Plotki transferowe

Inter wycenił Dumfriesa (29)

Autor:
Źródło: football-italia.net
ponad 2 lata temu
3151
29

Kontrakt Denzela Dumfriesa z Interem obowiązuje do końca następnego sezonu. Włosi chcą przedłużyć z nim umowę, ale toczące się negocjacje utknęły w martwym punkcie, ponieważ zarząd mediolańczyków nie może zgodzić się na wygórowane ich zdaniem oczekiwania Holendra. Jeśli sytuacja się nie zmieni, to holenderski wahadłowy pożegna się w lecie z Mediolanem.

Ekspert transferowy Matteo Moretto uważa, że decyzja w sprawie przyszłości Dumfriesa w Interze już zapadła i Holender latem odejdzie do innego klubu. O reprezentanta Holandii pyta kilka klubów z Premier League, szczególnie Manchester United oraz Aston Villa. Moretto w wywiadzie udzielonym dla Caught Offside powiedział, że Nerazzurri będą w letnim mercato chcieli otrzymać za 27-latka minimum 20 mln euro. Inter w sierpniu 2021 roku zapłacił za niego PSV Eindhoven około 14.5 mln euro.

 

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47
mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.02.2024 o 09:02 przez speaker
+1
speaker
Denzel niby jest solidny ale jednak marudzi , no i szczerze marzy mi się wahadłowy , który będzie miał drybling i wjeżdżał z piłką w pole karne . Chciałbym w ogóle Daviesa z Kanady u nas, mimo że on gra na lewej ale niestety jego wiza-vis czyli Buchanam raczej nie reprezentuje tego samego poziomu chyba skoro tak długo nie wlazł na boisko ? 🤔
15.02.2024 o 08:33 przez Jaszczu91
+3
Jaszczu91
Ciężko będzie go sprzedać za dobre pieniądze. Kluby wiedzą jaka jest sytuacja kontraktowa Dumfriesa a w takich okolicznościach trudno wynegocjować dobre warunki. 20 mln będzie super
15.02.2024 o 08:00 przez speaker
speaker
W sumie jak ktoś da 20 mln i ani grosza mniej to i tak będę zadowolony. Jego miejsce sprowadziłbym najlepiej Hakimiego, a jak nie to takiego młodego Turka ale nie pamiętam teraz nazwiska muszę spojrzeć 😊
15.02.2024 o 14:48 przez mattipr89
mattipr89
Ferdi Kadıoğlu?
14.02.2024 o 23:04 przez DonDawido
+3
DonDawido
Niestety nie dostaniemy za niego wiele więcej niż te 20 milionów, biorąc pod uwagę jego sytuację kontraktową. Ostatni rok, spora różnica między klubem a piłkarzem, więc albo sprzedajemy go latem albo oddajemy za darmo rok później.
Do odstrzału bez większego żalu.
14.02.2024 o 22:42 przez danielinter
+1
danielinter
Najgorsze jest to ze nie widac ciekawego nastepcy. Albo skonczy sie na jakims Nandezie lub Darmian dalej bedzie gral z nadzieja ze Kanadyjczyk odpali chyba ze jeszcze ktos w mopa wierzy :D
14.02.2024 o 21:12 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Kurcze,jeden z niewielu z pierwszego składu,którego oddałbym bez żalu. Problem w tym,ze kto za niego ?! Darmian,z całym szacunkiem,ale No nie. Micz Biukanan,No mam nadzieje zobaczyć wreszcie chłopaka w piątek,wiec nadal nie. Wiec kto za Denzela,ktoś by się przydał na tu i teraz. W sensie od przyszłego sezonu,jeżeli sprzedamy Holendra.
14.02.2024 o 21:22 przez ragnar
ragnar
Początek sezonu miał super, do kontuzji

Frimpong pewnie pójdzie do realu albo anglii
14.02.2024 o 21:26 przez ragnar
ragnar
Tomiyasu? Posch?

