Plotki transferowe

Live 20.05 (15:00) Zhang szuka pomocy w Chinach // Biasin: Projekt będzie kontynuowany (52)

Autor:
Źródło: różne
około miesiąca temu
13431
52

20 maja coraz bliżej, wtedy też poznamy przyszłość Interu. Czy Inter zmieni właściciela, czy też Suning i Steven Zhang uda się przedłużyć pożyczkę i pozostać u steru klubu na kolejne 2-3 lata? Dużo dzieje się w ostatnich godzinach, dlatego zapraszamy do śledzenia naszej relacji live:

 

15:00

Zazzaroni:

Jeśli Oaktree przejmie Inter to będzie to poprawa dla Interu. Gdyby Zhang przedłużył kredyt to jego dług znowu by wzrósł. Zhang miał za to rację w jednej rzeczy: nie wiedział jak to się skończy, lecz przedłużył Marottę i Ausilio do 2027 roku, ponieważ wykonali świetną robotę. 

 

14:32

Bloomberg - Suning próbowało spłacić zobowiązanie wobec Oaktree poprzez zawarcie porozumienia na kwotę 435 mln euro z Pimco. Rozmowy zostały jednak zerwane przez rozgłośnienie sprawy, a także bardzo napięty harmonogram. Steven Zhang i jego doradcy z Raine Group oraz Goldman Sachs prowadzili również rozmowy z samym Oaktree. Amerykański fundusz miał gotową ofertę przedłużenia dla Suning, które zdecydowało się jednak zintensyfikować rozmowy z Pimco. Wobec tego Oaktree nie chce już negocjować ze Stevenem Zhangiem, który wydał mocne oświadczenie w sobotni wieczór. Oaktree póki co pozostawiło sprawę bez komentarza.

 

14:30

Bloomberg - Przygoda Suning z Interem dobiega końca. Oaktree jest gotowe do przejęcia klubu. Steven Zhang ma czas na przelanie pieniędzy do jutra, ponieważ dzisiaj w Luksemburgu jest święto. 

 

14:25

La Stampa - Zhang dalej stara się o refinansowanie. Pomysłem jest przedłużenie zapadalności pożyczki o rok z oprocentowaniem na poziomie 15%. Prowadzone są także rozmowy z chińskim rządem. Szanse na powodzenie są jednak bardzo małe.

 

14:20 

Corriere dello Sport - Oaktree ma już potencjalnego nabywcę na zakup Interu. Być może jest to ktoś z Bliskiego Wschodu.

 

13:20

Biasin - Projekt będzie kontynuowany.

To rodzina Zhang ma problem. W Interze raczej nic się nie pogorszy. Czy odnowiłbym Lautaro? Prosi o 10 mln euro rocznie, lecz Interu nie stać na płacenie 10 mln euro nikomu. 

 

12:40

Corsera - Oto dlaczego Oaktree nie sprzeda Interu od razu. 

W przypadku wyegzekwowania zastawu, Oaktree będzie musiało zapłacić Zhangowi różnicę między wartością rynkową klubu a 375 milionami pożyczki. Jest zatem mało prawdopodobne, że fundusz przystąpi do natychmiastowej sprzedaży, która skrystalizowałaby właśnie tę wycenę, na podstawie której zostanie obliczona suma należna Suning. Bardziej prawdopodobne jest, że Oaktree będzie zarządzać klubem przez czas niezbędny do poprawy jego rachunków i, być może, do rozpoczęcia prac nad nowym stadionem.

 

12:25

Malago (Coni): Dla Interu zmieni się niewiele, klub przejdzie z jednych rąk do drugich. Paradoksalnie Inter będzie miał więcej gwarancji, ponieważ Amerykanie mają kapitał. 

 

11:30

Fcinter1908 - Pekin ostatnią deską ratunku dla Zhanga.

