Relacje

Kolejny powrót Interu zakończony wygraną | Inter 2:1 Hellas (35)

Autor:
Źródło: inf. własna
8 miesięcy temu
4077
35
Matias Vecino Lautaro Martinez Hellas

Inter wygrywa na Stadio Giuseppe Meazza z Hellas Verona 2:1. 

Od początku spotkania to gracze Nerazzurrich starali się przejąć inicjatywę i dużo atakowali. Widać było, że chcą oni jak najszybciej wyjść na prowadzenie, aby potem spokojnie kontrolować mecz. Goście dobrze się bronili i wyprowadzali groźne kontrataki, a za sprawą jednego z nich, w 18 minucie, otrzymali rzut karny. Po faulu w polu karnym Handanovica, sędzia nie miał wątpliwości i pokazał na jedenasty metr. Karny na bramkę zamienił Valerio Verre i od tego momentu zawodnicy Hellasu postanowili murować dostęp do własnej bramki. Podopieczni Antonio Conte naciskali, aby jeszcze przed przerwą doprowadzić do wyrównania - świetną okazję w 25. minucie miał Romelu Lukaku, ale jego strzał przeleciał tuż obok lewego słupka bramkarzy gości. Już dwie minuty później bardzo dobry strzał oddał Marcelo Brozovic, ale piłka odbiła się tylko od poprzeczki. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i niespodziewanie to goście prowadzili po pierwszych 45 minutach. 

Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się - Inter wciąż naciskał i dążył do zdobycia bramki wyrównującej. Udało się to w 65. minucie meczu. Dośrodkowanie Valentino Lazaro z prawej strony boiska na bramkę zamienił niezawodny Matias Vecino. Nerazzurri dostali skrzydeł i chcieli zdobyć bramkę, która dawałaby im komplet punktów. W 83. minucie znakomitym strzałem z dystansu popisał się Nicolo Barella i tym samym wyprowadził Inter na prowadzenie. Do końca spotkania wynik już się nie zmienił i podopieczni Antonio Conte zdobyli upragnione trzy punkty. 

 

INTER (3-5-2): Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Lazaro, Vecino, Brozovic, Barella, Biraghi; Lukaku, Lautaro Martinez.

Ławka rezerwowych: Padelli, Berni, Ranocchia, Godin, D'Ambrosio, Dimarco, Candreva, Sensi, Borja Valero, Esposito, Fonseca, Vergani.

Trener: Conte.

 

HELLAS VERONA (3-4-2-1): Silvestri; Rrahmani, Gunter, Empereur; Faraoni, Amrabat, Pessina, Lazovic; Zaccagni, Verre; Salcedo.

Ławka rezerwowych: Berardi, Radunovic, Dawidowicz, Bocchetti, Lucas Felippe, Wesley, Adjapong, Henderson, Danzi, Stepinski, Tutino, Pazzini.

Trener: Juric.

Zobacz też

Inter Sampdoria Candreva Lautaro Young Eriksen

Brescia odprawiona z kwitkiem - Inter wygrał na Meazza 6:0! (40)

01.07
18:53
Inter Getafe

1/8 finału LE - Inter zagra z Getafe (33)

28.02
11:45

Komentarze (35)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.11.2019 o 10:49 przez Tomekk
Tomekk
Mamy w tej chwili Inter 2.1.

Co do obrony. Chyba wszyscy widzą jak ważnym dla Nas zawodnikiem przy rozegraniu jest De Vrij. Bastoni w pierwszej polowie przeciętnie bo po jego podaniu nam poszła akcja z której wynikł karny ale w drugiej połowie odkupił winy bo akurat takiego krzyzowego jak zagrał On do Lazaro to Godin by nie zagrał. Skriniar mial zwyczajnie wszystko pod kontrolą.

