Plotki transferowe

Mercato Live - 06.08 (21:28) Sky - United odrzuca kolejną propozycję Interu! (57)

Autor:
Źródło: różne
4 miesiące temu
15721
57
mercato live Vidal

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

21:28

Sky UK - Manchester United odrzucił ofertę Interu za Romelu Lukaku w wysokości 74 mln euro + bonusy. Czerwone Diabły chcą 83 mln euro. 

 

18:48

Sky Sports -  Agent Danilo D’Ambrosio rozmawia z działaczami Interu na temat przedłużenia o rok wygasającej w czerwcu 2021 roku umowy doświadczonego obrońcy.

 

Agent Samuele Longo  dalej rozmawia w siedzibie Interu z działaczami klubu na temat wypożyczenia jego klienta do Deportivo la Coruna.

 

Yahoo Sport France – Manchester United złożył ofertę za Moussę Dembele z Olympiqu Lyon. 23-letni napastnik jest typowany jako następca w United Romelu Lukaku.

 

18:35

Sky Sports News – Inter złożył kolejną ofertę Manchesterowi United za Romelu Lukaku. Miała ona wynosić 74 mln euro plus bonusy. Została jednak odrzucona. Czerwone Diabły oczekują kwoty opiewającej na 83 mln euro.

 

17:40

FcInterNews.it – Wraca temat transferu do zespołu Cagliari Federico Dimarco. Sardyński klub złożył zapytanie dotyczące ewentualnego wypożyczenia lewego obrońcy.

 

Sky Sport -  Colido odejdzie do Leeds United. Puscas pomiędzy Birmingham City a Reading.

 

GdS – Na chwilę obecną nie ma tematu odejścia z Interu Matteo Politano. Jeśli dojdzie do transferu to można się go spodziewać w ostatnich dniach, godzinach okienka transferowego, gdyby Inter do tego czasu sprowadziłby wszystkie swoje „ofensywne” cele transferowe.

 

Sky Sports – Romelu Lukaku będzie trenował w Anderlechcie dopóki nie zostanie wyjaśniona jego dalsza przyszłość. Według dziennikarzy szanse na dojście do skutku wymiany Lukaku – Dybala są już iluzoryczne. Inter dzięki temu ma spróbować jeszcze raz pozyskać belgijskiego napastnika.

 

Calciomercato.com – Inter obserwuje Mohameda Faresa z drużyny SPAL. W ciągu najbliższych dni ma być analizowana ewentualna wymiana na linii SPAL – Inter. Interiści za 23-letniego Algierczyka mieliby oddać Federico DImarco.

 

Independent – Dziki temu, że upadł temat przenosin Lukaku do Juventusu, Inter może liczyć na złagodzenie pozycji negocjacyjnej ze strony Manchesteru United. Innymi słowy United ma obniżyć swoje żądania za napastnika, aby ostatecznie sprzedać Belga.

 

Corriere della Sera -  Roma wyznaczyła Interowi termin, do którego ten będzie mógł kupić Edina Dzeko. Interiści muszą w pełni spełnić żądania Romanistów i zaoferować 20 mln euro za Bośniaka. Mają czas do niedzielnego wieczoru, do meczu Romy z Realem Madryt na Stadio Olimpico.

 

15:10

Independent - Inter pewny siebie jeśli chodzi o sprowadzenie Lukaku. 

 

14:10

Romelu Lukaku dzisiaj także trenuje z drużyną Anderlechtu.

 

 

13:16

Tuttosport – Koniec Dybali w Juventusie. Trzy potencjalne kierunki przenosin Argentyńczyka to: Paris SG, Manchesteru United oraz Inter.

 

CdS – Marotta przedstawił Juventusowi w kwestii transferu Icardiego sprawę jasno: wymiana za Paolo Dybalę bez żadnej dopłaty, albo transfer za 75-80 mln euro. Jeśli Juventus nie zgodzi się na takie rozwiązanie to zawodnik cały najbliższy sezon spędzi na trybunach.

 

France Football – Monaco jest zainteresowane Edinem Dzeko.

