Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Rebelde
23.06.2026 22:32
To czuje że Cambiasso będzie planem B
inter30
23.06.2026 22:31
żaden włoch nie zrobił kariery od lat w anglii
ZnawcaCalcio
23.06.2026 22:30
ale jeżeli byłaby szansa na Paza za te 60 mln to mam nadzieję, że Inter nie odpuści
ZnawcaCalcio
23.06.2026 22:30
to grubo, ja czytałem wcześniej o 50 mln i dlatego byłem wkurwiony, że nie chcą wyrównać
inter30
23.06.2026 22:30
a kto powiedział że Stanko zostanie, ci idioci są w stanie go spieniężyć żeby ruszyć po jakiegoś Jonesa
ZnawcaCalcio
23.06.2026 22:30
Rebelde 23.06.2026 22:30 Chelsea zapropnowało 60mln +10% z kolejnego transferu. Nie ma szans tego przezbić
El_Imprezatore
23.06.2026 22:30
z Pazem też może być tak, że angole się wpiepszą bo akurat hajs mają, wię Marotta niech lepiej szybciutko dzwoni do Pereza ale czy to coś da to wątpię bo Mou chce Enzo od nich
Rebelde
23.06.2026 22:30
Chelsea zapropnowało 60mln +10% z kolejnego transferu. Nie ma szans tego przezbić
ZnawcaCalcio
23.06.2026 22:29
bez mocnej akademii i piłkarzach wychowanych przez Inter będzie nam po prostu ciężko rywalizować i w różnica między Interem, a hegemonami z innych lig będzie tylko narastać
inter30
23.06.2026 22:29
a jak już się dopchają do stołu z nadzieją że coś się uda to dostają po łapach jak ostatni frajerzy
ZnawcaCalcio
23.06.2026 22:29
można się śmiać z naszych młodzików, ale trzeba rozsądnie ich prowadzić i liczyć, że będą kolejni po Pio czy Stanko
Kredence
23.06.2026 22:28
Kibice im szybciej zrozumieją to tym mniej będzie boleć
ZnawcaCalcio
23.06.2026 22:27
ale nasi nie uczą się na błędach
Kredence
23.06.2026 22:27
Grzebiemy po śmietnikach od lat i długo to się nie zmieni
ZnawcaCalcio
23.06.2026 22:27
Ja uważam, że tego za dużo było w ostatnich 2-3 latach
Kredence
23.06.2026 22:27
Jak każdy klub
ZnawcaCalcio
23.06.2026 22:27
tak o sobie napisałem, ale prawda jest taka, że nawet wyłączając transakcję z Palestrą to nasi w ostatnich latach popełniali sporo błędów
Kredence
23.06.2026 22:27
Mamy czerwiec dopiero
Komentarze (29)
Do odstrzału bez większego żalu.
Frimpong pewnie pójdzie do realu albo anglii
Ciężko znaleźć realną kandydature
Jeszcze jest nadzieja w Chelsea
Zdecydowanie najgorszy punkt pierwszego składu. Techniką odstaje w zasadzie od każdego w Interze.
Może jakiś powrót Hakimiego?
Dumfries to nie jest wybitny wahadłowy, ale bardzo solidny i równy. Poniżej pewnego poziomu nie schodzi i powyżej pewnego się nie wybija. Nie bardzo ktoś przychodzi mi na myśl kto mógłby z miejsca wejść w buty Holendra - Frimpong to zbyt wysoka półka. Clauss trochę stary, ale świetny grajek na 1-2 sezony. Niski stosunek ceny do jakości i wieku to pewnie byłby Royal ze Spurs, ale nie sądzę, że to ten level, który oczekujemy. Trzeba obserwować Kanadyjczyka, może to on będzie panaceum
On nie jest pożądany jakoś specjalnie.
Tyle to nie
Poprzeczka wisi raczej nisko, tak że znalezienie zastępcy nie powinno być jakimś wielkim wyzwaniem dla takiego szpenia jak Marotta .
Z pewnością nie jest wart warunków jakich ponoć oczekuje.