Plotki transferowe

Mercato Live - 19.06 (21:25) Di Marzio - Jest porozumienie co do warunków wypożyczenia Lukaku, brakuje tylko zgody Zhanga (39)

Autor:
Źródło: różne
12 dni temu
14782
39
mercato live lukaku dybala

Oficjalnie okienko transferowe otworzy się dopiero w lipcu. Już teraz jednak toczy się gra związana z ruchami transferowymi Interu, dlatego też zdecydowaliśmy się na uruchomienie Waszego ulubionego cyklu już w czerwcu! Najnowsze plotki, wiadomości, wywiady z agentami oraz z piłkarzami związane z rynkiem transferowym Interu. To wszystko znajdziecie w dzisiejszym Mercato Live. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualizacji!

 

21:25

Guarro - Prawdopodobnie w środę testy medyczne Mkhitaryana.

 

19:20

Di Marzio - Jest porozumienie w sprawie warunków wypożyczenia Lukaku, brakuje tylko zgody Zhanga.

Druga runda rozmów z Chelsea miała miejsce dzisiaj: Chelsea poprosiła o 10 mln euro + bonusy za wypożyczenie gracza. Inter jest gotów zaakceptować te warunki, potrzebna jest tylko zgoda od Stevena Zhanga i temat zostanie zamknięty. 

 

17:55

Corriere dello Sport - Inter zażąda 60 milionów euro za Dumfriesa.

Holenderski wahadłowy wzbudził zainteresowanie ze strony Chelsea i oba kluby mogą niedługo rozpocząć rozmowy na temat transferu byłego piłkarza PSV Eindhoven. Według doniesień, Nerazzurri negocjacje zainicjują wyceną zawodnika na poziomie 60 milionów euro.

 

17:00

Corriere dello Sport - Cremonese bliskie pozyskania Ionuta Radu.

Kluby dyskutują o tym jaką część wynagrodzenia bramkarza będzie nadal pokrywał Inter. Beniaminek Serie A nie może sobie pozwolić na opłacenie całego kontraktu Rumuna.

 

Tuttosport - Najpierw Romelu Lukaku, później Dybala i sprzedaże.

Działacze Interu mają jasny priorytet, którym jest sprowadzenie belgijskiego napastnika do Mediolanu. Dopiero po zakończeniu tej operacji skupią się na kolejnych transakcjach, czyli Paulo Dybali oraz odejściu Arturo Vidala i Alexisa Sancheza. La Gazzetta dello Sport dodatkowo informuje, że klub opuszczą Milan Skriniar oraz Denzel Dumfries.

 

Tuttosport - Milan Skriniar nie naciska na transfer.

Słowak chce zostać w Interze i nie wymusza na działaczach swojego odejścia, nawet pomimo otrzymania propozycji lukratywnego kontraktu, w myśli którego zarabiałby 9,2 miliona euro za sezon gry.

 

16:40

fcinter1908.it - Lipsk pyta o Pinamontiego.

 

14:15

Schira - W nadchodzącym tygodniu testy medyczne Mkhitaryana.

 

14:15

Barzaghi (Sport Mediaset): Hakimi chce wrócić do Interu.

Jeśli chodzi o sprawę transferu Skriniara to brakuje nadal nowej oferty od Paryżan. Inter oczekuje 80 mln euro, PSG zaoferowało 50 mln euro + piłkarz (Draxler). Mówimy więc, z lekkim przekonaniem: dlaczego by nie 40 mln euro + Hakimi? Dlaczego nie spróbujemy doprowadzić do sensacyjnego powrotu? To nie jest niemożliwe: Hakimi nie radzi sobie dobrze, chce powrotu, a PSG chce Skriniara. Dlaczego by nie spróbować? 

Barzaghi na twitterze dodał, że powyższą wypowiedź należy traktować ironicznie. 

 

13:35

Marco Barzaghi: Ostatniej nocy moje ważne źródło napisało do mnie, że transakcja Lukaku została zamknięta w kwocie 6 mln euro plus bonusy. To bardzo ważne i dobrze poinformowane źródło, jednak nie mam potwierdzenia póki co od innych źródeł. 

 

11:35

TS - Casadei kluczem do pozyskania Bremera?

Torino poprosiło o kartę młodego Casadei w ramach transakcji dotyczącej Bremera. Odpowiedź Interu była taka sama, jak wcześniej m.in. Chelsea i Sassuolo: nie. Co innego jednak jeżeli mówimy o rozwiązaniu tymczasowym: wypożyczenie byłoby jak najbardziej odpowiednie. 19-latkowi póki co najbliżej do Cagliari, jednak nie wykluczone, że to właśnie młodym zawodnikiem Primavery uda się przekonać Torino do sprzedania Bremera. 

 

10:15

CorSport - Inter nie chce poświęcać Dumfriesa.