Plotki pochodzące ze źródła w klubie mówią, że Steven Zhang próbuje wykorzystać wpływy swojego ojca w chińskim rządzie i uzyskać pomoc stamtąd. Według Oaktree ten ruch jest jednak desperacją. Amerykanie nie chcą dawać większej ilości czasu Stevenowi i już teraz myślą o tym, jak zarządzać klubem przez następne 3 do 5 lat. 

 

11:25

CorSport - W tym tygodniu konferencja prasowa nowego właściciela Interu.

 

10:40

CorSport - Jaki będzie Inter pod rządami Oaktree?

Według źródeł powiązanych z Oaktree, w Interze na stanowiskach pozostaną wszyscy menedżerowie (Antonello, Ausilio, Marotta), Amerykanie nie zamierzają także ingerować w rynek transferowy (okienko jednak musi być samofinansujące się).

 

10:04

CorSport - Oaktree nie ma kupca na Inter.

Amerykanie chcą też wypłacić Zhangowi więcej pieniędzy żeby uniknąć pozwów ze strony Chińczyka. 

 

09:34

20 dni blokady.

Źródła włoskie mówią też o 20-dniowej blokadzie jaka ma nastąpić w Interze po przejęciu klubu przez Oaktree. W tym czasie nie będą dokonywane żadne ruchy transferowe oraz przedłużenia kontraktów. 

 

09:34

Sky - Są trzy scenariusze na wtorek.

1) Oaktree zostaje właścicielem Interu i jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz;

2) Zhang spłaca pożyczkę i pozostaje właścicielem klubu (najmniej prawdopodobne);

3) Zhang poprzez swoje firmy prawnicze przedłuża pożyczkę z Oaktree. 

 

07:34

Steven Zhang podziękował w swoich mediach społecznościowych kibicom, którzy wywiesili podczas wczorajszego meczu banery honorujące prezydenta. 

 

07:30

Sky - Steven Zhang robi wszystko, aby klub pozostał w jego rękach. Oaktree nie zamierza przedłużać umowy, w której zapisana jest kara w wysokości około 50 mln euro w przypadku refinansowania przez osobę trzecią. 

 

⬇️19.05.2024 ⬇️

 

21:20

Javier Zanetti: Zhang? To decydujące godziny. 

 

21:00

Simone Inzaghi: Mogę tylko podziękować Stevenowi Zhangowi, był dla mnie świetnym prezydentem. 

 

18:00

Marotta o przyszłości klubu: Jestem przekonany, że możemy pójść dalej z Zhangiem.

Przyszłość korporacyjna klubu? Klub jest solidny, nie musimy się niczego obawiać. Wszystko idzie w dobrym kierunku, właściciele dbają o Inter i jakąkolwiek decyzję podejmą, będzie ona dobra dla Interu. Jestem przekonany, że możemy pójść dalej z Zhangiem. Fani mogą pozostać spokojni, nie ma powodów do obaw. 

Stabilność klubu jest absolutnie gwarantowana. Rozmawialiśmy rano z Zhangiem, był bardzo szczęśliwy z powodu naszej celebracji. Zhang daje nam bezpieczeństwo, pomimo tego co mówią inni. Ci, którzy nas wspierają wiedzą, że nasze konta są prowadzone w sposób rzetelny i jeśli chcecie to możecie przyjść i je sprawdzić. To, co dzieje się ponad nami nie martwi nas, okazujemy temu szacunek. Póki co właścicielem jest rodzina Zhang i oni zademonstrowali swoimi czynami, że kochają Inter. My będziemy świętować, a krytykowanie nas pozostawimy złym ludziom. 

Mercato? Musimy skupić się na kreatywności na rynku transferowym, musimy być odważni i stawiać na młodych ludzi i doświadczonych zawodników, którzy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa. 

 

17:50

Sky - Możliwa interwencja chińskiego rządu.

