Plotki transferowe

Mercato Live - 23.01.2019 (22:30) 18 mln za De Paula?! (53)

Autor:
Źródło: różne
prawie 2 lata temu
9116
53
mercato live

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 

22:30

FcInterNews - Inter ''zablokował'' Rodrigo De Paula. Działacze obu klubów spotkali się dzisiaj w celu omówienia transakcji, która zostanie zrealizowana podczas letniego okienka transferowego. 18 mln euro plus jeden lub dwóch zawodników którzy zasilą drużynę Udinese. Gracze którzy mają być włączeni w transfer De Paula to prawdopodobnie Xian Emmers i/lub Andrea Adorante.  

 

20:59

Rodrigo De Paul będzie nosił koszulkę Interu Mediolan w przyszłym sezonie. Jest to wiadomość od Alfredo Pedulli który skomentował całą sytuację: " Rodrigo De Paul to przyszłość Nerazzurrich. Została osiągnięta podstawa porozumienia w ciągu ostatnich kilku godzin pomiędzy Interem a Udinese. Operacja, którą oba kluby chcą zakończyć w ciągu najbliższych godzin. Wszystko po to, aby uniknąć konkurencji. Działacze Udinese oczekują 35mln euro, gdzie Inter gwarantuje kwotę 28-30mln plus bonusy. Liczy się tylko jedno, między Udinese a Interem jest porozumienie i Rodrigo zostanie graczem Nerazzurrich od lipca tego roku ".

 

18:42

Inter jest zainteresowany pomocnikiem Atletico Madryt - Thomasem Parteyem. Jak donosi Corriere dello Sport, Ghańczyk nie jest ważnym ogniwem w drużynie Diego Simeone i dlatego też mógłby chcieć zmienić klub, aby zacząć więcej grać. Urodzony w 1993 roku pomocnik ma ważną umowę z hiszpańskim zespołem do 2023 roku, a klauzula jego wykupu wynosi 50mln euro.

 

15:07

Olympique Marseille, Monaco oraz Sportnig Lisbona – to kluby, które cały czas są zainteresowane sprowadzeniem do siebie Dalberta. Jednak zdaniem portalu FCInternews.it zawodnik na ten moment znajduje się w planach Interu na ten sezon.

 

14:30

Sport Mediaset - Icardi blisko przedłużenia kontraktu z Interem. Zawodnik zarabiać będzie 7 mln euro + bonusy, a klauzula wykupu wyniesie 180 mln euro (będzie ważna tylko na początku lipca) 

 

12:50

The Sun - Manchester United złożył zapytanie w sprawie dostępności transferowej Ivana Perisicia. 

 

11:10

TS / CdS - Inter poważnie zainteresowany Bergwijnem.

Inter obserwuje zawodnika od kilku miesięcy, jego cena to ponad 25 mln euro. Bergwijn to potencjalne zastępstwo za Perisicia, który na pewno odejdzie z Interu - jeśli nie w styczniu to w lipcu. 

Próbka możliwości Bergwijna - https://www.youtube.com/watch?v=fAl0vNDmzqU

 

 

 

 

10:20

Atletico kontaktowało się miesiąc temu z otoczeniem Perisicia w sprawie potencjalnego transferu. Na ten moment żadnej oficjalnej oferty za piłkarza nie ma, jednak zainteresowanie obu klubów wydaje się konkretne.

 

09:40

GdS - Atletico i United po Perisicia. 

Sky podało, że wczoraj zawodnik spotkał się z Ausilio i Marottą po treningu, nie wiadomo jaki był temat rozmów. Dzisiaj La Gazzetta podała informacje o zainteresowaniu Manchesteru United i Atletico Perisiciem. Z kolei holenderskie media donosiły wczoraj o Bergwijnie, który gra na pozycji lewego skrzydłowego - czyżby wszystkie te plotki były powiązane? Mało prawdopodobne, więcej informacji wkrótce. 

 

09:38

Sportitalia - Roma na prowadzeniu w wyścigu o ściągnięcie Sandro Tonaliego. 