 

Tuttosport – Maotta i Ausilio są skoncentrowani tylko na sprowadzeniu Edina Dzeko i Romelu Lukaku. Kandydatury, które wymieniały media takie jak: Pedro z Fluminense, Dembele z Lyonu i Kramaric z Hoffenheim nie są w ogóle brane pod uwagę.

 

Kevin Strootman w wywiadzie dla francuskiego Phoceen nie zaprzeczył plotkom, że w tym oknie transferowym może trafić również do Interu.

 

12:39

Fcinternews - Valladolid pyta o Gabigola.

 

12:29

Repubblica – Paolo Dybala oraz Mauro Icardi mieli rozmawiać ze sobą telefonicznie na temat warunków życia w Turynie oraz Mediolanie. Ma to być sygnał, że zmiana klubów przez obu Argentyńczyków jest coraz bardziej realna.

 

GdS i CdS – Roma nie ma ewentualnego następcy dla Edina Dzeko i próbuje przekonać napastnika do pozostania w stolicy Włoch. Ten ma być coraz bardziej zirytowany tym, że działacze Romy blokują jego transfer do Interu.  Napastnikowi został zaoferowany nowy kontrakt, który ten odrzucił. Teraz działacze Giallorossich oczekują za Dzeko od Interu 25 mln euro.

 

TS – Działacze Interu są coraz bardziej zaangażowani w negocjacje mające na celu sprowadzenie Cristiano Biraghiego. Dziennikarze spekulują, że za wychowanka Interu do Florencji może udać się Borja Valero oraz Matteo Politano, którego przyszłość w Mediolanie jest coraz bardziej niepewna.

 

GdS – Dzisiejszy dzień ma być decydujący, jeśli chodzi o transfery do angielskich drużyn Puscasa i Colidio. Argentyńczykowi najbliżej w tym momencie jest do Leeds United. Z kolei Rumunem interesuje się kilka angielskich zespół, a najkonkretniejsze jest Birmingham City. Na Puscasie Inter ma zarobić około 10 mln euro.

 

CdS – Palmeiras oraz Flamengo mogą w zimie zapłacić za Gabriela Barbosę 15-16 mln euro.

 

CdS Inter nie będzie brał udziału w licytacji z Juventusem w sprawie pozyskania Romelu Lukaku. Marotta i Ausilio twierdzą, że taka rywalizacja nie ma sensu z powodów różnic finansowych dzielących oba włoskie kluby.

 

11:00

fcinternews.it - Inter otrzymuje pozytywne sygnały zarówno od Barcelony, jak i otoczenia Arturo Vidala dotyczące potencjalnego wypożyczenia gracza. 

 

10:00

Dzisiejsze okładki włoskich dzienników:

La Gazzetta dello Sport

Wiara w Lukaku, operacja będzie łatwiejsza, jeśli MU sprowadzi do czwartku napastnika

Dzeko potwierdza swoje "tak", ale Roma blokuje

Eposito: Pozwól, że opowiem Ci o swoim wymarzonym lecie

CR7 popiera Icardiego

 

Corriere dello Sport

Inter w oczekiwaniu na zamknięcie okna w Anglii

Lukaku ma umowę z Paraticim i Marotta, czeka na wynik starcia

 

Tuttosport

Orsi: Conte jest jak Mourinho - wyzwala emocje

 

09:30

Rynek transferowy w Anglii zamyka się w czwartkowe popołudnie. Według LGdS, Inter liczy, że Manchester United do tego czasu nie zdoła się porozumieć w sprawie wymiany Lukaku na któregoś z zawodników Juventusu (w grę wchodzi już jedynie Mandzukić). Nerazzurri w tym momencie ponownie są faworytem do ściągnięcia Belga i mogą znacząco podnieść swoją ofertę, która na ten moment wynosi 60 mln euro + bonusy. 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu

Zobacz też

Kulusevski

Inter w zaawansowanych rozmowach ws. Kulusevskiego (10)

12.12
16:03
Lautaro Martinez

200 mln euro za Lautaro? (13)

