Plotki transferowe

Imperator powraca (28)

Autor:
około 16 lat temu
441
28

Niemal pewny jest już powrót do włoskiej Serie A brazylijskiego snajpera Adriano, który jeszcze w zeszłym sezonie reprezentował barwy Interu. Tym razem jednak El Imperatore będzie graczem rzymskiej Romy.

 

Według doniesień dzisiejszej prasy Brazylijczyk dogadał się już z działaczami Gialorossich w sprawie kontraktu i na dniach ma zjawić się w stolicy Włoch. Będzie to czwarty włoski klub w karierze Adriano. Wcześniej były to Parma, Fiorentina i Inter.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (116)

19.06
06:36
mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.05.2010 o 11:07 przez qanciastic
qanciastic
Powiedziałbym, że duże wzmocnienie Romy ale to się okaże. Julio Baptista jak przechodził z Realu to myślałem, że będzie megagwiazdą w Romie, jednak tak się nie stało. Adriano miał chyba klauzulę, że nie przejdzie do juve ani do milanu tak mi się wydaje.
24.05.2010 o 21:48 przez konrados
konrados
Imperator of ROME
24.05.2010 o 21:07 przez Ajk
Ajk
Niestety problemy Adriano się nie skończyły :/ w Brazylii też baluje więc po powrocie do Włoch może być tylko gorzej.
24.05.2010 o 20:59 przez Adriano Powrócił
Adriano Powrócił
tak tak tak ! ! ! Wracaj i pokaż innym jak się zmieniłeś niech inni zmienią o tobie zdanie . Napewno wrócisz z klasą ! Już czekam na twoje bramki
24.05.2010 o 20:13 przez SlimShady
SlimShady
Znowu mu szajba odbije i Roma będzie miała same kłopoty z nim. Chętnie bym Imperatore widział ale tego co z 2 sezony robił z bramkarzami co chciał.
24.05.2010 o 18:50 przez kubbbaaa
kubbbaaa
Baw się dobrze Adriano !
24.05.2010 o 18:48 przez siemanko94
siemanko94
nie do Romy<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
24.05.2010 o 17:42 przez piotrekninter
piotrekninter
i spoko , serie a bedzie ciekawsza, pojedynki z Roma beda mialy dodatkowy smaczek
24.05.2010 o 17:39 przez adriano:)
adriano:)
W Flamengo prezentował się b.dobrze i myślę, że w Romie sobie poradzi.
24.05.2010 o 17:32 przez Stachoo
Stachoo
kurde jak przeczytałem to to myślałem, że wraca do nas:(((
24.05.2010 o 17:06 przez PanNiemeKino
PanNiemeKino
Gdy rozstawaliśmy się z nim to nie obiecał przypadkiem, że nie wzmocni żadnej włoskiej drużyny.?
24.05.2010 o 16:49 przez Kubusa10
Kubusa10
Ale do Romy <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
24.05.2010 o 16:38 przez mati1908
mati1908
a niech wraca
24.05.2010 o 16:34 przez interdaw
interdaw
Na pewno oglądne kilka meczy Rzymian w Serie A, ciekawe z jaką formą przyjedzie...Będzie ciekawie.
24.05.2010 o 16:27 przez rdr3
rdr3
ale dobrze że wraca liga na tym zyska
24.05.2010 o 16:16 przez TestoForza
TestoForza
Brawo Adri<br />
Co wy mu sie dziwicie,zawsze sie wypowiadal z szacunkiem na temat Interu od czasu odejscia.Napewno gdyby dostal oferte od nas by przyszedl,ale juz u Nas w najlepszej druzynie Europy drzwi dla Adriego sa zamkniete.Jednak nadal jest swietnym graczem,gral we wloskiej lidze i lubi jej styl<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> .Wiec skorzystal z oferty Romy ktora jest 2 druzyna we Wloszech,ktora walczy o najwyzsze trofea.<br />
Brawo Adri
24.05.2010 o 16:16 przez berniol21
berniol21
Szkoda ja bym go chciał z powrotem w Interze.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.05.2010 o 16:12 przez ronni999
ronni999
Kunra no ADRIANO powinien się opamiętać i wiedzieć że jego miejsce jest w INTERZE a nie w Romie <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
24.05.2010 o 16:11 przez Seba
Seba
a tak się zapierał, że nie zagra w innym włoskim klubie prócz Interu. Piłkarze na prawdę czasem mogliby pomyśleć zanim coś powiedzą. Szczególnie Brazylijczycy. Oby tylko nie zaczął cwaniakować w Romie.
24.05.2010 o 16:11 przez dodo_IM
dodo_IM
On dla Interu już się skreślił, niech idzie do Romy i rozpija towarzystwo. Mnie trochę dziwi, że Romę stać na niego i na kontrakt dla Adriano, który mały nie będzie.
24.05.2010 o 16:10 przez tytusek25
tytusek25
Widać nie było zadnej klauzuli zabraniajacej mu powrot do innej wloskiej druzyny .Świnia i tyle bo Inter poszedł mu maksymalnie na ręke przy jego problemach i chęci opuszczenia Wloch<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> .Nie zdziwie sie jak znowu presja wyniku i dziennikarzy go wykończy.Taka psychika jaką ma Adriano to moze wystarcza gdzieś tam na peryferiach wielkiej piłki.Wlochy to jednak dalej Wlochy i pewnie znowu zderzy sie z czolgiem i ucieknie do Ameryki jak Jaśko<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
24.05.2010 o 16:09 przez cor72z
cor72z
Pozostaje życzyć mu wielu udanych imprez w Wiecznym Mieście.
24.05.2010 o 16:09 przez bloow
bloow
&quot;z uwagi na szacunek dla Morattiego nigdy nie zagram w innym wloskim klubie jak Inter&quot; - Adriano nie wiem czy dokaldnie tak ale tak mowil.
24.05.2010 o 16:05 przez Damian7
Damian7
głupio jak będzie grał przeciwko nam ...:(
24.05.2010 o 16:03 przez interdaw
interdaw
No i jak dla mnie jest już skończony! A darzyłem go symatią, miałem cichą nadzieję, że pojedzie na mundial. Kiedyś gadał, że nie zagra w innym włoskim klubie.
24.05.2010 o 16:02 przez Mate1908
Mate1908
Adriano był zawodnikiem Interu i sam dalej utożsamia się z tą drużyną. Tak więc news jest jak najbardziej na miejscu.<br />
<br />
Co do Adriego... czuję, że jeszcze pokaże swoją klasę. Roma to idealny klub dla niego.
24.05.2010 o 16:00 przez Pavlo
Pavlo
ten news powinien znaleźć się na stronie Romy, nie tutaj ;]
24.05.2010 o 16:00 przez micom
micom
Tylko żeby za dwa sezony Moratti go nie wykupywał znów za 20 mln...<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:16