Biraghi kolejny mecz bym powiedzial średni bardzo średni. Bardzo malo przekonujący. Wejście Candrevy w zasadzie pokazalo ze to jest dla niego inna półka.
Lazaro bardzo fajnie. Gościu bardzo przypomina Cuadrado. On samym prowadzeniem piłki jest w stanie coś sobie w grze zorganizować. I też fajnie że przy ustawieniu z Candrevą pozniej zamienili się stronami.
Środek dramat. Brozovic praktycznie każdy strzał to w nogi. Masa piruetow jakis luttbergerów z piłką, potem się przewrócił o własne nogi i od tak Brozo nam w meczu zniknal. Vecino pilka szuka w polu karnym ale przy graniu piłki nie kuma czaczy. Barella bardzo dobry. Gościu caly mecz na pełnych obrotach. Szkoda że nie mamy takiego drugiego gościa bo wtedy razem mogliby ten środek ogarnąć nam we dwójkę i moze np Conte by nam dal na stałe trzeciego napastnika..

Bo napastnicy to w tym meczu sie nie popisali. Lautaro caly mecz klapki na oczach. Dostawal pilke I absolutnie gral pod siebie jedynie. Lukaku wykorzystywał bardzo dobrze swoje warunki. Ścianka z nim często byla grana. Próbował tez z dalszych odległości ale niestety tak jak te dziurę dostal w polu karnym to jeszcze można to przeżyć to to podanie do bramkarza to się chłopak zwyczajnie nie popisał. Dalej uważam że przed naszymi napastnikami duzo pracy bo czasami myślę że oni zamiast ze sobą współpracować to ze sobą na boisku rywalizują.
10.11.2019 o 10:14 przez Nerazzurri 1908
-1
Nerazzurri 1908
Widziałem tylko skrót więc nie będę sie rozpisywał, ważne 3 pkt ze była walka i charakter, a Barella piękna bramka👏
10.11.2019 o 03:52 przez danielinter
-7
danielinter
Widze ze wszyscy dostaja orgazmu po bramce Barelli ale oprocz bramki dzis dramat zepsol mase pilek niech bedzie samokrytyczny i sie rozwija bo 1 strzal zycia to za malo
10.11.2019 o 00:25 przez Qhasz
+2
Qhasz
Nie oglądałem meczu bo uprawiałem wódżitsu, ale przrłączyłem w momencie jak Barella strzelił bramę, kozak, polać mu
10.11.2019 o 00:58 przez Krisu
+1
Krisu
Ja pije dalej. Na pewno jutro obejrze powtórkę. 👍
09.11.2019 o 23:40 przez Guarin
Guarin
GRANDE INTER a hejterkom kop na brodę
09.11.2019 o 23:15 przez szmaloo
+1
szmaloo
Niech czują oddech stare k.. z Turynu!
09.11.2019 o 23:10 przez mroowa111
+1
mroowa111
barella dzik z przyszłością
09.11.2019 o 22:52 przez NOVY
+7
NOVY
...choppy nie krytykowac mi tu lukaku bo koles moze czasami irytuje ale panowie
9goli na 12meczy i woce lider strzelcow serie a
wiec uszanujmy jego cyfry i mordeczki w kubel hehe.

