Plotki transferowe

Inter na zakupach w Palermo? (29)

Autor:
Źródło: footballpress.net
około 16 lat temu
349
29

Jak donosi Tuttosport, Marco Branca spotkał się z agentem Edisona Cavaniego, który ma być pierwszym transferem Nerazzurrich. Wkrótce jednak, dyrektora Interu czeka kolejne spotkanie z agentem piłkarza Palermo – Javiera Pastore.

 

Obaj zawodnicy walnie przyczynili się do tego, że Palermo wciąż liczy się w walce o Ligę Mistrzów, dlatego prezydent Rosanero, Maurizio Zamparini z pewnością zrobi wszystko, by zatrzymać swoje gwiazdy na kolejny sezon. Dużo zależeć będzie od przebiegu spotkania Palermo – Sampdoria, przewidzianego na najbliższą niedzielę, które ostatecznie rozstrzygnie, kto jako czwarty po Romie, Milanie i Interze zagra w rozgrywkach Champions League. Argentyńczyk i Urugwajczyk pragną bowiem zagrać w Lidze Mistrzów.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53
Matteo Darmian

Darmian z nowym kontraktem? (8)

11.06
09:34

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.05.2010 o 18:35 przez Loralian
Loralian
Pastore jako zastepca dla Wesa w przyszlosci.
07.05.2010 o 17:53 przez crisinter
crisinter
Pastore kupić Cavaniego wypożyć a za nich kasa plus wypożyczyć Krhina żeby nabrał doświadczenia
07.05.2010 o 17:42 przez SlimShady
SlimShady
Cavani nich lepiej zostanie w Palermo, tam będzie gwiazdą, natomiast wielkim klubie odejdzie w cień albo straci forme tak jak to było z Amurim, identycznym napastnikiem co Cavani. Jeśli chodzi o zakup napastnika to potrzebuje bardziej uniwersalnego typu Cassano, Tevez czy G. Rossi
07.05.2010 o 17:08 przez kostrzes
kostrzes
Niech kupują tych których chce Mou bo potem będą nie grac jak Arnautovic. Ale z tych dwóch wziąłbym Pastore.
07.05.2010 o 16:04 przez konrados
konrados
sprzydali by sie jacys Włosi w interze a nie tylko obcokrajowcy wprawdzie Internacionale zobowiązuje ale bez przesady zeby zaden włoch nie grał w pierwszej 11<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
07.05.2010 o 15:13 przez torres333
torres333
PAstore i tylko on bo jakby z plotek Tevez Torres cos wyszlo to po co nam Cavani?<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> a pozatym napewno ktos przyjdzie dobry jakbysmy LM wygrali<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
07.05.2010 o 13:57 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
Javier Pastore!<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.05.2010 o 13:19 przez luki2642
luki2642
ani jeden ani drugiego nie kupimy
07.05.2010 o 13:15 przez MatiInter
MatiInter
Pastore Mmm brac!<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
07.05.2010 o 13:14 przez Dzyl
Dzyl
Niech biorą Pastore, ale nie Cavaniego, on nam nie potrzebny.
07.05.2010 o 13:01 przez pawlittoo
pawlittoo
Pastore to powinien byc 'numero uno' tego mercato. <br />
<br />
Cavani to chyba pomylka.
07.05.2010 o 12:17 przez berniol21
berniol21
Można pastore kupić.
07.05.2010 o 12:15 przez hQ
hQ
Pastore TAK Cavani NIE!
07.05.2010 o 11:52 przez szybki
szybki
Pastore TAK, Cavani Nie
07.05.2010 o 11:11 przez Mate1908
Mate1908
Co do Cavaniego zbytnio przekonany nie jestem. Pastore natomiast to jest fenomen. Tak kreatywny pomocnik z pewnością zrobiłby niesamowitą 'różnicę' w środku pola. Do mercato już wiele nie zostało... pozostaje czekać.
07.05.2010 o 10:33 przez Berith
Berith
Cavani na pewno nie pójdzie za małe pieniądze, za mniej niż 20mln raczej nie pójdzie. Pastore bym chętnie widział u Nas <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
07.05.2010 o 10:04 przez piotrekninter
piotrekninter
Pastore wielkie tak, Cavani niet, chyba ze za male pieniadze jako uzupelnienie skladu, 5 napastnik to tak
07.05.2010 o 10:01 przez crisinter
crisinter
Pastore tak Cavani może
07.05.2010 o 09:56 przez miczel192
miczel192
Co Oni mają z tym Cavanim to ja nie wiem? Pastore- jak najbardziej <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
07.05.2010 o 09:41 przez mati1908
mati1908
Pastore jak najbardziej tak,on sie bedzie rozwijał moze nawet lepiej niz balotelli,jezeli chodzi o talent. A cavani to jednosezonowiec i jakies wielkie nieporozumienie
07.05.2010 o 09:21 przez Ajk
Ajk
Pastore świetnie gra w tym sezonie, a potencjał ma na jeszcze lepszą grę dlatego jestem jak najbardziej za jego sprowadzeniem. Cavani NIE<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
07.05.2010 o 09:04 przez Odet
Odet
Cavani to jakieś nieporozumienie. Chyba Mou widzi tą jego &quot;grę&quot;<br />
W kwestii Pastore: Palermo chce Krhina, oddać im go za prawo pierwokupu Argentyńczyka. Tylko nie teraz, niech pogra jeszcze rok na Sycylii, a potem przyjdzie do nas.<br />
Pozdr.
07.05.2010 o 08:57 przez Gambit
Gambit
kandziak wiadomo ile bedzie miala miejsc.4 jesli cos sie zmieni to od sezonu 2011/2012.A co do Pastore i Cavaniego to chcialbym obu.Pierwszy to wielki talent ktory ma predyspozycje by zostac jednym z najlepszych pilkarzy na swiecie.A drugi bylby idealnym uzupelnieniem ataku.Z palermo chcialbym takze Kjaera.Choc osobiscie uwazam ze ciezko bedzie wyciaganac nawet jedenego z tych zawodnikow.
07.05.2010 o 08:48 przez sqr3byko
sqr3byko
Pastore na tak bo ma przed soba miejmy nadzieje przyszłosc, co do Cavaniego to Inter powinien szukac wzmocnien a nie wypelnienia luk. proponuje siegnac do portfela i wylozyc troche kasy.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.05.2010 o 08:30 przez Vancore
Vancore
cavani to sredniak, po conam taki grajek...
07.05.2010 o 02:15 przez kidmano
kidmano
ja to bym chciał Kjaera najbardziej z Palermo. Zawodnik marzenie dla mnie w naszym klubie.
07.05.2010 o 01:12 przez Lucca
Lucca
Zgadzam się, Pastore jak najbardziej !<br />
Trzeba wzmocnić pomoc i jakichś dwóch młodych obrońców, takich żeby się już ogrywali i ewentualnie od 2012 zaczęli grać... No i wiadomo, w przypadku odejścia Arnautovica (niemal pewne) musi być jakiś młody napastnik, ja byłbym za tym żeby Destro do dorosłej drużyny wprowadzić. No i jeszcze gdyby Mario odszedł to trzeba by jakiegoś dobrego napastnika młodego, ale nie takiego jak Destro tylko młodego który zarazem mógłby już śmiało grać w pierwszej 11... <br />
Genralnie, dwóch obrońców, 2 pomocników (Muntari i Rysiek out) 1 napastnik przy założeniu że Mario zostaje (Arna out). No i oczywiście Mancini zostaje u rywala zza miedzy ;) )
07.05.2010 o 00:55 przez andyvdm
andyvdm
Miliard razy TAK dla Pastore. Gra naprawdę świetnie w wieku 20 lat. Może rozwinąć się na czołowego pomocnika na świecie.
07.05.2010 o 00:41 przez Seba
Seba
Pastore jak najbardziej na tak.