 

07:39

Adrien Silva zaoferowany Nerazzurrim. Jak donosi Gianluca Di Marzio, pomocnik Leicester został zaoferowany Interowi. Na ten moment Nerazzurri rozważają, czy taka operacja byłaby korzystna. Wiele zależy od tego, czy uda się sprzedać Gagliardiniego - w przypadku jego odejścia, szanse na przyjęcie oferty przez Mediolański klub wzrosną.

 

07:37

Jak informuje Gianluca Di Marzio, Inter oraz Juventus nie są już zainteresowane pozyskaniem Darmiana ze względu na zbyt wygórowane oczekiwania ze strony Manchesteru United.

 

07:28

Inter zainteresowany pozyskaniem Luciena Agoume. Nerazzurri są zainteresowani kupnem 16-letniego zawodnika Sochaux. Konkurencja jednak jest dość duża, gdyż zawodnikiem interesuje się również Lyon, Monaco, kilka niemieckich zespołów oraz Barcelona, która wydaje się być obecnie na pole position.

 

07:26

TS - Torino oraz Sampdoria również zainteresowane Tchouamenim.

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

Zobacz też

mercato live

Mercato Live - 11.01 (21:15) Juventus chce zastąpić Dybalę Papu Gomezem! (17)

11.01
01:39
mercato live

Mercato Live - 15.01 (19:46) Roma także chce Papu Gomeza (7)

