Plotki transferowe

Julio Cesar trafi do Anglii? (20)

Autor:
Źródło: tuttomercatoweb.com
prawie 14 lat temu
336
20

Rozbrat Julio Cesara z Interem wydaje się być coraz bliższy. Po bramkarza Mediolańczyków może zgłosić się Manchester United.

 

Czerwone Diabły zabiegały o Brazylijczyka przez 2 kolejne letnie okienka transferowe. Teraz, gdy zawodnik nie znajduje się w planach Andrei Stramaccioniego na przyszły sezon, transfer w końcu może dojść do skutku. Kupiony rok temu z Atletico Madryt David De Gea nie spełnia oczekiwań Sir Alexa Fergusona i angielski klub dalej poszukuje zawodnika z wysokiej półki na pozycję bramkarza. Wcześniej władze Manchesteru zniechęcała cena za gracza Interu. Obecnie Julio Cesar jest wyceniany na około 14mln €.

 

32-latkiem zainteresowane są również inne angielskie kluby, czyli Arsenal Londyn i Tottenham Hotspur.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (68)

25.06
09:07

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.07.2012 o 13:45 przez SlimShady
SlimShady
Fajnie jakby Julione zgrał dla United. Ciekawe czy by chciał odejść do Anglii, jai bym sie skusił.
06.07.2012 o 10:02 przez el_loco
el_loco
jeśli już ma odejść co mi się nie podoba to nie za mniej niż 15 mln.
05.07.2012 o 23:07 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Dobrze by było, żeby właśnie chociaż coś na nim zarobić, zamiast rozwiązywań kontrakt za porozumieniem stron
05.07.2012 o 21:13 przez Garon
Garon
Oferta na poziomie 10+ mln i nalezy sie z julione zegnac powinien wybrac chyba miedzy ManU a Tottenhamem, wroci nam sie transfer za handanovicia a na pensji zaoszczedzimy na jeszcze jakies ciekawe ruchy transferowe
05.07.2012 o 20:48 przez Michal_fci
Michal_fci
Szkoda Cesara ale czasami glupie bledy, ale tez nie raz nam dupe uratowal, duzo zarabia. Miejmy nadzieje ze na Handanovicia nie bd mieli jak narzekac
05.07.2012 o 20:09 przez domin98
domin98
przed chwilą pisali ze nie odchodzi, ale w sumie dobrze bo to chyba ostatnia z okazji zeby na nim zarobic
05.07.2012 o 19:38 przez dodo_IM
dodo_IM
Nie po to kupowany jest Handnovic żeby grzał ławę. Cesar odejdzie i dobrze bo od dwóch sezonów gra przeciętnie z przebłyskami.
05.07.2012 o 19:35 przez Kusy
Kusy
jak dadzą 14 baniek to można sprzedać, ale z drugiej strony szkoda...
05.07.2012 o 19:32 przez kulfon32
kulfon32
grzybek. <br />
Tu sie zgodze, że nie zaczeli od Chivu i Stanko. <br />
Lucio mogł grac u nas za te 2.3mln euro. <br />
Maicon<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Dlaczego gracza ktorego MY nie chcemy, chce real, chelsea i city<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Kogo mamy na prawą obrone<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Super szybkiego jak struń peńdziwiatr Nagatomo<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Bo branka na tą pozycje to moze nam tylko jego zapewnić.<br />
A Julio<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Co z tego ze miał słabszy sezon<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> VDSaar tez miał słabsze sezony a grał suoer do (prawie) &quot;40&quot;stki.
05.07.2012 o 19:27 przez grzybek010
grzybek010
@10<br />
Szczerze? Mis ię taki obrót spraw podoba, nie rozumiem tylko dlaczego nie zaczęli od Chivulissimo i Stanko, a od Lucio i Julio. Bezsprzecznie jednak trzeba się ich pozbyć, mają po 30 parę lat, swoje osiągneli, dali nam wiele radości, ale nic tu po nich, trzeba zrobić czystkę. Priorytetem jest dla mnie odejście Stanko i do tego jeszcze Forlan.
05.07.2012 o 19:17 przez kulfon32
kulfon32
Linik8 - trochę SZACUNKU<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<br />
Najpierw Lucio, teraz Julio, a za chwilę Maicon... <br />
Osobiscie jestem załamany
05.07.2012 o 18:48 przez gembol
gembol
do Arsenalu nie idzie i będzie git <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
05.07.2012 o 18:48 przez Lonik8
Lonik8
spier...<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
05.07.2012 o 18:19 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Krowa nie stać nas na to by płacić prawdopodobnie rezerwowemu bramkarzowi 4,5 mln euro rocznie...
05.07.2012 o 18:10 przez Krowa
Krowa
Niech nie odchodzi. Koniec kropka.
05.07.2012 o 17:59 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Tottenham będzie dla niego idealny.
05.07.2012 o 17:59 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Novy jesteś śmieszny i ile masz lat, bo po twoich wypocinach stwierdzam, że ok. 12.
05.07.2012 o 17:57 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Arsenal, i ten knypek Czezny na ławkę <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
05.07.2012 o 17:52 przez NOVY
NOVY
sprzedali<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> nie rozsieszajcie mnie cala europa wie ze z interu idzie za freee wyciagnac zawodnika.... kazdy bedzie czekal i nikt od nas nikogo nie kupi bo i tak zwolnimy na freee tarnsfer<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! masakra cyrk na kolkach....
05.07.2012 o 17:47 przez Zanettimiszcz
Zanettimiszcz
gdybyśmy go sprzedali chociaż za 10 ml to już by był sukces !

Shoutbox

Claudio 26.06.2026 13:22

Wg mnie jakby była inicjatywa Basto, że chce odejść to bym się nawet nie zastanawiał. W innym wypadku to mega trudna decyzja

Claudio 26.06.2026 13:19

Co byscie zrobili jak Real zaoferował czystą wymianę bez klauzul 1do1 Bastoni - Paz?

Claudio 26.06.2026 13:18

nie no Znawca Stones to wg mnie miałby pierwszy sklad

Cyrax 26.06.2026 13:14

Miki przedłużony, jeszcze Sommer, Darmian i można jechać xD

Cyrax 26.06.2026 13:13

"Negocjacje w sprawie Provedela zablokowane. Lotito chce więcej niż 3 mln"

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625500

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się