Ciężko znaleźć realną kandydature
14.02.2024 o 21:34 przez Paolo87
+1
Paolo87
Zobaczymy co pokaże Buchanan. Jeżeli odpali to możemy się rozejrzeć za jakimś młodzieńcem. Może z Ameryki Południowej? Argentyna?
14.02.2024 o 22:08 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Holender za Holendra jestem za. Inne opcje,nie realne,bądź mało realne to powrót Hakimiego. Czy co,Carvajal w 2025 za darmo… i męczymy Darmiana z Bjukananem,No średnia perspektywa,w przyszłym sezonie. Oby nie…
14.02.2024 o 22:30 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Teze ma kontrakt do 25 r. Pół filmiku na yt wrzuca piłkę, pół fajnie podaje między formacjami przeciwnika do napastnika czyli już mógłby być progres względem Denzela. W Holandii zrobił podobne liczby do niego.
14.02.2024 o 20:10 przez kadrian89
kadrian89
Jeśli Kanadyjczyk daje nadzieję na przyszłość, to sprzedaż Denzela może Interowi wyjść na dobre. Solidny wyrobnik, silny, wybiegany, lecz bez dryblingu i słabo współpracujący z Barella.
14.02.2024 o 19:21 przez Domino
+1
Domino
Szkoda że MU zmienia zarząd bo obecni debile to by za niego 40 dali.
Jeszcze jest nadzieja w Chelsea :D
14.02.2024 o 19:19 przez Pjerun
Pjerun
20 mln to jest myślę max co za niego dostaniemy, chyba że będzie o niego walka między kilkoma klubami.
Zdecydowanie najgorszy punkt pierwszego składu. Techniką odstaje w zasadzie od każdego w Interze.
Może jakiś powrót Hakimiego?
14.02.2024 o 18:51 przez mroowa111
+2
mroowa111
Mógłby zostać bo to jednak podstawowy gracz ale musi zejść z oczekiwaniami w dół 20 to tak naprawdę niewiele a ciężko bedzie kogoś znaleźć za te pieniądze wierze ze się jeszcze jednak dogadają
14.02.2024 o 18:35 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Jeśli myślimy czy przedłużyć czy nie to wstrzymałbym się żeby zobaczyć co pokaże Buchanan. Jeśli Kanadyjczyk będzie rokował pozytywnie na przyszłość to bez zastanowienia sprzedać.
14.02.2024 o 18:34 przez Paolo87
+1
Paolo87
Dumfriesowi kończy się kontrakt, nie gra, jak gra końcówki to też nic wielkiego nie pokazuje więc 20 mln to dobra cena. Po ubiegłym sezonie kosztował by jakieś 35 mln.
14.02.2024 o 18:33 przez ciechan
+1
ciechan
W tej cenie o kogoś dobrego będzie ciężko.
Dumfries to nie jest wybitny wahadłowy, ale bardzo solidny i równy. Poniżej pewnego poziomu nie schodzi i powyżej pewnego się nie wybija. Nie bardzo ktoś przychodzi mi na myśl kto mógłby z miejsca wejść w buty Holendra - Frimpong to zbyt wysoka półka. Clauss trochę stary, ale świetny grajek na 1-2 sezony. Niski stosunek ceny do jakości i wieku to pewnie byłby Royal ze Spurs, ale nie sądzę, że to ten level, który oczekujemy. Trzeba obserwować Kanadyjczyka, może to on będzie panaceum
14.02.2024 o 18:28 przez acmilanowek
acmilanowek
wątpię, że ktoś zapłaci 20 za Dumfriesa z rocznym .
On nie jest pożądany jakoś specjalnie.
14.02.2024 o 18:24 przez Orrin
Orrin
No nie
Tyle to nie
14.02.2024 o 18:03 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Angolom to wycenić minimum na 30.
14.02.2024 o 18:01 przez Kaniol
Kaniol
Optymalna wycena
14.02.2024 o 17:58 przez rafalik93
-1
rafalik93
NIE NO TYLE TO NIE... MAX 25 MLN
14.02.2024 o 17:52 przez Blastersky
-2
Blastersky
20 Mln? Szanujmy sie. 40 to jest minimum. Sprawdzony zawodnik w silnej lidze oraz na arenie reprezentacyjnej. Finalista LM podstawa zeszlego sezonu. Wchodzi w najlepszy wiek, wciaz moze wskoczyc na wyzszy poziom. Za 20 mln to nie ma sensu sie go pozbywac.
14.02.2024 o 21:16 przez łuki
łuki
już żeśmy się ze Skriniarem szanowali
14.02.2024 o 17:47 przez tytusek25
+1
tytusek25
To jeden z tych zawodników pierwszej 11( a ostatnio już nawet tam nie doskakuje), których można poświęcić bez większego żalu w razie nie tyle dobrej ,co zwyczajnie opłacalnej oferty. Jestem za. Nigdy nie gwarantował poziomu za którym można tęsknić. Początek tego sezonu miał dobry i .... w sumie tyle wyróżniającego in plus można powiedzieć o jego pobycie .
Poprzeczka wisi raczej nisko, tak że znalezienie zastępcy nie powinno być jakimś wielkim wyzwaniem dla takiego szpenia jak Marotta .
Z pewnością nie jest wart warunków jakich ponoć oczekuje.
14.02.2024 o 17:40 przez Sylvinho
Sylvinho
Co?za dużo?
14.02.2024 o 17:08 przez Piotrekfci
-1
Piotrekfci
20 baniek za Dumfrica ? 😂😂😂😂😂😂😂