15.01
07:56

Komentarze (53)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.01.2019 o 07:45 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Ponoć Soares na prawą obronę. Czyżby nowy Cancelo? ;] Oby!
24.01.2019 o 01:28 przez Kebo
Kebo
Pomoc w przyszłym sezonie może bez wielkich nazwisk i transferowego hitu, ale chłopaki głodni gry i zwycięstw, jak dla mnie na plus.
23.01.2019 o 21:28 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
Barella de Paul, może Chiesa
Perosic Candreva out i fajnie to wygląda
23.01.2019 o 22:20 przez Dyl87
Dyl87
Jeszcze boki obrony
23.01.2019 o 22:43 przez SETE
SETE
W lecie także to fajnie wyglądało.
23.01.2019 o 23:11 przez ddamiann17
+1
ddamiann17
@SETE masz rację, ale teraz ściągamy zawodników, którzy grają już jakiś czas w lidze włoskiej, którzy są dość młodzi i głodni zwycięstw. Jak dla mnie, to właśnie tego brakuje w naszej drużynie - chęci, gryzienia trawy, walki o każdą piłkę. A zawodnicy tacy jak De Paul czy Barella, idealnie się w to wpisują :) stąd można się na te transfery zapatrywac dość optymistycznie :)
23.01.2019 o 23:26 przez timon
timon
Politano, Balde, Vrsalijko, De Vrij to wszystko zawodnicy spełniający to co napisałeś :)
24.01.2019 o 12:30 przez AveCaesar
AveCaesar
No i Politano z De Vrijem trzymają poziom. Balde też łapie formę tylko, że troszkę złamał się teraz. Vrsalijko cały czas złamany ale jak już grał to poziom wyżej niż DD. Barella, Chiesa, De Paul + Godin jakbyśmy ich wyrwali w lato to już zajebiście.
23.01.2019 o 21:14 przez jaszczomb
+2
jaszczomb
De Paul ma potencjał, jeśli w dodatku przyjdzie Barella to pomoc w przyszłym sezonie będzie wyglądać całkiem nieźle. Zdecydowanie wolę takich głodnych gry i sukcesów graczy niż wypalone gwiazdy które będą tylko odcinać kupony. Jeszcze tylko kogoś na prawą stronę obrony bo versalka niestety to szklanka a Danilo to w klubie jak Inter nie powinien być nikim więcej jak zmiennikiem, no i jeszcze ktoś za Perisika by się przydał.
23.01.2019 o 21:04 przez ddamiann17
+1
ddamiann17
No to trzeba teraz zacząć śledzić mecze Udinese - De Paul jednak wydaje się dobrym zakupem - zawodnik z bardzo dobrym strzałem, ograny w Serie A - czekamy Rodrigo! 🔵 ⚫
23.01.2019 o 20:47 przez Tifosinho
Tifosinho
Jaki jest sens kupować gościa, którego Cholo posadził na ławce skoro przyjdzie do Interu i znów go posadzi ;)
23.01.2019 o 19:59 przez Czarson
Czarson
Partey+ ten Holender na skrzydło, Perisic out w styczniu i człowiek przynajmniej będzie miał jakieś powody by oglądać te marne potyczki z ligowymi rywalami.
23.01.2019 o 19:34 przez ddamiann17
+1
ddamiann17
Hehe dzięki za czujność Panowie - już zmienione :)
23.01.2019 o 19:18 przez WTC
WTC
Oby ten Simeone Partey okazał się wzmocnieniem.
23.01.2019 o 19:05 przez Endru
Endru
Simone Partey? Chyba Tomas ktos myslal o Wersalce i pisal o Thomasie :D
23.01.2019 o 19:00 przez Speaker
Speaker
Thomasem Parteyem, ciężko powiedzieć, tak w przypadku jeżeli Nicolo Barella też przyjdzie (:
23.01.2019 o 15:48 przez Orzeu
+1
Orzeu
ManU / Atletico czekamy na ofertę!
23.01.2019 o 16:12 przez SETE
SETE
czekamy czekamy i mam nadzieje wszyscy sie doczekamy. Swoja droga Ivan odbyl droge from Hero to zero z tego co widze w opiniach. Niesamowite jak mozna zejsc z forma w sumie w przeciagu jednego roku.
23.01.2019 o 15:22 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Jeżeli będzie miał tak wysoką klauzulę, to nasi wykonali kawał dobrej roboty
