Strata punktów na własne życzenie | Inter 3:3 Sassuolo (75)

Źródło: inf. własna
ponad 3 lata temu
6954
75

Inter po rozczarowującej grze przedłużył wstydliwą serię bez wygranej u siebie z Sassuolo i zremisował na Meazza 3:3. Na pustym stadionie, Nerazzurri wydawali się mocno zagubieni i nie potrafili wykreować składnych akcji ofensywnych. Domenico Berardi i spółka nie mierzyli się w tym meczu z wysoko zawieszoną poprzeczką, a przed ostatnimi 4 minutami pierwszej połowy prowadzili nawet 1:0. Bramki do przerwy zdobywali jednak ostatecznie Caputo, Lukaku i Biraghi. Po wznowieniu gry Antonio Conte nie był w stanie doraźnie pomóc swojej drużynie i po bramkach B. Valero, ale także Berardiego i Magnaniego dla gości, Nerrazzurri ugrali dziś w Mediolanie zaledwie 1 punkt.

Spotkanie rozpoczęło się w mało porywającym tempie, jednak już od pierwszych minut to przemodelowany Inter wydawał się słabiej przygotowany do gry. Już na pierwszy rzut oka przewaga optyczna należała do ubranej na biało-zielono ekipy gości. Wystarczy wspomnieć, że Inter na pierwszy strzał w pierwszej odsłonie gry czekał ponad pół godziny.

Prowadzenie przyjezdnym w meczu dał Caputo. Inter nie potrafił odpowiedzieć na tego gola, a z minuty na minutę co raz wydatniej widać było mankamenty w grze Il Biscione. Ani Valero, ani Biraghi czy Ranocchia nie byli w stanie zapewnić odpowiedniej jakości, a przy okazji także gracze pierwszego składu grali zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Rękę do Interu wyciągnęło samo Sassuolo - po faulu na Milanie Skriniarze, bramkę na 1:1 z rzutu karnego zdobył Romelu Lukaku. Było to 19. trafienie Belga w bieżącym sezonie. Krótko przed ostatnim gwizdkiem arbitra przed przerwą, Inter wyszedł na prowadzenie za sprawą rajdu Biraghiego i jego bramki po strzale w długi róg. Tym samym gospodarze zaliczyli rimontę w 4 minuty i zobrazowali coś co moglibyśmy nazwać "prowadzeniem ponad stan" czy "wynikiem lepszym od gry".

Tajemnicą pozostanie to jaki plan i pomysł na drugą połowę meczu mieli zawodnicy Interu i sztab trenera Antonio Conte. Mimo dyskretnego ale zasługującego na pochwałę występu Aqoume oraz wejściu na boisko Candrevy, ani zmiany ani podejście do meczu w Interze nie zagrały tak jak powinny. Kulminacyjnym momentem nieporadności gospodarzy dzisiejszego meczu było katastrofalne pudło Roberto Gagliardiniego w sytuacji niemal sam na sam z bramką.

Inter w myśl starego piłkarskiego porzekadła został za zmarnowanie takiej sytuacji ukarany - karnego na bramkę zamienił Domenico Berardi. Gospodarze zdołali odpowiedzieć jednak w końcówce spotkania golem Valero po ciekawym dośrodkowaniu Candrevy. Wszystko zmierzało do kolejnego wymęczonego zwycięstwa - w międzyczasie Inter uniknął jeszcze cudem karnego po ręce Younga - jednak ostatecznie z wyniku cieszyli się gościa, a gola na wagę punktu zdobył, zbierający ciągle doświadczenie na szczeblu Serie A, Magnani.

Inter wynikiem z Sassuolo wypisuje się praktycznie z walki o Scudetto. Nerazzurri muszą skupić się teraz jednak nad przygotowaniami do kolejnych spotkań, szczególnie że proponowane przez trenera roszady personalne jak do tej pory wydają się nie zdawać egzaminu. Dodatkowym problemem w zbliżającym się pojednyku z Parmą będzie także brak Milana Skriniara, który w samej końcówce dzisiejszego meczu obejrzał drugą żółtą, a więc  w konsekwencji czerwoną kartkę.