Wygląda na to, że doszło do próby zaangażowania chińskiego rządu w celu odblokowania sytuacji Suning-Oaktree. Póki co nie wiadomo, czy jakakolwiek interwencja rządu chińskiego dojdzie do skutku, lecz wydaje się, że jest to jeden z ostatnich płomyków nadziei dla Stevena Zhanga.

 

12:50

Carlo Festa: Wkrótce batalia sądowa. 

Zhang i jego doradcy (Goldman Sachs) kontynuują negocjacje zarówno z Oaktree, jak i z funduszem Pimco. Na tym ostatnim froncie zakres refinansowania został w praktyce określony (430 mln), ale ostatecznie procedura zostałaby zatrzymana, ponieważ umowa podpisana trzy lata temu z Oaktree przewidywała nie tylko spłatę pożyczki (385 mln), ale także udział w kapitale własnym po sprzedaży Interu: ewentualność, która jednak nie nastąpiła, ponieważ Zhang nie sprzedał Interu. Od wtorku może zatem dojść do batalii prawnej.

 

 

12:20

Ziliacus: Jestem gotowy. 

Jestem gotowy i zainteresowany. Więzienie w Singapurze? Te nieporozumienie jest w trakcie rozwiązywania, teraz skupiłem się na innych sprawach, w tym na Interze. Klub potrzebuje stabilności i kontynuacji na najwyższym poziomie. Pracuję nad nowym planem, w którym częścią będą fani Interu jako współwłaściciele klubu w okresie długoterminowym. Wkrótce przedstawię swoje plany. 

 
 

11:45

Ravezzani: Mam nadzieję, że Marotta tylko przesadził ze słowami, że wczorajszy dzień był okropny.

Gdyby okazało się, że Marotta nie przesadził, to może to oznaczać, że dla Interu rysują się niepokojące scenariusze, który jak dotąd wykluczali wszyscy niezależni analitycy. Zatem: albo Marotta się mylił, albo czegoś nie wiemy.

 

11:35

Biasin: Póki jest Marotta, jest i nadzieja.

To, że Amerykanie żądają swoich pieniędzy to normalna sprawa, jesteśmy jednak zaskoczeni dwoma sprawami:

1) Jak to możliwe, że Zhang znalazł się w takiej sytuacji, skoro wiedział, że ten termin nadchodzi?

2) Jakim cudem Inter stał się wzorowym modelem zarządzania, skoro działał przez lata bez środków finansowych?

Odpowiedzi na pytanie numer 1 nie znamy, jednak znamy odpowiedź na pytanie nr 2: ponieważ miał najlepszy dział menedżerski w historii. I to jest fakt. Nie wiemy czy klub pozostanie w rękach Chińczyków, czy przejmą ich Amerykanie czy też Wizygoci, jednak wiemy to, że cokolwiek by się nie stało nowy właściciel powinien uszanować dział zarządczy i pozostawić na swoich stanowiskach Marottę i Ausilio. 

 

11:30

La Repubblica - Jaki będzie Inter pod rządami Oaktree?

Dziennikarze uspokajają: Amerykanie nie zamierzają osłabiać drużyny i wszystkie zaplanowane ruchy transferowe oraz przedłużenia kontraktów dojdą do skutku. Póki co także kierownictwo zostanie to samo. 

 

11:25

Tuttosport sugeruje, że Oaktree może zostać w Interze na 3-5 lat. 

 

10:15

La Gazzetta - Zhang się nie poddaje.

Desperacki, lecz także pełen uczucia - taki był komunikat Zhanga, który jednocześnie zaatakował Oaktree wczorajszego popołudnia. Przeciwnik, a raczej cel Interu jest jasny: fundusz Oaktree, który "zagraża stabilności klubu". Pojedynek Suning z Oaktree wkrótce przeniesie się na pole sądowe, które będzie nosiło wiele niebezpieczeństw dla klubu z Mediolanu. Oaktree nie odpowiedziało na słowa Zhanga i czeka z zegarkiem w ręku na godzinę w której zostanie właścicielem klubu. 