gdzie Portugalia już od dawna ma skład lepszy od Argentyny a w tym roku ich pomoc to jest jakiś kosmos

Cny 22.06.2026 22:15

bo wątpię by nagle traci naldo poprowadził Portugalię do MŚ

Cny 22.06.2026 22:14

może w swoim prime był lepszy CR jak wygrywali trzy razy LM i Messi po prostu nie mógł osiągnąć tego przez ograniczenia fizyczne. niemniej na przestrzeni całej kariery i rzeczy jakie zrobili to Messi jest niepodważalnie najlepszy

Cny 22.06.2026 22:11

i jeszcze do 2022 można było dyskutować ale chłop zatargal ich do finału, wygrał go z nimi a Ronaldo nie dojeżdżał od dawna nie potrafił schować ego do kieszeni

Cny 22.06.2026 22:09

jak nie lubię Messiego za to jakim jest człowiekiem, tak piłkarzem jest poza wszelką skalą

Cny 22.06.2026 22:09

CR w tym czasie potyka się o własne nogi z kongo

Cny 22.06.2026 22:08

przecież ta pierwsza bramka, chłop 95% czasu jest najwyżej ustawiony w drużynie i nagle wyrasta sam niepilnowany na 16 metrze

Cny 22.06.2026 22:07

a sobie przestawia chłopów o głowę wyższych, mija na luzie, jak stężenia to nagle rozprowadza akcję z 50 metra

Cny 22.06.2026 22:07

niby nie biega, nie pracuje, sępi

Cny 22.06.2026 22:07

chłop jest motorem tej reprezentacji, marnuje, ale stawia stempel na każdej akcji

Cny 22.06.2026 22:06

chłop 39 lat robi 5 goli na mundialu, nieosiągalne dla wielu wybitnych pilkarzy

Cny 22.06.2026 22:06

ależ Messi zgasił Claudio jak peta pod butem

Claudio 22.06.2026 22:01

nie odpisuj tosterowi - nie opłaca się

Vancore 22.06.2026 21:59

w miedzyczasie wygral z repra tez copa america, zostajac krolem strzelcow calego turnieju, dzis natomiast alvarez spjerdolil 2 patelnie, lautaro za to wywalczyl karnego i powinien miec asyste

oster 22.06.2026 21:55

Lautaro po MŚ w Katarze powinien być wyrzucony z tej reprezentacji, katastrofa co on pokazuje, chyba znowu chce być najgorszym graczem turnieju

Klinsi64 22.06.2026 21:44

AI się musiałeś wspomóc

intermed1 22.06.2026 21:15

Dawać Messiego na jeden sezon

Claudio 22.06.2026 21:10

Klinsi szukaj nadal dziury w całym. W sumie to powinieneś w końcu inną dziurę znaleźć i nie marudzić :P

Claudio 22.06.2026 21:09

masz tu z czata nawet :D

Claudio 22.06.2026 21:08

To zdanie jest pochwałą, choć ma nieco specyficzny odcień. Można je rozłożyć na dwa kluczowe elementy: "Messiemu trzeba oddać, że..." – ten zwrot oznacza uznanie faktów, często nawet przez kogoś, kto na co dzień nie jest największym fanem danego zawodnika. To sportowy szacunek i oddanie sprawiedliwości jego umiejętnościom. "...znajduje się w odpowiednim miejscu" – w piłce nożnej tzw. zmysł ustawiania się, intuicja czy umiejętność "szukania gry" to absolutnie elitarna cecha. Najlepsi napastnicy i napastniczki świata nie biegają bez celu; potrafią przewidzieć, gdzie spadnie piłka, i urwać się obrońcom w ułamku sekundy.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się