INTER (3-4-1-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 13 Ranocchia, 95 Bastoni; 11 Moses, 5 Gagliardini, 20 Borja Valero, 34 Biraghi; 24 Eriksen; 9 Lukaku, 7 Sanchez.

REZERWOWI: 27 Padelli, 2 Godin, 6 de Vrij, 10 Lautaro, 15 Young, 18 Asamoah, 23 Barella, 30 Esposito, 31 Pirola, 32 Agoumé, 33 D'Ambrosio, 87 Candreva.

TRENER: Antonio Conte.

SASSUOLO (4-2-3-1): 47 Consigli; 17 Muldur, 21 Chiriches, 31 Ferrari, 6 Rogerio; 4 Magnanelli, 14 Obian; 25 Berardi, 10 Djuricic, 7 Boga; 9 Caputo.

REZERWOWI: 56 Pegolo, 64 Russo, 13 Peluso, 18 Raspadori, 23 Traore, 27 Haraslin, 32 Magnani, 35 Piccinini, 68 Bourabia, 73 Locatelli, 77 Kiriakopoulos.

TRENER: Roberto De Zerbi.

Walec z Mediolanu się nie zatrzymuje! | Inter 4:0 Salernitana (84)

16.02
19:49

Inter się nie zatrzymuje! 12 zwycięstwo z rzędu | Inter 2:1 Genoa (55)

04.03
19:45

Komentarze (75)