forza inter
09.11.2019 o 22:49 przez snuffy
+3
snuffy
Była walka o te 3 pkt. Widać było, że chcą i te bramki muszą wpaść. Barella nasz przyszły kapitan(?) i najlepszy transfer ostatnich lat(?). Vecino znowu ważna bramka :) Lazaro ma jednak papiery na pierwszy skład ciekawe jak dalej się to potoczy. Bastoni jak tak dalej pójdzie to w przyszłym roku posadzi Godina na stałe :) Martwi tylko Biraghi wg. mnie kolejny mecz gdzie był najsłabszym zawodnikiem Interu .
09.11.2019 o 22:48 przez pluciek
+2
pluciek
Miało nie być szalonego Interu, a dalej jest. Pier*** to, od jutro kibicuje Milanowi aż do końca tygodnia !! ! :)
09.11.2019 o 22:33 przez pluto11
+1
pluto11
To co robi w każdym meczu Barella to jest jakaś masakra, chłopak broni pomaga w rozegraniu cofa się odbiera i jeszcze dzisiaj brameczke dokłada, różnie mam przyszła gwiazda bo jak się będzie tak rozwijał to będzie topem
09.11.2019 o 22:25 przez Pader88
+1
Pader88
Ależ ten Barella to szarlotka pyszniutka słodziutka jakby babcia zrobiła, no miodzio poprostu mówię wam.
09.11.2019 o 22:01 przez El Imprezatore
El Imprezatore
A sorka bo zapomniałem o Bastonim. Też zagrał naprawdę super zawody chociaż prawie cały mecz Hellas się bronił.
09.11.2019 o 21:59 przez El Imprezatore
+1
El Imprezatore
Ja osobiście po meczu w Dortmundzie bałem się, że teraz stracimy punkty ale na szczęście się udało. bardzo podobał mi się dzisiaj Skriniar, DeVrij i Lazaro. Mam nadzieję, że jak Lazaro nabierze pewności to będzie napędzał nasze ataki.
09.11.2019 o 21:25 przez Mao
+3
Mao
Candreve trzymać do momentu aż będzie tak stary że mu zęby wypadną na murawę, wtedy ewentualnie sprzedać do Chin
09.11.2019 o 21:11 przez jacodj
jacodj
Nicolo Barella O O O O!
09.11.2019 o 21:08 przez Mateonaldo
+4
Mateonaldo
Barella będzie kiedyś naszym kapitanem zobaczycie on ma w sobie to coś co mieli Zanetti bergomi i inni
09.11.2019 o 20:40 przez Woo-cash
Woo-cash
I cyk łamaczek 😉😎
09.11.2019 o 20:37 przez Rebelde
Rebelde
Wychodzi na to że obecnie nasza najlepsza para skrzydłowych to Candreva-Lazaro. Włoch po raz kolejny wchodzi z ławki i mocno "odświeża" grę Interu. Lazaro nareszcie też pokazuje, że za szybko niektórzy go skreślają, dobry występ.
09.11.2019 o 20:35 przez Rafał 1976
-2
Rafał 1976
Ja do tej pory nie mogę zrozumieć jak my nie wygraliśmy z tą BVB dziś Bayern nie miał problemu i strzelił i aż cztery.Dobrze że dziś my wydarli to zwycięstwo jeszcze raz dzięki Barella za trzy punkty ❗❗❗
09.11.2019 o 20:33 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Trochę sytuacji zmarnowanych, ale bardzo dobra reakcja w drugiej połowie i mamy kolejne bardzo cenne 3pkt. Brawo! ⚫️🔵
09.11.2019 o 20:20 przez maestro177
+1
maestro177
Dobrze zareagowali po wtorku, w lidze dalej lecimy z tematem. Bardzo miło się ogląda jak Bayern obija Borussie.
09.11.2019 o 20:18 przez danielinter
danielinter
Masakra pomimo straconej bramki powinno sie skonczyc 5+ ale dzisiaj Lukaku i Lautaro dramat.Hellas strzelil gola i mur do konca meczu dobry mecz Lazaro i mam madzieje ze Barella bedzie czesciej decydowal sie na strzal
09.11.2019 o 20:16 przez Bartek-32
Bartek-32
Druga połowa bardzo budująca. Oby tchnela w chłopaków drugi oddech. Vecino > gagliardini.
09.11.2019 o 20:13 przez rafalik93
+1
rafalik93
dobry mecz lazaro,kozak barella i czas najwyzszy dać odpocząć Lukaku ;)
09.11.2019 o 20:11 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
Barella wielkie dzięki ❗❗❗💪💪💪
09.11.2019 o 20:08 przez Seba.
+4
Seba.
Trzy spostrzeżenia:
- Lazaro nie jest drugim Dalbertem. Musi zostać
- Bastoni do pierwszego składu. Chłopak ma dopiero 20 lat, a już takie umiejętności i opanowanie
- Barella jest nieoceniony
09.11.2019 o 20:08 przez Orrin
Orrin
ten Inter doprowadzi mnie do zawału kiedyś ważne 3 punkty brawo brawo
Forza Inter
09.11.2019 o 17:53 przez oster
oster
Mam nadzieję że Lazaro zagra dobrze i będzie dostawał więcej szans bo ze strony Biraghiego to raczej zagrożenia nie będzie...
09.11.2019 o 17:43 przez Woo-cash
Woo-cash
Sami Włosi na ławce oprócz Godina i Borhy.
Oby tylko Salcedo nam dziś nie strzelił.
Liczę również na wejście Esposito.

