Plotki transferowe

Liverpool szykuje ofertę dla Chivu? (26)

Autor:
Źródło: tuttomercatoweb.com
ponad 14 lat temu
308
26

Wraz z końcem czerwca 2012 roku wygasa umowa kontraktowa wiążąca Cristiana Chivu z Interem Mediolan. Mało prawdopodobne, by klub miał w planach jej przedłużenie, więc już teraz wiele mówi się na temat dalszej przyszłości rumuńskiego defensora.

 

Kilka tygodni temu prasa rozpisywała się na temat zainteresowania 31-latkiem przez drużynę Napoli. Z początku wiele wskazywało iż coś jest na rzeczy, lecz po jakimś czasie obie strony zdementowały licznie napływające pogłoski.

 

Inaczej sprawa tyczy się wokół zainteresowania Liverpoolu, którego trener widzi w zawodniku wicemistrzów Włoch idealne uzupełnienie składu swojej drużyny. Kenny Dalglish chce jak najszybciej zostawić z tyłu konkurencję, dlatego też już w tym tygodniu planuje zaoferować Rumunowi lukratywny czteroletni kontrakt, który miałby wejść w życie po wygaśnięciu obecnej umowy stopera z Interem.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.11.2011 o 22:05 przez fatdrummer
fatdrummer
Bierzcie bierzcie ; D
02.11.2011 o 14:18 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Niech go biorą sobie napewno nie będę płakał za nim<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
01.11.2011 o 13:24 przez SlimShady
SlimShady
Chivu skończył sie w Interze ale to nadal głośne nazwisko i być może nadal dobry zawodnik wiele drużyn bedzie go chciało na pewno za darmo mieć w swoich szeregach latem, ciekawe czy uda sie Interowi coś na nim zarobić zimą ale raczej nikt nie zaryzykuje.
31.10.2011 o 19:50 przez skubany
skubany
Niech go biorą za kilka piłek i słupki treningowe.
31.10.2011 o 19:17 przez lena182
lena182
nawet jak mamy nie zarobić na jego transferze to zawsze zaoszczędzimy na płacy... ;) plus dla Liverpoolu ;)
31.10.2011 o 18:07 przez Piotr1996
Piotr1996
Wedle mnie niech go biorą
31.10.2011 o 15:47 przez Czarson
Czarson
niech go biorą <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
31.10.2011 o 15:44 przez microsoft666
microsoft666
Yes,Yes,Yes
31.10.2011 o 14:37 przez tytusek25
tytusek25
Najwazniejsze zeby za te ponad pol roku zszedl definitywnie z listy plac.
31.10.2011 o 14:29 przez Wisniapl
Wisniapl
Ok ok to kiedy mam wpadać pomóc Chivu się spakować <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> )
31.10.2011 o 14:18 przez kubi808
kubi808
A niech go wezmą płakać nie będę. Popełnia głupie błędy.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
31.10.2011 o 13:42 przez Lechu
Lechu
Trochę to naciągana historia, ale będzie ciekawie, jeśli jest choć po części prawdziwa <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
31.10.2011 o 13:41 przez piotrekninter
piotrekninter
4 letni kontrakt, niezly strzal w kolano
31.10.2011 o 13:39 przez siemanko94
siemanko94
Szkoda, że za darmo, ale lepsze to niż go mieć na ławce / boisku.
31.10.2011 o 13:15 przez Kruq
Kruq
zbawienie nadejdzie z Liverpoolu <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
31.10.2011 o 13:09 przez inter_21
inter_21
Nie stać by ich było na ich pensje... Nasze &quot;gwiazdy&quot; mają przecież swoje wymagania
31.10.2011 o 12:42 przez dodo_IM
dodo_IM
Niech dorzucą Mottę, Muntara i Stankovica w pakiecie.
31.10.2011 o 12:32 przez Piekarz
Piekarz
Liverpool to faktycznie transferowi frajerzy, ale chyba nie aż tacy
31.10.2011 o 12:21 przez Maras
Maras
Zgadzam się z poniższymi komentarzami.<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
31.10.2011 o 12:09 przez Prus
Prus
Fajnie by było ściągnąć Aggera <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
31.10.2011 o 11:53 przez Kusy
Kusy
super! niech go sobie biorą<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
31.10.2011 o 11:53 przez Fikuus
Fikuus
Nawet w zimie niech go zabierają...
31.10.2011 o 11:46 przez MatiInter
MatiInter
kupe forsy to beda tracic jak jednak zdecyduja sie na przedluzenie umowy z Kiwu
31.10.2011 o 11:40 przez Drago194
Drago194
Czyli generalnie rzecz biorąc przez niedopatrzenie zarządu Inter znowu na marne traci kupę forsy. Brawo <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
31.10.2011 o 11:39 przez Mnil
Mnil
taaaaak, zabierac go<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
31.10.2011 o 11:39 przez Raffal
Raffal
idealnym ruchem byłoby podrzucenie konia Milanowi lub Juventusowi <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />

Shoutbox

Claudio 28.06.2026 10:08

Zaraz jeszcze Roma nie spelni FFP, wywalą ich z pucharów i cyk Milan w LM :D

Claudio 28.06.2026 10:05

Bardziej mnie ciekawi co zrobi Roma. Oni do 30.06 muszą kogos sprzedac za dobrą kwotę, a tu cisza

Claudio 28.06.2026 09:49

w el.MŚ Kolumbia wygrała i zremisowała z Argentyną.

Claudio 28.06.2026 09:48

Będzie beka jak argentyna odpadnie z tą Kolumbią

Piotrek85 28.06.2026 09:31

Jednak dobrze. Argentyna -Kolumbia ,taki mozliwy ćwierćfinał.

Piotrek85 28.06.2026 09:29

Źle spojrzałem

Piotrek85 28.06.2026 09:29

Przepraszam pomylka

Piotrek85 28.06.2026 09:28

A że nie potrafią wygrać z Kolumbia czy Kongo to już inny temat

Piotrek85 28.06.2026 09:28

Gdyby Portugalia wygrała grupę to byłaby rywalem Argentyny w ćwierćfinale.

Claudio 28.06.2026 09:25

Drabinka i faza grupowa to jakaś patologia. Pierwszy poważny rywal ze ścisłego topu Argentyny, która jakoś nie zachwyca też swoją grą może być dopiero w polfinale.

Claudio 28.06.2026 09:23

Niech Portugalia wygra ten smieszny turniej

Piotrek85 28.06.2026 09:15

Kto czarnym koniem? Maroko,Norwegia , Kolumbia?

Klinsi64 28.06.2026 08:56

chociaż Lautaro nie gra dużo lepiej

Klinsi64 28.06.2026 08:55

za wystawianie tego paralityka powinni zostać wykluczeni

Piotrek85 28.06.2026 08:55

Graja słabo jak na swój potencjał a ten Ronaldo to już kula u nogi.

ragnar 28.06.2026 08:48

7 mln to wzrosła jego wartość po tym meczu...gol, mvp' 😄

Cny 28.06.2026 08:47

a co ci Portugalia zrobiła?

Piotrek85 28.06.2026 08:42

Argentyna ,Brazylia i Anglia po drugiej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Niemcy ,Francja ,Hiszpania ,Portugalia i Holandia po jednej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Portugalia trafiła do trudniejszej strony drabinki. Mam nadzieję,że szybko odpadną.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625715

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się