Zhang jest zdesperowany i chce zostać w klubie. W swojej mowie ani razu nie wspomniał o Pimco z którym chciał refinansować dług. Nieoficjalnie nie chodzi tutaj o 380 mln euro, ponieważ Suning byłoby gotowe oddać 380 mln euro dzięki funduszowi Pimco. Cała sprawa dotyczy klauzuli, dzięki której Oaktree miało otrzymać 20% od sprzedaży klubu. Planowo Zhang miał sprzedać klub do 20 maja 2024 roku, Chińczyk chciałby jednak dalej pozostać w Interze, co nie spodobało się Oaktree, które chce zarobić 20% na sprzedaży klubu. 

W skrócie: Zhang się jeszcze nie poddał. A w jego słowach możemy także przeczytać ostrzeżenie dla Oaktree: czy na pewno będziecie w stanie zarządzać klubem tak jak ja to robiłem? Prezydent nadal ma nadzieję na ostatni zryw, w przeciwnym razie czeka go batalia sądowa z Oaktree. Zhang jest w stanie spłacić pożyczkę, Oaktree tego nie chce. 

 

10:10

La Gazzetta - Oaktree gotowe do przejęcia Interu.

Prezes się zmieni, pozostały skład zarządu pozostanie taki sam. Kolejne 20 dni Inter będzie działał bez jakichkolwiek zakupów i odnowień. 

 

10:10

Sole 24 Ore - Oaktree nie będzie zmieniać zarządu.

Do momentu sprzedaży klubu zarząd pozostanie ten sam. Obecny dział kierowniczy dobrze radzi sobie w restrykcyjnych warunkach finansowych, będzie więc idealnie nadawał się do strategii Amerykanów. 

 

10:10

Trwają mediacje pomiędzy Oaktree, a Zhangiem. Ważną rolę prowadzi w nich Beppe Marotta. 

 

Pierwsza część relacji (m.in. Oświadczenie Zhanga) - czytaj »

Zobacz też

mercato live arnautovic sugawara

MERCATO LIVE - 17.06 (13:45) Marotta: Oaktree chce kontynuować projekt, nie będzie dużych wydatków na transfery (15)

17.06
07:59
mercato live bento

Mercato Live - 14.06 (15:25): LGDS - Genoa obniża wymagania, Martinez blisko Interu // Pedulla: Genoa nie chce Satriano (37)

14.06
09:27

Komentarze (52)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.05.2024 o 18:35 przez Adi03
+1
Adi03
Ciekawe czy nasi dyrektorzy będą chcieli tak chętnie współpracować z kimś nowym i czy nowy właściciel będzie dobrym wyborem :/
Jak widać Zhang zbudował cały projekt, razem z zespołem i efekty widać na boisku.
20.05.2024 o 14:48 przez Weeq
Weeq
Tak dodatkowo czy Suning nie ma problemów finansowych?
20.05.2024 o 14:38 przez danielinter
+1
danielinter
Najwieksza strata byloby odejscie Beppe jak on zostanie to jestem spokojny. Oby nowy potencjalny wlasciciel byl tak chetny to inwestycji i splaty dlugu jak Suning przed pandemia.
20.05.2024 o 14:24 przez acmilanowek
+3
acmilanowek
Kiedyś obiło mi się o uszy , że Marotta wypowiedział się , że nie będzie dyrektorem w Interze jeśli klub przejmie nowy właściciel .
20.05.2024 o 13:49 przez timon
+1
timon
W przypadku pozostania Marotty nic się dla nas nie zmieni, Zhang i tak nic z siebie nie dawał na plus
20.05.2024 o 13:30 przez Olbro
+1
Olbro
Oaktree ewidetnie widzi tu poważny potencjał wzrostu.

Doskonały zarząd, trener i mocna ekipa na boisku.
Do tego potencjalny stadion który da kopa do rozwoju i wzrostu wartości klubu.