Shoutbox

ZnawcaCalcio 08.07.2020 01:23

Vancore xDDD

Czarson 08.07.2020 00:53

Milan fajny prezent dla kibiców gdy już o nic nie walczą

Nitrogen 08.07.2020 00:37

Broda odleciał

ZnawcaCalcio 08.07.2020 00:35

Mamy Torino, mamy Spal

ZnawcaCalcio 08.07.2020 00:35

a kto ma nas dogonić?

ZnawcaCalcio 08.07.2020 00:35

xDD

broda4991 08.07.2020 00:30

Jesteśmy na poziomie gówna w tej chwili. Także trzeba bronić żebyśmy LM dowieźli

broda4991 08.07.2020 00:29

Po jutrzejszym remisie z ellasem utwierdza tylko w tym że nie zasługujemy

ZnawcaCalcio 08.07.2020 00:21

tak

Czarson 08.07.2020 00:19

Ale ze zabolą w kontekście walki z Juve?

maverik 08.07.2020 00:15

jutro

Endru 08.07.2020 00:14

Zabolą w ostatecznym podsumowaniu

miniu86 08.07.2020 00:10

tfu pojutrze

miniu86 08.07.2020 00:10

Jeżeli jutro pokonamy Hellsa to 5 pkt oddanych Sassuolo i Boloni mogą zaboleć

Endru 08.07.2020 00:03

Kjaer co dzis na morde przyjal i glowe to tez pokazal sile

Endru 07.07.2020 23:59

Dzis nawet posadzil Cuadrado na dupala

Endru 07.07.2020 23:58

Ja jestem pod wrazeniem Milanu i tego w jakiej formie jest Rebic

Nitrogen 07.07.2020 23:58

Bo to co się dzieje po pandemii to jest kwestia w mniejszym lub większym stopniu losowa

Nitrogen 07.07.2020 23:57

Nie Endru

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w meczu z Bologną?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 04 lipca

  • FT

    Juventus

    4 - 1

    Torino

  • FT

    Sassuolo

    4 - 2

    Lecce

  • FT

    Lazio

    0 - 3

    Milan

Niedziela, 05 lipca

  • FT

    Inter

    1 - 2

    Bologna

  • FT

    Brescia

    2 - 0

    Verona

  • FT

    Cagliari

    0 - 1

    Atalanta

  • FT

    Parma

    1 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Udinese

    2 - 2

    Genoa

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Roma

Wtorek, 07 lipca

  • FT

    Lecce

    2 - 1

    Lazio

  • FT

    Milan

    4 - 2

    Juventus

Środa, 08 lipca

  • 19:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 19:30

    Genoa

    ? - ?

    Napoli

  • 21:45

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:45

    Bologna

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:45

    Roma

    ? - ?

    Parma

  • 21:45

    Torino

    ? - ?

    Brescia

Czwartek, 09 lipca

  • 19:30

    SPAL

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Verona

    ? - ?

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    31

    75

  • 2

    Lazio

    Lazio

    31

    68

  • 3

    Inter

    Inter

    30

    64

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    30

    63

  • 5

    Milan

    Milan

    31

    49

  • 6

    Roma

    Roma

    30

    48

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    26

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Joao Pedro

    17

  • 5

    Luis Muriel

    16

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26766

Liczba newsów: 36946