12.12
15:54

Komentarze (57)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.08.2019 o 12:48 przez Snake86
Snake86
Rzygać się chce od tych njusów - ciągle tylko Lukaki, Dybale, Dzeki i niesprzedawalny Icardi...
07.08.2019 o 08:24 przez inter30
+1
inter30
Maguire (wartość rynkowa 50baniek) MU kupił za 87 baniek - tyle musieli przepłacić bo nie chcieli im nic zejść z ceny, dalej ktoś się łudzi że zejdą z ceny z Lukaku zwłaszcza że ta cena odpowiada mniej więcej jego wartości rynkowej? A Dybala jedną nogą w Tottenhamie więc opcja wymiany zaraz odpadnie a jufki będą miały hajs na Lukaku, niech Marotta dalej będzie "spokojny i pewny siebie" to za chwilę będzie mógł się targować max o jednosezonowca Zapatę
07.08.2019 o 06:11 przez piotrekninter
piotrekninter
szczerze mimo wieku wolałbym Cavaniego,ale on nie chce opuszczać PSG
olał bym Lukaku, ale kurde lubie gościa, szkoda mi go, taki piłkarz ma rok na ławie siedzieć
może się dogadają

Panowie ciężko będzie kogoś znaleźć, najlepsze 9tki nie ruszą tyłka z klubu,a taki Zapata za 60 mln to farsa
07.08.2019 o 02:47 przez kamil13216
kamil13216
Do ludzi piszących że nie daliby więcej. A kogo byście chcieli ? No to może Zapata za 60 mln ? Albo rebić za 40 ? W ogóle z jakiej paki ManU ma w jakikolwiek sposób iśc na rękę Interowi z ręką w nocniku ? Skoro nie chcą sprzedać go taniej to znaczy że mimo wszystko widza dla murzynka miejsce w składzie w przyszłym sezonie. Akurat popiweram działąnie
06.08.2019 o 22:44 przez LukeInter
+2
LukeInter
Wartość produktu ustala się w dużej mierze na podstawie zapotrzebowania na rynku, jeżeli negocjacje zaczyna się od deklaracji że gość jest niezbędny, to jak to świadczy o profesjonalizmie u nas, dlatego nie dziwi postawa ManU.

Doskonałe mercato oddajemy jeszcze politano, i wzmocnijmy juve Icardim, a będzie to najlepsze mercato od lat.
06.08.2019 o 23:57 przez darek666sz
darek666sz
Taka prawda z tym Lukaku
06.08.2019 o 22:32 przez Endru
+1
Endru
Nasi nie powinni zwiekszac oferty za lukaku ta jest wystarczajaco duza.
06.08.2019 o 22:10 przez Towarzysz
Towarzysz
ManUTD niech się w końcu opamięta, ma tyle kasy do wyjęcia za rezerwowego i tylko 2 dni okienka, chyba pora się obudzić, że Inter i żaden inny klub więcej nie da. Marotta wie co robi chyba, zobaczymy jeszcze jak to się rozwinie.
06.08.2019 o 22:07 przez jacodj
-1
jacodj
Achhhhh co za gierki...
Niech dołożą te 9 baniek i zrobimy wrażenie na rynku. Niech już kupią go za te kasę i Dzeko do tego!
06.08.2019 o 21:58 przez Klinsi64
Klinsi64
Claudio napisał:
Szczerze więcej bym za Lukaku już nie dał. Niech go odpuszczą i skupią się za tą kasę na kimś ciekawszym. Za 80mln pewnie idzie kupić klasowego napastnika.