Shoutbox

Claudio 22.06.2026 21:00

ale Messiemu trzeba oddać, że znajduje się w odpowiednim miejscu

Claudio 22.06.2026 20:59

Dobrze, że Alvarez wszedł za Lautaro i pokazał, że naprawdę jest wart tych 150mln

ragnar 22.06.2026 20:59

Jeszcze wcisnął, zaraz się tam pos raja

Adriano_forever 22.06.2026 20:59

alvarez 150 mln hehehehe

rchemik 22.06.2026 20:58

tam zawsze był team farselona, z resztą to samo robią w LM jak miało TVP i jak przy piłce jest jamal

Adriano_forever 22.06.2026 20:58

kuźwa

Adriano_forever 22.06.2026 20:58

alvarez hehehehehhehe

ragnar 22.06.2026 20:57

I poziom komentarza ,,tylko Messi potrafi zrobić coś spektakularnego,, mielcarski...no tak bo reszta to poziom okręgówki

pluto11 22.06.2026 20:57

Oni nie mają nikogo nowego tam graj De Pauly Paradesy czy inne Otamendie z kimś bardziej poważnym dostaną baty

rchemik 22.06.2026 20:54

Chyba że sędzia będzie pomagać, jak w pierwszym czy nawet w tym meczu XD

rchemik 22.06.2026 20:53

Argentyna gra to samo co 4 lata temu z tym że Messi jest 4 lata starszy i zszedł już półkę niżej. Trafią na bardziej wybieganego rywala i polegną. Otamendi, de paul to już nie jest poziom na realną walkę o jakieś półfinały.

Claudio 22.06.2026 20:42

Ale poziom meczu jest fatalny. Oczy krwawią

Claudio 22.06.2026 20:37

jak ktoś jest tak zacofany i uważa, że napastnik to tylko gole to niech idzie oglądać warcaby

Claudio 22.06.2026 20:36

Lautaro zapyerdala za dwóch w ataku przy spacerujacym Messim. Robi mu miejsce, podaje (powinien mieć dwie asysty jakby messi i enzo nie zyebali), a jak kolo 60min powinien dostac podanie gdzie wyszedlby sam na sam to...podania nie dostal i nie dziwne ze sie wkvrwial.

oster 22.06.2026 20:36

Lautaro to tragedia w tej reprezentacji, ze Messi toleruje tą oferme

Nerazzurx10 22.06.2026 20:30

Alvarez Zara znowu go wygryzie

Nerazzurx10 22.06.2026 20:30

Zapowiada się kolejny c :cenzor: **wy mundial w wykonaniu Lautaro

intermed1 22.06.2026 20:29

Pierwszy do zmiany

Adriano_forever 22.06.2026 20:29

i Lautaro out

Claudio 22.06.2026 20:15

Znowu świetnie Lautaro

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się