Zhang zrobił przez lata świetną robotę i oaktree chce to wykorzystać.
Wyobrażcie sobie, że teraz Marotta dostaje zadanie przygotować klub na nowego inwestora. Kto wie może w tej sytuacji zdecyduje się na pracę u nas troszkę dłużej niż ma to w kontrakcie.

Wiem że ze stadionem będzie problem przez tę włoską biurokrację, ale oaktree zrobi wszystko żeby tego dokonać, bo ma w tym spory interes. Kto wie może oni będą mieć większe możliwości w tej sprawie.

2030
Nowy stadion oddłużony klub i ekipa z topu i w to wszystko wchodz gruby miś, bo biednego nie będzie stać.
Oto marzenie me. 🙂
20.05.2024 o 13:04 przez Olbro
+2
Olbro
Z tego co do nas dochodzi to sytuacja nie jest taka zła.

Podobno Marotta ma być centralną postacią w projekcie na czas znalezienia nowego kupca.

Oaktree dalej będzie robiło to co Chińczycy, czyli oddłużało klub i koncentrowało się na projekcie stadionu który podniesie wartość klubu.

Nie spodziewam się akcji typu wyprzedaż, bo jaki w tym miałby interes fundusz i potencjalny kupiec.

Długi, stadion, rozwój sportowy i kontynuacja współpracy z zarządem.

Ogarną wszystko i sprzedadzą albo mają już tłustego misia który wejdzie w ciągu kilku miesięcy cały na biało.

W zasadzie pozostanie Zhanga to chyba najgorszy scenariusz.
20.05.2024 o 11:47 przez Rebelde
+1
Rebelde
Samofinansujące się okienko.... Panowie jesteśmy w domu :)
20.05.2024 o 11:51 przez rchemik
+3
rchemik
Samofinansujące się okienko, to i tak lepiej niż jak w ostatnich latach. Sprzedać za 150mln i wydać 100 żeby zostało na koszta operacyjne długu..
20.05.2024 o 11:39 przez Cny
Cny
Mocne warunki tej pożyczki xd

Wypadałoby wstawić mema z Rickym.


Najpierw pierwszy "nie powinienem tego robić, ale ch**"

A później "Zawsze miałem łeb do interesów"
20.05.2024 o 10:08 przez Inter9
Inter9
Czyli po prostu będziemy mieli okres przejściowy jak Chelsea kiedy to rząd brytyjski nałożył sankcje na ruskich i Abramowicz musiał zostawić Chelsea.
Najważniejsze żebyśmy nie mieli problemów z UEFĄ , Serią A itp. i najważniejsze żeby przyszedł to ktoś z potężnymi pieniędzmi.
20.05.2024 o 09:24 przez Mezzela
Mezzela
Czym więcej czasu mija tym więcej się dowiadujemy o tej umowie z oaktree. Wychodzi na to, że Steven sam na siebie bicz ukręcił.

Co do zmian właścicielskich, to ja każdy czytam wszystko co wpadnie ale nie boje się o przyszłość. Koszty są zredukowane, polityka zatrudnienia w bilansie na zero, marka rośnie, budżet po okresie pandemii zaczyna wychodzi na plus, do tego perspektywa nowego stadionu. Wszystko to. co fundusze lubią najbardziej, więc nie przewiduję nerwowych ruchów. Raczej dalej będziemy głównie ściągać zawodników bez umów, a nawet mogą popchnąć temat stadionu. Wtedy zamiast 1,3 mld mogą dostać dużo więcej.

