Plotki transferowe

Inter po Torresa? (22)

Źródło: transfermarketweb.com
ponad 13 lat temu
349
22

Według AS.com Inter Mediolan jest zainteresowany usługami Fernando Torresa.

 

Ten 28-letni napastnik jest obecnie zawodnikiem Chelsea. Zawodnik miałby przejść do Interu w następnym sezonie.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz nico

Mercato Live 27.06 (08:31) Khalaili nowym kandydatem na prawe skrzydło Interu // Inter rywalizuje z Como o Chalobaha (42)

27.06
08:20
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.02.2013 o 17:53 przez Gajdzik
Gajdzik
Jak ktoś nie strzela bramek to niech wpada do nas, super <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
20.02.2013 o 14:38 przez dodo_IM
dodo_IM
Torres w Cheslea jest tragiczny. Nie wiem zmiana otoczenia by mu pomogła.
20.02.2013 o 02:39 przez Mateusz17
Mateusz17
to nie jest ten sam Torres co z Liverpoolu tam wymiatał teraz jest moim zdaniem przeciętnym napastnikiem nie jest słaby ale szału nie robi, w chelsea ma multum sytuacji i ich nie wykorzystuje a myslicie ze w interze będzie miał dwie setki w meczu? <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> prawda jest taka jak nie załatwimy grajka do pomocy co umi piłą pograc to tego typu zawodnicy nie przydadza,trzeba napastnika z dryblingiem szybkoscia i co sobie poradzi z 1 dwoma obroncami ale taki kosztuje...
20.02.2013 o 00:12 przez Yascarr
Yascarr
Poza tym, to ty chyba naprawdę nie widziałeś jego meczów w Chelsea. Nie wiem czy da się znaleźć większą kalekę, on jest śmieszny w tym co robi. Transfermarkt go wycenia na 20mln? Cofam swoje słowa... ;/
20.02.2013 o 00:07 przez Yascarr
Yascarr
#15 Wszytko fajnie, ale problem nie leży w jego kondycji fizycznej, tylko psychice. Po tej kontuzji wygląda to tak, jakby zapomniał wszytko co potrafił wcześniej. Jak patrzę na niego obecnie to płakać mi się chce, to jest największa łajza jaką mam okazje obserwować. Co to w ogóle ma być, jego teraz częściej widać w rozegraniu piłki, a przecież wcześniej to był zupełnie inny gracz! Jeżeli przytaczasz tu jego staty i piszesz że byłby wzmocnieniem, to nie mamy nawet o czym rozmawiać... Jakby Livaja grał 30 meczy na środku ataku po 90 minut to pewnie tyle samo albo i więcej by strzelił. W ataku nie miał kto grac, a jeszcze teraz &quot;tatuś Benitez&quot; do klubu przyszedł. On byłby wzmocnieniem ale dla Podbeskidzia.
19.02.2013 o 23:04 przez drakon
drakon
nie prosciej Pandrzewa spowrotem na Meazza sciagnac? Efekt ten sam, a ile kasy zaoszczedzimy.
19.02.2013 o 21:48 przez el_loco
el_loco
tonący brzytwy się chwyta.
19.02.2013 o 21:01 przez Dejwid
Dejwid
#12 Yhy, jasne. Piłkarz to nie znicz żeby się wypalał. Jeżeli jest w dobrej kondycji fizycznej, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby wrócił do dawnej formy. Dodatkowo po zmianie ligi nowe cele dałyby mu motywację. Poza tym bez przesady, bo w tym sezonie 7 goli i 7 asyst w trudnej lidze, wiec nie ma watpliwosci, ze bylby dla Interu wzmocnieniem. Inna sprawa, ze to nierealne.<br />
<br />
Poza tym zabawne, ze wyceniacie go na 5-6 mln, bo wasz transfermarkt wycenia go na 20 cos baniek. Zauważam tu zabawną analogię z sytuacją Sneijdera...
19.02.2013 o 20:37 przez Excubitor
Excubitor
Tak samo jak Lampard, Afellay i Pałlinio.
19.02.2013 o 20:34 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Kiedys mozna byloby pomarzyc o Torresie w Athletico i Liverpoolu by swietny jeden z lepszych na swojej pozycji lubilem go, a teraz to juz nie to samo, ale jak by byl do wyciągniecia za rozsądne pieniądze to nie mowie nie.
19.02.2013 o 20:18 przez Yascarr
Yascarr
#3 Bzdura. On po prostu jest totalnie wypalony. Zaciął się nie tylko w klubie gdzie jest &quot;wiele gwiazd&quot; ale też w reprezentacji, gdzie wcześniej błyszczał. Skończyły się już argumenty na jego obronę, jest już chyba skończony na najwyższym poziomie. Według mnie wart 5-7 mln, a Romek pewnie zechce 20 jak nie więcej. Nie wiem, może lepiej dla niego byłoby przerobić go na skrzydłowego albo pomocnika? Chociaż już nie ten wiek...
19.02.2013 o 18:47 przez Odet
Odet
on nawet nie zechce do nas przyjść...<br />
Pozdr.
19.02.2013 o 18:42 przez peter0512
peter0512
Wolę Pazziniego <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
19.02.2013 o 18:22 przez Pawel1992
Pawel1992
Chelsea nabyła Torresa za bardzo dużą sumę z Liverpoolu więc pewnie nie sprzedadzą Hiszpana za niską cenę
19.02.2013 o 18:15 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> jak by wrócił to formy z przed kilku sezonów to<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> ale niestety nic na to niewskazuje. Wole żeby te pieniądze zostały przeznaczone na kogoś innego na napastnika który strzela bramki a nie siedzi na ławie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
19.02.2013 o 18:11 przez Endru
Endru
Romek by mogl nam go podarowac jak Verona kiedys na 2 lata wypozyczenia <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
19.02.2013 o 17:09 przez yoda79
yoda79
W Liverpoolu był świetny, później się coś zacięło. Ogólnie s-f<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
19.02.2013 o 17:09 przez adilbn
adilbn
Słaby piłkarz. Wolałbym ryzyko i pozyskanie Damiao.
19.02.2013 o 17:07 przez Darkos
Darkos
Ja tam go zawsze lubiłem, bo większej ofiary w ataku o takiej wartości w $ nie widziałem <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Mogę się śmiać z niego w Chelsea, to moge też śmiać się jak będzie w Interze <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
19.02.2013 o 17:01 przez Dejwid
Dejwid
Transferowe s-f, ale tak hipotetycznie to jest dalej bdb pilkarz i dobrze odnajduje sie w sytuaccji kiedy jest najwieksza gwiazda w klubie, a nie jednym z wielu. Zmiana srodowiska moglaby mu dobrze zrobic.
19.02.2013 o 17:00 przez Chuchu
Chuchu
<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> No pewnie, i ile mielibyśmy jeszcze za niego zapłacić? Pewnie z 20 baniek co? Nie, nie i jeszcze raz nie dla tego pana.
19.02.2013 o 16:52 przez RafiQ
RafiQ
ale kaszanka .chyba najbardziej przereklamowany piłkarz na świecie

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się