kogo ciekawszego o charakterystyce jaką chce Conte?
06.08.2019 o 21:46 przez pluto11
pluto11
Olać ManU niech się palujaxza rok dostaną za niego ma 40
06.08.2019 o 21:40 przez mroowa111
mroowa111
nigdy z diabłami jescze nie zrobiliśmy dobrego Interesu, to mówi wiele o nich
06.08.2019 o 21:40 przez Claudio
+2
Claudio
Szczerze więcej bym za Lukaku już nie dał. Niech go odpuszczą i skupią się za tą kasę na kimś ciekawszym. Za 80mln pewnie idzie kupić klasowego napastnika.
06.08.2019 o 21:48 przez Nerazzurri 1908
+2
Nerazzurri 1908
Ja sie zgadzam dla mnie to tez za duzo ale jak tak go chcą to niech sie nie ośmieszaja z ciaglymi nowymi ofertami to znaczy wóz albo przewóz wiadomo o co chodzi, albo odpuścić i skupić sie na kimś innym!
06.08.2019 o 19:08 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
My to co pare dni a ostatnio to prawie codziennie składamy nowe propozycję a ci ciągle swoje jak tak bardzo wręcz desperacko Conte go chce to niech dadzą te 83 banki i tyle bo to już jest żenada.
06.08.2019 o 18:55 przez cuba
cuba
Jak mi do jutra nie podpisze nic Lukaku lub MU będzie sapać że mało to chyba tam pojadę po niego :D
06.08.2019 o 18:40 przez SETE
+2
SETE
74 mln + bonusy to mega dobra oferta za Lukaku ale UTd nieugięte
06.08.2019 o 18:51 przez Gloin1989
Gloin1989
70 mln to max za Lukaku
06.08.2019 o 17:41 przez timon
-1
timon
Lukaku, Dybala, Martinez, Politano, Llorente(a za rok w jego miejsce Dzeko za free) z takim atakiem moglibysmy na prawde duzo zdzialac
06.08.2019 o 18:21 przez piotrekninter
piotrekninter
i bez Dybaly nie byłoby źle
Lukaku (Llorente) Lautaro (Politano)
06.08.2019 o 15:46 przez WirtuozTaktyki
+2
WirtuozTaktyki
Duet L&D rozjedzie ligę. Siła, technika, inteligencja, czarny luz, argentyńskie tango, relatywna szybkość.
06.08.2019 o 16:30 przez Czarson
Czarson
futbol na tak
07.08.2019 o 12:51 przez Snake86
Snake86
U mean Lautaro and Dzeko? ;)
06.08.2019 o 14:31 przez mroowa111
+1
mroowa111
politano musi zostać,dobry i sprawdzony skrzydłowy,za duzo nie kombinować brać vidala, moze zasatanowic sie nad eriksenem,nie bedzie bardzo drogi,bo ma tylko rokkontraktu,juz lepszy niz rakitic,i tak cała robote psuje icardi,bo blokuje kase Interowi i marnuje czas potrzebny na finalizacje transferów,co do dzeko i lukaku jestem na tak,tylko nie przepłacać zbytnio,dybala tez by sie przydał bo dobrych lewonoznych atakujacych nigdy za wiele,poza tym znaserie a iw lm ograny,no i w miare młody,mysle zebyłby z niego pozytek,poza tym w juve chyba jest skończony.
06.08.2019 o 14:51 przez piotrekninter
piotrekninter
Nawet jak się dogadaliśmy z kogutami sam Eriksen by do nas nie chciał przyjść....Real United czy inne Psg może chłop trafić do silnego klubu, oczywiście z pensja z 10 mln
06.08.2019 o 14:05 przez inter30
+2
inter30
Nie widzę powodu do sprzedaży Politano za mniej niż 35-40 baniek. Kosztował 20, sprawdził się, jego obecna wartość rynkowa to 30 baniek a że teraz się przepłaca to 40 baniek to adekwatna cena. Pytanie po jaką cholerę w ogóle rozważać jego sprzedaż jak nakrywa czapką np Perisica?
06.08.2019 o 14:16 przez SETE
SETE
Pelna zgoda co do wartości Politano. 30 mln to naprawdę realna wartość tego gracza. Politano u Conte nie pogra za wiele. Zakladam , ze przyjdzie 2 napastnikow ( oby tak było ) i wtedy podstawowy plac będzie miał np. Lukaku/Dzeko + Lautaro. Po prawym wahadle będzie gonil Candreva z Lazaro, na lewym Asamoah/ Dalbert + może ten Biraghi. Perisic także jest zbędny, jednak podejrzewam, ze latwiej będzie sprzedać/ zamienic Politano na Biraghiego ( pasuje do profilu Conte ) niż cokolwiek zrobić z Perisicem, który pewnie tez wybrzydza
06.08.2019 o 13:57 przez CNS87
+1
CNS87
Candreva to pupil Conte wiec będzie trzymał dziada a Poli poleci Radja już poszedł. Na Icardim zamiast zarobić to zrobią jak ze Snejderem i tyle w temacie. Szczerze to w zeszłym roku byłem bardziej optymistycznie nastawiony niż teraz. Pozbycie się najlepszych w miejsce dobrych i zostawienie niewypałów nie wróży dobrze. Już przez ostatnie lata to wałkowali i dalej nie wyciągli wniosków.
06.08.2019 o 13:57 przez SETE
+4
SETE
Mam nadzieje, ze Roma za układanie się z JUventusem przeciwko Interowi mocno zapłaci slabym sezonem. Trzymam za to kciuki.
Takim zagraniem pokazali jak malym klubikiem byli, sa i będą. Zero szacunku
06.08.2019 o 13:41 przez piotrekninter
piotrekninter
Myślę, że problem jest inny
Chcemy za niego więcej w końcu vice mś i jest bardziej znany