A nawet jak mają już kupca to raczej żaden gołodupiec. Nikt z takiej kasy nie wyskakuje bez odpowiedniego zaplecza.
20.05.2024 o 08:23 przez timon
+1
timon
Czyli stąd te 420mln, które miały być od Pimco... Zhang realnie musi oddać po trzech latach 420mln za pożyczone 270... Czyli ponad 50%wiecej po trzech latach XD niech nas to Oaktree zabiera bo po kolejnym refinansowaniu byłoby to pewnie 700mln do zwrotu
20.05.2024 o 07:58 przez Inter9
Inter9
Już niech się chiński rząd nie wtrąca , już się Chińczycy wtrącili Covidem i wyrządzili światu zło.
Trudno jak przejmie nas kto inny to okej , mam nadzieję że przyjdzie ktoś z kasą i pomysłem na tą drużynę.
Jak dla mnie to właścicielem Interu mógłby być żółty ptak z Ulicy Sezamkowej a trenerem ciasteczkowy potwór ważne żeby były sukcesy i żebyśmy za rok nie trzęśli portkami czy awansujemy chociaż do Ligi Mistrzów lub Ligi Europy , tylko ważne byśmy za rok wznosili kolejne mistrzostwo, super puchar włoch, puchar włoch no i ligę mistrzów.
20.05.2024 o 07:06 przez Capar
Capar
Amerykanie byliby głupi gdyby nie chcieli przejąć klubu i zarobić na sprzedaży. Przecież od tego fundusze są, od zarabiania kasy inwestorom. To, że wszystko decyduje się w ostatnich godzinach pokazuje, że Zhang nie miał planu, albo ten plan się zawalił
20.05.2024 o 00:45 przez danielWu
-1
danielWu
A pisałem dziś z rana. Sprawa jest nakreślana mocno problematycznie. I nie można wykluczyć nawet tak skrajnej sytuacji. Jak "interwencja" chińskiego rządu ( czytaj partii komunistycznej) hehe 😎 i bardzo bym się cieszył. Jeb.c w dupę fundusze inwestycyjne i inne takie. Stary Zhang jest tam od kilku dekad.Rząd chiński z jakiegoś powodu "przejmuję" kontrole nad finansami sunning. Co za tym idzie zhangow i Interu. I wy :cenzor: . Inter pozostaje z obecnymi właścicielami. Cwele z oakreate czy jak tam się zwą. Nie dość, że nie przejmują i sprzedają Interu byle komu. Kto przeleje najwięcej cyferek. To w sprawie spłaty raty. Wysyłają polecony do siedziby partii. I niech się dowiadują. Bo ich to mogą pocałować w pompeczke 😁 i wszyscy zadowoleni. Ogólnie napierdalac w poroże, tego typu korpo. Aż zdechną z głodu.
20.05.2024 o 06:18 przez timon
timon
Gdyby nie to złe korpo to od trzech lat bylibyśmy niewypłacalni ;) nikt Zhangowi iść do nich nie kazał przecież
19.05.2024 o 22:36 przez Pader88
Pader88
Ważne żeby pion zarządający pozostał a będzie dobrze z reszta niech się dzieje co chce i podpinam się pod transparent dziś na stadionie Grazie Steven !
19.05.2024 o 21:36 przez Onana90
+3
Onana90
Po wypowiedziach Inzaghiego i Zanettiego sądzę, że Zhang odchodzi z Interu.
19.05.2024 o 21:42 przez Orzeu
Orzeu
nom takie same odczucia mam
19.05.2024 o 22:06 przez kadrian89
+1
kadrian89
Niestety, nie ma się z czego cieszyć. Pewien model zarządzania za chwilę może wylecieć w powietrze .
19.05.2024 o 20:17 przez Orrin
Orrin
Coś czuję cyrk Monty python zacznie się od 20 maja wtedy będą cuda na kiju się działy
19.05.2024 o 19:56 przez danielinter
danielinter
Co by nie mowic to Zhang sie skompromitowal niezaleznie od tego jak sie skonczy
19.05.2024 o 17:48 przez Gloin1989
+2
Gloin1989
Ale wydymali młodego, może coś stary ogarnie w końcu jest w parti bo jakoś mnie nie przekonuje ten fundusz
19.05.2024 o 17:38 przez Szociq
Szociq
Ostatnio był na tej stronie artykuł o tym jak to rewelacyjnie klub jest zarządzany przez Zhanga. Pisałem wtedy, że to mrzonki i niestety dla nas nie trzeba było długo czekać aby się o tym przekonać. Otoczenie się odpowiednimi ludźmi nie wystarczy, aby dobrze zarządzać danym projektem. Potrzebne jest jeszcze solidne i stabilne finansowanie określonych przedsięwzięć. Chińczyk uruchamiał coraz to nowe linie kredytowe i myślał, że jakoś to będzie. Niestety ale fundusze mają to do siebie, że dobro klubu niewiele ich interesuje, liczy się hajs, ktróry można wyciągnąć z takiej inwestycji. Trafili na naiwnego Chinola i go delikatnie mówiąc wycisnęli jak cytrynę.

