na starcie tego sezonu są Ci piłkarze, którzy akurat po kompromitacji z Parmą stanęli naprzeciwko mikrofonów klubowej telewizji InterTV. Poniżej zapis rozmów z Samirem Handanoviciem i Dalbertem. 

Handanović: - Atakowaliśmy przez całe spotkanie ale ostatecznie nie znaleźliśmy sposobu na przełamanie Parmy. Bramka, która dała im zwycięstwo padła zupełnie z niczego. Ja sam nie widziałem momentu oddania strzału, ponieważ na linii stał zawodnik który zasłaniał mi DiMarco będąc na pozycji spalonej. Moim zdaniem ten gol nie powinien zostać uznany. 

- Nie powiem więcej, nie szukamy żadnego alibi. Uważam jednak, że sędziowie którzy siedzą i patrzą w monitor powinni zachować się w takiej sytuacji lepiej. W tym meczu należał się nam oczywisty, absurdalny wręcz karny. Również został zignorowany. 

- Powinniśmy zrobić dziś więcej, lepiej zachowywać się przed bramką rywala. Przed nami teraz jednak kolejny mecz i już we wtorek z Tottenhamem wszystko może się potoczyć zupełnie inaczej. Granie w Lidze Mistrzów? Jeszcze nie znam tego uczucia. Spurs to jednak topowy rywal i po prostu trzeba się dobrze przygotować. W tym trudnym momencie każdy z nas musi znaleźć w sobie dodatkową motywację. Nie dostaliśmy jeszcze nic mimo tego ile pracy włożyliśmy w przygotowania do sezonu. Nie wierzę jednak w pecha. Przed nami restart i analiza tego co poszło nie tak. 

 

Dalbert: - Dzisiejszy rezultat jest bardzo frustrujący ponieważ Parma oddała praktycznie jeden dobry strzał na bramkę. Ten gol był nieprawdopodobny, a nam pozostaje teraz tylko pracować aby w kolejnych meczach pokazać się z lepszej strony. Każdego tygodnia ciężko pracujemy nad taktyką i kreowaniem szans pod bramką przeciwnika. Nie uważam jednak aby było w porządku zrzucać dziś wszystko tylko na nasze braki w koncentracji. 

- Teraz przed nami wymarzona Liga Mistrzów i mecz z Tottenhamem, który jest dla nas szansą na odkucie się po falstarcie w lidze. Jesteśmy zawiedzeni przegraną z Parmą ale musimy skupić się już na kolejnych wyzwaniach. 

Zobacz też

Kharja

Kharja: Styl gry Interu idealny dla Hakimiego (5)

01.07
00:13
Wesley Sneijder

Sneijder: Wódka, mój najlepszy przyjaciel (10)

26.06
09:30

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.09.2018 o 11:27 przez timon
+1
timon
A ja nie rozumiem co niektórych. W tamtym sezonie jak siedział na ławie i wchodząc co jakiś czas pokazywał, że o graniu nie ma pojęcia, to większość i tak jechała po trenerze, że go nie wystawia. Gdzie to słynne ,,najpierw niech dostanie 5-10 meczów z rzędu w podstawie, a dopiero później oceniajmy". Może co do niektórych dotrze, że trener ma też zawodników na treningach i widzi, czy się nadają do grania czy nie
17.09.2018 o 09:29 przez Nerazzurri 86
+1
Nerazzurri 86
Dalbert to niech wy :cenzor: la babcia sie opiekowac. Pilki porzadnie podac nie potrafi. A o ustawieniu nie wspomne. Kolejne stracone miliony.
17.09.2018 o 06:36 przez Kondzik
+2
Kondzik
Dalbert nie powinien w ogóle się wypowiadać tylko iść do szatni z podkulona głowa i jechać na chatę. Samir cóż strzał raczej nie do wyjecia, wcześniej nas też ratował bo mogliśmy już wcześniej dostać bramę.
16.09.2018 o 21:05 przez WTC
WTC
To że Dalbert jest ogórem można było dostrzec nawet oglądając kompilacje na youtube. Przecież on nawet w Nice nie potrafił podać dokładnie nawet jednej piłki.
16.09.2018 o 14:00 przez IlCapitano
+4
IlCapitano
Mazzola już po Torino stwierdził, że Handanović powinien udać się do okulisty :D Dalberciaka nie skomentuję, totalny dramat, nie pamiętam takiego ogóra na naszej lewej obronie. Nawet Pereira wyglądał lepiej.
16.09.2018 o 19:09 przez Lopez
+4
Lopez
Capitano podobno meczu nie oglądałeś
16.09.2018 o 19:54 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Opisuję całokształt tego amatora, niesłychany parodysta, gardziłem już zanim tu przyszedł masakra jakaś.
16.09.2018 o 13:23 przez Klinsi64
+2
Klinsi64
najpierw nie widział piłki w meczu z Torino,a teraz momentu oddania strzału przez DiMarco,może pora udać się do okulisty?jeśli coś takiego wypowiada kapitan Interu to ten okręt długo nie popłynie ;)
16.09.2018 o 12:49 przez Endru
Endru
Mnie dziwi, ze Dalberciak sie nie wstydzi wyjsc przed mikrofon. Jakbym gral taki pazdzierz jak on szybko bym uciekl do domu do kobiety.
16.09.2018 o 09:40 przez haazaard
haazaard
hmm powiem szczerze ze nie zwrocilem uwagi na to ze jakis chlop byl na kilkumetrowym spalonym przy bramce i rzeczywiscie Handa mial prawo byc zdezorientowany,