26.06.2020 o 18:25 przez mroowa111
mroowa111
bolesna wpadka po fatalnej grze, szczególnie w obronie to był kabaret, musimy bronić 3 miejssca bo atalanta ciśnie, licze na to, że jednak w następnym meczu trochę się ogarniemy i ogramy parmę
25.06.2020 o 15:11 przez Damianos
Damianos
Sprzedać Gage Do póki jest coś warty bo po tym meczu to chyba nawet Legie będzie Stać na niego :D
25.06.2020 o 14:53 przez Piotrekfci
Ranocchia, Gaga, Vecino, Godin, Valero OUT. Brak słów żeby ostatni z nich był jednym z najlepszych w ostatnich czasach u nas. Pokazuje to jaki jest u nas poziom I podejście do walki o najwyższe cele. Ile można pierd. w kółko że od następnego meczu trzeba dać z siebie więcej i byc skuteczniejszym.
25.06.2020 o 14:28 przez kamil13216
+3
kamil13216
Wszyscy mówią, słusznie z resztą o tej patoli którą odstawił gagla, ale czy zwróciliscie uwagę jak dupy dał Ranokia przy pierwszym golu, łamiąc w niezrozumiały dla mnie sposób linie obrony i zostawiając autostradę do prostopadłego podania ? Pojawiały się głosy że ten cały Ranokia to nie taki zły bo mało zarabia, malo gra i nie narzeka i jest spoko, a jak dla mnie to ten parodysta powinien razem z Gaglą, być już gdzieś w 10 lidze okręgowej w Mołdawii.
25.06.2020 o 13:23 przez Gajdzik
+2
Co roku to samo z Sassuolo, to jest niepojęte! Z Napoli coś tam klepaliśmy, z Sampdorią świetna pierwsza połowa, ale wczoraj to był istny kabaret, oczy krwawiły, to wyglądało jakbyśmy sobie grali jakiś lajtowy sparing przed sezonem, a kiks Roberto mistrzostwo świata! Juve gorszy okres, ale mimo wszystko nie gubi pkt. z ogórami, a my niezły terminarz i już w drugim meczu strata... :/
25.06.2020 o 14:42 przez SETE
SETE
Przeciwnik w tym przypadku nie ma znaczenia gdy wychodzimy takim skladem. Trzeba sie cieszyc z tego punktu.
25.06.2020 o 12:48 przez cuba
+2
cuba
No panie Conte jak już wcześniej pisałem jeszcze ten sezon pan dociągnie a potem już koniec 5;10;15 i może dotrwa do końca przyszłego sezonu,Galiardini mam nadzieję że już w tym sezonie nie wyjdzie na boisko a Conte sam sobie strzela po kolanach ale pewnie będą dupowłazy ktrym tu trzeba byłoby to tłumaczyć i tłumaczyć,to co zrobił Conte ze zmianami to kryminał i przestańcie tak włazić mu w tyłek
25.06.2020 o 12:30 przez armin22
armin22
Dopiero co przeczytałem artykuł, w którym to LGdS wyliczyło nam aż 5 atutów dzięki którym możemy zdobyć mistrza, haha jak mam odpowiedz dla LGdS, otóż 1 atut przez który mistrza nie zdobędziemy: ŁAWKA REZERWOWYCH.
Gagliardini mistrz, ten jego wczorajszy strzał w poprzeczkę to kwintesencja jego kariery w Interze. Szkoda że wczoraj przy stanie 3:2 dla nas nagle wszyscy się cofnęli i stali w miejscu nawet świeżo wstawiony Lautaro z Youngiem, BRAWO.
25.06.2020 o 09:40 przez inter30
+3
inter30
Na chłodno analizując to faktycznie Conte zawalił totalnie ustawieniem pomocy, każdy wiedział że wystawianie w pomocy 2 placków to zły pomysł więc skoro Brozo kontuzja to Barella po prostu musiał grać, a już wprowadzenie Agoume za Eriksena zamiast Gagli po pudle roku podchodzi pod sabotaż, to spowodowało że totalnie oddaliśmy inicjatywę i tego nei wygraliśmy, można by jeszcze napisać o wahadłach ale po wczorajszym meczu stwierdzam że tam jest wyścig o największego gówniaka na tej pozycji, Moses standardowo jak bezmózg, Bire uratował tylko gol, Young niby ogarnięty w 3 minuty zrobił 2 przewinienia na karne, a Candreva po pięknej asyście koncertowo spartolił akcję która zamknęła by mecz. A jeszcze na ławie DD i Asa którzy też potrafią dać czadu. 2 pozycje i 6 amatorów do wyboru. Ostatnia kwestia ten kmiot Rano, jak można go wystawiać mając Godina, przecież wczoraj to myśłałem że to jakiś inny blok obronny niż do tej pory, przy nim od razu każdy robi się elektryczny,gówniane Sassuolo wchodziło jak w masło, kabaret