Po tym jak Nerazzurri stracili Perisicia w klubie nie chcą utraty kolejnego wahadłowego. Dlatego Inter woli oddać dwóch obrońców (Skriniara, w przypadku ogromnej oferty oraz De Vrija) a pozostawić w klubie Dumfriesa, Barellę i Lautaro. Chelsea jednak mocno zabiega o Dumfriesa i naciska na sprowadzenie go do Londynu. Uwaga na Liverpool, który złożył zapytanie w sprawie Barelli. Inter nie sprzeda jednak Włocha za mniej niż 90 mln euro. 

 

09:05

Mirror - Dzisiaj kolejne spotkanie z Chelsea w sprawie Lukaku. 

Dzisiejszy dzień będzie przełomowy? 

 

2:20

La Repubblica - Agenci Nikoli Milenkovicia pracują nad transferem do Interu.

Piłkarz chce przenieść się do drużyny Nerazzurrich i zlecił swoim przedstawicielom prowadzenie rozmów z działaczami obecnego wicemistrza Włoch. Kontrakt obrońcy z Fiorentiną jest ważny do czerwca 2023 roku, co powinno korzystnie wpłynąć na jego dostępność oraz cenę. 

 

SkySport - Inter chce przynajmniej 10 milionów za Sensiego.

Filigranowym pomocnikiem interesuje się Monza, a w Mediolanie nie będzie on mógł liczyć na miejsce w zespole. Największą przeszkodą w tym transferze mogą okazać się zarobki piłkarza, które wynoszą około 6 milionów euro rocznie.

 

Sportal.it - Fiorentina zainteresowana Lazaro.

Austriak wrócił do Mediolanu po rocznym wypożyczeniu do Benfici, jednak działacze Interu poinformowali piłkarza oraz jego agentów, że nie znajdzie on miejsca w drużynie prowadzonej przez Simone Inzaghiego. 26-latek może zostać włączony do transakcji za Nikolę Milenkovica lub przenieść się do Fiorentiny na zasadzie osobnego transferu. Niewiadomą pozostaje czy byłby to transfer definitywny czy wypożyczenie.

 

Zobacz też

mercato live bremer skriniar

Mercato Live - 1.07 (9:28): 28 milionów euro za Bremera / Dziś finalizacja transferu Sensiego? (4)

01.07
09:05
mercato live dybala mkhitaryan

Mercato Live - 27.06 (21:55) Sky - Chelsea włącza się do wyścigu o Skriniara! // Atalanta oferuje 12 mln euro za Pinamontiego (47)

27.06
00:00

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.06.2022 o 22:11 przez crislk
+1
crislk
Hu.z tym skośnookim zgangiem nie interesuje mnie on
20.06.2022 o 06:34 przez willy
willy
Jak mocno trzeba być uposledzonym żeby napisać taki komentarz? Masakra
19.06.2022 o 22:06 przez Dzonyy
-1
Dzonyy
#SunningTop
19.06.2022 o 21:14 przez ragnar
+1
ragnar
jakby przyszedł Dybala , odeszli Sanchez i Vidal
przyszedl Lukaku na wypożyczenie za 7-10 mln
odszedl Dumfries za 50 czy więcej i Skriniar i Basto zostali w klubie
do tego po kilka mln za Sensiego, gaglie itd
to Ausilio i Marotta mistrzostwo świata
19.06.2022 o 20:11 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
The King is Back The Power is Back LU KA KU !! Niemożliwe stało się możliwe. Wiedzielem, że wróci. Forza !
19.06.2022 o 19:16 przez AveCaesar
+6
AveCaesar
60 mln za Dumfriego i to mi się podoba ;)
19.06.2022 o 19:28 przez Piotrekfci
+3
Piotrekfci
Twardym trza być ! :) 40-50 to śmieszna suma jak na takiego gościa. Mega rozwojowy zawodnik, silny, wybiegany, jak dla mnie musi zostać.
19.06.2022 o 19:44 przez kadrian89
+5
kadrian89
50 baniek za Dumfriesa to jest kosmiczna kwota akurat.
Gość nie ma 20 lat i nie rozwinie się już za wiele. Zejdźmy na ziemie. To, ze gra w Interze nie czyni go mega kotem 😛
19.06.2022 o 19:51 przez Nerazzurri 1908
+3
Nerazzurri 1908
Nie przesadzaj czasy sie zmieniły i te 50 baniek to żadna kosmiczna kwota, dla mnie to tyle ze można zacząc dopiero jakieś rozmowy, choć osobiście jestem za tym zeby został.
19.06.2022 o 19:00 przez Orrin
Orrin
Szacunek dla Skriniara
19.06.2022 o 17:12 przez inter30
inter30
Jeszcze tego brakowało żeby Inter sponsorował kontrakt rumuńskiego parodysty w obcym klubie, a podobno ma takie wzięcie ...
19.06.2022 o 16:08 przez Speaker
Speaker
Onana-Milenković,Bremer,Bastoni-Hakimi,Barella,Brozo,SMS,Gosens-Lautaro,Lukaku