23.01.2019 o 14:58 przez Drakan83
+1
Drakan83
Taki kontrakt i taka klauzula to rozsądne rozwiązanie dla obu stron :)
23.01.2019 o 14:51 przez Kazam
Kazam
Może sprzedaż perisika i pogłoski dotyczące zaInteresowania Fiorentiny Gagsem mają jeden wspólny mianownik? Czyżby Kjeza?
23.01.2019 o 14:47 przez Endru
Endru
Latem żadnych mistrzostw nie ma niestety nasz Perisic nie bedzie mial sie gdzie pokazac, wiec to ostatni moment na korzystna sprzedaż.
23.01.2019 o 14:45 przez Endru
Endru
180 mln idealnie
23.01.2019 o 14:41 przez Kazam
Kazam
[quote=Inte®]tylko 180mln ?? [/quote] to o 70 mln więcej, nie jest źle
23.01.2019 o 14:34 przez Orrin
Orrin
tylko 180mln ??
23.01.2019 o 14:38 przez darek666sz
darek666sz
Spoko,to już odstraszy a jak nie to 180 jest już dobrą cena.ale watpie żeby to byla prawda i zgodził i że się zgodzil na 7 mln
23.01.2019 o 14:48 przez SETE
SETE
I tak nikt tyle nie zaplaci. Bardzo dobra klauzula.
23.01.2019 o 13:42 przez inter30
+1
inter30
Bergwijn wypożyczenie z opcją wykupu i sprzedaż Perisica zimą byłoby dobrym rozwiązaniem, prawie rozwiązałby się problem ffp a ryzyko żadne patrząc co on wyprawia na boisku.
23.01.2019 o 14:35 przez Dyl87
Dyl87
ponoć z milanese już dogadany nie wiem jak oni to robią ale nie grają w LM a transfery bogate na maksa 200 melonów 2 lata temu później Igła za wypożyczenie 18, Piątek 35, teraz ten z Holandii też z 25 i Brazyliano za 35 .... gdzie sprawiedliwość ?
23.01.2019 o 14:40 przez michal-chrobak
michal-chrobak
Wydali 200m na transfery ale z tych 200 część się zwróciła za kalinica, kasa na higuaina/piątka to chyba pójdzie z transferu silvy- który był w tych 200mln. Paqueta jest chyba rozłożony na 3 okienka po 12mln. A skrzydłowy to opcja wykupu. Więc jakby tak patrzeć to też dobrą robotę zrobili tam w zarządzie.
23.01.2019 o 14:50 przez SETE
SETE
Pelna zgoda :) :) Oddac tego balkanskiego pacholka ktoremu nasze barwy wyraznie przeszkadzaja i skonczyc z wiszaca nad glowa kosa w postaci FFP.
23.01.2019 o 12:58 przez ciechan
+2
ciechan
Z całym szacunkiem do talentu Karamoh, to nie jest jeszcze zawodnik, który zapewni nam oczekiwany poziom, czyli Perisic w formie. Nam potrzeba liczb na skrzydłach w trybie pilnym
23.01.2019 o 12:51 przez Kazam
Kazam
35+ za Perisika i można mu pakować walizki
23.01.2019 o 12:23 przez Dyl87
+1
Dyl87
Bergwijnem podobny do Depaya
23.01.2019 o 12:33 przez Orzeu
Orzeu
dokl
23.01.2019 o 11:39 przez Drakan83
Drakan83
Nie wiem po co mamy szukać zastępstwa za Perka, jeśli odejdzie w czerwcu, skoro mamy Karamoha. Typowa sytuacja, że mamy mega talenty, tylko z nich nie korzystamy i kupujemy następnych grajków.
23.01.2019 o 12:07 przez Orzeu
Orzeu
no właśnie mówi się o tym, że może odejśc już teraz
23.01.2019 o 12:35 przez Drakan83
Drakan83
Jezeli tak, to ok, ale może zamiast kogoś kupować na siłę, to ściągnąć Karamoha było by lepiej, jesli to możliwe.
23.01.2019 o 11:02 przez jaszczomb
jaszczomb
Jak ktoś da 35/40 mln za Perisika to nawet się nie zastanawiać. Widać, że chłop nie ma motywacji do gry w naszej koszulce.
23.01.2019 o 11:01 przez Loon
-1
Loon
Z Marottą będzie taka sama sytuacja jak z Fassone. Facet przyszedł i oglądam koszmarne okienko, codziennie giełda nazwisk, rzucanie się od randoma do randoma, znowu wykopywanie jakichś Schellottów z dupy itd.