25.06.2020 o 07:48 przez koniar
koniar
Spuśćmy zasłonę milczenia...
25.06.2020 o 07:35 przez Drakan83
+1
Drakan83
Przestałem wierzyć w Conte. za 10 mln rocznie powinien z piłkaży słabych zrobić co najmniej solidnych, takich, którzy orają na boisku za niego i klub. a z najlepszych zrobić jeszcze lepszych. Może nie mamy składu jak City, Psg czy reai lub Barca, ale na litość Boską, nikt mi nie powie, że ogólnie mamy gorszy skład od Atalanty czy Lazio. Conte ma do dyspozycji skład, jakiego nie miał żaden trener od 2010 roku. Godina sprowadził do poziomu amatora...a to był jeden z top obrońców na świecie, może czasami miał problemy w meczach, ale dopiero do nas przyszedł...wystarczy spojrzeć na Skriniara w tamtym sezonie a w tym. Szkoda, że tak to wygląda. Miałem duże nadzieje, ale widzę, że z Conte jednak nie wypali, brak pomysłu na grę, nielogiczne zmiany i wręcz czasami mam wrażenie, że specjalnie podejmuje niektóre decyzje, żeby coś się się spier....coś poszło nie tak w czasie meczu.
25.06.2020 o 07:20 przez rchemik
+1
rchemik
Oglądałem wczoraj Atlantę. Powiem tak: czy my mamy gorszy skład od nich? Bo ja uważam ze mamy dużo lepszy z lepszymi grajkami. To dlaczego im zależy na zwycięstwie i potrafią zabiegać i wykończyć rywala a my gramy jakby nam się nie chciało. Patrząc na tempo w ich grze nie ma kalkulacji, nikt się nie oszczędza bo za 4 dni gramy znowu. W naszym wykonaniu gra i tempo wyglada jakby kończyli właśnie maraton 10 meczy w 30 dni. My nawet nie mamy podjazdu do gru jaką prezentuje Atalanta i Lazio w pierwszych 40min.
Tłumaczenie Conciaka ze to fundamenty ze nie wiem, brak zgrania, czy oszczędzanie się może sobie wsadzić w buty.
Może zwalić ze nie było Brazola ze Sensi kontuzja, ale tam tez ich jeden z najlepszych grajków Ilicic z Sas nie grał w ogóle a wczoraj końcówka.
Wyglada to źle głównie przez brak zaangażowania i takiego zacięcia do zwycięstwa, brak wiary. I nie mówię tylko o wczoraj , bo tak grają już od stycznia.
Powiem nawet ze im dłużej graj tym gorzej.
25.06.2020 o 06:37 przez davi23
+2
davi23
Szkoda, ale graliśmy fatalnie.
Skład fatalny.
Dlaczego schodzi Eriksen a nie Gagliardini?
Jest jeszcze 33 pkt do zdobycia, progres przy utrzymaniu 3 miejsca i pkt jakich bedzie więcej jak rok temu to będzie.
Dajmy Conte przynajmniej jeszcze jeden sezon, wzmocnijmy mu pomoc i te skrzydła totalnie do wymiany.
Forza Inter!
25.06.2020 o 07:58 przez Dybuk
-1
Dybuk
Wzmocnijmy mu skrzydła? Kiedy on nie chce wzmocnić skrzydeł tylko chce swoich waflów ściągać, by ich pod prysznicem oglądać. Mokre majtki ma, gdy mówi o tych swoich Vidalach, Alonso. Powinniśmy zakończyć ten projekt po sezonie bo widać, że już teraz zmierza w złą stronę a spełniając marzenia kadrowe Conte tylko sobie zaszkodzimy w perspektywie nadchodzących lat.
25.06.2020 o 00:21 przez CNS87
+10
CNS87
Jak można zrobić 5 zmian i w żadnej nie zmienić najsłabiej grającego ?
24.06.2020 o 23:19 przez minus09
+4
minus09
Galgiardini powinien dostac zakaz gry w piłkę na Giuseppe Meazza w koszulce Interu dozytownio
24.06.2020 o 23:17 przez Piotrekfci
-1
W serie A brakuje jednej nagrody... Największych frajerów Serie A. Od prawie 10 lat bylibyśmy niekwestionowanym liderem. Conte wraz z Gagliardi nim, Bastonim, Ranocchia i Youngiem załatwili mecz na cacy. Nie do pomyślenia aby ktoś taki jak Ranocchia, candreva czy Gaga siedzieli tyle lat np w judach. Tylko u nas ciepłe stołki dla wybranych. Dramat dawać Kumbulle, Tonaliego, Najgo lub Vidala, konkretnych dwóch na skrzydła i zamiennika a najlepiej dwóch na atak inaczej znów można klepac się po czolach
24.06.2020 o 23:16 przez Snake86
+2
Snake86
Warto jeszcze wspomnieć świetną sytuację, gdy Lukaku wyłożył piłkę do wspaniałego FanAntonio, a ten tradycyjnie to spie... prosto w bramkarza.