A 30 mln za 30 latka z dużymi wahaniami formy to dużo i chętnych brak
06.08.2019 o 13:39 przez inter30
inter30
Marotta to niech lepiej załatwia Lukaku bo jufki pewnie będą chciały sprzedać Dybalę gdziekolwiek indziej jesli tylko nadarzy się okazja i ściągnąć Lukaku
06.08.2019 o 13:37 przez Mendjolan
Mendjolan
Bardzo lubię Politano, a nie cierpię Perishita i byłem pewien, ze poleci w tym okienku, ale niestety Peri jest o wiele lepszy w defensywie i bardziej wybiegany od Mateo, a to dwie cechy które idealnie pasują do wahadłowego.
06.08.2019 o 13:33 przez piotrekninter
-1
piotrekninter
Pedro z Fluminense, Dembele z Lyonu i Kramaric z Hoffenheim

Haha alternatywy coraz mocniejsze....

To już lepiej dac młodemu szansę
06.08.2019 o 13:30 przez ciechan
ciechan
Z prostej przyczyny Politano jest na wylocie. W 3-5-2 nie ma dla niego miejsca więc albo on albo perisic. Mamy zamiar ściągnąć dwóch ŚN, więc na dwie pozycje będziemy mieli przynajmniej 5 zawodników (x, x, politano, perisic, Lautaro). Wolałbym odejścia Chorwata ale po prostu wydaje mi się że jeden musi polecieć.