Shoutbox

Rebelde 23.06.2026 22:32

To czuje że Cambiasso będzie planem B

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:31

niewielu ją zrobiło w ogóle

inter30 23.06.2026 22:31

żaden włoch nie zrobił kariery od lat w anglii

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:30

ale jeżeli byłaby szansa na Paza za te 60 mln to mam nadzieję, że Inter nie odpuści

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:30

ale 60 to już za dużo

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:30

to grubo, ja czytałem wcześniej o 50 mln i dlatego byłem wkurwiony, że nie chcą wyrównać

inter30 23.06.2026 22:30

a kto powiedział że Stanko zostanie, ci idioci są w stanie go spieniężyć żeby ruszyć po jakiegoś Jonesa :D

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:30

Rebelde 23.06.2026 22:30 Chelsea zapropnowało 60mln +10% z kolejnego transferu. Nie ma szans tego przezbić

El_Imprezatore 23.06.2026 22:30

z Pazem też może być tak, że angole się wpiepszą bo akurat hajs mają, wię Marotta niech lepiej szybciutko dzwoni do Pereza ale czy to coś da to wątpię bo Mou chce Enzo od nich

Rebelde 23.06.2026 22:30

Chelsea zapropnowało 60mln +10% z kolejnego transferu. Nie ma szans tego przezbić

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:29

bez mocnej akademii i piłkarzach wychowanych przez Inter będzie nam po prostu ciężko rywalizować i w różnica między Interem, a hegemonami z innych lig będzie tylko narastać

inter30 23.06.2026 22:29

a jak już się dopchają do stołu z nadzieją że coś się uda to dostają po łapach jak ostatni frajerzy

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:29

można się śmiać z naszych młodzików, ale trzeba rozsądnie ich prowadzić i liczyć, że będą kolejni po Pio czy Stanko

Kredence 23.06.2026 22:28

Kibice im szybciej zrozumieją to tym mniej będzie boleć

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:27

ale nasi nie uczą się na błędach

Kredence 23.06.2026 22:27

Grzebiemy po śmietnikach od lat i długo to się nie zmieni

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:27

Ja uważam, że tego za dużo było w ostatnich 2-3 latach

Kredence 23.06.2026 22:27

Jak każdy klub

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:27

tak o sobie napisałem, ale prawda jest taka, że nawet wyłączając transakcję z Palestrą to nasi w ostatnich latach popełniali sporo błędów

Kredence 23.06.2026 22:27

Mamy czerwiec dopiero

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625210

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się