Przedłużajmy kontrakty z takimi fachowcami jak Candrewniak, grajmy łamagami na skrzydłach i słuchajmy dalej bajek trenera-furiata, który biega i szczeka jak prowadzimy, ale jak zaczyna się ten domek z kartonu walić w piach to podkula ogon i siedzi jak d... na ławce i nie wie co zrobić. Ta, dajcie mu Vidala to wygramy CL!

Przepraszam za wulgar, ale już po prostu nie da się oglądać takich rzeczy i być spokojnym.

Porównajmy wartość rynkową i jakościową piłkarzy Interu i Lazio, dalej spójrzmy na trenerów, a potem na grę, wyniki i miejsce w tabeli. Dziękuję, dobranoc.
24.06.2020 o 23:23 przez SETE
+3
SETE
Spójrzmy tez na czas jaki z tymi zespołami pracują trenerzy.
25.06.2020 o 01:29 przez Snake86
-1
Snake86
Ok, może Inzaghi działa dłużej, niż Conte ale pozostałe argumenty nadal pozostają w mocy. Poza tym Antonio w większości sam dobrał sobie nowych piłkarzy z czego sprawdził się tylko Lukaku.
24.06.2020 o 23:00 przez ImperatorInter
ImperatorInter
Trzeba było rotacji to jasne ale nikt z nas nie spodziewał się że Galiardini aż tak szoruje dno, chłop się załamał i ja razem z nim przy tym co dzisiaj zrobił. Wahadła dzisiaj zaskakująco i niespodziewanie dobrze tylko coś w tej obronie się zepsuło oby to tylko przypadek. O pomocy się nie rozpisuje bo na nic nie liczyłem z tym składem w tej formacji.
25.06.2020 o 09:51 przez inter30
inter30
ALe chodzi o to że powinien Gaglie zmienić a tego nie zrobił, przecież było wiadomo że po tym pudle będzie tylko gorzej z nim, jeśli chodzi o obronę to wystarczy spojrzeć kto wyszedł w podstawie a wcześniej nie wychodził i masz odpowiedź
24.06.2020 o 22:58 przez oster
+1
oster
Gaglardini jest skończony, miejmy nadzieję że to był ostatni jego mecz w barwach Interu ...
24.06.2020 o 22:47 przez crislk
-3
crislk
Nie ma co gadać nasze mniesjce jest 3 może nie do konca bo nie dziwie sie Chelsea conte to jest kretyn nie wiem czy nie sobatażysta pod juve a oczkami swieci i 11 mln garnie moze otumanil nas,jak można takie miernoty wpuszczac od pierwszego skladu
24.06.2020 o 22:41 przez mateo-mazzini
+16
mateo-mazzini
Jedyne co cieszy po tym meczu i lekturze komentarzy pod tym artykułem to fakt, że coraz więcej kibiców zdaje się rozumieć, że tracimy punkty przez trenera i decyzje taktyczno-personalne, a nie jakiś konglomerat sił magicznych połączonych z klątwą, kupowaniem meczów przez Juventus, pechem kontuzyjnym, przeciążeniem treningami Pintusa, złą konfiguracją Merkurego względem Jowisza i Bóg wie czym jeszcze. Z bólem serca przychodzi mi to przyznać jako kibicowi Interu w trzecim pokoleniu, ale w tej chwili jesteśmy - jak najbardziej zasłużonym - pośmiewiskiem ligi. Abstra :cenzor: ąc od dzisiejszego meczu, w którym każdy gol dla Sassuolo rodził się po błędach w ustawieniu, przeraża mnie to, że my każdy mecz gramy inaczej od poprzedniego, i dosłownie to, co działa w jednym meczu, przestaje działać w następnym i vice-versa. Szlag mnie jasny trafia jak słyszę o "projekcie", "potrzebie czasu", "kroczeniu w dobrym kierunku". Ludzie, my nie idziemy w żadnym kierunku, my biegamy po lesie z opaską na oczach! Mamy słabą ławkę? Tak, prawda. Gagliardini, Vecino, Ranocchia, Biraghi i inni są na poziomie walki o utrzymanie w Serie A, a nie o scudetto? Prawda. Ale spójrzmy co stało się z tym zespołem pod zarządem w skali makro. Najpierw uprawiał filozofię młotem, zmuszając do 3-5-2. Tym samym odebrał spory kawałek jakości Skriniarowi, poświęcił też zupełnie Godina, który jak widać teraz nie jest nawet wystarczająco dla Conte dobry, żeby uspokoić grę, kiedy Bastoni tak tryska