juz pomijajac nasza gre, rzeczywiscie mecz absurdow sedziowskich, pierw ewidentny karny i czerwo dla goscia co reka wybil z bramki, a potem kilkumetrowy spalony. Serio spójrzcie na tą bramkę tam chłop wybiega z 11 i jeszcze w dodatku ma prawa reke uniesiona do gory, co to k..wa jest ?, poziom sedziowania DNOOOOOOOOO
16.09.2018 o 09:02 przez pluto11
pluto11
Nie miał bym pretensji do Handy za tego gola jak by próbował coś zrobić jak to wtedy ok strzał nie do obrony ale jak on nie pierwsza piłkę odprowadza wzrokiem nie reagują i stojąc jak słup soli, no sorry ale przynajmniej udawaj że chcesz
16.09.2018 o 07:01 przez piotrekninter
+2
piotrekninter
już w środę z Tottenhamem ....wtorek
Dalbert Ty to naucz się piłkę podawać najpierw, nawet komentatorzy mieli beke, faul, Dalbert szybko chce zaczać akcje , podanie na 10 m , prosto do zawodnika Parmy

Shoutbox

miniu86 07.07.2020 14:13

ja to bym na dobry początek prosił o koniec z takimi fikołkami jak z Bolonią w niedziele. Tzn dość takich porażek z dupy z gównianymi drużynami, trochę godności i charakteru!

Lopez 07.07.2020 14:02

Vecino ma jakieś auty i mógłby wzmocnić ich kadrę, ale gags to już inna bajka

Endru 07.07.2020 14:00

To by bylo wzmocnienie dla nich

maverik 07.07.2020 13:58

swietny interes

Alfa 07.07.2020 13:47

oddajmy milanowi vecino i gaglie za kessiego :D

ragnar 07.07.2020 13:37

dowiedzieli się co to za klub i uciekli póki nie ubrano ich w pasiaki :P

Krisu 07.07.2020 13:29

Marotta jako punkt zaczepienia. Jego transfery genialne (prestiż level up). Conte jest jego wyborem do którego chcą/ przychodzą topy

Krisu 07.07.2020 13:26

Opuszczając juve w niejasnych okolicznościach to mają coś do udowodnienia

Alfa 07.07.2020 13:25

no oby

Krisu 07.07.2020 13:25

Mimo wszystko duet Marotta i Conte to jest najlepsze co nas spotkało pomimo, że to juvki i takie tam

Alfa 07.07.2020 13:25

juve po serie b szybko sie ogarnelo i to tak ze juz ze szczytu nie spadaja

Alfa 07.07.2020 13:25

no tak, ale 10 lat to malo zeby sie z gowna wygrzebac? mysle ze nie

Krisu 07.07.2020 13:24

Szczerze to jesteśmy naiwni bo chcemy już wyjść na powierzchnię. A na to jak na wszystko jednak potrzeba czasu no i kilku paru innych składowych

Alfa 07.07.2020 13:22

no my w sciekach jestesmy od jakis 10 lat, czasami tylko wyskoczymy na powierzchnie na 5 minut

Krisu 07.07.2020 13:19

potnięcie, a nie upadek do ścieków. To też jest różnica.

Dzonyy 07.07.2020 13:19

Nawet taka wtopa jak z bologna bylaby do zaakceptowania, gdy nie to, ze ostatnio wszystkie mecze poza brescia to sa wpadki

Dzonyy 07.07.2020 13:18

Kazdemu sie zdarza potkniecie

Dzonyy 07.07.2020 13:18

Wpadka moze sie zdarzyc z najslabsyzm zespolem

Krisu 07.07.2020 13:18

Nie ma. Pewnie sam atak LuLa+ Eriksen jest droższy od połowy drużyn serie a

Alfa 07.07.2020 13:17

tam tez biegaja takie gagliardinie i inne parchy

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w meczu z Bologną?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 04 lipca

  • FT

    Juventus

    4 - 1

    Torino

  • FT

    Sassuolo

    4 - 2

    Lecce

  • FT

    Lazio

    0 - 3

    Milan

Niedziela, 05 lipca

  • FT

    Inter

    1 - 2

    Bologna

  • FT

    Brescia

    2 - 0

    Verona

  • FT

    Cagliari

    0 - 1

    Atalanta

  • FT

    Parma

    1 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Udinese

    2 - 2

    Genoa

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Roma

Wtorek, 07 lipca

  • 19:30

    Lecce

    ? - ?

    Lazio

  • 21:45

    Milan

    ? - ?

    Juventus

Środa, 08 lipca

  • 19:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 19:30

    Genoa

    ? - ?

    Napoli

  • 21:45

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:45

    Bologna

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:45

    Roma

    ? - ?

    Parma

  • 21:45

    Torino

    ? - ?

    Brescia

Czwartek, 09 lipca

  • 19:30

    SPAL

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Verona

    ? - ?

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    30

    75

  • 2

    Lazio

    Lazio

    30

    68

  • 3

    Inter

    Inter

    30

    64

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    30

    63

  • 5

    Roma

    Roma

    30

    48

  • 6

    Napoli

    Napoli

    30

    48

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Joao Pedro

    17

  • 5

    Luis Muriel

    16

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26766

Liczba newsów: 36946