Skriniar i Denzel odchodzą. Co myślicie o takim składzie?
19.06.2022 o 16:44 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Podobno Tare chce za SMS od Chelsea Kępę, Emersona i Loftusa. Drogie te wiadomości w sieci z Rzymu.
19.06.2022 o 16:55 przez Speaker
Speaker
No ja bym tych dwóch Serbów widział u nas biorąc pod uwagę ,że jak Skriniar dostanie 9 mln to raczej nie mamy szans. Widziałbym jeszcze Kosticia ,no ale nie można mieć wszystkiego ,a Udogie jako zmiennik Gosensa jest młodszy i jest Włochem. W ogóle taki skład byłby bardzo odmłodzony.
ps. Jakiś klasowy środkowy pomocnik bardzo by się przydał
19.06.2022 o 13:52 przez Towarzysz
+9
Towarzysz
To, że Skriniar może zostać absolutną ikoną Interu może świadczyć fakt, że już teraz trudno wyobrazić go sobie w jakiejkolwiek innej koszulce. Mam nadzieję że rozczochrana Zhangowizna to rozumie i nie wypchnie z klubu przyszłej legendy dla załatania budżetu i nowego Pagani.
19.06.2022 o 13:42 przez ragnar
+1
ragnar
szacun Marco Barzaghi
konkret, dostał info z 1 źródła ale nie truje jak inni, że to pewne, gdyż zdaje sobie sprawe, że nie ma potwierdzenia z innego żródełka :)
19.06.2022 o 13:12 przez Dybuk
+1
Dybuk
Mam nadzieję, że z Dumfriesem to tylko gra na podbicie stawki. Inaczej ktoś wziął nie ten towar..
19.06.2022 o 12:27 przez DonDawido
+3
DonDawido
W sprawie Barelli zdanie powinno zakończyć się na "Inter nie sprzeda Włocha". Co do Skriniara, to jeśli go sprzedamy, to chyba pęknie mi serce.
19.06.2022 o 12:08 przez bobogol
+4
bobogol
#Skriniarnonsitocca
19.06.2022 o 12:05 przez Maciek91
+1
Maciek91
Poświęcić Skriniara zamiast Dumfriesa? Przecież to zawodnicy z innej półki. Milan in, Dumfries, De vrij i młodzi + resztki out.
19.06.2022 o 11:50 przez Dyl87
+3
Dyl87
Casadei Może iść do Toro ale opcja wykupu musi być
19.06.2022 o 11:35 przez wrobel1908
+5
wrobel1908
Odejście dwóch obrońców nie wydaje mi się za dobre posunięcie nawet jak przyjdą za nich jakościowi obrońcy to będzie potrzeba czasu żeby się zgrali, zrozumieli na boisku.
19.06.2022 o 11:31 przez AveCaesar
+5
AveCaesar
Heh no tak przecież lepiej poświęcić dwóch środkowych obrońców kompletnie rozbijając obronę w tym kozaka jakim jest Skriniar niż Dumfriesa ... brawo CorSport.
19.06.2022 o 11:47 przez Dyl87
+3
Dyl87
CarSport i wszystko jasne
19.06.2022 o 11:50 przez Dyl87
+2
Dyl87
CorSport
19.06.2022 o 11:06 przez Dyl87
+4
Dyl87
Odejście Skriniara przypomina mi odejście Thiago Silva każdy wie co potem stało się w milanowku …
19.06.2022 o 11:40 przez tylkointer3
+4
tylkointer3
Dlatego pod żadnym pozorem nie ruszać Skriniara ani Bastoniego!
19.06.2022 o 10:32 przez rafalik93
+3
rafalik93
Nie ma co się corsportem sugerować dumfries to drewno którego trzeba się pozbyć i wziąć jakiegoś młodzika
19.06.2022 o 10:30 przez El Imprezatore
+6
El Imprezatore
Gdzie tu logika, że lepiej poświęcić Skriniara i De Vrija niż Dumfrisa? Czy tam myśli ktoś w tym klubie?
19.06.2022 o 10:28 przez Pader88
+4
Pader88
Klopowy to niech się lepiej zapyta czemu finał przepyerdolił z opasłym Anczelotem a nie o Barelle!
19.06.2022 o 09:03 przez ragnar
+4
ragnar
Milenkovic mnie nic A nic nie przekonuje

W idealnym świecie za Skriniara przyszedłby Bremer i Demiral, którego Ata wykupiła za 20 to pewnie za 30 by oddała

Wymiana bezsensu, po tym sezonie,biorąc też wiek pod uwagę to Skriniar sam jest wart więcej od Lukaku
19.06.2022 o 10:29 przez kadrian89
+1
kadrian89
Nie no, jaka wymiana? Rozumiem, ze Belg na wypożyczenie roczne za ok 10, a Skriniar wtedy za 80 baniek do Chelsea.