inteligencją, że się nią aż ociera o bramkarza rywali. Forsowanie 3-5-2 wymaga też odpowiedniego poruszania się trójki w środku, nie mówiąc o wahadłowych. Na tej pozycji w ciągu roku Conte próbuje - dosłownie - 7 zawodników, w tym czterech ściągniętych dla niego. Żaden nie ma odpowiednich predyspozycji ani zdolności do grania na tej pozycji na takim poziomie, ale idziemy dalej twardo w 3-5-2. Modyfikujemy je dopiero kiedy przychodzi Eriksen, prawdopodobnie najlepszy indywidualnie pomocnik w naszych barwach od 9 lat, ale co z tego, skoro albo Conte nim nie gra, albo ściąga go w połowie meczu, albo otacza go ludźmi, którzy nie mają na tyle wyobraźni, żeby akcję poprowadzić przez niego a nie skrzydłem. Efekt jest taki, że to my - a nie Lazio czy Atalanta - mamy wynik punktowy ponad stan. Nie mamy schematów wyprowadzania piłki, co widać przy coraz częstszych ślepych wykopach Handanovicia i spalonych podaniach Bastoniego. Nie wiemy, jak wyjść spod pressingu, bo do piłki wychodzi najwyżej jeden z trzech środkowych pomocników. Nie umiemy grać wahadłami, bo ci piłkarze, którzy u nas grają na tych pozycjach, grają albo tylko w obronie, albo tylko w ataku, albo w ogóle. Przejście na 3-4-1-2 spowodowało uwolnienie Eriksena, ale jednocześnie zbudowało krater pomiędzy środkiem pola a atakiem. Z przodu nadal nie umiemy wykorzystać Lukaku jako ewentualnego wsparcia w rozegraniu, a Lautaro zachowuje się, jakby chciał wszystkich sam rozszarpać i jakby nie istniały dla niego założenia taktyczne. Plus fakt, że Inter od listopada gra mecze 60-minutowe. Bez względu na wynik ok. 60 minuty Conte zaciąga ręczny. Daje sygnał albo zmianą kreatywnego zawodnika, albo modyfikacją ustawienia i z ostatnich 30 minut tak naprawdę gramy z reguły 7-8. Czasem coś dogonimy, czasem coś obronimy, ale generalnie to nikt nie wie co będzie, bo stoimy i klepiemy. Widać już, że Conte traci cierpliwość, bo pewnie liczył, że będzie dużo łatwiej, a tu pogubione punkty i widmo walki o utrzymanie się w 4. zamiast scudetto. Ma krótki lont i zaraz coś komuś dowali na konferencji prasowej. Piłkarze też wkurzeni, tracą cierpliwość, widać frustrację, bo kolejny rok to samo. Conte w Interze to jak na razie tylko Spalletti na sterydach. To, co było dobre, jest nieco lepsze, a to, co było gorsze, jest nieco gorsze. Nauczył nas nie tracić punktów ze słabeuszami? Nie, zobaczcie z kim nam uciekły wygrane w końcówkach. Nauczył nas grać z silnymi? Nie, zobaczcie z kim przegraliśmy. Nauczył nas grać dwie równe połowy? Nie, zobaczcie okoliczności utraty punktów. Nauczył nas powtarzalności? Nie. Coraz częściej mam wrażenie, że tu nie ma żadnego projektu. Co innego chce Zhang, co innego Marotta, co innego Conte. A jeszcze inaczej to widzą piłkarze. Koniec jest taki, że nikt nie widzi trofeów.
24.06.2020 o 22:41 przez rafalik93
+5
rafalik93
jedynie dziadek Valero nie ma powodu do wstydu po tym meczu ;)
24.06.2020 o 22:32 przez pluto11
+1
pluto11
Conte na własne życzenie przegrał ten mecz, miał szanse się zrehabilitowanc w drugiej połowie po szczęśliwie wygranej pierwszej części najgorsza gra jaka widziałem w tym sezonie, chyba każdy widzial już z Sampaoli że Gagliardini jest cienki jak dupa węża i ja nie wiem co ogląda Conte albo co robi mu Gaglia że dostaje drugi mecz w pełnym wymiarze czasu. Jak potrafił poprawić swój błąd z Rano który nie ogarniam w ogóle co się na boisku dzieje nie mam pojęcia dlaczego Agoume wszedł za Eriksen a nie za tego imiona lub nie wszedł Barilla który na ostatnie 20-30 minut z jego predyspozycjami do biegania mógł by ich trochę po denerwować ale jeżeli Conte nie widzi co wyprawia na boisku ten placek to nie wiem czy on oszalał czy jest po prostu głupi
