Plotki transferowe

Kolarov, Vargas, a może Bastos? (25)

Autor:
Źródło: footballpress.net
około 16 lat temu
357
25

Inter, mocno zabiegający o podpis klasowego, kreatywnego pomocnika, skupia się również nad obsadzeniem lewej flanki obrony solidnym ale ofensywnym piłkarzem.

 

Najwięcej mówiło się o serbskim piłkarzu Lazio, Aleksadrze Kolarovie, którego Inter ściągnąć chciał już zimą. Ostatnio również Peruwiańczyk, Juan Vargas występujący na co dzień w Fiorentinie, znalazł się na celowniku nerazzurrich. Okazuje się, iż dzisiaj, pojawia się kolejna alternatywa.

 

27-letni Michel Bastos, występujący w Olympique Lyon rozgrywa fantastyczny sezon. Grający głównie jako pomocnik w drużynie mistrza Francji Bastos, strzelił w tym sezonie, w samej lidze, 9 bramek. Sprawiło to, iż znalazł się w kręgu zainteresowań Juventusu i Milanu.

 

Teraz, według Sky Sport Italia, do wyścigu o podpis reprezentanta Brazylii włącza się sam włoski Mistrz, Inter. Lyon oczekuje za swojego piłkarza 18 mln Euro, a Massimo Moratti jest gotów wyłożyć taka kwotę.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.04.2010 o 17:45 przez SlimShady
SlimShady
Bastos przecież to skrzydłowy, nie rozumie po co pozbywamy sie Quaresme kosztem zawodnika podobnej klasy, a nawet trochę słabszej. Lyon ostatnio gar dobrze miedzy innymi też dzięki Bastosowi ale chyba zakup nie potrzeby. Z Lyonu jak co to tylko Pjanic czy Toulalan.
06.04.2010 o 17:25 przez czenzen
czenzen
Za Bastosa na pewno więcej by zapłacili niż 18 mln, a przecież Vargas chyba nie pasuje do układanki Mou, Kolarov już bardziej, ale wydaje mi się że też nie jest tym czego potrzeba Nerazzurrim... ja myśle że szukamy młodego, walecznego, cholernie szybkiego i offensywnego obrońcy (czyli czarnoskórego)... ale wiadomo że Maicony na drzewach nie rosną :/
06.04.2010 o 16:50 przez crisinter
crisinter
Vargasa bym chciał
06.04.2010 o 16:50 przez crisinter
crisinter
Vargasa bym chciał
06.04.2010 o 12:42 przez crisinter
crisinter
wszyscy są ciekawi
06.04.2010 o 07:43 przez Castaignos
Castaignos
Kolarov i Vargas - OK<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
06.04.2010 o 07:30 przez daniel123
daniel123
<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> po co nam oni<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
05.04.2010 o 23:04 przez adriano:)
adriano:)
Coraz bliżej końca sezonu i media już zaczynają swoją szopkę. Przeczytamy jeszcze tysiące newsów z takimi ciekawostkami.
05.04.2010 o 19:02 przez mati1908
mati1908
Kolarov, Vargas na tak
05.04.2010 o 18:53 przez ERNRUD_FCI
ERNRUD_FCI
A ja to bym najbardziej chciał, żeby Santon dorósł do pierwszego składu... Byłoby po kłopocie
05.04.2010 o 18:25 przez daniel123
daniel123
po co nam ta cienizna ale murinho go pod uczy <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
05.04.2010 o 16:54 przez kostrzes
kostrzes
Dobry jest ale powiniśmy ściągnać Biabianego z Parmy. Mniej byśmy wydali kasy i chyba bardziej by się przyjął w Interze.
05.04.2010 o 15:21 przez hQ
hQ
Każden mi pasuje.
05.04.2010 o 15:13 przez konradosmen
konradosmen
Inter by sie zaczął oglądac za jakąś gwiazdą na obrone a nie tylko ci młodziki bo ich za duzo i mogą nie podołać .<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
05.04.2010 o 15:08 przez Mate1908
Mate1908
Jak dla mnie priorytetem na letnie mercato jest właśnie Kolarov. Piłkarz obeznany we włoskiej piłce, posiadający wszelkie walory aby stać się silnym punktem naszej drużyny. Jednakże gdyby ten transfer nie doszedł do skutku to Bastosem także bym nie pogardził <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
05.04.2010 o 14:44 przez enrique1988
enrique1988
ehhh a ja wam powiem to co już kiedyś zresztą zrobiłem !<br />
<br />
Suazo ? Babiany ? Jimenez ? Mancini ? Kerlon ? Q7 ? Muntari ? Burdisso ? Obina ? i co dalej <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ?
05.04.2010 o 14:37 przez davi23
davi23
Hej,<br />
<br />
Jeśli juz o pomocnikach mowa, to chciałbym aby jeden z tych graczy trafił do Interu latem... Joao Moutinho, Rafael Van der Vaart lub Marek Hamsik...
05.04.2010 o 14:36 przez enrique1988
enrique1988
Bastos - NIE !<br />
Vargas - NIE !<br />
Kolarov - może być, ale ja chce w obronie WŁOCHA <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
05.04.2010 o 14:15 przez Jedrula
Jedrula
piotrekninter zacząłeś pisać nazwy własne wielkimi literami <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
05.04.2010 o 14:06 przez piotrekninter
piotrekninter
Kolarov albo Bastos, Vargas jakos mi nie pasuje do koncepcji Mou, Muntai musi odejsc nie ma co glupka trzymac, ale z tym ze OL oczekuje za Bastosa 18 mln sie nie zgodze, tyle to oni zaplacili Liille teraz obok LL strzela najwiecej bramek, jest kreatywny i jego cena wzrosla 22-25 tyle Lyon sobie zazyczy
05.04.2010 o 13:57 przez Zbyniu8
Zbyniu8
Bastos to skrzydlowy<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.04.2010 o 13:49 przez sas111
sas111
ja jestem za Kolarovem<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> najmlodszy i moim zdaniem najlepszy<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.04.2010 o 13:48 przez Ajk
Ajk
Bastos... o tak. Jeden z ciekawszych piłkarzy występujących w Ligue1, od kilku sezonów się wyróżnia. Jak grał w Lille to po cichu myślałem, że może przejdzie do Interu. Obok Gourcuffa, Veloso jest jednym z lepszych pomysłów na następne mercato. Vargas nie jest zły ale nie bardzo bym go widział u nas w zespole.
05.04.2010 o 13:47 przez Nen
Nen
Jeśli Maicon odejdzie, co mam nadzieję się nie wydarzy, to na bank ściągniemy i prawego obrońcę.
05.04.2010 o 13:43 przez Claudio
Claudio
Mysle ze na korzysc Kolarova przemawia obycie w SerieA..i to ze nie ma tylko połowki sezonu &quot;fantastycznej&quot; <img src="/files/emoticons/32" alt=";P" /> <br />
<br />
To juz zalezy od tego za ile i czy wogole jest mozliwe sprowadzenie w/w graczy..Mysle ze mimo wszystko lewa obrona bedzie wkoncu naprawde mocna i nie trzeba bedzie tylko liczyc na rajdy prawa strona Maicona..chyba ze odejdzie to Javiera..

Shoutbox

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625088

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się