Naprawdę poważnie zastanawiam się ile jeszcze wybitnych okienek musi zrobić sam Piero Ausilio (jak np. to letnie), żeby przestali mu ciągle rzucać pod nogi jakiegoś cymbała z Juve czy Romy. Się facet użerał najpierw z Brancą, to potem mu dali do towarzystwa Fassone, Sabatiniego, po drodze jeszcze jacyś strzelcy typu Kia Joorabchian. Dajcie działać Ausilio w pojedynkę, facet nie dosc, ze jest skuteczny, to jeszcze dobry.
23.01.2019 o 11:16 przez Kazam
Kazam
Loon napisał:
Z Marottą będzie taka sama sytuacja jak z Fassone. Facet przyszedł i oglądam koszmarne okienko, codziennie giełda nazwisk, rzucanie się od randoma do randoma, znowu wykopywanie jakichś Schellottów z dupy itd.

Naprawdę poważnie zastanawiam się ile jeszcze wybitnych okienek musi zrobić sam Piero Ausilio (jak np. to letnie), żeby przestali mu ciągle rzucać pod nogi jakiegoś cymbała z Juve czy Romy. Się facet użerał najpierw z Brancą, to potem mu dali do towarzystwa Fassone, Sabatiniego, po drodze jeszcze jacyś strzelcy typu Kia Joorabchian. Dajcie działać Ausilio w pojedynkę, facet nie dosc, ze jest skuteczny, to jeszcze dobry.
Beka, Marotta jeszcze nie zdążył podziałać konkretnie, a już sapy na okienko transferowe ;D syndrom "kreta turyńskiego" widzę ma się dobrze
23.01.2019 o 11:21 przez SETE
SETE
Loon, od miesiaca dwoch bylo wiadomo, ze w zime nic sie specjalnego nie wydarzy. Kwestia Marotty w tej sytuacji jest bez znaczenia. Trzyma nas dalej FFP, ale jeszcze pol roku. Na spokojnie. A wymysly calciomerctao i innych sa po to zeby pobudzac emocje :)
23.01.2019 o 11:00 przez SETE
SETE
Zostalo nam pol roku z FFp na karku, wierze ze Zarzad bez sprzedazy waznych graczy spelni obostrzenia. Ciezko bylo przez kilka lat, te pol roku wytrzymamy. Nie mniej jednak jest kilku graczy niesprzedawalnych: Skrinar, Brozovic, Icardi, Lautaro, De Vrij. Pomijam Handanovica z wiadomych wzgledow, ze jego juz nikt nie kupi.
Mysle, ze Zarzad zastanawia sie czy w przypadku sprzedazy kogos z pomocnikow, bo o kilku jest mowa ( Perisic, Gaglia ) Spaletti da sobie rade i utrzyma 3 plac na koniec sezonu co jest musowe , a wiemy, ze nasza kadra nie jest tak szeroka w jakosc jak nam sie w lecie wydawalo.
Gdybym ja byl na miejscu Marotty to jesli bylaby oferta za Gaglie lub Perisica to zaryzykowalbym i jednego bym poswiecil.
23.01.2019 o 10:58 przez IlCapitano
+3
IlCapitano
Perisić się tu męczy, my kibice męczymy się oglądając go na boisku. Jeśli odejdzie, będzie to z korzyścią dla wszystkich
23.01.2019 o 10:54 przez cuba
cuba
Fajnie byłoby się pozbyć wreszcie Ranoki czy Kandrewy tylko kto to będzie chciał
23.01.2019 o 10:52 przez cuba
cuba
Fajnie byłoby usłyszeć od tzw czołowych zawodników że chcą zostać i zadeklarować że zostają i nie wybierają się przez najbliższe 2 lata (2 sezony) nigdzie,wytransferowałbym też Wandę ..

Shoutbox

cuba 16.01.2021 16:22

Miłego dnia Panowie :flaga:

cuba 16.01.2021 16:06

kieruje mnie to kondzik na obok salonu Opla na przeciw podobno

cuba 16.01.2021 16:02

jade teraz na dniach na Poznanską 37 Kondzik

Dantte 16.01.2021 16:02

macie jaki link do meczu leeds?

cuba 16.01.2021 16:01

im szyciej reakcja tym lepiej

cuba 16.01.2021 16:00

ale pozytywnie

cuba 16.01.2021 16:00

no 4 ale paliło że uuuuuu

Kondzik 16.01.2021 15:59

Czyli tak jak mówiłem po 3 dniach puści

cuba 16.01.2021 15:44

było przeje,,,

cuba 16.01.2021 15:44

3 dni było przej.. ale nagle puściło Kondzik

Lopez 16.01.2021 15:43

Niezawodne te stare bryki

Adriano_forever 16.01.2021 15:42

Łada wrc też spoko

cuba 16.01.2021 15:42

dzięki Kondzik

Lopez 16.01.2021 15:42

Furewer nie kłam bo masz pewnie jakąś wołgę lub ładę

Kondzik 16.01.2021 15:41

To git jak pomogło

Adriano_forever 16.01.2021 15:39

jednak tego nie zrobiłem i bujam się na letnich

Adriano_forever 16.01.2021 15:39

inaczej zmieniłbym opony na zimowe

cuba 16.01.2021 15:39

Nasir dziś plan mam bo nie ma meczu Interu las dobrych polskich filmów czy seriali Bareji

Nasir 16.01.2021 15:39

w koncy by Loeb xd

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 09 stycznia

  • FT

    Genoa

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Torino

Niedziela, 10 stycznia

  • FT

    Roma

    2 - 2

    Inter

  • FT

    Hellas Verona

    2 - 1

    Crotone

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Lazio

  • FT

    Udinese

    1 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 1

    Sassuolo

Poniedziałek, 11 stycznia

  • FT

    Spezia

    2 - 1

    Sampdoria

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • 70'

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • 18:00

    Torino

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • 12:30

    SSC Napoli

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    17

    40

  • 2

    Inter

    Inter

    17

    37

  • 3

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 4

    Juventus

    Juventus

    16

    33

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    16

    31

  • 6

    Napoli

    16

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    12

  • 3

    Romelu Lukaku

    12

  • 4

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27111

Liczba newsów: 38417