Lewe wahadło będzie ciężko wzmocnić przez brak funduszy. Po to skrobiemy na Lukaku i Dżeko żeby móc zainwestować cokolwiek w wahadła. Fajne opcje można poszukać w Portugalii - Grimaldo i znany nam Telles. Biraghim jest za słaby w ofensywie, a tu trzeba polotu. Myślę że w tych opcjach moglibyśmy upchać takiego Joao Mario
06.08.2019 o 12:46 przez cuba
+3
cuba
Nie rozumiem czemu Politano miałby odchodzić ...jeden z najlepszych zawodników a tu przyszłość niepewna .. jak do tego dojdzie to już nie umiem określić władz klubu ,roma sobie co chwila podnosi stawkę za Deko a wart jest najwyżej ok 15 mln ... jak dzieci we mgle w tym okienku
06.08.2019 o 13:07 przez Est
+3
Est
Też tego nie rozumiem :-/ Politano szybko wprowadził się do zespołu i wypadał na prawej stronie zdecydowanie lepiej niż Candreva. A tymczasem znowu Candreva zostaje, ale lepszy, młodszy i perspektywiczny zawodnik ma odejść. Bez sensu.
06.08.2019 o 13:50 przez AveCaesar
AveCaesar
Politano nie nadaje się na wahadło gdzie w sparingach bardzo dobrze prezentuje się Candreva. Może jedynie grać jako drugi napastnik, przypuszczalnie Politano (Martinez) - Lukaku (Dzeko).W przypadku wymiany Icardi - Dybala jest jasne, że Matteo robi miejsce dla Paulo w składzie bo wątpię w odejście Martineza.
06.08.2019 o 14:04 przez SETE
+1
SETE
W taktyce Conte Mateo Politano będzie gral bardzo mało. Niestety nie pasuje profilem do taktyki Antonio Conte. Trzeba się pogodzić z faktem, ze polowa druzyny Spalettiego nie nadaje się do grania magika z Lecce.
06.08.2019 o 14:10 przez AveCaesar
AveCaesar
Większość chciała zmian oto nadeszły.
06.08.2019 o 15:52 przez shaq
+1
shaq
Candrewno dobrze sie ? Koniec swiata. Przez ostatnie 3 sparingi mial moze jesdno dobre dosrodkowanie
06.08.2019 o 12:36 przez danielinter
+2
danielinter
Coraz gorzej to wyglada a Roma niech se tego starego dziadka Dzeko trzyma u siebie jest stary ma za soba slaby sezon , a do tego płacić za niego 20+ przy rocznym kontrakcie to absurd
06.08.2019 o 11:19 przez DonDawido
DonDawido
Fajnie zaczęliśmy to mercato, ale teraz przygotowania już pełną parą, a my wciąż bez kompletnej drużyny. Jak tak dalej pójdzie, to na początku sezonu będziemy widzieć atak w stylu Perisic-Esposito, co podoba mi się tylko w połowie. ;)
06.08.2019 o 11:12 przez ciechan
+4
ciechan
Vidal przychodzi do Barcelony, kibice go wygwizdują, transfer uważają za niepotrzebny. Nie mija kilka miesięcy i Arturo jest uwielbiany przez kibiców FCB - ciężką pracą, serce m, doświadczeniem i zaangażowaniem odkupuje winy. Nie ma sensu porównywać go do Naingollan'a, Vidal jest bardziej uznaną marką i żołnierzem Conte. Środek pomocy z tym graczem byłby kompletny

Shoutbox

Ljarro 13.12.2019 21:50

a oks, to już wiem dzięks za podpowiedz

Piter 13.12.2019 21:38

Ljarro, przestań majaczyć. Jeśli chcesz, mogę ci dać porządny kask motocyklowy, prawdopodobnie bije on wszystkie moduły bezpieczeństwa znajdujące się w twoim 🙂 aucie 🙂

Ljarro 13.12.2019 21:30

niestety nie skorzystam, nie jestem w stanie przenieść wszystkich modułów bezpieczeństwa z mojego samochodu, bez tego w chińczyku ani rusz

Piter 13.12.2019 21:08

Zapraszam do Piotrkowa, chętnie ci pokażę 🙂 przejażdżka darmowa ale maks 5km bo dużo spala, a na ciebie mi szkoda niestety

Ljarro 13.12.2019 20:57

nie znam takiej marki samochodu, to jakiś chińczyk?

Adriano_forever 13.12.2019 20:04

Klinsi stary dziadu co minusujesz kometarz co?

rafi27 13.12.2019 19:59

tylko my nie załapaliśmy się na pociąg z napisem Champions League: https://www.youtube.com/watch?v=BjxzjI_HoG0

Claudio 13.12.2019 18:59

nawet Skriniar się załapał

Piter 13.12.2019 18:59

*świadomości

Piter 13.12.2019 18:58

ljarro 3.0 tdi napęd na 4 koła musisz to przyjąć do świadmości

Piter 13.12.2019 18:58

spodziewałem się tego

Piter 13.12.2019 18:58

widzę już 1wszy urażony, po prostu ljarro

Ljarro 13.12.2019 18:13

Piter, to jakie masz auto że to zauważyłeś? Że się każdy chce pokazać?

Yascarr 13.12.2019 16:44

No i gdzie te łamaki dzisiaj bo chce dużo postawić

WirtuozTaktyki 13.12.2019 16:43

cieszy tak liczna reprezentacja Interu

Ojciec SB 13.12.2019 15:02

ewentualnie do laski "e no auto na wode nie jezdzi"

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29037

Liczba newsów: 35409