Nie wiem jak skończy się całe zamieszanie, ale mam wrażenie, że niemal pewnym jest iż zmienimy właściciela na Oaktree a to oznacza czarne chmury nad tym klubem. Dołączymy do takiego zacnego grona jak Milan i Roma czy projektów prowadzonych przez Amerykanów, a przecież widzimy w jakim maraźmie i nicości te kluby funkcjonują. Amerykanie w tym biznesie to niestety największy rak i pewnie niedługo się o tym przekonamy. Chyba cała nadzieja jeszcze w tym Beppe tylko w zasadzie sam nawet nie wiem co on może zrobić...
19.05.2024 o 17:12 przez Rafi23
Rafi23
Wyobraźcie sobie ze Oaktree przyjmuje klub i daje misję prowadzenia go Morattcie czy taki PO prezydent klubu ciekawe czy by się zgodził
19.05.2024 o 16:37 przez matteoo
matteoo
Fatum przy ostatnim mistrzostwie było to samo ...
19.05.2024 o 16:08 przez Paolo87
+2
Paolo87
Niepotrzebne to całe zamieszanie, człowiek się cieszy Scudetto, piękną grą, osiągnięciami indywidualnymi a tu stres w związku ze strukturą własności, długami ito.😔 Nie można się skupić na stronie czysto sportowej😔 Gdyby Zhang miał pieniądze to byłby właścicielem idealnym, nowy właściciel to zawsze niewiadoma🤔
19.05.2024 o 16:05 przez zoniek
zoniek
Dobrze rozumiem, że tu gra toczy się głównie o procent ze sprzedaży klubu, ale Zhang właśnie z tego powodu nie chce go nikomu sprzedawać?
19.05.2024 o 15:12 przez kadrian89
+1
kadrian89
Po takim sezonie może nadejść bałagan. Oby nie i nadal mam nadzieję, że Zhang mimo wszystko zostanie w klubie.

Nabijałem się ostatnio z Napoli odnośnie sezonu po historycznym sukcesie. Mam nadzieję, że nie będę musiał przepraszać za kilka miesięcy .
19.05.2024 o 14:46 przez ciechan
ciechan
Może być to bardzo dziwne zakończenie, myślę że pozytywnej historii rodziny Zhangów w Interze. Oaktree pierwsze co to powinno uspokoić kibiców, jeśli dojdzie do zmiany prezydenta. To nie musi być koniec świata, ale najgorsza jest dla nas ta cisza ze strony Amerykanów. Zhang tańczył na linie od początku pandemii, trochę się doprosić o taki finał
19.05.2024 o 14:31 przez willy
willy
Znowu to samo dziennikarskie hieny media antyInterowskie nie mogące znieść święta jakim będzie mecz z Lazio znowu piszą bzdury wszystko żeby obrzydzic tak jest zawsze przed każdy ważnym meczem ha tfu
19.05.2024 o 14:20 przez mroowa111
+1
mroowa111
Wierze ze pozostaniemy zespołem na topie
19.05.2024 o 13:48 przez wrobel1908
+1
wrobel1908
Batalia sądowa to jest najgorsze co może Inter spotkać