24.06.2020 o 22:42 przez Rebelde
+2
Rebelde
Barella raczej kontuzja. Nie wierze że Conte wstawiłby Agume i zostawił Gagliardiniego, mając na ławce zdrowego Barelle. Na 100% nie był do gry i nie było żadnego innego pomocnika. Conte pewnie wyjaśni to na konferencji.
24.06.2020 o 22:24 przez rchemik
+2
rchemik
Mam nadzieje ze szybko chłopaki się wykąpali i zamiast słuchania wypocin Konte o budowaniu fundamentów na przyszłość szybko odpalili tv i obejrzą mecz Lazio- Atalanta w którym zobaczą jak się powinno grać.
24.06.2020 o 22:15 przez jacodj
jacodj
Brak mi sił. Brak mi słów. Brak mi ....
24.06.2020 o 22:11 przez ZnawcaCalcio
+2
ZnawcaCalcio
Zgadzam się z opinią innych użytkowników, którzy twierdzili, że dla takich jak Nainggolan nie ma miejsca w tym klubie i Marotta podjął dobrą decyzję. Dzięki temu oglądamy takich wirtuozów jak Gagliardini <3.
24.06.2020 o 22:08 przez Szociq
+3
Szociq
Ludzie wy poważnie uważacie, że zremisowaliśmy przez brak jakości na ławce? Przecież my na miłość boską graliśmy z Sassuolo a nie z Lazio czy Juve. Zobaczcie na mecz Lazio - Atalanta jak powinno się grać, nikt mi nie powie że te drużyny mają większą głębie składu. Zrzucanie wszystkiego na Gaglie to już mega hipokryzja. Facet jest cienki jak dupa węża nie od dzisiaj, drugi raz najsłabszy na boisku ale kto do cholery wystawił go w tym meczu a później zostawił do samego końca? Może trzeba sobie wreszcie zadać pytanie dokąd my zmierzamy z tym trenerem. Ja mam wrażenie że donikąd a potwierdzają to nasze wyniki począwszy od października. Facet ma na ławce Godina a wystawia Rano, widzi, że Gaglia nie ogarnia i nie wpuszcza Barelli. Rotacja rotacją ale to co dzisiaj zrobił Conte to zakrawa na jakiś umyślny zamach.
Kondzik
Conte sam się zaoral już przed meczem. Rozumiem mecze co 3 dni no ale do H*Ja to są zawodowcy grają za mln i ciężko jest grać? 3miechy pauzy xd Już nie mówię pelny skład, no ale Conte zaoral wahadła, środek i obronę też, Gags PARALITYK gra cały mecz. Ma piłę na zabicie meczu( BAN IA ROKU WSTYD) gdzie później nic nie robi w obronie. Szkoda ale to DWA różne mecze jak 3DNI temu.. wszystko myślę dzięki panu Conte który najwidoczniej myślał że zgarnie 3pkt rezerwami no i GONG no i AMEN
25.06.2020 o 09:33 przez kibol123
kibol123
cóż ci powiedzieć kolego osobiście pracuje na magazynie 5 nocy z rzędu i po tych 2 dniach nadchodzi koolejne 5 z rzędu nie muszę chyba nadmieniać, że raczej nie stać mnie na codzienne masaże sauny itp. oobiście np. znam też ludzi którzy pracują w systemie 4-brygadowym a w czasie wolnym, ktory jest beką z wolnego czlowieka udzielają się w Wot czy OSP i co kur... ktoś narzeka że jest zmęczony ?? Ch... każdy bierze dzień za dniem bo nie ma pana cónte co powie ty dzisiaj se odpocznij, więc jeśli ktoś pisze o zmeczeniu przy grze co 3 dni jesli to jest jakims nie smiesznym idoiotom im kur... za to płacą i to jest ich jedyna rzecz jaka maja robic w zyciu biegac co 3 dni 90 min za grube mln aczkolwiek dla naszych pilkarzy to jest jednak wyzwanie...
24.06.2020 o 21:59 przez nazional
-3
nazional
Frajerstwa ciąg dalszy, a Conte zrównał się poziomem z piłkarzykami. Toc to zwykłe kpiny z kibiców....dramat
Snake86
Nie sądzę, najprawdopodobniej wpuścił go bo musiał.

Piter 18.03.2024 22:00

Witam Karol jak zdrowie i dlaczego masz zmieniony nick?

Andrzej1985 18.03.2024 19:51

@Kiedyś dużo teraz okazjonalnie wiesz Rodzina obowiązki i wszystko się zmienia 😉

VVujek 18.03.2024 19:47