Serio lepiej poświecić Dumfriesa czy Lautaro niż gmerać tak przy obronie.

Niestety, przy kwotach podchodzacych pod 80-100 baniek każdy w Interze jest na sprzedaż.
19.06.2022 o 08:39 przez Orzeu
Orzeu
Sensi zarabia 2 mln euro netto więc nie wiem skąd ta kwota u sky.

mozliwe ze to brutto i to razem z bonusami?
19.06.2022 o 08:58 przez Orzeu
+1
Orzeu
Orzeu napisał:
mozliwe ze to brutto i to razem z bonusami?


nie no nie ma opcji. Po prostu to błąd w newsie
19.06.2022 o 08:36 przez kibix
+3
kibix
Lukaku kosztem Szkriniara? To chyba jakaś kpina, smutny żart
19.06.2022 o 08:18 przez jagowy91
jagowy91
6 mln euro? Dobrze ja widzę z rana? Mam nadzieję że to pomyłka
19.06.2022 o 08:12 przez Matiinterlegia
+1
Matiinterlegia
Sensi całościowo chyba zarabia 6,brutto.
19.06.2022 o 08:09 przez kadrian89
kadrian89
Te roszady w obronie będą kluczowe dla przyszłości Interu.

Jedyne co może jakoś uratować sprawę to przyjście za Skriniara dwóch obrońców (Bremer i Milenkovic).

Z tym ze Bremer gra na środku obrony, a Stefan nie nadaje się na bocznego środkowego i tu kolejny problem się pojawia.

Spore roszady się szykują w klubie.
19.06.2022 o 02:50 przez prezesp
prezesp
Z całą sympatią do Sensiego, ale żeby on zarabiał 6mln to przeginają, przychodząc do nas miał potencjał to fakt, jednak wysokość kontraktu zwala z nóg. Tym bardziej ciężko się pogodzić jakim niewypałem się okazał, ale chociaż jest szansa na oszczędności

Shoutbox

OstatniPrawdziwy 01.07.2022 10:00

następny do powrotu na wypożyczenie hehe?

OstatniPrawdziwy 01.07.2022 10:00

miętus coś się pucuje pod san siro

OstatniPrawdziwy 01.07.2022 10:00

oho

taboret 01.07.2022 09:56

pracuje na czarno :lukaku:

AveCaesar 01.07.2022 09:54

Tak przedłużył i Origiego klepneli

domin98 01.07.2022 09:52

czy już nie pracuje tam od dzisiaj?

domin98 01.07.2022 09:51

a ten maldini to w końcu przedlużył?

domin98 01.07.2022 09:51

dokl xd

AveCaesar 01.07.2022 09:51

Takiej swojej

AveCaesar 01.07.2022 09:51

Haha Oni żyją trochę jak w bajce

domin98 01.07.2022 09:50

Mulan xd bajka taka jest chyba

AveCaesar 01.07.2022 09:50

Milan

domin98 01.07.2022 09:50

i coś czuję że tak będzie, Beppe trzyma to w garści

AveCaesar 01.07.2022 09:50

Mulan to sobie może go chcieć jak Bepee mu powiedziała że idzie do nas :b

AveCaesar 01.07.2022 09:50

Real Madrid are hopeful of completing two negotiations with Italian clubs in the next few days: Mario Gila, close to joining Lazio with talks underway - and Fiorentina are closing on Luka Jović deal. ⚪️🇮🇹 #RealMadrid Fiorentina are already planning for Jović medicals next week.

domin98 01.07.2022 09:50

Paweł musi być nasz

domin98 01.07.2022 09:49

dokl

Kebo 01.07.2022 09:49

dokładnie, za rok na sprzedaż Martinez pewnie w pierwszej kolejności, to byłaby głupota nie wziąć Dybali

Seba 01.07.2022 09:24

Za rok może nie być Martineza i Lukaku. Jeśli jest opcja pozyskać Dybale za free, to trzeba skorzystać

domin98 01.07.2022 09:22

mylan go nie chce?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

114 lat wspaniałej historii Interu! Urodziny klubu 9 marca (12)

09.03
08:45

Od niedoszłego policjanta z "kartoflisk" do spadkobiercy Brehme (6)

29.01
17:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Monza

    Monza

    0

    0

  • 2

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 3

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 4

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Dusan Vlahovic

    24

  • 3

    Lautaro Martinez

    21

  • 4

    Tammy Abraham

    17

  • 5

    Giovanni Simeone

    17

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27485

Liczba newsów: 43014