Shoutbox

ragnar 20.06.2024 23:05

Claudio zgoda, Carvajal mega irytujący...raczej hiszpania z kimś przegra...pewnie po karnych :P

ragnar 20.06.2024 23:03

ale zgoda, Darmian, to powinien już wejśc w 30 minucie za słabego Lorenzo

ragnar 20.06.2024 23:03

Veratti nie powołany, ale mi i tak bardziej gra się podobała, jak na poprzednim euro grałi Jorginho Barella i Loca, bo jednak Veratti czasami przytrzymywał pilke

ragnar 20.06.2024 23:02

brak szybkości, nie ma zawodników do 1 na 1, może i Insigne już był u schyłku ale szybkosc miał, był Chiesa w formie, Berrardi, teraz go nie ma....szkoda pomocy Włoch bo zapowiadała się super, a jednak Tonalli wyleciał, Locatelli nie gra, chyba pod formą.

wonsuu_blumarino 20.06.2024 23:00

Ale jak moze grac dobrze Chiesa, jak cieniutki byl w tym sezonie

Drago194 20.06.2024 23:00

Chiesa też jak zwykle wolny elektron, gra gdzie mu się podoba i prawie nigdy tam gdzie jest potrzebny

wonsuu_blumarino 20.06.2024 22:59

Jak znowu wyjdzie Di Lorenzo to bedzie to juz kolesiostwo

Claudio 20.06.2024 22:59

fatalnie ich poustawial jak cala druzyna gra zle to wina trenera

Drago194 20.06.2024 22:59

Już Darmian by pewnie lepiej tam dzisiaj wyglądał

Claudio 20.06.2024 22:58

Spal niech lepiej zerknie kto jest w formie bo jak na CHorwacje wyjdzie znowu z Di Lorenzo to bedzie maly masochizm

wonsuu_blumarino 20.06.2024 22:58

Dzis co drugi Włoch włączył tryb Lakaka

wonsuu_blumarino 20.06.2024 22:58

Pogubil sie dzis Spaletti

Drago194 20.06.2024 22:58

Christante to już kompetna pomyłka, gość przyjmuje piłkę jak Lukaku

Drago194 20.06.2024 22:57

Jorginho poza ciągłym naprawianiem błędów tego łamagi Di Lorenzo praktycznie zero wkładu w rozgrywanie

Claudio 20.06.2024 22:56

bo zawsze graja jak pyzdy z carvajalem na czele

Claudio 20.06.2024 22:56

hiszpania bardzo mocna, ale nie zyczę im ME

Claudio 20.06.2024 22:55

nie wiem po co taki Cambiaso czy Cristante weszli na boisko. Do tego Di Lorenzo, Pellegrini, Calafiori czy Scamacca grający padlinę

Drago194 20.06.2024 22:55

ale padake zagrali

Adriano_forever 20.06.2024 22:54

ale przewrotka ho ho

Nerazzurx10 20.06.2024 22:52

Swoją drogą, chyba pierwszy raz widzę Dimarco grającego pełny mecz, Szymon mu nigdy nie daję 75 zagrać nawet

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

2016 - 2024. Podsumowanie ery Stevena Zhanga (11)

28.05
06:00

InzaghiBall - analiza taktyczna Interu po meczu z Atletico Madryt (5)

22.02
13:11
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

 • 1

  Inter

  Inter

  38

  94

 • 2

  Milan

  Milan

  38

  75

 • 3

  Juventus

  Juventus

  38

  71

 • 4

  Atalanta

  Atalanta

  38

  69

 • 5

  Bologna

  Bologna

  38

  68

 • 6

  Roma

  Roma

  38

  63

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

 • 1

  Lautaro Martínez

  24

 • 2

  Dusan Vlahovic

  16

 • 3

  Victor Osimhen

  15

 • 4

  Olivier Giroud

  15

 • 5

  Albert Gudmundsson

  14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28037

Liczba newsów: 48781

Liczba komentarzy: 575788

Użytkownicy online: 0 4 gości

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

19x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się